• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mis: já je dělala z 1,5 kg :sweat_smile: :grinning:
8. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
saru: seš dobrá :sweat_smile:

kdo chce mrknout na malého Svenyho, tak od téhle fotky a ještě další dvě: http://picasaweb.google.com/vrabi.m/Nela8Mesic#5412814942100107058
ani jsem si ho nepochovala, pořád spinkal :grinning:
8. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
Taj dítě usnulo a zrovna mi volá chlap, kterej měl přijet dopoledne, že za půlhodky přijede, takže mi vzbudí dítě, bude totiž měřit prostor na chodbě před ložnicí kde malá spí na vestavnou skřín :rolling_eyes: :rolling_eyes:
8. pro 2009 v 11:55  • Odpověz
Mis: Sven je krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Karolínka má taky takový kolečko jako Neli :grinning: :grinning: ale taky už podrůstá, vlastně jí podrůstá celá hlava, všechny starý vlásky jí vypadaly jen ve předu jí zůstal takovej dlouhej pramen, takže afču má až k nosu :grinning:
8. pro 2009 v 11:58  • Odpověz
mis: Sven ja nádhernej :dizzy_face: Vypadá docela velkej :wink:

jani: hm, tak to budeš mít milou návštěvu :frowning2:
8. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz
jani: třeba ji chlap nevzbudí, když někdo měří, tak by to mohl dělat i relativně potichu, ne? řekni mu to :wink: ... Nelči nevypadaly asi žádné vlasy, jen si vyšuchala to kolečko, ale jak už je hodně přes den na břiše, tak opravdu začalo krásně zarůstat.... jo a ještě, jak máš ty vlasy vzadu? do podkovy? vystříhaný?

saru: na fotkách vypadá fakt velkej, ale ve skutečnosti je to takový malý drobeček, škoda, že spinkal, chtěla jsem ho vyfotit s Nelčou, aby byl vidět ten megarozdíl :grinning:
8. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
mis: chlap tu není a dítě už se vzbudilo :wink: Já mám ty vlasy vzadu do podkovy, ale úplně vystříháný a trošku to zvedám gumou do protivky
8. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
tak chlap už odjel....teda musím říct, že to byl fakt pěknej chlap :wink: a ta částka, kterou nám nacenil tu skřin, tak ta už tak pěkná nebyla, obávám se, že další spolupráce je vyloučena, protože manžu asi neobměkčí, že je to pěknej chlap. Já mu to skoro odkývala :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
to tu nikdo není.......tak já si pokecám i sama, že :wink:
8. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
no že by to bylo zrovna zábavný ta samomluva, to se říct nedá
8. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
jani: já už jsem tu :wink: Hmmm, pěknej chlap, tak aspoň, že tak, co? :wink: :grinning: Já jsem dopekla ischelské dortíky - teď nechat vychladnout, udělat náplň, poslepovat, namočit do polevy a mandle navrch. No, dodělám to asi až večer :wink: První plech mám maličko rómský, ale to nevadí, stejně to bude namočený v čokoládě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
Ahojky,
nedočítám, Deny má nějaký blbý den :frowning2:
Dnes jsem byla doukoupit ještě dětem dárečky, já už se tak strašně těšíííííííííím. I včera jsem byla nakupovat s mým tátou a máme něco pro mamku, něco pro manžela, ale tomu bych chtěla ještě jednu věc sehnat :slight_smile: A zase jsem koupila dětem nějaké oblečky. Já si to prostě nikdy neodpusím :grinning: :grinning: V Tescu mají nově oblečky s Kitty, tak jsem vzala Márince šatky, krásné!!!! :dizzy_face: :grinning:
8. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
tak my vyrážíme plavat - aspon máme cíl někam vypadnout, na procházku to dneska fakt není a doma je nuda. emi se nudí, mručí a mě z toho jde hlava kolem. už nevím, jak jí zabavit.
večer jdu cvičit...
zítra mi příjede kamarádka s 3a pul měs. holčičkou. tak se těšíííííím!
emi mi usnula zase v manduce, já se pohupuju na míči...nechám jí deset minut a musíme se jít oblékat...fakt se ted chce pořád chovat, prdola...no, snad si jí tím nerozmazlím...většinou se jí totiž snažím vyhovět...

jani: dobrá samomluva, taky se mi to tu občas stává
saru: ty jsi pilná s tím cukrovím'
8. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ahojky holky, my dneska taky na prochajdu nejdem. Od rána leje, zrušila jsem i Bosu. Neni mi dobře, radši budu doma v teple. Fífa dneska už 2x spal, já balim dárky...
Nevim, co koupit ségře.. Nemáte nápad? Je jí 23...

Fífa zdokonalil paci paci pacičky - už mu to krásně tleská.. A jeho to děsně baví - dělá to furt :dizzy_face:
Pusťe si k tomu zvuk :wink: http://www.youtube.com/watch?v=xaYUXvj1sdY
8. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz
Ahojky,tak jsme zpět z plavča :frowning2:
Alička brečela a brečela :cry: :cry: ,byla na nás moc studená voda,(voda měla 31C,takže docela dost)byla chudák celá fialová a celou dobu držela ručičky v pěst. :frowning2: Doufám,že příště už to bude lepší,budeme doma otužovat a to si nemyslim,že dáváme nějak teplou vodu. :wink:
8. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz
Holky, tak dneska začal Štěpula prvně dělat samostatný kroky - vždycky se pustí, udělá jeden krok, zastaví se a balancuje :grinning: :dizzy_face: Dokonce se mi jeden povedlo vyfotit :dizzy_face: Jdu mu dát sváču, a pak sem hodím fotečku :wink:

niki: Filda je borec, plácá mu to krásně :dizzy_face:

vla: neboj, Alička si zvykne, příště už to bude určitě lepší :wink:
8. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
No prosím, já odejdu a už se tu kecá :grinning: :grinning:
Letím do obchodu aspon pro rohlíky a oni mají zavřený...pěkně mě nasrali, jedinej obchod tady a zavřou a ani se nenamáhají tam dát třeba ceduli :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ...nic, prostě jen zámek na dveřích :rolling_eyes:

holky představte si, že za tu vestavnou skřín chce 36 tisíc a to je už po 20%slevě, jako je to atyp do podkoví,je tam složitej mechanismus kování, ale tohle mi přijde moc :confused:

Niky: Fifa to teda umí dokonale....a jak mu to pěkně plácá :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
no já si to už asi budu muset začít brát osobně....přijdu sem...a všichni rychle pryč :astonished:
8. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
Nové fotky, včetně jednoho z prvních krůčků :slight_smile:

http://sarusinek.rajce.idnes.cz/Od_5.12.2009/#39.jpg
8. pro 2009 v 15:23  • Odpověz
jani: to mi teda taky přijde dost :unamused:
8. pro 2009 v 15:26  • Odpověz
teda saru, to je šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pěkně si to nakračuje :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 v 15:30  • Odpověz
jani: díky :dizzy_face: On to teda byl vždycky jen jeden krůček, pak stál a balancoval, ale udělal to několikrát :slight_smile:
8. pro 2009 v 15:40  • Odpověz
jani: záležíjak je ta skřín velká,ségra dala 40tisíc za vestavbu do chodby,asi 3m
8. pro 2009 v 16:21  • Odpověz
No já se picnu, Štěpánek je mega šikula :dizzy_face:
8. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
saru: to je super, nakračuje vážně skvěle

niku: Fífa je tááák šikovný :sweat_smile: , Nela nechce dělat paci paci :unamused:
8. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
mi: díky :dizzy_face: Ale zatím to jsou vážně jen takový pokusy, tipuju, že se ráno vzbudí a zas si na to chvíli ani nevzpomene. Ale možná překvapí...
8. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
mis: to štěpík sice jo, ale jen když se mu hooodně chce a rozhodně mu to tak krásně neplácá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
8. pro 2009 v 16:25  • Odpověz
jo a my venku byli, všichni i kocour :grinning: , na radaru jsem vyčíhla mezeru mezi mraky a tak jsme nezmokli, venku je teplo, ale všude mooooc mokro

Nela dnes u oběda řekla další slova: ham a ňam, dokonce i několikrát zopakovala... tak je to dobrý, umí mluvit :grinning:
8. pro 2009 v 16:26  • Odpověz
saru: Nela plácala, když jsem jí pomáhala a líbilo se jí to, ale teď na mě peče, dokonce drží ručičky v pěst a ne a ne je rozevřít... no beran.... :grinning: , prdí na mě.....

a po dlouhé době Nela spala dnes 2x, asi proto, že vstávala v 6:30 :wink:
8. pro 2009 v 16:28  • Odpověz
ahoooj :slight_smile: tak sjme byly na nákupech s tchýní, jsem chuděrku karolí dvakrát musela vzbudit, ale pak se dospala doma. Dobrý to bylo. Tchýně mi koupila tričko k Vánocům, pak jsem koupila Karolí v Tescu ten zateplenej svetr, jak tam mají (kdo chodíte tak víte) byl za půlku, tj.250,- tak sjem vzala větší na příští rok jako :slight_smile: . Pak ještě bodýčko ze sobem, byly u toho i capáčky ze sobem, taky za půlku, tj. 80,- a lžičky, těch mám pořád nějak málo, tak jsem vzala větší :slight_smile:
V puntanele jsem jí koupila takovou turbo lodičku do vody, je to na klíček a pak to plave - taky ve slevě, jak jinak :grinning: No a manžovi tričko k Vánocům :slight_smile:
saru: Štěpánek je šikovnej :dizzy_face: ale nějak nevěřím že to do zítra zapomene :sweat_smile: :grinning:
niki: Filda umí krásně paci paci a suprově mu to plácá :dizzy_face: Karolí mi an to peče :rolling_eyes:
jani: za skříň bych tolik peněz v životě nedala :confused:
vla: tak snad se to Aličce brzo zalíbí :wink:

Se omlouvám az román :sweat_smile: :zipper_mouth:
8. pro 2009 v 16:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.