• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup: to je děs, ti zloději vůbec neberou ohled na advent....

holky, prosím nevíte některá kde se daí koupit takový ty zábrany proti otvírání šuplíků.....Karolínka mi tady pořád uklízí a kramaří a já už z toho teču :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
haloo Hupinko jsi tu??? Potrebuju pomoooc
delam ty skoricove kolacky, vcera jsem si udelala to testo, a dneska jsem se jako dala do toho puceni pres to pucitko na cesnek a mne to testo leze jako vrchem a spodem jen uplna troska, takze to testo tam musim ladovat strasne dlouho, abych vykouzlila nejaky tvar :rolling_eyes: Uz to delam asi hodku, a mam jich asi jen 20 kousku, a uz mi z toho zacina hrabat...Delam neco spatne? ze bych na neco zapomela, nebo jen to nase pucidlo je na vyhazov .....

jo a jeste otazecka, jak jsi to zdobila tema perlickama, jak to mam udelat, aby mi na tech kolaccich drzely???

dekujuuu
11. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
Mag: já dělala včera, měla jsem starej blbej lis na česnek a stálo to za nic a protože mi shodou okolností manžel včera přinesl novej, tak jsem to dnes zkusila znovu a super, takže si myslím, že je to tím lisem.
11. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz
Saru: jj, to doufám, teĎuž začíná teplat, snad je to jen k těm zoubkům, ale zase co ta rýma?? no uvidíme.

jduzase makat, včera sjem si byla pro práci a dnes jsem to stihla udělat a oni mi napařili další, tak je zase co dělat :unamused:
11. pro 2009 v 15:03  • Odpověz
janakar - diky, ja jsem si rikala ze ten lis bude asi o nicem :rolling_eyes: , jdu zaukolovat manzu at mi po ceste z prace koupi novy
11. pro 2009 v 15:18  • Odpověz
ahoj holky, já vás zdravím od našich. včera jsem se narychlo rozhodla a vypadla i s emi z prahy. táta nám včera odjel na služebku, vrátí se až dneska pozdě. jak je venku hnusně tak bysme se doma unudily.
tak jsme vyrazily. bylo to teda dilema, jestli jet nebo ne, je to přece jen 170 km. takhle daleko jsem sama s emi ještě nejela, měla jsem strach, abychom to zvládly, aby nezačala po cestě plakat a tak...taky mám ted daleko větší respekt z řízení, dřív jsem nic neřešila a jela kamkoliv, dojížděla jsem denně autem do bývalé práce 110 km tam a 110km zpět, ale ted mám strach z ostatních řidičů...jezděj jak blázni, kamionáci jsou šílenci

nakonec jsme cestu zvládly v pohodě. jsem ráda, že jsme jely, naši jsou štastný, emi v jednom kole a já si aspon odpočinu...zítra se zase vracíme, už ted mám nervíky, abychom v pořádku dojely , nezasekly se v zácpách apod. tak na nás myslete. dík :dizzy_face:

jdu vás dočíst:slight_smile:
11. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
Kaci, tak to jste hvězdy, že jste cestu tak hezky zvládly :slight_smile: Zítra to bude taky v pohodě :wink:

Pár fotek z posledních dnů :wink:

http://sarusinek.rajce.idnes.cz/Od_8.12.2009/#1.jpg
11. pro 2009 v 16:27  • Odpověz
Tak ym sjme po nákupech :sunglasses: byla to rychlovka, ale pohodička :slight_smile: manža to zvládl hezky, akorát mu karolí neusnula, uspala jsem ji až já jak jsme přišly. Bylo to fajn, příště zas.
hup: a jejej :unamused: ale aspoň že to nedopadlo hůř
kaca: co máš proti kamioňákům? :grinning: manža by se skoro až urazil :grinning: :wink: :wink:
jani: já myslím že v IKEA a spol. ty zábrany mají :slight_smile:
sklen: šikula :slight_smile:
11. pro 2009 v 16:29  • Odpověz
mau: tak to je dobře, že sis to užila :wink:
11. pro 2009 v 16:30  • Odpověz
Mau: jj, to mám ráda, když si můžu jet nakoupit sama :grinning: :grinning: mám to také v plánu na příští týden :dizzy_face:

Saru: moc vám to sluší, hezká čepka :wink:
11. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
mau...nicnic :wink: , pokud je tvůj manža slušnej. prostě mi vaděj ty borci, co říděj obrovský stroje, valej se obrovskou rychlostí a pak se děsně divěj, že to nezvládnou a v lepším případě jen vyletěj jen ze silnice, v horším případě sejmou nevinný řidiče...
včera jestli jste viděli ve zprávách, jak boural kamion, co vezl nový fabie..tak díky tomuto kamionu jsem stála půl hodiny v zácpě. naštěstí...naštěstí jsem nejela o půlhodiny dřív... a ten frajer to vysvětloval tím, že to bylo namrzlý...

jani:jj, zábrany maj v IKEA
11. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
skleni: dík :dizzy_face: To je od manži k vánocům, vyškemrala jsem ji dřív, abych si ji užila :sunglasses: Kdoví, jak bude v lednu, se současným počasím si fakt netroufám tipovat :sweat_smile: Buď budou v dubnu mrazy nebo v únoru léto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
jj, díky, bylo to fajn :slight_smile:
kaca: jasný, on je slušnej a opatrnej :slight_smile: ono je to s těma řidičema kamionů dost překroucený, oni i řidiči osobáku jsou k nim bezohlední, přitom řídit naloženej kamion není sranda, daleko hůř se s tím manipuluje, zabrzdit to taky není sranda a tak. :slight_smile: seš fakt dobrá že sis s Emi troufla takovou dálku, já ybch sama tak daleko asi nejela :sweat_smile:
saru: fakt pěkná čepička :dizzy_face:
11. pro 2009 v 16:39  • Odpověz
Saru: je fakt boží. Také bych něco potřebovaal,ale já v nich v ypadám jako debil.... potřebovala bych někoho sebou
11. pro 2009 v 16:40  • Odpověz
skleni: mají ji v Tescu :wink: Minule jsem tam na ni koukala, měli i tmavě fialovou, ale tentokrát už bohužel ne :unamused: Tu bych si koupila ještě radši, v téhle jsem moc vidět a to moc nemusím :wink:
11. pro 2009 v 16:43  • Odpověz
saru: krásný fotky
mau: no taky jsem se rozhodovala a váhala, jestli jet. s těma kamionákama, to je jasný, některý osobáci jezděj taky jak hovada. ale fakt trnu, když jedu a proti mě vidím do zatáčky se valící kamion...je fakt, že teda mám bobky i když vidím, že do ní vjížtí jak blázen osobák...
11. pro 2009 v 17:49  • Odpověz
Saru: neee, ta ti sluší :wink: :slight_smile: ad tesco: bohužel... je moc daleko.

Mau: jj, to znám od bráchy, ten je jako tvůj Michal, taky opatrný.. ale někteří jsou fakt hovada, jak říká Kac: hlavně, když jedou dva za sebou, pustí tě mezi sebe a pak se ti lepí na prdel....
11. pro 2009 v 18:00  • Odpověz
skleni: já vím :unamused: Teď mi to došlo, že je to zas jak provokace, vždycky zapomenu, že to máš daleko :zipper_mouth:
11. pro 2009 v 18:01  • Odpověz
Dítko usíná :dizzy_face:
11. pro 2009 v 18:02  • Odpověz
Kac: také mám respekt v zatáčkách... mě vadí, i když jdu kolem silnice a projede trochu rychleji.... :sweat_smile: ale jinak je máme moc rádi, každý rok jezdíme na Truck show na Lužnici. je to tam super....
11. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
Saru: v poho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my ne, spíš je u nás zase zle, pořád kňourá, nic se mu nelíbí... ale nosit ho pořád nebudu
11. pro 2009 v 18:04  • Odpověz
U nás se usíná....tak uvidíme :slight_smile:
ad truck: souhlasím s váma :slight_smile:

Jo a manža jel pak když jsme se vrátily do práce, že, aby se to nepletlo, ale do půlnoci by snad měl být doma :unamused:
11. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
Mau: prosím tě, on to ani nedoléčil nebo co????
11. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
usnula až teď, nějak ne a ne zabrat...
sklen: ne, nedoléčil. Volal mu kolega, že už mu končí výkon a že nestíhá, tak jestli by Michal nejel, Michal řekl že už teplotu nemá, tak že pojede :rolling_eyes: A to ještě hrozí že půjde zítra, ale snad né...
11. pro 2009 v 18:46  • Odpověz
Mau no tak to budu držet pěstičky, aby byl doma s vámi. My máme tátu také v práci, na noční, tak je to v poho. Daník by měl jít zítra do služby, ale babi se zatím neozvala, tak nevím.
11. pro 2009 v 18:50  • Odpověz
sklen: děkujem :slight_smile: A co Měl Danda dělat?
jdu do sprchy a pak si udělám lázeň na nohy - zase mi praskla pata :frowning2:
11. pro 2009 v 18:51  • Odpověz
mau: auuu :unamused: :astonished: Jak se to stane?
11. pro 2009 v 18:55  • Odpověz
Mau: nic, jen se babi včera ozvala, že už ho dlouho neměla,,,, tak si ho prý vezme. :slight_smile:

OOO paty, tak to tě lituji, to bolí jako prase... já mažu krémem od Avonu a je klid
11. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
Kočky, te´d nevím, kdo to tu psal, ale prosím prosím, kdo má zkušenost s kosmetikou Saloos, děkuji :dizzy_face:
11. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
Ty jo, já čumím jako blázen. Strčila jsem Vojtu do cestovky s jednou hračkou a on je tam spokojený?? fakt to nechápu, vůbec neřve, háže nožičkami.... prostě klídek :confused: :confused: :confused:
11. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.