• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ségra říkala že je fajn kupovat takové ty ovocné jako holandia, Valaška apod., kde je ovoce na dně, tak že to s tím smíchat jen trošku, že to není úplně jako ovocný ale chutná to líp než jen bílej, tak vyzkoušíme :wink:
8. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
podle toho co ťeˇmalá vyvádí jí asi koupíme buben :sweat_smile:
Ahoj holky,
zdravim po delší době :slight_smile:

Matýskovi se včera vyklubal druhej zub :dizzy_face: , né že bych mu tam pořád sahala, ale byl poslední dobou protivnej, nevydržel sám a včera jak když utne, hotovej mílius, k sežrání, tak si řikam co to, sáhnu mu do pusy a je to tam :grinning: . Holt mu ten druhej dal trošku zabrat, o tom prvním jsme vůbec nevěděli.

Chci se zeptat, kolik mléčných dávek už máte nahrazených? Já mu totiž dávam oběd maso/zel., odpolední svačina ovoce/přesnídávka (někdy má ještě jednu sváču - mlíko) a večer kaše, a takhle už to je dlouho, tak jako jestli bych mu neměla už nasadit třeba nějakou dopolední sváču místo mlíka, ale nevim co.. Ovoce? Občas má odpoledne ovoce v jogurtu, tak že by to dopoledne jogurt? Ale zas každej den jogurt se mi nechce, tak neviim..
joa bubínek mám taky v plánu - jsi mi připoměla :grinning: :grinning:
kaca: jj, ten konec je nejlepší, a jak u toho mlaská :grinning:
8. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
zase někdy pa nebo z toho pc nic nezbude :fearful:
8. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
někdo dává ráno kaši... my asi budem dávat ten jogurt skoro denně (jestli ho začne jíst), než začne jíst pečivo s něčím :wink:
8. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahoj holky, kousíček jsem dočetla

zanet: je mi líto pejska, ale měla krásnej věk, nám odešel v lednu kokršpaněl Foxík, měli jsme ho 15 let a byl to fakt člen rodiny, taky jsme to ořvali :pensive:

mau jani, účesy pěkný, já se vždycky ke kadeřnici tak těším :dizzy_face:

dárky: pro malýho máme (myslím i od babiček) odrážedlo 4v1, mluvícího pejska FP, Mluvící hrnec FP, lezoucí kouli od FP a pak hodně knížek

Včera jsem si byla po hrozně dlouhý době si sednout s těhotnou kamarádkou, taky bude mít dubňátko :grinning: sedíme, kecáme a najednou přišli 3 lidi a sedli si vedle ke stolu, koukám na toho chlapa, si říkám, ten je mi nějakej povědomej, byl to K. Roden a J. Krausová, v našem "city" bylo divadlo, tak se přišli herci najíst :grinning:
8. pro 2009 v 10:04  • Odpověz
kett: jé,to jste měli hvězdné posezení :dizzy_face:
8. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
kett:Rodena tede můžu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
maus: no to jo, trochu jsem si zkazila iluzi, mno ale co, jsem se divila že v naší vsi je možný potkat někoho známýho :grinning:
Ahooooj :wink:

Noc fajn, akorát vstával v 6, ale vzhledem k tomu, kdy chodí spát a kolik toho poslední dny prospí během dne, tak super :dizzy_face:

mau: krásná :dizzy_face: :dizzy_face: Moc Ti ta tmavší barva sluší a střapatý účes jakbysmet :wink: Taky mám ráda tenkhle styl :slight_smile: A Karolí přesně jak napsala Jana - celý tatínek s úsměvem maminky :slight_smile:

dadu: tak ať je malá brzy fit, je fajn, že to snáší tak hrdinsky :wink:

Jelikož Štěpík snídá kolem té6, tak dostává SUnar a zatím to neplánuju měnit :slight_smile: Nahrazeny máme obě sváči a oběd.
jani: já taky, ale byl hrozně vyhublej, v tv vypadá líp :grinning: Krausová lítala po hospodě sem tam, byla úplně jiná, mi přišla taková jak utržená z řetězu, jak kdyby byla poprvé v životě v hospodě, furt okřikovala Rodena a ještě toho druhýho jak kdyby to byli malý děti :grinning: no docela jsme se bavili, jestli to mělo bejt divadlo tak dobrý :wink: :wink: ale asi musí bejt dobrá herečka, protože jak se chovala normálně, tak mi nejde do hlavy jak hraje v ulici tu inspektorku Hádkovou, to je úplně o něčem jiném :grinning:
8. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
holky ještě jednou moc díky, i za Karolí :slight_smile:
8. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
kett: já byla kdysi na představení tuším se to jmenovalo Otevřené manželství, bylo to představení pro dva herce-Krausová, Roden :grinning: Myslím, že to chování Krausevé jak popisuješ si natrénovala na tomto představení :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
saru: jsi tu? ty perníčky se potírají až po upečení? nebo můžu ještě před upečením... a já blbec jsem si ten tvůj recept nedočetla do konce, takže jsem do těsta nedala kakao :frowning2:
8. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
mis: nevím jak saru, ale já potírám po upečení hned jak vytáhnu z trouby a kakao dotěsta nedávám :wink:
8. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
Dobré skoro poledne :grinning:
Mis: potírat po upečení a že si nedala kakao do těsta nevadí,můžeš ho přidat do toho vejce(tak to psala Saru) :grinning:
8. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
Maus: no vidíš jaká si krásná hvězda a to ses nám nechtěla ukázat :grinning: :grinning: :grinning: Jo a co se týče Vás dvou když jste byli malý,tak přesně jak píšou Jani a Saru :grinning: :grinning:
Zanet: pejska je mi moc líto :frowning2: :cry: ,ale určo pořídíte nového co? :wink:
8. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
mis: když nedáš kakaou do těsta, nic se neděje :wink: To je jen můj vlastní dodatek, aby byly trochu tmavší a lépe vyniklo zdobení :slight_smile: Perníčky potírat ještě horké, do vajíčka můžeš přidat to kakao, aby byly tmavší. Ale neboj, není to nutný...
8. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
Dobré dopolko...holky dík, věk měla krásnej, ale o to víc to člověku přiroste k srdci...nového pořizovat zatím určo nebudeme, protože co jsem se odstěhovala od našich, tak ona tam zůstala a tím že v republice mám jen jednu tetu 70km daleko, která má taky psi, tak jsme měly vždycky hroznej problém kam ji dát, když jsme jely k rodině.
Ale s přítelem by jsme chtěla cca za 5let postavit barák, takže u něj min. 1 pes bude na 100% to je pak trochu jiný když je v baráku a ne v paneláku...
Jinak holky jsou zlatíčka tím, že včera šly spát docela dlouho, tak jsem je dneska po 8mé hodině nenápadně budila :sweat_smile: spaly celou noc ani snad dudlík nevyžadovaly...Verunka se teď dost naučila spát na bříšku, dneska spala asi celou noc na něm a aspoň ji asi nedusí ani kašel ani rýma, protože vůbec nechrochtala...
Jinak my teda máme k snídani mlíko, ke sváče jogurt, naučily se ho umixovaný s banánkem, k obědu to je jasný, podle toho v kolik jíme, tak odpolko buď přesnídávka nebo v 16h mlíko a k večeři kaši...
8. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
holky, díky moc, kakao mám v tom vejci, peču peču o 106, Nela spinká :wink:
8. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
Holky tak frčíme na to plavčo :grinning: jedeme asi 40km tak doufám,že usne a bude pěkně vyspinkaná na tu dřinu :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
Mis: tak peč,peč já už mám pečíno a dneska budeme zdobit. :sweat_smile:
Saru: mohla bys mi sem prosím hodit ještě pár foteček Tvých nazdobených perníčků,pro inspiraci? MOooooooooooooc kuji. :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
K:474vla92253+: užijte si plavčo :grinning: 000
¨

,

,,karolí zdraví :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
Vla:

http://sarusinek.rajce.idnes.cz/Advent/#P1160555.JPG

Ale to je pořád jen ta třetina, teď už jich mám mnohem víc, ale krabici ve sklepě a nemám je vyfocené :wink:

zanet: pejska je mi líto :pensive: Ale Tvoje dvě berušky Ti přinesou spoustu radosti a smutek zaženou...
8. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
jani: :grinning: Taky ji zdravíme :wink:
8. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
jani: myslím, že to samý představení hráli i u nás :slight_smile:
8. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
Saru: ty jsou tak krásný, nechceš se zdobením živit, to ty moje jsou horší jak ze školky, nerada bych dětičkám křivdila :wink:
8. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
jani: jsem si zcela jistá, že zdobením bych se fakt neuživila - možná kdybych se snažila jako dřív, ale letos jsem na to neměla čas ani trpělivost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
A nepodceňuj se, beztak přeháníš, to je mi jasný :slight_smile:
8. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
tak perníčky upečeny, kráááásně voní :wink: , ale vůbec si nedovedu představit, že bych jich pekla z 1kg, pekla jsem čtvrteinu a i tak toho mám 3 plechy.... ale chybí mi vykrajovátka jako strom, zvonek, rybička :frowning2: , příští rok dokoupím :wink:

večer, jestli Nela usne tak nějak v normální čas, tak je nazdobím....

vla: tak hezky plavte, doufám, že se vám to bude líbit

jani: Karolí umí krásně psát :grinning:
8. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.