• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
skleni: já mám se Saloosem zkušenost - používám jejich etericke oleje, masažní oleje,... Naprostá spokojenost. Co myslíš konkrétně?
11. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
saru+sklen: stane se to tak, že sem líná si ty paty oškrábat a denně mazat, pak jsou suchý a prasknou. Bolí to jako čert, tak už mám nohy v lavóru, budu škrábat, mám nachystaný krém a igeliťák, nazuju fusky a snad to bude do rána spoň trošku lepší. U mě je jedno jakej krém používám - důležitý je prostě mazat, čímkoliv, ale kdo na to má myslet, že jo :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth:
11. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
jsem si dneska koupila těl. mléko s oliv. olejem, zatím se zdá být super a není drahý, tak uvidíme jak bude vypadat moje suchá kůže ráno :slight_smile:
11. pro 2009 v 19:10  • Odpověz
Saru: kuju, zatím konkrétně nic, ale paní, od které si chci koupit návleky na kolínka má tuto kosmetiku a přijde mi cenově přijatelná... tak bych si vzala víc věcí za jedno poštovné :wink:
11. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
sklen: jaký návleky? :slight_smile:
11. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25877464 ty to, protože když leží Vojtík na zemi, tak i když má pod sebou dvě deky, tak má noženky studené :wink:
11. pro 2009 v 19:20  • Odpověz
jj, "baby legs" my máme domácí, pletené, je to fajn :slight_smile:
11. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
Jooo?? tak to jsem ráda, že je má někdo odzkoušené. NO jo, domácí jsou vždy fajn :wink:
11. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
jasně, i ségra má - kupované a Ondří od Hup má taky :slight_smile:
11. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
jani:no fakt ....ti dnešní zloději :grinning:
jinak zábrany mají v ikei :wink:

mag:jééé...už je asi pozdě,co.....ale taky bych řekla, že to je tím lisem

ad kamioňáci -řekla bych,že je mezi nima stejné procento debilů jako mezi chodci,cyklisty, řidiči osobáků ...prostěběžný vzorek ...jen je potíž,že řídí něco,co je tak velké,že to je vražedný nástroj
takže debil chodec ohrozí sebe,ale řidič kamionu při stejnébezohlednosti může sejmout několik aut
11. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
jj ...bez návleků ani ránu ....doma na naší ledové podlaze a venku nanožky,cotrčí z manduky :slight_smile:
11. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
hup: když nějakej například chodec ohrozí kamion a ten na tom základě do nečeho vpálí, tak je víc škody, příp. větší neštěstí než u os. auta. je to blbý
11. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
mau: já mám taky hrozně suchou kůži, ale na patách teda asi ne. Škrábu je tak jednou za měsíc, mně se tam ta tvrdá kůže vůbec nedělá, a nemažu skoro vůbec. To asi záleží, jakou má kdo pokožku...

ad návleky - my je v našem horkém bytě nevyužijeme, ale jinak se mi moc líbí, hodně jsem o nich jednu dobu přemýšlela :wink:
11. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
mau: a jak Ti vůbec je? Už je to lepší?
11. pro 2009 v 19:40  • Odpověz
saru: suchá kůže - když všude, tak všude :grinning: a asi je to i dědičné, mamka má taky hrozně suchý paty...
a líp mi není, spíš hůř, ale mám "jen" zaraženou rýmu a knedlík v krku, teplotu ne, takže je mi celkem fajn :wink:
11. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
Normálně, manža je zlatej - porovnal teď úplně všechny poličky a šuplíky v kuchyni, vydrhnul linku (ta byla jak prase, dělala jsem klubíčka a kokosové kosty) a když jsem se ho zeptala, proč si nesedne a nerelaxuje, že to uděláme zítra, tak mi odpověděl, že chce být taky někdy hvězda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face:
11. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
My jsme doma sami, manža paří :sunglasses: Volali mi z bazénu, že máme zítra přijít na 9hod. Asi je hodně nemocnejch a spojují kuzry.. Tak se aspoň vyspíme...
Fífa zase dneska spal jen 1x. Za chvíli ho pujdu uložit. Už jsme přivezli novej koberec do obýváku a je super! Fífa si na něm hraje, je mu teplo... Super... Nevýhoda plovouček... A třeba se na něm i rozleze... Akorát teda budu muset pořád vysávat, protože je hooodně tmavej...

Uf... Tak jsem koukala, jak si hezky hraje a najednou bum... :sweat_smile: Seděl, předklonil se, chtěl na kolínka a zapomněl dát dopředu ruce... Nojo... :sunglasses:

Saru, koukam, že Vigantol je u vás taky oblíbená hračka :grinning:
11. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
mau: tak hlavně, aby se to spustilo, pak už bude líp :wink:
11. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
saru: teda, ten tvůj manža by se měl pozlatit :wink: Já si nechci stěžovat, můj milovaný je taky úžasnej, ale kuchyn mi teda ještě nikdy neuklidil a asi ani neuklidí
11. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
asi ten Vigantol taky někde vyhrabu, když to ty děti tak baví :grinning:
saru: ten tvůj manža je fakt zlatej, to už potvrdil mockrát :dizzy_face:
11. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
niki: jj, Vigantol teď vede, jak je gumový, tak ho kouše a vrže mu mezi zubama. Hrozně se tlemí tomu zvuku :grinning: Myslím, že mu je to příjemný i na dásničky :wink:
11. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
saru: ať se to nespouští, sice mě bolí hlava, ale aspoň nemusím frflat, úplně mi to takhle vyhovuje :grinning:
niki: vyfoť nám kobereček :wink:
11. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
Saru: ten tvůj manža je hvězda za všech okolností.... ne jen dnes :wink: :slight_smile:

Mau: no vidíš, úplně jsem zapomněla, že ti není dobře.... a zkoušela jsi ingalovat?? aby se to rozjelo???
11. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
mau: no honem ho vytáhni, ať může Karolí taky vrzat :wink: A Jani, Ty bys měla taky :grinning:
11. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
saru: já netuším kde je, se stydím :sweat_smile: :zipper_mouth:
sklen: jak jsem napsala Saru, já nechci aby to teklo :grinning:
11. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
Jani: to je jako u nás. Ten můj měl jednou iniciativu, ale došel tak daleko, že vyměnil papír ve dvou skříňkách a zbytek prý udělá příště, už je to rok a není hotovo :wink:
Jo holky, a dneska jsem Fáífovi poprvý učesala kohouta :grinning: :grinning: :grinning: Teda, spíš kohoutka z těch pár vlásečků :sweat_smile:
niki: jůůů, gratulace ke kohoutu :grinning:
11. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
mau: ale mělo by, nebo se ta rýma zarazí. Pak se to tam střádá a to není moc dobrý. Když teče z nosu, není to sice příjemný, ale pozitivní :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky kapete Vigantol pravidelněA? Já jsem se přistihla, že jsem mu ho dva měsícde nedala :confounded:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.