• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Saru,Sklen: souhlasim s Vámi - Chodůr z kola ven :wink: :unamused: taky mě děsně štve. Přála bych to Dominice.
7. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
Mě nudí ta jeho barva hlasu, prostě pořád je to stejné
7. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
Mě se taky líbí Dominika a nelíbí Šmajda. Ale je fakt že Bendikovi se to včera moc nepovedlo...
Chodúr je sice čím dál stejnej, ale občas se mi to i líbí :wink:
7. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
Vla: Alička je krásná, moc hezké fotečky. Má úžasný úsměv :slight_smile:
7. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
Skleni ty sy fofr,teď sem je tam přidala :grinning: :grinning: :grinning: ale mooooooooc děkujeme. :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
7. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
vypadl bendig? já už ani nevím, kdo by měl vyhrát, z nikoho nejsem zrovna odvařená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vla: alička je rozkošná :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
Vla: zrovna jsem byla na začátku, tak jsem si říkala, že je mi holčičk :grinning: a povědomá
7. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
skleni: ani ne, s kyvadlem už pracuju dost dlouho, většinou mi nelže, jen se ho obvykle neptám na takový kraviny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Já teď fakt nevím, komu bych to přála - Dominika je taky pořád dost stejná, ale je taková skromná, to se mi líbí. A když neřve úplný vejšky, tak se mi líbí. Šmajda občas zaperlí, ale občas se to nedá poslouchat a Chodúr je pořád stejnej - občas je to hezký, občas nudaaa. Tak fakt nevim...
7. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
Saru a na co se například ptáš??? třeba na věci, které se týkají rodiny atd???
7. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
vla: krása :dizzy_face: Alička už má taky hezký vrabčí hnízdo :slight_smile: A s Lucinkou si očividně fakt pořádně zdrbly, co? :grinning:
7. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
saru: mě z tebe až mrazí :confused:
A co kpotřebuješ vědět aby ses mohla na něco zeptat?
vla: jů, Alička je kočka :dizzy_face: moc pěkný :dizzy_face:
saru: já bych taky chtěla něco takového umět :slight_smile:
Jani: děkujeme :grinning:
Zítra jedem poprvé plavčit,tak sem na to moc zvědavá. :sweat_smile:
Saru: ty seš fakt hvězda hvězd :grinning:
7. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
my jdeme zítra naposledy plavčit - taky jsem zvědavá :slight_smile:
vla: tak ať se plavání líbí :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
Holky se normálně červenám :dizzy_face:
Jo Jani chtěla sem Ti říct,že máš mooooc hezký účes,já jdu 22.12. k holiči a taky si to nechám takhle nějak zkrátit.
Maus: ty si byla taky u holiče a ani si nám neukázala žádné foto. :sunglasses: :angry:
7. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
skleni: třeba :wink: Jestli nám nechybí vitamíny, stopový prvky, když někoho z nás něco trápí, tak se ptám na příčinu, atp. Pak si to občas ověřuju u léčitele. Tomu kyvadlo nelže nikdy - za prvý má mnohem silnější léčivou energii než já, ale hlavně už je s ním sžitej, člověk se musí učit s ním pracovat. Učíš se ta vlastně pracovat se svým podvědomím a svojí energií :wink: Málokdy mi lže, ale občas se to stane - třeba když přeju slyšet nějakou odpověď, tak ho podvědomě ovlivním - je nutný umět se odpojit od vlastní psychiky a to se teprv pořádně učím :slight_smile:
7. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
jani: co jako myslíš konkrétně? Jestli musíš něco znát, abys mohla pracovat s kyvadlem?
7. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz
Saru: nech toho,mě normálně mrazí :sweat_smile: :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz
saru: a to se můžeš ptát i na cizí? jako třeba na mě, šlo by?
7. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
vla: to nemusí, to nejsou žádný kouzla a čáry, jen práce s vlatní energií a psychikou :wink:
vla: moc děkuji, je to velmi praktický, což oceňuju :wink:
SAru: pane jo, tak to jsi vážně HVĚZDA :wink: :wink: :wink:

vLA: no to je fakt, ani foto nám neudělala, Mau styď se
Jani: jj, takové účesy jsou nejlepší, jen prohrábnout a mazat :slight_smile:
7. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
mau: asi šlo, ale na to si fakt ještě netroufnu - ne, že bych nechtěla, ale nebyla bych si jistá věrohodností :sweat_smile: Zatím se s ním tak kamrádím a seznamuju, i když už to trvá tak rok a půl. Ale i to je málo, chce to víc času :wink:
7. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
Ten léčitel, co k němu jezdím, je schopnej se zeptat na kohokoliv, lidi z ciziny mu posílají fotky a on je kyvadlem léčí na dálku - jenže moje a jeho síla se nedají srovnávat. Hlavně on se nejen ptá, ale i léčí. Já se zatím učím ptát :wink:
7. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
Saru: no to je mazec. To jsi ani neměla říkat, stojím v řadě za Mau :wink:
7. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
saru: ale jde to jako i na dálku - teoreticky,jo? hmmm
účes: mám to pořád stejný, akorát trošku kratší a tmavou barvu. Se teda kdyžtak zítra blejsknu, ať mě nepomlouváte :grinning:
Saru: myslela jsem to stejně jako Mau, jestli se jde zeptat na někoho koho neznáš
Taky miluju nepracný účesy - vlastně jsem jinej ani v životě neměla :sweat_smile: :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.