• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jdu chrupat ..brou :wink:
9. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
Tak mě zase to stínování baví, když už se do toho dám - ale bývá to právě jen občas :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ad vlasy - taky to nejradši nechám uschnout volně - mám to sestříhané, takže jak mám rovné vlasy, většinou už s tím není třeba nic dělat. Občas bych je zase naopak brala vlnité :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
Dobrou :wink:
9. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
Co to je malování? Co to je žehlička na vlasy? :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
mi: :grinning: Tak jsi to tak nějak shrnula :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
mi :grinning:
dobrou kočky
9. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz
Ahpj hvězdičky, já jsem se skoro do dvou učila a o půl paté se Karolínka rozhodla vstávat.....no děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže už mám uklizený a čekám na příchod těch uředníků úřednickejch, tak nám držte palce at nám tu studnu zkolaudujou.

Ty klubíčka od Hup mi tak leži v hlavě, že se do nich večer asi ještě pustím, ale musím ještě koupit ten čoko puding.
10. pro 2009 v 08:16  • Odpověz
Holky, co chcete dělat ty klubíčka od hup, našla jsem ještě pro inspiraci
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=21039

já je asi udělám s vanilkovým pudinkem, protože čokoládový cukroví moc nemusíme a vanikla se skořicí si myslím k sobě taky jde :grinning:
10. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
dobré ranko
u nás noc celkem ok ...sice blukal kolem půlnoci,ale pak hajal do 5 a po napití ještě do půl osmé

holky - pitomost zvaná datové schránky - na naši žádost nám poslali potvrzení o bezdlužnosti nikoli poštou ale přes schránku - to je ale nepoužitelné,neb na pracák musíme předložit originál!!!!!!!!!!! a to samozřejmě vytisklý scan není :angry:
banda debilů,co šikanují podnikatele!!!!!!!!! :angry:
10. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
hup: to je tak, když se za každou cenu snaží něco rychle zavést a nemají to vůbec propraqcovaný... :angry: :angry: Já to říkám furt, úředníci a politici jsou ......však víš
10. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Tak choroba dolehla i na mě, ale zatím to jde...Karolí kašle jako včera, ale nechce skoro jíst.
Noc docela ušla, na ty poměry. Teď už Karolí zase chrupe.
hup: je to banda. Jak jste dopadli s tou vodou včera?
jani: držím palce s úředníkama :slight_smile:
10. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahoooooooooojky

tak my měli noc luxus. Normálně se vzbudil až o půl sedmé. Jsem se nestačila divit a nahazování dudla bylo asi jen jednou.. šikulín.

a máme další zprávu, táta našel dvojky na hoře, u jedné je vidět špička, a druhý se teprve prořezává, oba na jednou.... ale je normálně v pohodě... nestačím se divit.
10. pro 2009 v 09:04  • Odpověz
Mau: to je mi líto, tak se brzy uzdravte kočky, ať jste zase fit.

Saru: to jsi frajerka... já dopekla ty dva druhy, umyla jsem nádobí vytřela a šmitec.... natáhla jsem se jak prasátko :dizzy_face:
10. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
sklen: jůů, tolik dobrých zpráv? :dizzy_face: gratuluju :slight_smile:
10. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
Mau: děkujeme.... také se neastačí divit....
10. pro 2009 v 09:06  • Odpověz
teda holky, já se nestačím divit :confused: :confused: to byla rychlovka, přišla taková mladá kočena, podívala se na studnu, řekla v pořádku a je pryč, ani nešla dál......no to jsem teda nečekala, takže tímto se omlouvám úředníkum: "Všichni nejste debilové, ale většina ano :stuck_out_tongue_closed_eyes: "
10. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
ahoj holky

Jani: skvělá inspirace, moc díky, zrovna včera jsem přemýšlela, že tam strčím jinej puding, taky nemusíme kakaový a čokoládový, takže máš u mě 1* :wink: .... a gratulace ke zkolaudování studny... u nás v Chomutově si na úředníky nemůžu stěžovat, při stavbě jsme narazili jen na super ochotné úředníky

hup: vtipné se schránkou, by mě kleplo :angry:

maus: tak šupky do postele a odpočívat, když Karolí spí, aspoň na chvilku

sklen: už dvojky? to je mazec, se musím Nelči taky kouknout do pusy, jestli jí nelezou.... lezou vám dost brzo po jedničkách, že?
10. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
jani: včera jsem na tebe měla dotaz, kde jste koupili ten TV stolek? asi sis nevšimla :wink:
10. pro 2009 v 09:32  • Odpověz
Nela si dnes ráno stihla omlátit hlavu o křeslo (zalezla pod něj) a o konf. stůl (zalezla pod něj) :grinning: , ale přežila
10. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahojky, tak noc u nás OK :slight_smile:

jani: to je fajn, že to bylo tak rychlý a v pohodě :dizzy_face:

hup: no comment :angry:

mau: tak ať jste brzy fit :wink:

skleni: Vojtík je šikula, že tak hezky spinkal :dizzy_face:
10. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
Mis: jé, promiň, fakt jsem si nevšimla, je to celá stěna, koupená v Asku, viděla jsem ji i v Kice
10. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
jani: nevadí, já když něco chci opravdu vědět, tak se zeptám i 3x :grinning: , a nemohla bysmi ji vyfotit a hodit na rajče? prosím prosím, že bych na ni mrkla
10. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
Mis: já možná udělám ty melírovaný...uvidím jak budu stíhat:slight_smile:
10. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj holky,
Jani: ty klubíčka s vanilk.pudinkem sem dělala už loni,jsou fakt boží a chutná to jako esíčka z krabice a hlavně je to fofr cukroví jak psala Hup,určo se do něj pusťte. :wink:
Maus: to je mi líto,že jste všichni marod :frowning2: ,ale brzo bude zase líp hvězdičky :wink: :grinning:
Skleni: tak takové noce závidím :angry: :grinning:
10. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
Jani taky gratulace ke studénce :grinning: u nás taky kolaudace celého baráku proběhla na 1 a hlavně rychle :grinning:
Včera jsme byly na 8 měsíční prohlídce a jsme asi nejmenší prťata tady z dubňátek :frowning2: máme 7,42kg a 69 cm :sweat_smile: prckové co?
10. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
vla: to nevadí, že je Alička drobounká, drobounký princezny jsou taky krásný :dizzy_face:
10. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem dohodila poslední fotky do osmýho měsíce, můžete mrknout tady http://lukesovic.rajce.idnes.cz/Matyskuv_osmy_mesic/ - ale je jich fakt jenom páár a nic hvězdnýho jako vaše fotky :grinning: , tenhle měsíc jsme s focením nějak zaspali.. Ale tak teď budou Vánoce, to se dožene :wink:

Tak Máťa včera po očkování OK, jenom byl takovej tulivější, což je super vedlejší příznak :dizzy_face: :slight_smile:
Vla: Matýsek je taky pinďa :wink:
10. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
Saru: doktorka říká neni hubená a když k nám přišla a viděla jí svlečenou tak prej jé ona je taková miniaturka :grinning: ale tukové zásoby máme tak sme v pořádku :grinning:

Včera jsem byla nakupovat,tak už mam snad všechny dárečky :sunglasses: sem tak šťastná,protože mě to fakt nebavilo :sweat_smile: a taky sem vzala moooooc papání v Tescu :grinning:
10. pro 2009 v 09:53  • Odpověz
Petu: holt naše dětičky asi obézní nebudou co? :grinning:
10. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
jani: určo budu dělat i melírovaný, nějak si ta těsta porozděluju, a když Vla napsala, že to chutná jako esíčka, tak není co řešit, to jich budu muset udělat hafóóóó, protože je milujeme :grinning:

vla: možná budete mezi nejmenšími, ale žádnej prcek Alička není, myslím, že je tak akorát, přesně tyhle míry měla Nela v 7 měsících, jen měřila o 1cm víc, to jsem zvědavá, jaké bude mít teď, jdeme příští týden
10. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.