• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Holky, taky vás tak bolej záda? Mně teď pořád a to přitom cvičím jógu, asi to bude počasím :unamused: Hlavně bederka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já na to nikdy v životě netrpěla, ani v těhu, ale od porodu teda docela jo. Ona mi doktorka říkala, že se mi těhotenstvím hodně roztáhla pánev, já ji mám dost úzkou a na konci se dost roztáhla. Takže se teď asi nějak vrací zpět :sweat_smile:
10. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
Dneska máme toho kapříka, tak jsem zvědavá, co na něj řekne Štěpíno :slight_smile:
10. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
Hup: nestraš, že to byla drbačka, vždyt jsi říkala jaká jednoduchá rychlovka......
10. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
Štěpínovi i Ondráškovi Dobrou chuť :grinning:
10. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
Saru: taky bych potřebovala aby se mi ztáhla pánev :grinning: ,ale já ji nemám tak velkou od porodu,nýbrž od přírody :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
jani:nee ....jakože dělat takové prťavé tvary dvoubarevné ...jakože buď jedělat úplně mini (jakojá)anebo o kousnek větší a pak dvě barvy (jako ty)....mělajsemtu dávku naplácanou za hodinku a do toho ještě dva pracovní telefony a ondru na zemi :wink:
10. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
Hup: no jo, když ty jsi prostě hvězda, co je pro tebe pohoda, může být pro mě peklo :stuck_out_tongue_closed_eyes: A na kolik jsi o pekla
10. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
Tak Fífa spí, já mam vyžehleno, vypráno, pařim mu květák s bramborem, nám brambory na langoše, co budou k večeři a jdu se vrhnout na ty fotky...

Mně záda nebolí, spíš kolena :confounded:
10. pro 2009 v 11:38  • Odpověz
saru: mě taky šíleně bolí bederní část, přes den je to v pohodě, protože se hejbu, ale v noci a ráno je to hrozný, některý noci ani nemůžu spát, protože mě to bolí tak, že nevím, jak si lehnout :frowning2: , cvičení mi taky nepomáhá.....
10. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
mis: hmm, tak to jsme na tom stejně - nemělas taky náhodou úzkou pánev? Já na začátku těhu měla naprosto hraniční rozměry, rovnou říkali, že jestli se neroztáhne, tak bude muset být císař. Nakonec stejně byl a je to asi dobře, neb takovýho buřtíka vytlačit, to by bylo teda pro mě asi něco :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vla: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
Jé, co to tu probíráte? :grinning: :grinning: moje pánev - bez komentáře, ale zase jsem při porodu neměla žádné velké potíže toho našeho pucka vytlačit :wink:
10. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
já mám oběd uvařený, i pro Karolí, odpo půjdu jenom do obchodu pro jídlo, Karolí nechám doma, ať se mezi lidma ještě nedorazí :unamused:
trop.ovoce: já dávám akorát banán, jinak nic tak. Ale asi bych se toho nebála, prostě vyzkoušet a když to nic nedělá tak v poho :slight_smile:
10. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
Já mam taky pánev dostatečně širokou :grinning: :grinning: :grinning:

Tak slíbený fotky z vany http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_9._mesic/#IMG_8472.jpg a dál
A taky jsem vyfotila vánoční výzdobu... Nemůžu mít žádný větve, protože by mi to Čiko ožral :slight_smile: http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Vanoce_2010/
10. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahojky, jsem tu zas

Mis: jj, také se divíme, ale u Danduly nám třeba vylezly dole jedničky a nahoře dvojky, ten to měl úplně obráceně, vypadal jako upírek... Ale divíme se, že jdou po dvou...

Vla: jj, já jsem také ráda, byla to jedna z mála.. ale on byl včera unavený, spal naposledky o půl 14 a pak už ani ťuk

Jani: no to je super, tak hlavně, že už to máš za sbou :wink:
10. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz
saru: je fakt, že velkej zadek nemám, takovej normální a když mě sestra měřila, tak nic neříkala, prý se to roztáhne, říkala :wink: ... a měla pravdu, boky semi rozjely vposledním těhu měsíci tak, že jsem pak neoblíkla žádné kalhoty právě kvůli tomu..... a někde jsem četla, že ty bedra bolí právě jak se to po porodu začíná dávat zase zpátky na stejné místo :pensive:
10. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
niku: hezká výzdoba, líbí se mi ty bílé hvězdy na zácloně, koupené? vanové fotky krásné, nejvíc se mi líbí 121.fotka, Fífa na ní má nádherný výraz.... a to "plivání" je úžasné :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
Jo moje pánev by také potřebovala osekat...vršek by ušel, až tedy na ty prsa, která musím po ránu svolávat do chlívků, ale ta prdel je hrozná....

Nik: krásné fotečky, Filí je úžasný... a výzdoba je super
10. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
Mis:jj, ta je krááásná :slight_smile:
10. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
Mis, jojo, koupený :slight_smile: Plivání se povedlo :grinning:
Jsem si ohřála oběd a začala mi kecat chůvička, tak se najim a jdem ven... Musim nakoupit na ty langoše.. :grinning:
10. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
Na mango mám také zálusk, Dandula ho miluje, tak bych ho chtěla zkusit i vojtulovi, ale ananas určitě ne... ten si dám já :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ty jo, langoše bych si také dala. Ty Petr umí skvělé. Já dnes měla to svoje zdravé jídlo, ale když jsem viděla Petra, jak si nandavá borůvkové knedlíky, tak sjem jen slintala :frowning2:
10. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
jani: ale houby :slight_smile:

nik:jj...tyhvězdičky jsou moooc hezké ..tedai to ostatní :slight_smile:

já mám dodlány kuličky
aondra je po bídku ....kdybych věděla,kolik toho sní,tak bych se s tím u toho pečení ani nevařila :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
hupinko prosím, prosím, nakolik jsi to pekla?
10. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
holky, používáte někdo pampers SleepandPlay?Jsou to velké šity? Nebo na denní používání se dají použít?
10. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
mis: já jeden balík koupila a těším se až budou dopotřebovaný. Špatně se mi s nima manipuluje, nemají ty pružný pásky... :confounded: jako sací schopnost b :confounded: de asi obdobná jako u klasiky, ale ty pásky mi vadí, nesedí dobře a Karolí teda děklá u přebalování psí kusy
10. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
nik: fotečky suprový a výzdoba přenádherná....holky vy jste tu všechny takový šikulky.......já mám všechno takový průměrný, ale prostě záříte :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
Teda holky, ne těch únorovkách to fakt jede. Na to že prvorozeným ještě nejsou ani dva roky, tak už máme 5 miminek a 13 těhulí k tomu :grinning:
10. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz
jani:na 160-170 a měla jsem to puštěno na horkovzdušnou
10. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
holky, cukroví se peče všechno na těch 160-170? myslím jako třeba vanilkový rohlíčky, linecký apod.?

mi: to je krásný, aspoň někdo zvyšuje porodnost :wink:
10. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
Mi: já je mám a také nic moc...., ale používat se dají
10. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.