• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Tak Hup a voda super.. Už teče? Bych se picla..
Míry Matýska už mam v tabulce :wink: - Mam ta 8M akorát sebe, MAus a Saru, tak mi to ostatní napište, ju?
9. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
NIk: nezlob a koukej přidat fotečku

Já jdu konečně dodělat to cukroví... Dnes Dan zase perlil, Petr mu vypráví, jak vypálil novou dobu ledovou a nějakké roboty či co a Dandula, že je to super atd... a tak mu povídám, jestli raději nechce péct cukroví, víte co mi řekl... mamko ty to zvládneš sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 16:16  • Odpověz
NikuL: my jdme příští úterý, tak určitě písnu.

Jinak nám se nedaří usnout, zase ječí, je unavený, mne si očička, ale bude dělat jako satoria. :sweat_smile:
9. pro 2009 v 16:17  • Odpověz
U nás byl taky řev... Ospalej a nešlo mu to.. Tak jsem mu dala cucnout a už spí :wink:
Fotečka bude za chívli :slight_smile:
9. pro 2009 v 16:27  • Odpověz
těším se na fotečku :slight_smile:
sklen: ty dětský hlášky jsou božííí :grinning:
9. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
9. pro 2009 v 16:38  • Odpověz
Tak my se právě vrátili z pošty - teda už toho mám dneska ažaž, dopoledne nákupy, teď prochajda, už se těším, až půjde škvrně chrupat a půjdu snad taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manža jde večer pryč, tak si možná půjdu lehnout.
Už byla tma, jak jsme šli k baráku a najednou slyčím na celý kolo: " Mami, počkej, paní učitelka jdeee" :grinning: Jedna moje žačka má dědu u nás v baráku a viděla nás snad na 200 metrů, má ostříží zrak :slight_smile: Tak jsme pokecali s maminkou a šli domů :slight_smile:

niki: těším se na fotečku :wink:

mau: fakt za 32? To je teda dost, my je občas kupujem tady u nás v lékárně za 25 a to jsem si myslela, že je hodně drahý :sweat_smile:
9. pro 2009 v 16:40  • Odpověz
skleni: :grinning: :grinning: Vidíš, jak Ti Danda věří :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 v 16:41  • Odpověz
niki: krása :dizzy_face: Jsi kočka na druhou :wink:
9. pro 2009 v 16:43  • Odpověz
Fešandáááá, moc ti to sluší.

mau: jj, je to mazec, vždyť jsi to sama poznala. Ale kam na to chodí.... Teď jsem myslela, že Petra plesknu... matlám to cukroví a on přijde a říká, že má Dandula vadu....když jsem se ho zeptala, jak na to přišel, tak prý u kreslení vystrkuje jazyk..... pakoš. Ha, tak už vím, kde se to v něm bere, celý tatínek :grinning:
9. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
skleni: jj, jablko nepadá daleko od stromu :grinning:
9. pro 2009 v 16:45  • Odpověz
niki: no hvězdááá :dizzy_face: pěkný, fakt :slight_smile:
saru: to je hezký, že tě dětičky poznávají a chtějí si popovídat :slight_smile:
a fakt za 32, děs běs.
Já půjdu taky chrnět, bolí mě hlava, tak snad tos Karolí ustojíme co nejlíp
9. pro 2009 v 16:45  • Odpověz
sklen: no když po někom být musí. Jak už jsem psala - sova kanárka nevysedí :grinning:
9. pro 2009 v 16:46  • Odpověz
nikpěkný účes :wink:

jedu jak pila
napečené linecké a skořicové

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3117 - doporučuju-naprosto jednoduchoučké a chutné...žádné válení,lepivé těsto,trhavé těsto .....fakt zábava :slight_smile:
9. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
hup: jsi hvězda :wink: Díííík za recept, vypadá super :dizzy_face:
9. pro 2009 v 17:06  • Odpověz
Hup. dávala jsi nahoru ty barevný perličky? Já je totiž nemám a ani se mi to moc nelíbí, tak přemýšlím, jestli nedat nic nebo co místo toho :slight_smile: Možná jen malinko popráškovat kakaem, nebo nadrobený mandle,...
9. pro 2009 v 17:08  • Odpověz
jů, to vypadá krásně :dizzy_face: seš šikovná hup :wink:
bych to klíďo psypala kokosem nebo jenom cukrem :slight_smile:
9. pro 2009 v 17:27  • Odpověz
http://hupcza.rajce.idnes.cz/prosinec_2009/
saru kukni -dávala jsem ty perličky (ale ne tak barevné) ....ale může být i suché ...asibych to ničím nenahrazovala,protože tam už je výrazná chuť kakaa a skořice...aby se to nebilo (a navíc kokos a mandle už mám jinde - tak aby to bylo nějak jiné)
jsou tam i moje dnešní "výzdobové výtvory" :grinning: a návštěva u mamky
9. pro 2009 v 17:47  • Odpověz
hup: máš je trošku tmavší, než je v tom receptu (vypadá to líp), a když jsou jenom stříbrné a zlaté, tak to vypadá moc hezky :wink: Asi takovej blbej dotaz - ty perličky se dají normálně koupit v potravinách? :sweat_smile: Já jsem to totiž nikdy nekupovala...
A když to neseženu, tak to bud jen popráším kakaem a nebo nechám úplně holé :wink:
ad výzdoba - moc pěkná :dizzy_face:

Štěpíno mi dnes úplně vykramařil šuplík u našeho hvězdného konferenčního stolku - jde otevřít fakt hodně těžko, ale bohužel už to dokázal :stuck_out_tongue_closed_eyes: Od té doby je to jak magnet...
9. pro 2009 v 17:53  • Odpověz
Jsem si teď vzpomněla, že se mis ptala na Ischelské dortíky - já je miluju :dizzy_face: Jsou to slepovaná kolečka krémem, politá čokoládou, s mandličkou navrch. Včera jsem si udělala vlastní krém z másla, kakaa, cukru, oříšků a meruňkové marmelády a byl výýýbornej, málem jsme ho s manžou sežrali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. pro 2009 v 18:07  • Odpověz
U nás už se chrupe :dizzy_face:
9. pro 2009 v 18:08  • Odpověz
saru: jj...dá se to koupit prakticky všude

ondra dneska kramařil vykrajovátka a pečící papír ...takže v kuchyni byly závěje z papíru a pod tím ty formičky....čekalajsem,kdysebou hvízdnu,protože mi na nich ujede noha,jak je neuvidím :sweat_smile:

apak se naučil vytahovat z truhlice hračky....musí se doní předklonit a zalovit v ní

je to boží, jak umí každý den něco nového :slight_smile:

unás se koupe....manža dorazil,takjsemmu ho šupla, abych si na minutku sedla ... :slight_smile:
9. pro 2009 v 18:49  • Odpověz
Naše dítě kramařivé :slight_smile: Má děsnou sílu, i mně jde ten šuplík hodně těžko, za chvíli mě zmlátí :sweat_smile: :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=FycDkemcguM :slight_smile:

hup: to máš pravdu, každý den nějaká novinka :dizzy_face:
9. pro 2009 v 18:54  • Odpověz
holky, s tím pečením mě deptáte :wink: , jsem vytáhla pytel ořechů a jdu se pustit do louskání, abych měla z čeho péct, ale ještě je taky budu muset odvézt k Martinové babičce, abych je namlela, jinak nic neupeču

hup: jsi velmi šikovná, všechno krásné, receptík jsem si uložila a určo to upeču

saru: díky za ty dortíky, zkusím je upéct
9. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
Saru to je krásnýýý, jak tak kouká, jako on nééé, to ostatní. Je to šikula

Hup: to vypadá krásně... šikula
9. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
Já jsem udělala to šlehačkové a strojkové, krásně to tu voní. Zítra to promáznu a ozdobím, ať je od toho klid. Ještě si musím naloupat ty ořechy....jsem myslela, že se tomu vyhnu a ono prd. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

U nás dnes ukládá táta, teď krmí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
saru: Štěpa vždycky mrkne ne tebe, jestli jako jó nebo né :grinning: :grinning: je dobrej a ten šuplík otevřel úplně snadno :slight_smile:
hup: a kamarádí se už Ondří s Hubertem "naživo"?
sklen: šikula :slight_smile: i tatík, že ukládá
U nás už se spí, dneska byla fakt k sežrání :confounded:
9. pro 2009 v 19:05  • Odpověz
Mau: tak to je super... také se těším, až zavře oko. Protože na konec neusnul a čumákuje od půl druhé :confused: :confused: :confused: A co váš taťka?? je to lepší??
9. pro 2009 v 19:08  • Odpověz
Jinak s tím spaním máte recht, já jdu také.. nevím proč, ale jsem nějaká unavená :confounded:
9. pro 2009 v 19:09  • Odpověz
Já teď poslední dny také :unamused: Ale ještě si asi udělám těsto na kokosové kostky :wink: Tom jde od půl 8 na schůzi, tak se do toho pustím. Teď jsem upekla na zítřek kapra, chci ho dát trošku Štěpáčkovi ochutnat, abych věděla, jak bude reagovat :wink:
9. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.