• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ahojky :wink:
Uz jsme zas zpet doma, malej je trosku podrazdenej, ale pokud neknoura, tak se nadherne smeje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Par novych fotecek:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=367443&vReferer=
17. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
niki: jsi kocka :wink:
17. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
nik: to špinění může být klidně i při HA, zvlášt pokud bereš cerazette :unamused:
17. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
saru: štěpíno je pašák :wink: ostatně stejně jako všechna naše dubnátka a březnátka
17. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj Saru: moc hezké fotečky. Je to fakt šikovný kluk :wink: :wink: :wink:
17. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
skleni: ted docitam a vase fotecky jsou fakt vtipny :slight_smile: Obzvlast to paseni :grinning: :grinning:
kaci: jak vam jde ta hlavinka? Uz je to lepsi?
Stepula uz ted nema nejmensi problem a uz se zacina i pretacet, jednou uz se mu to predevcirem povedlo ze zad na brisko, tak mam radost :dizzy_face:
Jinak nam pani doktorka oznamila, ze bude fakt brzo mluvit, ze uz vyluzuje temer slabiky :slight_smile: Na to se fakt tesim :grinning:
Uz ted je ukecanej jak zenska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
Saru: děkujeme

Tak to se máš na co těšit. :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
saru jj, už nám to jde, trenink na míči zabral, paseme statečně, vydrží už pěkně dlouho. jen ještě má ručičky v pěst při pasení, ještě uvolní prstíky...
jinak přetáčení...čekám jen, kdy se to povede, zatím jen zvedá nožičky co to je a hází je na stranu :slight_smile:
17. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
Tedy vy jste všichni šikovní. Já mám doma lazara :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
jo a mám kámošku, co se utápí málem v depresi neb její 5měsíční holčička se přetsla ráda nosit - všátku, na rukou ...prostě jí to nebaví (nakonec už má skoro pl roku,tak se neude nosit jako nějaké děcko, že)
17. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
Hup: no jasně, co by . Je to velká holka ne :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
Hup co vlastně dělá ségra???? A co maličká?? :slight_smile:
17. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
saru: moc pěkně fotky :dizzy_face:

Jinak malá je taky příšerně ukecaná, každej říká jak brzy "mluví". A manža tvrdí že bude ukecaná po mě :grinning:

Za chvilku tu mám tchýni, tak se zatím mějte, pak se zase ukážu :slight_smile:
17. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
kaci: no to ti trošku závidím..ikdyž semo tamo si decku dám ..pokud nakojím v osm a další kojo se dá očekávat až za 5 a více hodin, troška vína se nemůže nijak negativně projevit

pivko piju nealko ..mám ráda polotmavé od bernarda
o víkendu manža koupil nealko švestkové ato je hnus velebnosti ...teda jemu a mojí mamce chutná ..ale já to teda neocením

štěpíno je fakt kus chlapa
17. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
hup: Nelča se taky nerada nosí, nejvíc se jí líbí, když má prostor, což jí v náručí nějak neumožňujeme, že.... ještě jakž takž snese, když si ji dám volně do klína, aby měla přehled... je to celkem vtipné, přijde návštěva a chtějí chovat a Nelča začne řvát, položí ji a ona se směje :grinning:

dneska se mě drsně nalívají prsa, to je až divný a Nelča pije jako normálně...no nechápu
17. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
mis: taky se mi dneska víc nalívají prsa. v noci jsem to jedno měla jak kameň a i teď jsou teda véééliký :confused: :grinning: Asi nějaký erupce na Slunci :slight_smile:
17. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
dělají tohla vaše :confused: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2905395&vReferer=

a tohle - on furt plazí jazyk 80% času ho má ven http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2905396#navigator

ségra se má doře
alička prospívá - už má 2,5 kg (při poslednímvážení v pátek)

mis: jestli to není tím jménem ...ta kámoščina holčička je taky nelča :grinning:
17. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
maus: asi jo, erupce jsou nebezpečný :grinning: :grinning:
no ale musím to malé dítko vzbudit, jinak budu muset odsávat, fakt děsný, pomalu nemůžu dát ruce podél těla :grinning:
17. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
hup: tak bubliny děláme poslední týden :grinning: , jazyk plazí taky pořád, hlavně jak zjistila, že má ručičky, tak je nahání jazykem :grinning:

s tím jménem by to byl fór, no jen jestli to má stejně Dadu, Kami a Zanet :grinning:
17. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
hup: nas prdola ma snad v hube bublifuk :grinning: Bez pliny se nehnem :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jazyk vyplazuje neustale :slight_smile: Ondraskovi ten vyplaznutej jazyk nahodou slusi :dizzy_face:
Jinak nas Stepan se taky nechova nijak extra rad a kdyz uz, tak na kolenach v kolibce, taky ma rad vic prostoru, aby mohl rozhazovat rukama :wink:
17. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
joo, nam prave taky ted prijede tchyne :slight_smile: Ale ja si na ni nestezuju, vidim ji jen obcas a je v pohode. Moc toho nenamluvi a rozhodne se do niceho nemota :slight_smile:
17. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
saru: tak to máš fajnovou ..trošku závidím

ad sluší - mám dojem, že jeho inteligentní výraz, který měl v prvnm měsíci je nenávratně pryč :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
Tak holky, jsem ráda, že vás mám. aspoň vím, co mám čekat :slight_smile: začali jsme dělat bubliny, tak vím, že je Marťa v pořádku :grinning:
17. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
ahoj maminy,

tak u vas je hezke pocasicko??u nas zatazeno, kazdou chvili zacne chcat :angry:
Maly je zlatoucky, kojo v 9 vecer, pak ve 4 a v 8.30, takze jsem vyhajana do ruzova

Niky - moc ti to slusi, na svatbe budes za hvezdu :wink:

Hup - Ondrasek je bozsky, uslintany chlapak :slight_smile:

Holky jak jste se tu bavili minule o odstrikavani mlicka, a kolik toho prckove vypijou..jsem se chtela zeptat, ja mam lahvicky od aventu 125 ml, a kdyz prckove vypijou vice nez 125, tak to mam odstrikavat do dvou lahvicek???Nebo mate vetsi lahvicky???
Snad chapete na co se ptam :sweat_smile: :sweat_smile: mne nikdy psane slovo moc neslo, ja jsem spis pres tu hubu :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
mag: u nás je oblačno

dík za pochvalu :slight_smile:

jinak neporadím..u nás se tohle neřeší ..chodím ven jen na 2, max. 3 hodink, takže nechávám doma jen jednu cca 100 jako pojistku, kdyby zmíral hlady ..a jinak neodstříkávám
17. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
holky, už jste přemýšleli o židličce, v které budou sedět až začnou příkrmy

já se už před cca půlrokem zamiloala do téhle
http://skrblik.mimishop.cz/detail.php?zbozi=983030

jenže je drahá až hrůza
17. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
hup - ta zidlicka je moc hezka ale za hrisne penize :angry: , ja se uz o vyber stolicky nestaram, minuly tyden mi kamaradi jednu koupili, takze vybrali za me :sweat_smile:
Az prijdu od doktorky tak pridam foto
17. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
Magis, já mám lahvičky dvou velikiostí 120 a 180 myslím, tu menší asi budu mít na čaj.
Hup, teda kam Ondrášek na ty bubliny chodí :grinning:
tak jsem se dívala do naší tabulky, a mezi nejtěžší mimi patří i Kačenka od Kvikvíčka a taky Radimek od Androny, ten přibral za 6 týdnů neuvěřitelné 2 kila :grinning:
17. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
teda myslela jsem,že to je barová židle :grinning: sorry Hup, ale nic pro nás :slight_smile:
U doktora říkali, že se nemám bát, když malý nebude pár dní kakat. už to došlo i k vám? jak často vaše mimi "tvoří?
17. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
luci: to by mě taky zajímalo
u nás se kadí furt několikrát denně
17. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.