• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Sklen: já mam obyčejnou od Ety tenkrát( mam ji už tak 4 roky) asi za 500Kč.ale teď se mi líbí ta reklama na tu Rowentu ale to sem nekoukala kolik ta stojí.
7. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
Tak já jdu také no, všem dobrou noc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
Vla: děkuji, zítra až pojede táta na noc, tak na to juknu, moc by se mi líbila :slight_smile:
7. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
I já :slight_smile: Krásnou noc :wink:
7. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
Já jdu také do peřin,tak dobrou hvězdičky :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz
Tak já taky všem přeju dobrou noc.
Můj dnešní den stál za prd, umřela mi moje 16,5 roku stará pudlice Denča, tak mám náladu pod psa.
S Verčou jsem byla u dr. samo tam dýchala dobře, ale pusou, protože nos měla ucpaný, dr. řekla, že průdušky dobrý, nic nám nedala, ale udělala ji výtěr z krku a ve čtvrtek si mám zavolat.
Ale večer jsme se nasmály, jelikož jsme jely o půl 5 Denču pohřbít, tak holky do 17:45 spaly v autě jak mimina, tak šly spát až ve 20:45, takže hodinu řádily u superstar, Nela Davidovi na noze hopsala jako na koníčkovi a mě se Verča vyškrábala podél ruky do stoje, držela se mě za rameno za triko a s Nelou se hrozně radostně smály, povídaly si, pokřikovaly, vískaly, pak se muchlaly s jedním polštářem, nádhera, jenže když jsem vzala kameru, tak stuhly a koukaly co dělám, jen jsem ji položila, tak jely dál :sweat_smile:, takže asi tajně budem volat sousedům, aby přišly natáčet :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz
saru:já jsem si vykládala karty....a k mémuvelkému úžasumi to vycházelo ..teď nějak není čas (dokonce semijednou stalo,že jsem si to na rozdílod kartářky vyložila správně:grinning:)

žehličku jsem používala hodně
já mám totiž "úúúúúžasné" vlasy :angry: ....jen je musím mít úplně kratinké nebo dlouhé-cokoli mezi tím je peklo
prostříhávání je nutné -po měsíci od stříhání mívám hlavu jak kýbl :sweat_smile:
různě se kroutí -ale vždy naopačnou stranu než bych potřebovala :grinning:

já chci taky vidět,jaký má jančaúčes

jdu chrupat
7. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
my jsme zase čiperky, úplná kopie včerejší noci i rána. Akorát jsem si Karolí brala k sobě, trošku poplakávala. Takže my už jsme po snídani, mám umytou zem a uklizené hračky. Ještě by to chtělo zapnout myčku a uvařit brambory k obědu - ale asi půjde Karolí chrnět. Dneska musí vydržet dýl vzhůru, páč jdeme plavčit a do toho nám ten režim posledních dnů nepasuje. No a po plavču frčíme s babi na nákupy. Takže ještě musím sbalit sváču pro Karolí a kočár do auta...
žehlička: já myslím že nějaká už trošku lepší (keramická) tak od 500,- výš. mě s ní akorát občas potrápí holička, ale doma by mě to nebavilo - ten fén je rychlejší :sweat_smile: ale ještě jsem uvažovala o tom otočném foukacím kartáči od Rowenty http://www.onlineshop.cz/male-elektrospotrebice/pece-o-telo/kulmy-vysouseci-helmy-natacky/kulma-foukaci-rowenta-cf-9000-d0-brush-activ-10824P.html ježíšek mi to chtěl koupit už minulý rok, ale já se obávám že bych s tím neuměla a nepoužívala bych to :sweat_smile:
hup: já to mám zase tak že když to mám o něco kratší nebo naopak delší tak se mi to blbě kroutí, takže to musí být akorát :grinning:
zanet: pejska je mi líto :frowning2: budeš pořizovat nového?
S holkama musí být dvojitá legrace, určitě je to fajn :slight_smile:
8. pro 2009 v 07:30  • Odpověz
no a můj "účes" http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=492951&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F vypadám tam jak po flámu a v tom blbém světle jsem celá krapet zežloutla, no ale aspoň pro představu :grinning:
a jsou tam i fotky jak sjme vypadali s manžou v roce, Karolí je řekla bych střed. Něco s manži, něco ze mě. Co vy na to? :wink:
8. pro 2009 v 08:13  • Odpověz
Dobré ránko,
naše Karolínka vstávala o půl šesté, já se letěla vysprchovat, což mi neodpustila a přivítala mě s hrozným řevem, následně na mě usnula, tak jsem ji přendala do postlky a spí doted :dizzy_face:

Mau: vlásky moc krásný, kdysi jsem to tak podobně taky nosila, moc ti to sluší :slight_smile: :slight_smile:
Jinak ted :slight_smile: Karolí bych řekla, že je z větší část spiš tatínek, hlavně ten neopakovatelnej nosánek :dizzy_face: , ale takovou tu jemnost má po tobě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 v 08:30  • Odpověz
a úsměv taky tvůj :dizzy_face:
8. pro 2009 v 08:35  • Odpověz
ahoj holky, u nás noc celkem OK, až na to uspávání :frowning2: , to je mazec...... vstávaly jsem v 6:30 :unamused:, já bych tak chtěla, aby se vrátily ty staré časy, dky Nela odpadla v 18 a vstávala v 8 .... sci-fi

zanet: pejska je mi líto, ale dožila se krásného věku, psí život si užila krásně :pensive:

maus: ty vypadáš jako holčička, vážně :wink: , ale sluší ti to... Karolí je mix, ale vícpo tátovi, Janča to vystihla přesně :wink:

ad star: chtěla jsem ,aby vypadl Chodúr, nebaví mě, Bendiga je mi líto :unamused:

ad žehlička: mám, používám občas, je super.... o vlasy se starám stejně jako Saru, pouze umyju a nechám uschnout, někdy použiju fén, ale to jen hlavu dám dolů a protřepu :wink: ... nebaví mě pořád se o vlasy starat, nerada se i maluju :wink:
8. pro 2009 v 08:38  • Odpověz
holky dík :slight_smile:
no jó no, to říkám pořád že vypadám na 15. Ale když se trošku namaluju tak je to lepší :grinning: to možná i na 17. :grinning:
8. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
dobré ranko

zanet:to je mi líto ...ale zase to je krásný psí věk :wink:

superstar jsem včera nesledovala-už mě nebaví :zipper_mouth:

jinau nás noc plusmínus ok -jedno vstávání-za to hodinku pláče (měl i teplotku)

maus: no mamina -kočena :slight_smile:
8. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
hup+mis: naživo jsem taky takové děcko? :grinning: co? :grinning:
hup: ó, díky :slight_smile:
8. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
hup: už aby ty zuby byly venku, co? :unamused:
8. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
dítě se prospalo, snědla jogurtík a ted i hraje.... :dizzy_face: .....kočička malá :dizzy_face: :dizzy_face:

taky je u vás tak hnusě? chtěla jsem skočit do obchodu, ale prší a s kočárema dešníkem se mi teda jít nechce
8. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
největší hrací hit dnešního dne je zmačkaná PET lahev :fearful:
8. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
Karolí ještě chrupe...
U nás se poslední dny detailně prozkoumává celej byt. A pak se ječí na chodbě, ono se to tam super ozývá,tak se jí to moc líbí :grinning: a NEJ hračka je mobil a hlavně nabíječka :slight_smile:
8. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahoj holky, pořád vás čtu a sleduju, ale nějak nestíhám psát.
Těm co se klubou zoubky, přeju úspěšné a brzské vyloupnutí.
co se týče účesu, už nekojím, tak jsem se mohla objednat na trvču, jdu v pátek a moc se těším... :dizzy_face:

potřebuju poradit, co kupujete pod stromeček rodičům a hlavně prckům jo a druhá otázka je co na snídani pro malou, nějak dochází inspiration a mlíko jí ráno už nestačí - dík

jinak u nás nového jen to, že bojujeme se zánětem průdušek a dostali jsme atb, ale je to už lepší, dobíráme je - malá méně kašle a v noci se vyspí
8. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
dadu: jsem na tebe dneska myslela, že jsi přestala chodit na mk :wink: kdo má zánět průdušek, Nelinka? :frowning2: tak ať je brzo líp
Karolí snídá pořád mlíčko, jogurt nechce, tak má smůlu. Ale aspoň pak líp obědvá. K Vánocům fotoknihy a ještě asi něco koupím. Karolí dostane takovej ten provlíkací drát s korálkama na dřevěném podstavci. měkké kostky,dřevěné kostky, kačenku v kouli, oblečení. Možná odrážedlo a možná chodítko. Pak povlečení na postýlku...dál už myslím nic. Stejně z toho nebude mít rozum :wink:
8. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
ahojky holky, tady je tma jak v pytli. noc docela OK. měli jsme tu návštěvu, mmch roasbeef se povedl a všichni si pochutnali. šli jsme spát kolem 12 a v jednu mě probudila emi, tak otevřu oči a koukám, ona stojí v postýlce. a to spí ve spacím pytli...byla uplně vzhůru, naštěstí se jen napila čajíku a spinkala do půl 8.

včera jsem koupila ty bačkůrky, jsou to nejpíš totožné z odkazu, stály 170 Kč. což mi přišlo OK - mohli jsme si je vyzkoušet, měla jsem je hned. ty z MMB by vyšly vč. pošty na podobné peníze...
takže dávám na pár chvilk emče bačkůrky. prodavačky mi doporučovali celokožené první chodící capáky - stály 750 Kč. váhala jsem, ale pak jsem si říkala, že přece emi nebude celý den v kožených botkách a rozhodně ještě nechodí. než začne, třeba jí nožka povyroste...no snad jsem se rozhodla srpávně, že jsem koupila ty bačkůrky. budu to pozorovat. už ted pravou nožkou našlapuje na chodidlo, levou má ještě na špičce...
i to je pokrok

odpo jdeme plavat. bohužel kamarádka zasen nejde, její lucinka je nemocná :frowning2:
jsem zvědavá, kolik tam bude dětí, minule jen dvě

ještě jednu novinku mám - dneska se emi probudila a měla odpadlý ten stroupek z toho zákroku min. týden. má to krásně zahojený, ještě den a nebude vidět nic. udělali jsme dobře, že jsme jí to nechali odstranit...

ad kadeřní) jani i mau: učesy super. já jdu příští týden - zase melír a zkrátit. jak to mam přerostlý a odrostlý , tak to je hnus

jinak se mi zdá, že se z emi stává trochu mamánek... nějak se nedokáže zabavit sama, leze pořád za mnou a šplhá se po mně, chce chovat. tak chovám a chovám, je to sice krásný ale doufám, že se to zase spraví, a nebude na mě tolik fixovaná
8. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
ahoj, u nás taky prší, mě bolí v krku, tak s tím bojuju...
dadu, rodičům předplatné časopisu, pak nějaké drobnosti, možná album na fotky (dostali spoustu fotek, tak aby je mohli dát do alba), Markovi nic, máme spoustu hraček, něco mu zabalím, aby anetka viděla, že tak dostal :wink:

na snídani nám mlíko stačí :slight_smile:
brzy se uzdravte :wink:
8. pro 2009 v 09:53  • Odpověz
dadu: ad snídaně, ráno když se vzbudí cca 5-6 hod, dostane mlíčko, v 9 hod jogurtík, střídám bílý s ovocným od Humany od 6. měsíce, párkrát jsem dala i Kostíka, holky ho tady nedávají, ale já mám tak nějak pocit, že jí to neulíží,neobsahuje tvaroh.

ad vánoce: pro rodiče máme velkej fotokalendář s fotkama malé a pro malou máme mluvící knížku - učíme se říkanky od FP, hadrovou panenku, chodítko Chicci aktivity
8. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
mau dík, jojo Neli, ale bojuje jak lvice jak s nemocí tak s tím, když jí chci dávat léky :grinning: :confounded: ,
jogurty papáme, ale ona pokud to nejde kousat tak už se jí to moc nelíbí,
na mk jsem nepřestala chodit, ale než si přečtu, tak mě někdo vyruší a už nestíhám reagovat a když mám čas, tak už je to pasé :sunglasses:
jinak Nelinka se nějak nechce posunovat ani lozit, je lenivá, posunuje se jen po zadku, to daleko nedojde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

co jí baví je když sedíme u noťasu, tak do něj tříská, zrovna jako teď xxx
8. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
...že taky dostal :grinning:
8. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
dadu: no myslela jsem jako že nepíšeš :wink: Karolí taky tahá za kabely a mlátí do klávesnice. Minule vyloupla mezerník, těma špidlatýma prstíkama :grinning:
8. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
dík za tipy, pebi leč se :wink:

já dávám dobrou mámu rozmix ovoce to jí nejvíc chutná, aktivii třeba hrozně plivala :rolling_eyes:
8. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
mau :grinning: to je z zoho našeho koníkování v těhu :grinning:
8. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
mau: nabíječka je u nás také hit ...nejradši cucá ten konec, co se srká do mobilu.
a ted si hraje s lahvičkou s čajem...samo že to kape všude kolem, ale to je fuk :wink:
8. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.