• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
no, tak to nevím, v čem to ušlehám :angry:
8. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
mis: tak k tomu dej rovnou i cukr a citron, tak to dělám já, to už je nějaký množství :wink:
8. pro 2009 v 19:35  • Odpověz
ááá tady se peče :slight_smile:

já mám v plánu začít už zítra
mám totiž příští týden fůru práce,tak abych si to nějak rozdělila

mis:já to dělám po jednom bílku...když spotřebuju,udělám další ....alespoň to netuhne v misce
tak jak to dělá saru jsem to dělala celé roky...poslední tři dělámz toho sněhu a je to dle mého mnohem lepší
8. pro 2009 v 19:40  • Odpověz
Huup: ty máš ještě chuť na pečení, když jsi v jednom kole????
8. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
Mis. já koupila čoko polevu a je to :wink: :slight_smile:
8. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
mis: jj, mě se ten svetr mooc líbí, ale 500,- bych za něj nedala :wink:
8. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
Mau: a co fotečka??? :wink:
8. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
sklen: zítra ti ho vyfotím, je v šuplíku u karolí v pokojíčku :slight_smile:
8. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
hup: já to zase dřív dělala zvlášť a ta poleva měla mnohem méně výraznou barvu - byla taková průhledná. Když to smícháš vše dohromady, je hutnější. Poradila mi to jedna známá, co je cukrářka, a od té doby to tak dělám. Ale samo, že je to o tom, jak to komu sedne :wink:
8. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
Mau: jasně..., už se těším :grinning:
8. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
Manža šel do pelechu - je hotovej. dva dny v práci a jedna noc v autě a je kaput. Se akorát dorazil... Snad to Karolí nechytne :unamused:
8. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
Noo, tak to se modli. Ale u nás to lehlo tenkrát vše a Vojtí se držel... určo to bude dobré. A to má jen rýmu, nebo se přidalo ještě něco jiného???
8. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
no klasická viróza, rýma, teplota, trošinku kašel jak ho to v tom krku dráždí...
8. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
saru:průhledná?to fakt ne :slight_smile:....ale jasně,že to je fuk,každému vyhovuje ten jeho styl-proto ho dělá,že :slight_smile:

jinakty kokosové kostky děláme taky -jen donich dávámeještě kandovanéovoce,ořechy a čokoládu -toje teprv mňamina
8. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
No nic, já jdu na ordinaci,.. tak se tu zatím mějte hvězdy :wink:
8. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
fífa je šikulka ....tleskání nám teda vůůůůůůbec nejde

sven je hezounký :slight_smile:

no a o štěpínovi ani nemluvím,že jo :slight_smile: ...ale jo,chválit se musí -to je to nejhorší,když u těch šikovných se vše bere jako samorřejmost :wink:
8. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
Nám jde akorád berany berany duc... to tak hezky naklání hlavinku na ducnutí, že bych ho sežrala...
8. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
berany berany nám jde taky :slight_smile:
8. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
No, tak nám berany berany nejde, protože když s tím začnu, tak už se kření a zaklání hlavu, jak nejvíc to jde, opičák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
HIHI, prdelky dělá jo?? :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
skleni: no to se vsaď :wink: :grinning: A to samý s "malá" - hladí jen kočky, protože u těch ví, že mu pláchnou, to je něžnej jedna radost. Ale jakmile manža řekne "udělej mamince malá", tak zvážní, opatrně přiblíží ručku a plácne :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pak se tomu dalších deset vteřin tlemí :grinning:
8. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
mau: tak držím palce, ať se vám dámám viróza vyhne :wink:
8. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
děkujeme :slight_smile:
8. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
Saru: tak to je jako u nás. Hlavně při krmení, také dělá malá, a když mu to neopakuji pořád dokola, tak tak štípe.....
8. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
tak poleva zdárně udělaná dle Saru, perníčky nazdobené, není to zase tak strašné na amatéra, zítra udělám fotku, se pochlubím..... :wink:
8. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
mis: se těšíme :wink:

Jdu si lehnout a číst, dobrou, hvězdičky :slight_smile:
8. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
Mis: souhlas se Saru

Saru dobrou
:slight_smile:
8. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
Holky nevíte jak se dávají na MP3 písničky?? jsem na to antitalent :frowning2:
8. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
už to mám :grinning:
8. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
Teda já zírám, kam ten Štěpánek tak spěchá :sweat_smile: fakt šikula, ale já byla to samý, jen nevím jestli to nemá následky s mojí páteří teď...včera jsem četla v knížce, že pro děti je lepší když nejdřív lezou a pak teprve seděj, lezení je výborný ná páteř a zádové svaly...tak holky chválím :sweat_smile: dobrou noc
8. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.