• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mi:tak vidíš-máš úplně vzorné miminko ...žádného zběsilce :wink:
10. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz
mi: taky si myslím, že každý dítě je jiný, mě např. strašně rozčiluje, jak je ve většině tabulkách napsaný, že dítě sedí v šesti měsících, myslím, že v většina dětí sedí později a všeobecně se říká, že je nejlepší pořadí lézt, sedět, stát. Já jsem s Karolínkou cvičila od šesti týdnůl Vojtovku, podle mě naprosto zbytečně, protože mě prostě rehabka vystresovala, jak je zpožděná, že se chová jako novorozenec a já nevím co ještě. Prostě jsem z toho byla nanervy, předpovídala nám zpožděnej vývoj a když se v necelých čtyřech měsících začala otáčet na bříško a zpět, tak šílela, že to ještě nemá umět....tak jsem jí říkala: a co s tím jako budete dělat, dáte nám nějaký cviky na zpomalení?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ted už chodíme jen na kontroly, Kája sedí, leze, stojí a je OK...podle jejich prognóz neměla umět nic. Je to hodně i o temperamentu, Karolí se prostě nikdy nenechala rozhodit, a když s ní rehabka cvičila, tak si udělala pohodlí a sledovala o co se jako snaží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Ta rehabka chuděra nevěděla co s ní. Májinka je prostě pohodářka, zatím nemá potřebu se někam vehementně přesunovat a je jí dobře. Až bude chtít, tak začne.

Jdu do věčných lovišť, učila jsem se a mám hlavu jak bolón, snad tam do zítra něco zůstane :wink: papapa
11. pro 2009 v 00:37  • Odpověz
Dobré ránko, jsme od šesti vzhůru :frowning2: začínám mít spánkovej deficit :unamused: Ale jinak noc dobrá, spinkala pěkně
11. pro 2009 v 08:03  • Odpověz
ahoj holky, u nás to vypadá, že se Nelča zase rozhodla spát, už 4. noc spinká hezky, žádné točení na bříško, huráááá..... klep klep

a včera jsem objevila, že Nelči roste horní levá dvojka, to je mazec.... zubatka jedna :slight_smile:, ale je to legrační, když má teď ty horní zuby

mi: buď úplně v klidu, sestřenice má holčičku, která se pouze otočila na bříško, vůbec nelezla, ani necouvala, prostě byla jen staticky na místě :wink: , uměla i sedět a pak ve 14 měsících začala samostatně chodit, teď jí je 16 měsíců a je naprosto v pohodě, ale prostě nikdy nelezla :wink: .... a já jsem prý taky nelezla, šoupala jsem se po zadku, když jsem se potřebovala přesunout :grinning: a v rámci možností jsem v pořádku :grinning: :grinning:

jani: musíš začít chodit dřív spát :sweat_smile:
11. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
AHojky :slight_smile:
naše noc přiměřená,žádná hrůza. Karolí kašle, ale je to lepší,po tom sirupu už odkašlává, tak se to dá,teplotku nemá. Teď spinká na balkoně, aspoň se jí dobře dýchá.
Já mám trochu pouklízené, ještě koupelnu a uvařit oběd a je to. odpo jdu s kamarádkou nakupovat, manža bude hlídat, tak jsem moc zvědavá jak to zvládnou, ale věřím že to bude v pohodě.
Mě bolí v krku a mám ucpané dutiny, žádná hrůza, taky bez teplot. Večer jsem šla brzo spát, abych byla dneska fit a bylo to fajn.
Na plavču se holčička stejně stará jako Karolí přetočila teprve asi před 14dny na brříško, takže žádnej spěch :slight_smile:
všecchny fotky i videa krásný,ajk jinak :dizzy_face: já teď trošku nestíhám, venuju se dítěti a manželovi, teď ta naše nemoc, a tak :sweat_smile:
11. pro 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: Noc u nás dobrá...

jani: přesně, jak píšeš, tabulky fakt nesnáším. Štěpíno taky ze začátku vypadal, že má jednu stranu zad slabší, ale naštěstí jsme kápli na rozumnou sestru u rehabek, cvičili jsme minimálně a teď už jezdíme jen na kontroly z opačného důvodu - jestli si tím sprintem třeba nekřiví záda, ale ta má prý výborná, takže je to OK :dizzy_face:

mau: tak ať se rýmy brzy zbavíš a užij si odpoledne s kamarádkou :dizzy_face:

mis: gratulace Nelči k zoubku :dizzy_face: Vrže už? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
saru: o vrzání / škrkání zubů jsem tu psala první, vy jste mi to pak potvrdily, že vaše děti skřípou též :wink: , je to děsný a jednu dobu dokonce vrzala pantama, jsem měla strach, aby jí ty panty nějak nevyskočily :grinning:

mau: tož taky bych šla s kamarádkou na nákupy :wink:
11. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahoj holky,
poslední dvě noci děs běs, jídlo po 2 hod. mezitim dudlíky... :angry: Včera byl vzhůru od 12.15 do 20.00, tak jsem myslela, jak pěkně bude spát a prd... Už ve 20.30 bečel... Nevim, co ho trápí... Možná zuby (píšu už půl roku ) - má pořád ruce v puse a začal zase šíííleně slintat... :grinning:
Ekzém je skoro pryč. Ani po koupání neni vidět, tak klepu klepu klepu a potichu doufám... :zipper_mouth: Zítra mam v plánu dát mu broskvovou přesnídávku, tak snad se neosype... Psala mi kámoška, co ještě kojí, že si dala rajskou a malej se brutálně osypal.. Jako kojící nemůže to, co on.. Já jim teda normálně a pohoda.. Dam si kafe, včera jsem měla kečup, česnek... Neřešim... Držte pěsti, holky :wink:
Zítra máme poslední plavčo. Taťka má dneska slezinu na Spilce z práce, ale ve 23 pojedou do RO a potáhnou ještě tady.. Ale na plavčo prej pujde, tak jsem zvědavá... Jsem mohla jít taky - viděla bych se z lidma z práce.. Ale ty večery jsou nevyzpytalelný... :confounded:
11. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
mis: to si ani nevzpomínám, žes to tu psala :sweat_smile: Vím, že jsme to někdy koncem letních prázdnin řešily s Kačou - Emma vrzala a Štěpán začal asi 14 dnů po ní, ale že vrže Nelča, to jsem jaksi přehlídla :slight_smile: Tímto se omlouvám vrzající princezně :dizzy_face:

niki: to je fajn, že ekzém je pryč - tím pádem je dost možné, že to AE vůbec není :wink:
11. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
saru, doufám doufám, ale je to asi krátká doba... uvidíme :wink:
11. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahoj,
jen v rychlosti jukám....musím si udělat nějaký těsta na zítra a zbalit věci....jedemepo obědě do Prahy na tu výstavu diamantů a podívat se s mamkou na strom a pak jedeme k našim, páč má narozky a nejspíš tam přespíme....
jen jsem chtěla napsat mi: že Vojtí taky neleze a já myslím, že to asi dělat nebude....děti Jardovi ségry to nedělali ani jeden, tak bude v tomhle asi do jejich větve.......on bude normálně nějakej knihomol :grinning: já mu dám hračky a on vždycky sáhne po nějaké knížce a pořád v ní listuje....a to při lezení prostě nejde........on umí všechno co má, krásně sedí, dokáže se do sedu dostat, když ho dám na čtyři, ale prostě si ty nohy sám pod břicho nenarve.....mudr mi poradila ať mu dám pod bříško váleček...to se málem vzteknul...on to prostě dělat nechce, takže buď v klidu :wink:

niky super, že to mizí :wink:
11. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
saru: já se omlouvám, nepostřehla jsem tu debatu s Kačou :wink: , koncem prázdnin jsme zuby neměly, tak jsem to nijak do hlavy neuložila :grinning: , já to tu psala asi před měsícem... sypu si popel na hlavu a mlčím :zipper_mouth: :wink:

niku: super, že údajný AE zmizel, taky myslím, že Nelči zmizí, on totiž není vidět, jsou to jen takové sušší místa na omak
11. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
čauky

tak u nás noc celkem pohoda :slight_smile:

o těch rehabkách jsem se vyjadřovala už tak před půl rokem a ukazuje se, že jsemaž tak vedle nebyla :slight_smile: ačkoli v tu chvíli to na velký souhlas nevypadalo :grinning:

nik:jefajn,že to mizí :wink:

enz: knížkyjsou u nás taky favoritky :slight_smile:
ale jsem ráda -ondra jetrošku zběsilec,ale jak drapne knížku v klidu si sedne a trpelivě ukazuje naobrázky a poslouchá ....takže se soustředěním to vypadá ok :slight_smile:
11. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
Karolí si knížky (jako všechno) rve do pusy :grinning: ale baví jí to, to jako jó :sweat_smile:
na skřípání zubama se opravdu netěším...
AE-při růstu zoubků se může vždycky ukázat/zhoršit, bývá to tak. My máme teda fleky pořád + jedne mega na tvářičce u ouška :frowning2: nepomáhá nic. A dýňový semínka už podruhé neprošly, takže nevím co s tím. Možná navštívíme kožní :wink:
My máme uklizené, navařené. Pro nás hovězí s rýží a pro Karolí hovězí s těstovinkama a zeleninkou, tak snad to bude jíst :slight_smile:
Nám plavčo taky skončilo, ale od ledna budem chodit zase, ale už 1xtýdně. Snad to Karolí bude bavit a ta doba co máme projde...
niki: tak snad už se ty zubále prořežou, ať je Filda zase spokojený mimi :slight_smile:
11. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
Naše Karolínka má knížky taky ráda, ale řesně tak jak říkala Mau :grinning: :grinning: na obrázky z vysoka kašle....hlavně že může ochutnat:slight_smile:

Holky já už tak tři dny pororuju, že od odoledne má Karolí strašně zarudlý očka, bělmo úplně překrvený...ráno je to dobrý. Myslíte že to je třeba únavou, nebo že by nějaká alergie?
11. pro 2009 v 11:58  • Odpověz
holky, jsem ráda, že i ty vaše Karolí neprohlíží soustředěně obrázky :wink: , Nelča je taky raději strká do pusy, takže ty papírové musím schovávat....

jani: s záleží jak moc je má zarudlé, Nela je taky mívá červené, když je unavená a má těsně před spaním, ale zase jak ty popisuješ "úplně překrvený bělmo", to nemá :unamused:
11. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz
jani: podle mě to může být suchým vzduchem, co myslíš?
Karolí se na obrázky podívá, zkouší je z té stránky vzít do ručičky a když to nejde, tak už ji to neba a šup s tím do pusy :grinning:
11. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
mis: co blázníš, ty střívko :grinning: Sypat popel na hlavu si nemusíš, fakt ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hup: ad rehabky - já jsem souhlasila :wink: Taky mi bylo už tenkrát jasný, že pokud by nás ta sestra nutila do nějakýho cvičení, tak bychom se na to vybodli. Jen díky tomu, že ho vlastně vždycky jen zkontroluje, tak jsme se na to nevybodli :slight_smile:

ad knížky - Štěpína taky hodně baví prohlížet si obrázky, vydrží u toho fakt dlouho :wink:
11. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
mau: myslím, že tady suchej vzduch nemáme, bydlíme v novostravbě....budu to sledovat a uvidím, je fakt, že ona ted strašně málo spí přes den, tak možná to bude únava
11. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
jani: já mám červený oči dost často - únavou a taky když třeba přijdu z chladu do tepla, tak mě to dráždí. Myslím, že to je normální. Ale rozhodně nepříjemný...
11. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
saru:já vím:wink:

jani: unásjsou oči detektor jakékoli odchylky od pohody -únava,chlad,bolení ....
nejdřív se mu zvýrazní žilky na víčkách,pak zrudnou lehce a nejhorší stádium je oko-králík
alespoňvím,žese něco děje :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
ondra má novou hru ....tedy metodu jak dělat vylomeniny,když se mu nechce spát
stojí v postýlce a dělá dřepy
když sekněmu příjde,natáhne ukazováček a s sáhne na nos mi/alanovi a pak sobě a doprovází to "hu hůů"
paksezačnesmát
fakt je složité zachovat vážnou tvář a říkat,že má spinkat a že už sezlobím :slight_smile:
11. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
tak já si myslím , že to je asi taky prostě únava, probíhá to podobně jako u Ondřího :wink:
11. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
holky - tý jo...nás vykradi ...jako realitku
ale vzali jen peníze -mobily,počítače vše zůstalo ...jo aještě tamjsou francouzské vína jako vánoční dárečky - taksi vzali jednu (asi na oslavu)
11. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
Fífu knížky fascinujou... Prohlíží si obrázky, výská na ně... Dneska jdeme kramařit knížky po mně a po ségře :wink: A k Vánocům taky jednu dostane.. Já prej byla na knížky jako ďas... Pořád jsem chtěla, aby mi někdo četl... :grinning: Všichni utíkali, když jsem držela knížku a povídala A-A :grinning: Tak snad bude po mně... :wink:

Hup, zloději? :astonished: Budou mít veselej večer :sunglasses:
11. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
hup: tak to je drsný :unamused: Jsou to velký škody?

ad oči - u Štěpína jsem červený ještě nikdy nezpozorovala, ale já je mívám dost často...
11. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj kočky, tak se hlásíme k marodům, Vojtula má rýmu. Vůbec nemůže dýchat, natož spát... dá tak 20 mina už nemůže dýchat :cry:
11. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz
saru: ani ne ...30 tisíc a rozkopané dveře...myslí,že useli být zklamaní :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
hup: no, je to dost, ale určo mohlo být i hůř...

skleni: tak ať je mrňousek brzy fit :wink:
11. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
Tak Fifín už 2 hodiny spí... To kdybych věděla, tak pujdu taky :sweat_smile: Dneska bych to potřebovala...
11. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.