• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mis: máš to mít :wink: tato sestava stála asi 9000, ještě k tomu měli příbotník, ale ten se nám nevešel, akorát si nevšímej toho bordelu ve skříňkách...nestíhám uklízet :fearful:
http://polakovi1.rajce.idnes.cz/Karolinka_9.mesic/#DSC01261.JPG

Vla: to jsem ráda, že mám zpětnou odezvu, že je to i s vanilkovým dobrý, takže jdu do toho :wink:
10. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
Mis: není nějak podvíživená tak to neřešim ona papá dost,ale neni to na nás nijak vidět :sunglasses: :grinning:
Ad.cukroví-opravdu to chutná skvěle.DOPORUČUJI :grinning:
10. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
jani: "bordel" je perfektní, aspoň vidím, že tam vlezou šanony :grinning: , to je pro nás dost důležité, vše máme po šanonech, tak musíme mít skříňku takovou, aby to tam vlezlo, dokumenty s eprostě někam dát musí..... moc moc díky za foto... ukážu Martinovi
10. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahoj holky, u nás další noc po 2 hodinách, mezi tim dudlíky... Tak snad se to brzo vrátí do normálu :unamused:

A prosim vás, s tim líčenim... Já mam namalovaný jen řasy :sweat_smile: Stíny dávam jen ve výjimečným případě.. Takže jen krém, pudr, řasy... Někdy zdravíčka... Za 3 min. hotovo... A vlasy... Mam 3 chlupy, jemný.. Hnus... Umeju je, necham uschnout na vzduchu a hotovo :sunglasses: Fén použiju tak 1x za měsíc...

Včera jsme fotili ve vaně, vyšly nádherný fotky s kapičkama :dizzy_face: Pak sem hodim odkaz..

Holky, potřebuju radu...Já nevim, jestli dávat Fífovi broskvový a meruňkový přesnídávky. Mam jich tu snad 10 a jsou v těch zakázaných potravinách ohledně ekzému.. Ten má ale pěkněj, skoro neni vidět, tak nevim... Jestli to řešit až tak radikálně, nebo prostě poctivě mazat a dávat jídlo normálně...
10. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
mis: :grinning: :grinning: , tak si budeme myslet, že ten bordel jsem nechala speciálně pro tebe :wink:
holky, nepekla jste někdy některá tohle? http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=64160 vypadá to totiž úúúžasně, tak by se mi líbila nějaká recenze :wink:
ahoj mis nepekla, ale jedla, jsou úžasné, :dizzy_face: :grinning:
10. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
dadu: tak mi stačí,upeču je :wink:

holky, že není blbý,když dám Nelči oběd v 10:30?
10. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
mis není, řídíme se podle hlADU a ne hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
to my se taky řídíme podle hladu :wink: , ale dnes se vzbudila až skoro v 8, takže spát půjde kolem 11. a vzbudí se bůhví kdy, tak proto se ptám.... občas mám dotazy jako blb :grinning:
10. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
Mis: pekla :grinning: ale ne ořechové těsto,jsou vinikající,ale trošku víc práce :confounded: je to křehké a ten krám tam musíš dávat nějakou zdobičkou a pak se to celé máčí v čoko polevě :sweat_smile: no patláma patláma,ale jsou fakt výborné :grinning:
10. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
Chtěla jsem napsat krém ne krám :grinning:
10. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahoj,

mis: pekla jsem je včera...jsou dobré a křehké, ikdyž jsou zatím bez krému.....

jinak jsem našla bezva stránky, dávám to i s odkazem na cukroví kde se zlikvidují nějaké bílky pro Hup :wink: .....já jsem si zatím udělala ty pusinky a možná je jen přilepím na nějaké linecké co už mám...uvidím..... http://www.sladkosti.net/recepty_layer/cukrovi_pecene.html
10. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
aha tak ono se to otevřelo rovnou na první stránce...no neva, takže na str. 5, dole sněhové čepičky :wink:
10. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
vla:nechci ti kazit radost ...alejá byladoroku vyžle ..v pubertě ale náběh na nadváhu a musímsedost hlídat :wink:

ad voda-pustili to asi ve 4...no hlavně,že nás nenechali přes noc

nik: jábych to prubla ....jen trošku ať vidíš,cotodělá ...a pakbych jela podle výsledku

holky dáváte i tropické ovoce? ananas,mango?

jo -ondřínami včera spucoval asi 2 kousky lineckého - teda ne že bych mu to dala - samoobsluha:sweat_smile:

no a dneska jsem si všimla,jak máme ohlodanou postýlku :sweat_smile:
10. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
hup: ananas určo ne, je dost kyselý, i když sladký :grinning: , mango bych asi prubla :wink: ... a chutnalo mu linecké?

enza, vla: díky... ale nemám zdobičku :unamused: , kruci, budu muset přikoupit, kde se to kupuje?

taky ty vaše děti na vás koukají, když něco jíte, jakoby min. týden nejedly? mě to vždycky rozesměje, kouká na mě jak mlsný pes :grinning: , polyká naprázdno a to je zrovna třeba po jídle :wink:
10. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
Hup, děkuju za posvěcení :wink: Jako čoko, kakao, tropický ovoce bych stejně nedávala, ale to běžný jídlo dávat budu a uvidim, co to udělá. Přesně jak píšeš, podle výsledku uvidim... Dr. prej dneska všechno diagnostikujou jako atop...
10. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
vla: taky jsem chtěla zrovna napsat, že má ségra byla šílenej buřtík jako malá a teď má 50 kg i s postelí :sweat_smile:

hup: o ohlodané postýlce mi ani nemluv, musím vám někdy vyfotit, co už s ní Štěpíno vyvedl :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale vypadá to jako patina, taková hooodně řádná patina :grinning:
ad tropické ovoce - já nedávám, ale to neznamená, že by to děti už nemohly zkusit :wink: Je to spíš jen z mého přesvědčení, sami ho taky moc nejíme, i když o vánocích si nějaký citrusy dáme :wink: A možná, že mu už něco dám ochutnat :wink:

niki: taky bych to spíš zkoušela, než něco radikálně vyřazovat :wink:
10. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
niki: přesně, jak píšeš. To mi léčitel taky říkal, že dnes doktoři nazvou AE úplně všechno, každej flíček :wink: Zkoušej a uvidí se :wink:
10. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
jj, mimochodem, přesnídávku s mangem a ananasem už jsme nedávno jednu měli a žádná reakce. Teda až na to, že mu moc nechutnala :sweat_smile: :grinning:
10. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahojky,
tak máme v únorovkách další mimi. TO je tak kráááááááááásnýýýýýýýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:
10. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
no ondří tytropické miluje ...ananas,mandarinky dlabe jak zjednaný

ad "doktoři nazvou AE úplně všechno" ....přesně...jednou jsem měla alergickou reakci -úplně jsem otekla až semi zalily oči - taksi říkám:bezva, jsemalergik....ale byla tamosvícená dr a ta říkala,že dnes se za alergika označí,každý,komu se někdy udělala nějaká alergická reakce....ale někdy to jenjen o tom,že člověkjeve stresu,leze na něj nějaká chřipka atd. ,prostě sesejde 9 z 10faktorůblbě,což seuž nikdy nemusí opakovat a tak se tělo brání ...ale s alergií to nemá nic společného
příjdemi to rozumné
10. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
Saru,Hup: je mi to jasný,já sem totiž jako dítě byla posílaná do ozdravovny kvůli skoro podvíživě no a teď no fuj se na mě podívat :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
Mi: nějaká tvá kamarádka? :dizzy_face:
10. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
hup: tak pokud to Ondrovi chutná, tak to pro něj asi bude dobrý. Myslím, že děti to vycítí :wink:

vla: ty trubo, hihi, co kecáš, vždyť jsi kóča :dizzy_face:
10. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
10. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
holky, tak jsem udělala těsto na klubíčka, ikdyž trošku po svým. Udělala jsem je z vanilkovýho pudinku, ale místo jedné lžičky skořice, jsem dala tři, protože skořici máme moc rádi a chtěla jsem aby byla hodně cítit, tímpádem, těsto není úplně světlý, ale takový kapučínový pak :slight_smile: jsem menší půlku těsta oddělala a přidala kakao, vznikla krásně hnědá barva, takže budu dělat melír, ale tak říkajíc tón v tónu :grinning: :grinning:
Počkám až Karolí půjde po oběde chrupat a pustím se do toho
:grinning:
10. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
ad tropické: Karolí už jedna přesnídávky s mangem, pomerančem i i ananasem a v poho
10. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
ták mám hotové vanilkové rohlíčky

jani - to se mi nechtělo tak kombinovat :slight_smile: ...já dělala jen takové cca centimetrové knoflíčky,takbyto byla šílená drbačka...ale budete mít fajnové domácí esíčka :wink:

jdu na barfí .... základje výýýborný
a rychle dovařuju oběd...jsemsi nějak nevšimlakolik je
10. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
Vla, no je to mamka, co má první dítě stejně staré jak je Deny :slight_smile:
10. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.