• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
tak klubíčka jsou v troubě :grinning: Bylo to fakt rychlý a zábavný, akorát pokud chce někdo dělat melírovaný, tak je lepší mít kontrastnější barvy...tón v tónu nějak zanikl :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
Já jsem ta klubíčka teda ještě ani nečetla, ale jak jsem na to jen koukla, tak nechápu, jak můžete psát, že je to jednoduchý. Vypadá to strašně složitě :grinning: A je to spíš suché cukroví, že?
10. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
mi: holky říkaly že je to jak esíčka :wink:
10. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
Tada Nikul ty fotky jsou úžasný :grinning: :grinning: :grinning: Fífa je fakt MODEL :grinning:
10. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
Teda Nikul, to fotky jsou báječný :dizzy_face: A Fífa kouzelnej :dizzy_face: A výzdoba přenádherná :dizzy_face:
Jedu se kadeřit, zatím páááááááááá :wink:
10. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
jani, sklen: díky za info k plínkám, tak to je asi kupovat raději nebudu :unamused: , bych pak akorát byla vytočená :wink:
10. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz
mi: tak apk hoď foto, aťmrkneme, jaká budeš kóča :wink:

mě přijde sousedka ostříhat v sobotu, taky budu krásná, a afinu asi budu mít ala Jana :wink:
10. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz
ahoj,
mi: my máme na červenci07 taky zvýšenou porodnost :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D120%26vOrderBy%3D1&vImageID=3608724#navigator

já dnes jen nakukuju, nechce se mi nic psát, zítra jedeme do sklípku, vracíme se v sobotu, tak se těším i je mi smutno, dětičky zůstanou doma :slight_smile:
10. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
pebi: to je krásná tabulka... se těším až budeme mít taky takovou :dizzy_face: .... a užij si to ve sklípku
10. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ahojky, my byli ještě na drobém nákupu :wink:

niki: fotky z vany úúúúžasný, se tu nad nimi úplně rozplývám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A výzdoba taky perfketní :wink:
10. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
pebi jede chlastáááát :grinning: Užij si to :wink:
10. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz
pebi:hezká tabulka:slight_smile:
užij si sklípek :wink:

my jsme po procházce...musím to tu troichu zkulturnit po pečení ...za chvíli dorazí ségra ...takať se nelekne:grinning:
10. pro 2009 v 15:10  • Odpověz
Tady chčije a chčije, úplně šíleně, jít na procházku to nehrozí ani omylem :wink:
10. pro 2009 v 15:13  • Odpověz
Mnža jede v 17 do práce, tak asi budu večer péct - dodělám ty kokosové kostky a vrhnu se i na klubíčka :wink:
10. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
díky holky :grinning: :dizzy_face:
10. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
tak já už mám dnes odpečeno :slight_smile: klubíčka se mi v troubě totálně rozplacatěla a po melíru taky ani památky, ale jsou dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě jsem udělala dvě dávky burizonokaramelových kuliček...ty se mi nepokazily...na nich totiž fakt není co zkazit. :sweat_smile:
Karolí je s babi na procházc :sweat_smile: , tak se jdu rychle učit, at toho využiju
10. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
Náš běžec obecný, dneska už zase parkrát nakročil, ale zatím to naštěstí zůstává u jednoho krůčku a pak mocného balancování, takže natočit se to zatím nedá :sweat_smile: Ale pořád mě chytá za ruce, abych ho vodila, snažím se to nedělat, ale občas ho musím nechat proběhnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://www.youtube.com/watch?v=GfyawMdKA-E
10. pro 2009 v 16:30  • Odpověz
Mmch - kapr měl oooobří úspěch, dala jsem mu jen pár lžiček, ale šmakoval mu moc :dizzy_face:
10. pro 2009 v 16:42  • Odpověz
Čau holky, hlásím míry v 8 měsících - 7,8kg a 68cm :slight_smile: Jinak koukám jak pečete téda. Já nemám ještě nic :confused: a budu dělat asi jenom vanilkový rohlíčky. Jak na to nemám čas, tak mě to neba. Zatím papa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 v 17:06  • Odpověz
Ahojík holky,
tak se taky po čase hlásím...zuby v plném proudu...řev a řev...ale už si zvykám :sweat_smile: máme dva spodní
Náš prcek se konečně rozhoupává k pohybu, ale žádné lezení ani plazení, spíš takové jakby přískoky jak péruje na kolínkách, tak se jako odrazí a posune se o pidi kousíček dopředu...ale jinak třeba převlíkání je tedka boj, pže je jak šídlo, hned na bříšku anebo se aspon zaklání, aby m uněkde něco neuteklo...Anebo rád péruje na nožkách...už mě děsně bolí ruce, pže dělá to fakt rád!!!

Taky budu fakt ráda, až budem odsud pryč, pže můj otec mi neskutečně kecá do krmení...nejraději by mu už dal do ruky tlačenku, jak říká-bléééé, ane třeba květák....ten malej nějak ne-e, jak jsem si všimla :sweat_smile: To jsou ty zas....generace vyrostlé na omáčkách od peřinky asi!!! :rolling_eyes:

Vidím, že pečení je zde v plném proudu...já jsem tu u našich spíš za pomahače...pak rpý dostanem krabičku jako vzorek...snad už brzo budem doma...nějak se to vleče...samé komplikace...je mi ztoho smutno...že když se sem nakouknu, ani se mi nechce psát!!! :frowning2: pže se mi do toho předvánočního času nechce šířit smutno, že jsme skoro bezdomovci pořád :cry:
10. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
baruš: hlavu vzhůru kočko. měli jste krásnou svatbu a už brzo se přestěhujete zpátky do svého - nového bytečku :slight_smile: zase bude dobře :slight_smile: A Adámek dělá super pokroky :wink:
10. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
baru: pevné nervičky....klidně se vypovídej :wink:

jinakpřevlíkání je u nás taky hon na divou zvěř :slight_smile:
10. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
Baru: úplně ti rozumím, taky jsem něco podobnýho zažívala když jsme stvěli baráček, ale určitě to stojí za to, budeš v krásným spraveným bytečku, na jak dlouho to ještě vypadá? Já ti moc moc držím pěsti, aby to bylo co nejdřív a jak říkala hup, hlavně pevné nervy. Drž se :wink:
10. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
Prosím o radu. Co myslíte, je v pořádku, že Márinka ještě ani nekolínkuje? Natož aby lezla.. Prostě jen leží na bříšku, trochu se pootočí, ale toť vše :wink:
10. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
Ahojky :wink: Manža měl notebook v práci a mě se nachtělo být vzadu u malého na PC, protože dneska spí nějak neklidně - uvidíme, jestli jsou to jen erupce, nebo třeba další zuby :wink:

baru: drž se, brzy budete ve svém a bude klid. Přeju stejně jako holky pevné nervy :wink:

mi: každý dítě je jiný, kašli na tabulky, až se Márince bude chtít, tak začne, neboj :wink:
10. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz
Saru dík, on byl i Deny pomalejší, takže na to většinou peču. Ale někdy mi začne hlodat nějaký červíček - jestli je vše v pořádku a proč to tak je. Ona je šídlo, v klidu neposedí, když jí chováme, ale ta lokomoce ne a ne a ne.
Fakt moc dík!
10. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
mi: fakt bych byla v klidu, sama přeci poznáš, zda je vše ok :wink: Nenech se znepokojovat typy, jako je náš Štěpík, ten mě zezačátku znepokojoval zas opačně, aby to nebral hopem moc, ale teď už to neřeším a raduju se z toho, jaký je :dizzy_face: A Ty určitě z Márinky taktéž :wink:
10. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
mi
http://www.maminkam.cz/psychomotoricky-vyvoj-8-mesic/
pravděpodobně (nikoli 100%) bude umět lézt - tzn.ani podle tabulek to není opoždění :wink:
však se holka ještě nachodí :grinning:
10. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz
Míšo, i tobě dík. To co je v té první skupině, zvládá :wink:
Když někdy řeknu doktorovi, mávne rukou. On takové věci neřeší. Ale je strašně poctivý, věřím mu. Tak snad se nám taky rozleze. Já jí mám pořád za hrozně malé mimi. Asi jak je i Deny ještě malz, neví :slight_smile:
10. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.