• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Dobré ráno :slight_smile:
Naše noc byla fakt zajímavá. Spala docela dobře do 1:30, to dostala mlíčko,pak spala do4:15, asi hodinu pak nemohla zabrat, tak jsem jí po 5 hodině udělala zase mlíčko, usnula, ale hned se zase probudila, tak jsem si ji vzala k sobě, byla neklidná, ale ještě usnula v 5:40 a tak nějak jsme spaly ještě do 7:40...
mis: těším se na fotečky perníčků :slight_smile:
9. pro 2009 v 08:57  • Odpověz
Do alba jsem vám dala ten svetr a to bodýčko ze sobem, kdo se chce podívat. Ale je to barevně vyblutý, zase jsem to fotila v blbým světle :unamused:
9. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
ahoj holky

u nás noc stejná jako předešlá, asi se začíná blýskat na lepší časy :wink: klep klep

maus: no, z těch fotek teda vůbec nevím jakou má co barvu :wink: , ale ten svetr je vzhledově velmi hezký, ten klučičí je jinej

došly nám capáčky od Nolenu, jsou krááásný, foto: http://picasaweb.google.com/vrabi.m/Nela8Mesic#5413151954237944946

a moje perníčky ala amatér: http://picasaweb.google.com/vrabi.m/Nela8Mesic#5413153301652672018
9. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
saru: prosím tě, jak chutnají ty išelské košíčky či jak se to jmenuje? mám tu recept a ani nevím co to je a jak to vypadá
9. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahoooojky

u nás noc a ráno stejné, jako včera...

Mis: krááásné, moc se ti povely

Mau: ten svetřík je moc hezký, také by se mi líbil :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
mis: moc hezký perníčky, fakt se ti to povedlo :dizzy_face:
svetr je takový růžovofialový :wink: a bodýčko do krémova :slight_smile:
9. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
Mau: no Karolí bude fešanda, škoda, že tu nemáme Tesco, kvůli svetříku 60 km nepojedu :cry:
9. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
sklen: no to né, to bych taky nejela...
9. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj holky,

Noc po dlouhý době děs, 5x jídlo, mezitim dudlíky... Hrůza... Tušim zuby - začal šíleně slintat, dokonce si nechá masírovat dásně a drží... Tak možná na nás za chvilku zoubek vykoukne :sunglasses: Včera byl i takovej ukníkanej... NAštěstí jsme spali do 9.20, takže jsem vyhajaná :wink: to jsem si myslela, že bude spát jak zabitej, protože byl vzhůru od 14 a spát šel normálně ve 20!!!
Já jedu dneska ke kadeřnici Už to potřebuju jak sůl.. Fífu bude hlídat mamka. Je to 10 km od Rokycan. Tahat ho tam nechci, nudil by se.

Maus, věcičky super! My máme z Tesca taky zateplenej svetr - dostali jsme do tchýně... Za 500 bych ho nekupovala, ale je super http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_7._mesic/#Obraz0595a1.jpg

Mis, máš krásný perníky! :dizzy_face: Vy jste hvězdy... A capáčky taky super! :dizzy_face:
9. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
Vyfotila jsem konečně nějaké to vyšívání, ale nevím, kam to dát, tady mi to smažou :confounded:
9. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
Nik: no ten je také krásný,,,,,

tak to přeji, ať je brzy venku...a hlavně, aby byl zase v pohodě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
ahoj holky,
mau: krásný svetřík i bodíčko, ale nejlepší jsou ty botičky :wink: nemá podobný Štěpulka? mám pocit že něco takovýho má na vánočních fotečkách

mis: perníčky jsou teda víc než povedený, fakt krásný, šikulka

Holky chtěla jsem se zeptat, vy co máte ty kožený capáčky (ty co má Nelča od Mis) kdy je prckům dáváta, na doma? nebo jen pro parádu?

Já jsem ted v rychlosti upekla vánoční suchary a na zítra pro ty úředníky máslovou bábovku, víc prostě nedostanou :sweat_smile: Jsem s tím pečením ted fakt na štíru, pekla bych, ale toho učení co mám... :cry:
9. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
Nik prosím tě, jak dáváš foteky na rajče???
9. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
Jani, takt o jsi hvězda, hele máš jim dát chleba se solí a je to ne????
9. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
Skleni, no jestli bude po mně, tak má do roka čas... Mně pak vyrostlo během 14 dnů 7 zubů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jani, já mu je dávam, když je na bříšku a snaží se odrážet... Aby mu to neklouzalo.. A někdy je má i na hraní, jsou krásně měkkoučký :dizzy_face:
9. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
Stáhla jsem si ten program na to ukládání a jak dál???
9. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
Nk: pane bože... tak to tě lituji předem, ale třeba to bude v pohodě :wink: :slight_smile:
9. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
Skleni. vytvořit fotoalbum... Vybrat fotky... Navede tě to. Je to lehký :wink:
9. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
Nejdřív se samozř. musíš zaregistrovat :slight_smile:
9. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
ahoj holky, mám tu mamku,tak nestíhám koníkovat :grinning: máte se dobře? nějaké novinky?
chtěla bych poradit, ráda bych pekla kokosky, ale takové, které bude na vánoce fakt měkké. nemáte recept?
9. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
NIk: jj, to jsem, ale nevím jka dál, tady mi to nabízí vytvořit fotoknihu, ne album
9. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
tak jestli budu takhle pokračovat dál, tak mě za týden u zkoušky vyhodí, místo učení jsem udělala další vánoční výzdobu, svícen na stůl :sweat_smile:
Pár fotek + svícen
http://polakovi1.rajce.idnes.cz/Karolinka_9.mesic/#DSC01221.JPG

Skleni: to album vytvoříš přes toho průvodce co sis ztáhla
9. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz
Jani děkuji moc, tak jdu na to

Krásné fotečky, Kája má krááásná očka... a pěknou řádku obuvi což??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz
Huráááááááááááááááá,t ak už to bude :slight_smile:
9. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
http://sklenicka24.rajce.idnes.cz/vysivani/

jsou jen 4, ty zasklené se mi špatně fotí. :unamused:
9. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
skleni. KRÁSNÉ, já jsem dřív taky vyšívala, ale ted už bych neměla tu trpělinost :unamused: jsi šikulka :wink:

botičky jsem jedny koupila já a dvoje moje mamka, takže Karolínka má víc teplých botiček než maminka :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jani: jj, to tak bývá všude :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Děkuji, mě to baví pořád, ale potřebuji na to klid.... :wink:
9. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
holky u nás neteče voda -ti debilové překopli vodovod
já rozpečeno
sousedka -kadeřnice má ženskou snabarvenou hlavou ...
fakt supr

jinak jsem trošku megaloman -ránojsemudělala 5 těst :sweat_smile: ..kdo to zpracuje netuším :grinning:
9. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
Čáute,
tak vám jdu jenom říct Matýskovo pidimíry z 8M-prohlídky - 7840g a 71cm :slight_smile:. Dneska tam vyváděl jak tur, zaboha si nechtěl nechat změřit obvod hlavy, no mně snad někdo vyměnil dítě, moje tam nikdy dřív nevyvádělo :grinning:
Joo a Dr. měla pindy, že si stoupá a přitom ještě neleze (on má furt to plazení a občas plazolezení), jako kdybych ho to snad učila schválně či co, no fakt mi tam ta návštěva dneska "zvedla náladu" :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky řekněte mi nějakou polevu na ty perníčky, když jste tu všechny perníkovky :grinning: Já mam krabici perníčků a tim to skončilo, nevim co se na ně kydá :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
ták a je to
ondra otevřel hubertí klec ....další etapa :grinning:
9. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.