• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Nazdárek :wink: Od rána nám blbne net a hlavně jsme pak vyjeli na nákup, takže jsem sem ani nestuhla juknout :slight_smile:

zanet: taky si myslím, že je super, když na to jdou děti postupně - Štěpíno dost dlouho lezl, pak se posadil a až pak začal stoupat, tak snad to bude OK. Páteř má prý výbornou, říkali na rehabkách, ale obávám se, že v dnešním světě si ji pak zkřiví snad skoro každej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mis: perníčky hvězdný :dizzy_face:

mau: tohle body i botky máme taky, přesně, jak píše Janča :wink: Akorát máme velikost 9-12 měsíců a body je mu děsně široký :sweat_smile: Na délku akorát ale na šířku by se vešel ještě jednou, nechápu, jak to šijou :confused:

jani: věnec máš překrásnej a Karolí krásně stojí :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jo, a koupila jsem si nějaké oblečení od manži k vánocům - původně chtěl jet sám, abych měla překvápko, ale stejně jsem potřebovala udělat velkej nákup, tak jsem si v Tescu vybrala bílej pletenej baret, černej rolák a dvě trika s dlouhým rukávem :dizzy_face: Už pro mě prý něco má, ale chtěl i nějaký oblečení :slight_smile: Tak mám radost :dizzy_face:
Štěpíkovi jsem nakoupila spoustu příkrmů, mají teď na Hami akci 5+3 zdarma, pokud některá nevíte :wink:
9. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
niku: to je přesně ten svetr, co chci pro Nelču :wink:

jani: capáčky budu dávat na doma, jsou opravdu měkkounký, parádní..... a odkud máte TV stůl? ten by se mi moooc líbil.... taky chci ještě udělat nějakou výzdobu, svícínek hezký, dobrý nápad, asi taky udělám :sweat_smile:

hup: to je ale sakra bordel, nevím, co bych dělala, asi rychle koupit nějakou balenou vodu :astonished:

sklen: hezké výšivky, do dětského pokojefakt super :slight_smile:

pet: 1bílek, cukr moučka a citronová šťáva, šlehat, když je to moc řídké, tak přidávat cukr :wink:
9. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
pet: 20 dkg cukru, bílek a cca lžíce citr. šťávy - našlehat buď všechno naráz, nebo nejdřív bílek :wink:
9. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
skleni: krásný :dizzy_face:

hup: to teda nase.e, stejně jako mě ten internet :stuck_out_tongue_closed_eyes: I když uznávám, že to je o něco menší tragédie :grinning:
9. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
Děkuju Hvězdy :dizzy_face: , co nevidět se do toho pustim, ovšem žádný fotky pořizovat nebudu, jsem na to levá a předem vim, jak to dopadne, na ozdobu fakt nebudou :grinning: :grinning:

Saru: Jako 5 skleniček a tři zadarmo?? No to je teda hóódně dobrá akce :dizzy_face: , a to je na ty malý skleničky nebo i na ty velký? A nevíš asi, do kdy to je, viď :slight_smile:
9. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz
pet: tak to je Matýsek docela drobek - na délku i váhu, ale když má za mámu Tebe, tak asi moc udělanej nebude, co? :grinning: :pensive: Ale ono to dědičností asi nebude...
9. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz
pet: jj, je to na ty od 6., 8. a 10. měsíce, samozřejmě musíš nabrat stejné velikosti. Ale do kdy, to bohužel fakt nevím :unamused:
9. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
Saru: No je to mrňous, no, kdo by řekl, že se narodil jako čtyřkilovej.. Ale Dr. to nijak nekomentuje tu jeho váhu a i kdyby něco měla - on si na nic nestěžuje ( :grinning: ), vypadá spokojeně, tak co, že jo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
Tak to se téda vyplatí, to si tam zejtra asi sjedu :slight_smile:
9. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
Hup: tyyyy vado... no tak to potěší.
9. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz
pet: no jasně, mrňous to zas není, já myslím, že je to naprosto OK :wink: On měl při porodu vlastně podobně jak Štěpán, co? Nojo, dva buřtíci :grinning: Akorát, že teď má Štěpán o 1,7 kg a 6 cm víc :sweat_smile: Však on ten růst bude taky muset někdy zbrzdit :slight_smile:
9. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
Ty jo, chvíli tu nesejm a najednou se tu kecá, :angry: :angry: :angry: :angry:

Pet: to je drobek... krásné míry
9. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
Saru: No já jsem nedávno prohlížela fotky z léta a to je náááářez, byl to šílenej valibuk :grinning: Tváře a hlavně ty tááák tlustý nohy :grinning: :grinning:

Tak holky, vyzjistila jsem, že ta Hami akce v Tescu platí do 15.12., taková já jsem, tak kdo si chce udělat zásobu, tak šup šup. Ale vynechte Letňany, tam si ty regály zamlouvam já!! :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
Hmmm, a mě zase zbyde Kaufland nebo DM, vy mě s tím Tescem nezlobte :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
9. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz
pet: :grinning: :grinning: :grinning: Hvězdný nálet na Tesco :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ad váha - když si prohlížím fotky z léta, tak byl taky mnohem oplácanější. On přesto, že váží dost, tak je i dlouhej, takže nějaký špeky nemá, ale hubenej teda taky není, to bych kecala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz
skleni: njn, to je pech :unamused:
9. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz
tak já už jsem taky vybalila vánoční výzdobu, ale nic velkého nemám, takže tak. Karolí je dneska protivka, manža chrní...
saru: taky máme 9-12 ale ještě jsem jí to nezkoušela. Jenom ty capáčky teda vypadají jak na čtyřleté dítě :grinning:
sklen: moc pěkný vyšívání :dizzy_face:
petu: doktorka ti teda měla vysvětlit jak ho přimět lézt, ne? :rolling_eyes: to mám nejradši, takové keci. Ale míry krásné :dizzy_face:
mis: tak ten svetr co má niki u nás v tescu vůůůbec nemají :sweat_smile:
Karolí zase ráno zvracela, trochu kašle, tak jí dávám jitrocelový sirup, snad to bude lepší...
jani: svícínek krásnej :dizzy_face: a Karolí je šikula, že už tak hezky stojí :slight_smile:
mau: jj, ty capáčky jsme mu dala ještě na ponožky, aby mu aspoň chvíli držely, jinak jsou stejně nepoužitelný, protože je hned stáhne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
mau: tak snad bude Karolí zas lépe :wink:
9. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
nojá takyzdobila ....jako péct moc nemůžu
nemámsi kde umýt ruce ....a to teda s ondrou nejde :sweat_smile:

sklen:šikulka :slight_smile:

pet: máš tomít - slibuju,že já doletňan nejedu :grinning:

adváha -ondra mi příjde furt stejný -dlouhý a jen malinko falďatý

jo a prořízlse námuž jeden zubek (takže máme 4) ...snaduž to budemít lepší
9. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
hup: to je dobře, že už je další zoubek vyklubanej :wink:
9. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
Skleni: Tak Kaufland má ale určitě taky sem tam nějaký akce, což? :slight_smile: Ono si nemysli, to Tesco neni zas taková výhra, přijde mi, že jde strašně do kytek, je to tam čim dál horší, co se sortimentu týče a tak.. Teda aspoň tady to tak vypadá :-/

Maus: No já jí příště asi řeknu, jestli by mi to nechtěla třeba předvést, to lezení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Karolinuška má zas trápeníčko, a jé.. Snad bude brzo dobře ale :sunglasses:

Holky, tak já se zas rozloučim, Matýsek spinká a já mam prekérku, u Dr. jsme byli na dvanáctou, předtim dostal cuc mlíka a po Dr. celou dobu spí zatim - takže mam mu dát ještě oběd (zel./mas.) nebo už sváču (ov.)???? Být či nebýt.... :grinning: :grinning:
No, jdu to vymyslet a něco tady poklidit taky, večer jdu do víru metropole když bude Matí po prevenaru OK (ale měl by bejt, minule byl taky v pohodě), tak ať ten den úplně neproflákam, pápá :-*
9. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
Holky díky moc

Mau: tak snad se nerozjede nic horšího, brzy se uzdravte.

Hup:a na jak dlouho to vidí???
9. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
sklen: netuší
překopli to přímo před našima okny....stojí tam 8kretémů a další 3tu poletují :angry:
za 3 hodiny bvýsledek-nula :angry:

pet:dalabych sváču
9. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz
hup: hm, tak to tam máš veselo :sweat_smile: to je banda :grinning: snad něco vymyslí
karolí se mi nakonec ještě podařilo uspat, fakt to dnes není ona :frowning2: jak píše Stánička. má trápeníčko :wink:
petu: tady stojí tesco taky za pendrek, ale už dlouho
A co se Tesca a příkrmů týká, tak je jedno z nejdražších, takže akce ještě neznamená že je výhodná
Holky děkujem za podporu :slight_smile: , to je pořád něco
9. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
mau: jj, Tesco je drahý dost, ale v téhle akci to fakt vyjde docela levně :wink:
9. pro 2009 v 15:43  • Odpověz
Jsem to počítala a 200 g sklenička vyjde na 16 Kč, což je dobrý :slight_smile:
9. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
saru: jj, to je super cena, u nás v bille je mají za 32,- :sweat_smile:
vždycky je potřeba si to s něčím porovnat :slight_smile:
9. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
Tak jsem doma od kadeřnice, jsem jako nová pětka :grinning: Bane, mam to skoro stejný... Fífa byl prej zlatej, byli venku. Teď jsem do šoupla do pelíšku a dřímne si... Jdu vás dočíst :slight_smile:
9. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.