• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Určo mu bude chutnat :wink: :slight_smile:
9. pro 2009 v 19:17  • Odpověz
sklen: jj, je lepší. Děkujem za optání :slight_smile:
9. pro 2009 v 19:19  • Odpověz
Ahojky kočky :wink: Teď myslím hlavně na kočku Nikulku - moc ti to sluší (ostatně jako vždy). A máš to docela dost zkrácené, ne? :wink:
Já se jdu stříhat zítra, těším se :slight_smile:
Dneska jsme byli na náměstí na tom kamionu Coca-cola. Kdyby nebylo tak hnusně a nebyl tam takový nával, tak by to bylo hezký. Deny byl z toho kamionu úplně paf, když přijížděl :grinning:
9. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
Mi: ty jooo, holky, vy ale budete na ty Vánoce krásné, to kvůli ježíškovi co??? :wink: :slight_smile:
9. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
No :grinning: Stejně se na nás vyprdne :grinning:
9. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
mi: tak to je fajn, že si to Deny užil :dizzy_face:
9. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
Tak mám upečený plech na kokosové kostky a peču ještě koláč Rafaelo, abychom měli ráno buchtičku k snídani :slight_smile: A pak se natáhnu :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
Saru, ty jsi borec :wink: My na to letos prdíme, beztak to pak nikdo nejí :frowning2: Pár kousků pro návštěvy a stačí :wink:
9. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
mi: vždyť já toho taky moc nebudu dělat :wink: Zatím mám jen 4 druhy, ještě si chystám tak na 2-3. Loni jsem jich měla 13 nebo 14 - vyměňujem pak totiž s mamkou. Bohužel u nás se to jí :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já i manža cukroví fakt můžem, nechci vidět váhu po svátcích :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
Prosimtě, se to na tobě ztratí :wink: I kdybys 10 kilo přibrala, budeš furt jak lunt :wink:
9. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
mi: hahaha, tak to fakt ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: 10 kilo, to by na mě bylo fakt moc, manža by měl sice radost, že si mě vykrmil, ale já bych se určo necítila dobře, myslím hlavně fyzicky. Psychicky váhu neřeším :wink:
9. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme si taky zajeli do Teska ńa nakupy jak tam maji na těch rovnych střechach sněhu kupy :grinning: :grinning: no letos asi ne :grinning: Koupili jsme hromadu skleniček Hami

Nik: nádherný vlásky, kočka nejhvězdnější :dizzy_face: :dizzy_face:

Hup: ten receptík na ty klubíčka mě uchvátil, určitě upeču a tvoje výzdoba...dokonalost sama...prostě hvězda hvězd :wink:

a ještě jsme koupili Karolí nočníček, ne že bych ji na něj chtěla dávat...ale potřebuju od ní nějak získat tu moč na vyšetření, tak třeba se zadaří
9. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
Tak to já už jsem v takovém stavu, že už to řeším i psychicky :frowning2:
9. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
dík za pochvaly :slight_smile: se skoro červenám :dizzy_face:

maus: jako face-to-face? ...jooo ..tojsou kámoši :slight_smile:

hele my budeme všechny hvězdy - ale já jdu až příští týden :slight_smile:

saru: taky nemám ráda,když mám nějaké to kilo hore ....úplněmi vadilo v těhu,když se uděla takový ten fald a ležela kůže na kůži ....blééé :sweat_smile:

jinak já peču spíš víc....pak to roznáším :slight_smile:

jani: strašně rychle to odsejpá-jdi do toho :wink:

ještě jsem splácla octové (ale neobaleno) ...dnesuž končím....na zítramámv lednici tři těstíčka
obávám se, že mě chytla pečící mánie :grinning:
9. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
hup: taky toho mám spoustu v plánu, ale nějak mě to letos baví míň, než minulý roky. Ale když už se do toho dám, tak mi to neva :wink:
Já si snad dám ještě kousek Rafaela :sweat_smile: Když ono to tak vonííí - hlavně že v6 jsem vůbec neměla chuť na jídlo, žaludek malinko na vodě, říkala jsem si, že si dám k véče jen ovoce. Haha, a je to tu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mi: co blázníš? Jsi kočka, máš šmrnc, vůbec váhu řešit nemusíš :wink:
9. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
ad kadeřnice - my pojedem k našim už příští víkend a budem tam až do 25.12, kdy pojedem ke tchánovcům. Tak si asi pozvu kámošku, aby mě přišla ošmikat. Byla jsem sice před měsícem, ale ofinu už mám zase přerostlou :slight_smile:
9. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
mi: co šílíš ..jsem se schválně šla kuknout do tvého alba a našla jsem tam akorát čupr mamču

holky nemátenějaký dobrý recepták na zpracování bílků? nějakmijich hodnězbývá
9. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
Holky jste zlaté. A Hup, jeslti jsi koukala do alba tu na Koňovi, tak teď mám o 10 kg víííííííííííííííííííííc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
hup: co takhle pusinky? Ale já je nedělám, nemusím je, takže nemámn nic osvědčenýho :unamused:
9. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
ahoj holky, tohle to tu proste musim dat, jsem si to poustela min. 10 x zasebou a mela jsem usmev od ucha k uchu :dizzy_face:

http://www.youtube.com/watch?v=dcP2mdnYbcw
9. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
magi: to znám, je to úžasný :dizzy_face: Pouštěla jsem si to ještě někdy v těhu a tvrdlo mi od smíchu břicho :grinning:
9. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
ahojky, dneska jsme měli cleý den návštěvu - kamárádka s 3 apůl měs. holčičkou. uvařila jsem špagety carbonara, pokecaly jsme..no super den. emma řádila jako divoch. den ode dne víc snad...
naštěstí na dnešek i krásně spala, od cca půl 8 do čtvrt na 6, najedla se a spala do 8:45. fakt rekord!

hup s tou vodou to na.ere. ten recept vypadá dobře, že bych napekla 4. druh?

nik...účes super, já stejnak vždycky obdivuju, jak jsi pořád krásně nalíčená a učesaná. jsi šikovná, mě se to líbí, ale takhle pěkně se zaboha nenalíčím...
9. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
kaci: tak to jste si pěkně užily :dizzy_face:

ad líčení - máš pravdu, že niki je vždycky jak ze žurnálu :wink: já to dělám děsně nerada. Jako když chci, tak to zvládnu, na svatbu se mi to, myslím, docela povedlo, ale donutím se k tomu tak jednou za rok :sweat_smile: Jinak max. ta tvářenka a lesk na rty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
saru...jj, je to kolegyně z bývalé práce. fakt super pokec.
jen bych potřebovala program na zítra, jestli bude hnusně, tak nevím co dělat..doma nevydržíme...
9. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
ad to líčení) já bych se i nalíčila, ale takhle pěkně jako nik to prostě neumím :unamused:
9. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
Tak to my asi zůstaneme doma, nemáme problém být občas zavření :wink: I když možná pojedem na výlet a zastavíme se ještě na nákup takových těch vánočních serepatiček - prskavek, balicích papírů,...
9. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
mag: to znám..je to supr :slight_smile:

kaci: jj...taky jsi ten typ,co si kulmofénem málem vypíchne oko a o řasence ani nemluvě?:grinning:
9. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
tak jsem neco malo docetla , zkoukla videa a fotecky

niky - hezky uces, budu muset taky neco poresit s tema myma 5 vlaskama na hlave

hup - to cukrovi vypada fajne, takove netradicni, zitra se do neho pustim, jen mensi dotaz, ty kakaove pudingy mam jako udelat puding a pridat ho do testa nebo jen prasek????

saru - Stepino je sikulin, u nas se jeste nekramari :slight_smile:

ja se umim nalicit celkem hezky, ale jak sedim porad doma, tak se mi do toho vubec nechce, kde jsou ty doby, kdy bych bez naliceni nesla ani s kosem :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
hup, tak zas ne, s fenem se kamarádím, se řasenkou taky, ale když by niky byla na stupnici č. 5, tak já jsem teprve na 1 :slight_smile:
prostě takle šmrncovně a ještě ke všemu pokaždé to neumím. i když bych ráda. asi nám bude muset nik dát nějakou on-line instruktáž
9. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
mag:jen prášek :wink:

no já se s fénem opravdu nenaučila dělat dodnes....a předpokládám,že už se ani nenaučím :grinning: ..ještě tak klumofén,nebo žehlička ...ale ideálje,že mi to uschne samo nějak kloudně a já to přírodě nemusím kazit :grinning:

malovat se maluju ven -ale jen trochu - třeba vystínovat si oko s různými odstíny a barvičkamifakt nedám :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.