• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mis: Nelinka je teda dobře ukecaná :dizzy_face:
Karolí jede jenom tete, tata, dede, dě apod. :grinning: a jak vstává v těch6 tak spí dokonce 3x za den :grinning:
8. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
Ahooooooooj kočky

tak se mi konečně podařilo po půl hodině řvaní uspat toho našeho draka. Dnes je vysloveně na zabití, přelítlo mu něco přes nos a pořád ječí :unamused: :unamused:

Zanet: pejska je mi líto....
8. pro 2009 v 16:49  • Odpověz
Mau: jůůů, tak to jsi dobře pořídila, takové nákupy mám nejraději :wink:
8. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
holky neznáte tohle? http://www.levneelektro.com/p26516-vareni-bionaire-hrnec-pomaly-bionaire-57-l-rival nemáte ho některá, příp. nějaká zkušenosti apod.? kují :slight_smile:
8. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
sklen: jj, já taky :slight_smile:
8. pro 2009 v 16:51  • Odpověz
Vla: neboj, určitě to bude příště lepší

Mis: fotečky jsou krásné, Sveny je úžasný, takový drobeček...

NIk: tak to nemá chybu, je to borec :slight_smile:
8. pro 2009 v 16:53  • Odpověz
Karolí je taky umrčená, nevím co jí je. Teď si zase rozdělala indulonu a baštila :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 16:53  • Odpověz
HIHi pak, že se jí kadí špatně :grinning: :grinning: :grinning: když to chuděra musí promazávat zevnitř :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 16:54  • Odpověz
Saru: panečku, tak to je mazec, tak hodně štěstí :wink:
8. pro 2009 v 16:55  • Odpověz
sklen: ona asi ví, že se tomu musí pomoct, tak maže :grinning:
8. pro 2009 v 16:57  • Odpověz
Jo Mau: super účes, tak barvička ti moc sluší :slight_smile:
8. pro 2009 v 16:57  • Odpověz
JJ, kdo maže, ten kadí, to asi bude heslo pro Karolí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 16:58  • Odpověz
:grinning: :grinning:
jo a děcka pozorte - manža bude asi do konce týdne doma, aby se pořádně uzdravil :confused: rýmička ho zmohla :grinning:
8. pro 2009 v 17:00  • Odpověz
No néééééééééééééééé, to není možnééééé, tak hlavně, ať se brzy uzdraví a malá ať to nechytne :sweat_smile:
8. pro 2009 v 17:01  • Odpověz
jj, děkujém :slight_smile:
8. pro 2009 v 17:04  • Odpověz
maus: myslíš ten svetr, co měli v klučičím oddělení? a mají ještě něco ve slevě? kromě vánočního.....
8. pro 2009 v 17:14  • Odpověz
ahojky, jsme zpět z plavča, potápěly jsme se jako o život. emi je unavená, ještě spí v sedajdě.
narychlo jsem udělala salát, od osmi jdu cvičit, tak at nejdu s prázdným, ale ani plným žaludkem:slight_smile:

téda nik, budu muset pustit to video emmince. ted už min. 3 týdny paci paci nedělá...peče na to. tak na oplátku pustím fífu jako předlohu:slight_smile:
mau: tak to si manžu pořádně užiješ, co? hlavně, at to malá nechytne, ale jinak je fajn,že bude s váma doma, ne? :wink:

jani...jak je ta skříň velká? my máme cca 1,80 a stála kolem dvacky. takže jestli je ta vaše atyp a větší, tak bych tý ceně i věřila. taky záleží na materiálu, my máme lamino, ale nikoliv s dekorem dřeva - to je levnější, ale máme pastelovou barvu - to je dražší. pokud chcete pravé dřevo, tak ta cena je zase o něčem jiném - to je snad nejdražší...vnitřky a police máme z obyč bílého - to je nejlevnější.
8. pro 2009 v 17:35  • Odpověz
mis: né, je to takovej teplejší svetřík na zip, s kapuckou, je podšitý fleesem a v kapucce je jakoby kožíšek. je takovej růžovofialovej :slight_smile: ještě měli slevněné i jiné oblečení, trička s dl. rukávkem, mikiny a tak :slight_smile:
kaca: no sice s ním bude prd, ale jsem ráda že bude doma :dizzy_face:
V pátek možná půjdu s kamarádkou na nákupy, tak by hlídal Karolí :sweat_smile:
8. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
mis: no já to ted narychlo zjišťovala jinde a ta cena odpovídá :confounded: Je široká skoro 2,80m a čast strany je zešikmená, protože je to v podkroví, navíc je ta chodba kam to chcema docela úzká, takže tam přichází v úvahu jen zasouvací dřeře, vzhledem k aypickému tvaru, tam musí být ty dveře čtyři vedle sebe, no a to kování je prý dtahý, vnitřek chceme taky bílý,z venku dekor dřevo. Nevím, asi do toho půjdeme... na druhou stranu nám to vyřeší prakticky všechny úložný prostory....
8. pro 2009 v 17:47  • Odpověz
jani...tak to fakt odpovídá, vzhledem k té velikosti. také máme posuvné dveře - ty kolejničky jsou drahý a rámy dveří jakbysmet. pak jestli tam máš nějaký výsuvný koše... na těch my jsme ušetřili - navrhli jsme si vnitřek skříně tak, abychom si tam pak mohli dát šuplíky z ikea, aby tam pasovali a ušetřili jsme tak několik tisíc.....
8. pro 2009 v 17:52  • Odpověz
Tak prďola je uložen, asi se pustím do těch dortíků, ať je mám dneska hotové :wink:
8. pro 2009 v 17:52  • Odpověz
Kaca: my tam máme jenom police a tyče na věšáky.......ale říkal mi přesně co ty, že drahý jsou ty kolejničky a rámy, ale je to hliník, takže by to mělo být kvalitní....ach joooo...já fakt nevim :frowning2:
8. pro 2009 v 17:55  • Odpověz
Saru, to chodí Štěpánek tak brzo spát? A v kolik pak ráno vstáváte? Márinka chodí až v osm :confused:
8. pro 2009 v 17:55  • Odpověz
mi: jj, kolem 18 chodí každej den. On totiž dost často spí za den dohromady tak 40 minut. Ovšem tak poslední týden naspí dost i přes den a ještě spí hezky i v noci :dizzy_face: Já jsem poslední dobou taky hrozně unavená :unamused:
Ráno vstává jak kdy. Někdy v 6, ale někdy ještě usne a do 8 chrupe :slight_smile:
8. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
Tak dortíky hotové, je jich jen 32 kousků, ale to stačí :slight_smile:
8. pro 2009 v 18:19  • Odpověz
teda, ty jsi ale rychlík :wink:
8. pro 2009 v 18:23  • Odpověz
Saru: ty jsi šikula.... já jsem se také činila, zadělala jsem si na šlehačkové cukroví a udělala jsem si sádlové koláčky... mňamka, akorád se nám trochu roztekly, ale nevadí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
jani: to už bylo hned - udělat krém, promazat, mezitím rozpouštět polevu, potřít a dát mandličku. To už je rychlovka :wink:

skleni: to vem čert, hlavně, že jsou dobré :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
8. pro 2009 v 18:26  • Odpověz
Saru: jo to jsou.
8. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
Karolí už taky spí, ale pod náma (přímo pod Karolí) někdo něco vrtá či co, takže už plakala, nemůže spát :rolling_eyes:
8. pro 2009 v 18:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.