• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ahoj děvčata!!!
Bublinky jsou super, Jurda je taky dělá :grinning:
Jdu Vás dočítat zatím jsem stihla jenom předchozí stranu.

Hup: a tu židličku budete kupovat?
Lucie : taky si asi vínečko dám. Dnes jsem všechno uklidila, vyprala, vytřela. Tak abych si užila tu pohodu :slight_smile:
17. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
Hup, u nás se víc kadí večer a v noci, přes den klidne i tři pouze počůrané plíny denně. jinak můžu říct, že je super, jak se krásně plíny vybělí na sluníčku, vč. těch kalhotových. a nejsou tam skrvny. ale co budem dělat v zimě :pensive:

Micha nazdárek, co malej, ještě dost křičí? ten náš teda jo, klidně se s křikem vzbudí a po kojení pokračuje :angry: ale na přebalováku si povídá rád. Koukám, že vaše údaje chybí v Nikulčině tabulce, pošleš jí to?
17. čer 2009 v 16:08  • Odpověz
tak ja uz jsem od doktorky doma..teda to neni ani doktorka jen nejaka babizna na polovicni uvazek, neco jako sestricka :angry: Oni me pokazde necim prekvapi...prohlidka dvou minutova /to jsem tam ani v takovem desti nemusela jezdit/ Jen jsem svlikla milacka, ona ho zvazila 4.64 kg a zase oblict a nazdar za 3 tydny..tak to jsem rezolutne rekla ze za 2 tydny me tam budou mit zas.
Zdravotni pece jak pred tisici lety :rolling_eyes:
17. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
Magis, to je fakt hrůza :angry: řekla bych, že to je proto, že máš veřejné pojištění a ne soukromé ne? fakt děs běs :rolling_eyes: u nás trvá prohlídka skoro vždy aspoň půl hodiny včetně povídání. pan doktor si na miminka a prvorodičky vyhradil dost času. a vždycky malého prohlíží - srdičko, dýchání a varlátka, kromě těch normálních věcí, tak chápu, jak musíš být naštvaná :unamused:
17. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
Tak jsme zpět :slight_smile:
Stihly jsme návštěvu u švagrové, bratranec pěkně roste a švagrová vypadala celkem v poho, dokonce pak šli na první prochajdu. Ještě jsme byly s tchýní na kafe, v obchodě a na procházce.
Malá je nestyda nestydatá - pořád si vyhrnuje šaty až ke krku :grinning:

Takže je nás baculatých víc - bezva :dizzy_face: :slight_smile:

magisa: to je hrozný, ta jejich zdravotní "péče" to jsou údržbáři a né doktoři :angry: Bych si asi vydupala nějakou podrobnější prohlídku.

Nás vždycky změří, zváží, poslechne srdíčko a dech, prohmatá bříško a podbřišek, kukne na pipku, zacvičí s malou, na bříško ji dá, fontanelu prohlíží, prostě se stará, když je za to placená. Vždycky se zeptá jak se máme, jestli nás něco netrápí nebo něco nepotřebujem napsat, třeba. pochválí nás jak je malá krásná a jak hezky papá. Já si teda stěžovat nemůžu.
17. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
ad kadeni - nas mrnousek kadi tak jednou za 2 dny, ale mel obdobi, kdy kadil i 4krat za den, ted uz ale ne :wink:

hup - zidlicka krasna, ale mas pravdu - ty penize :sweat_smile:
17. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
nevim jestli to je pojistenim, ale je pravda ze je to normalni statni stredisko, zadne soukrome, ale i tak bych cekala jinaci peci...mne at bylo v poslednich letecch cokoliv jsem dostala vzdy jen paralen a diagnozu je nejlepsi si urcit sama :rolling_eyes:
17. čer 2009 v 16:48  • Odpověz
kakání: Karolínka kakala 1x denně, ale třeba včera byla nějaká vysíravá, kadila snad 3x, ale málo. Jsem myslela jestli jí třeba už nerostou zuby, ale snad ne. Dneska kadila jen jednou, asi má jen občasné výkyvy :slight_smile:

žíïdlička: mě by manža s takovou stopro vyhodil :sweat_smile:
a jak vždycky říkám - proto se jich dělá tolik, aby si každý mohl vybrat :slight_smile:
17. čer 2009 v 16:57  • Odpověz
micha: no pokud jí někde neseženu za polovoc tak ne :slight_smile:....takže ne :grinning:

luci: za celý den jen tři .....tak to máme za dopoledne + ještě to, co vyčůrá na volno při přebalování :sweat_smile:

ad prohlídka - mi příjde zavrubná, ale za deset minut jsme venku ..co tam luci děláte tu půlhodinu

maus: manža na ní přeci sedět nebude :grinning: :grinning: :grinning:
no já taky budu vybírat jinou :wink:
17. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
nikul...né na kontrole mu zrak takhle vůbec nekontrolovala
17. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
teď je můj ta´tka v tv, v aZ kvízu nekoukáte?
17. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
Hup, ono je to možná kratší, nevcházíme tam přesně na čas a pak taky povídáme o očkování a tak.
Jitul, teď jsem si dala malého na kolena a povídali jsme si a já skláněla hlavu jednou vlevo a jednou vpravo a malý mě zrakem následoval, tak to můžeš zkusit.
17. čer 2009 v 17:22  • Odpověz
hup: sedět ne, ale platit ano :grinning: . A ještě by se na ni doma díval :wink:

luci: kterej, Vladimír?
17. čer 2009 v 17:23  • Odpověz
Mausko, přesne tak :slight_smile: čtyřikrát mu uniklo finále to je pech :astonished:
17. čer 2009 v 17:39  • Odpověz
jak vás tak dočítám, tak jsem byla jak Hupka, jen tmavé věci a nejlépe sportovní, sukně skoro žádná a boty na podpadku by u mě člověk nenašel a pak nastal zlom a já se zamilovala do oraynžové barvy - podotýkám, že láska to bude asi na věky. A s tím, jak se mi začal zkulacovat zadek, jsem začala nosit i sukně a různé barvičky se k tomu už přidaly, bohužel né všechny, dodnes nemusím fialovou, zelenou (dávám jen takové ty khaki barvy nebo nevýrazné zelené) a růžovou nemusím vůbec a krom toho, nelíbí se mi ani moc na osatních, nějak ji zvládám jen na malých holkách.
Ahoj luci: máme to úplně stejné s těma prťousama. Ale teď je to čím dál lepší, myslím že už nemá tolik problémy s prdíkama tak je občas i spokojenej :grinning:
A koupelna + přebalovák u nás funguje na 100%

Hup: i za polovinu té ceny je to moc:slight_smile: to nevypadá moc jako dětská stolička, spíš jak křeslo u zubaře/ mě to teda tak přijde/
luci: sem si to myslela, jde to poznat :slight_smile:
17. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
Mich, je to zvláštní, ale náš prcek má nejraději povídání, teď jsme vymysleli techniku, abych u něj nemusela stát nad přebalovákem, mám ho na kolenou a nohy opřené o konferák, je to pro něj lepší než nošení. mám u toho sice volné ruce, ale nemůžu se od něj hnout :grinning:
Maus a podle čeho to šlo poznat?
17. čer 2009 v 17:55  • Odpověz
luci: no jste si podobní :slight_smile:
17. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
luci: my taky nejradši povídáme, včera jsme ale dostali takové pidi chrastítko,a to ho baví. drží ho v ruce a mlátí s ním všude okolo
17. čer 2009 v 18:22  • Odpověz
tak to je hezké Maus, mě říkali, že jsem míchaná, ale určitě víc po taťkovi. tak to mu řeknu, potěší ho to.
Mich, tak Marťa zatím sám nic nechytá, když mu něco dám do ruky, tak to chvíli drží, ale ne moc dlouho.
17. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
luci: no mamku jsem neviděla, ale je vidět, že jsi taťkovi podobná :slight_smile:
17. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
Tak jsme zpět ze zahrady, musim vás dočíst :slight_smile:
Malej je zlatej, spal celý odpo v kočárku... A když nespal, tak se smál a povídal...

dOSTALA SE KE MNĚ SKUPINOVÁ FOTKa ze svatby, tak jí dávam do alba
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2907271&vReferer=
17. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Hup! Bubliny máme jako Ondra, přesně takový:slight_smile:

Maus, Mis, Mléčný erupce adi fakt jsou, páč se mi prsa šíleně nalévají... Navíc jak Fífa spal 8apůl hodiny, tak mě nalitim bolely :grinning:

Luci, takovej posez děláme taky... Kakáme tak 5x denně :sweat_smile: Frekvence se zatim nesnížila :grinning: My za těch 6 týdnů přibrali taky přes 2 kg :grinning: :grinning: :grinning:

A Dr. Fífu taky prohlíží dlouho... Jsem za to ráda :wink:
17. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
jitu: tak s těm barvama jsi mě pobavila ..já taky začala přes oranžovou a růžovou dodnes nedám (na ostatních záleží kus od kusu :slight_smile: :grinning: podpadtky - totéž jako ty :grinning:

mich: no tak se podívej kolik stojí stoličky a jak dlouho ti vydrží (obvykle totiž musíš koupit minumálně dvě než doroste na normální židli)
17. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
nik: čím je krmíte - my od šestinedělí - takže 5 a kousek týdne přirali kilo - což je takový běžný přírůstek - cca 20dkg týdně ...ale 40 dkg ...máš nějaké high-tech mlíko ne
17. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
barvičky...nemám v podstatě nic proti žádné barvě, jen s oranžovou šetřím, přestože se mi líbí, abych nevypadala jak socan...
podpaty u nás taky nevedeme. teda vedeme, ke kostýmu samo jo, jedny hnědý, černý, páskový otevřený, páskový s plnou špičkou. tot vše s podpadkem
jinak rovné sportovní, baleríny, mokasíny apod.
17. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
HOlky no to je dnes večer. Malý pořád brečel, od šesti, ani vana, ani papání nepomáhá. Prso naprosto odmítá. Na konec jsem mu udělala feniklový čaj a ten zabral, vypil normálně 70 ml. Je to normální???? Proč nechce mléko?? :cry:
17. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
Hup, Niky myslela prvních šest týdnů ne? to by už malej musel mít k sedmi kilům..
S těmi podpatky je sranda :slight_smile: před otěhotněním jsem bez podpatků nevyšla, ale myslím i třeba klínky, zas jehlové jsem nenosila nikdy. a teď jsem si asi tři čtvrtě roce našla "kramflíčky" a málem jsem nedošla :grinning: z těch našich chodníků mě bolely nohy i kotníky. Takže spíše nevhodné na venkov :confounded: Nejradši mám universální baleríny nebo sportovní verzi na sucháč..
17. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
kaci: no to mě nenapadlo ...
halvně po nové jyrkově aféře s hotýlkem ...boha - ten člověk si nviudí do huby
jako rozumím tomu, že někdo tíhne k soc-dem, ale s paroubkem v čele nechápu, jak je může někdo volit - vždyť permanentně plive svým voličům do xichtu

sklen: no hlavně, že jsi to vyřešila
17. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.