• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: vím, ale fakt jsem spokojenější takhle. Já si coby alergig užiju rýmy až až :sweat_smile:
11. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
niki: no gratulace :dizzy_face: Máš fotku? A koberec chci taky vidět :wink:
Mau: no to mi povídej, jsme na tom stejně, s tou alergii.
¨sklen: s alergií a i s Vigantolem, co? :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
skleni: my jo, protože mu chutná. Už to máme jako rituál - z vany, do pusy kapku Vigantolu, pak do ruky celej Vigantol, aby se aspoň chvililinku zabavil, rychle namazat, obléct a chrupat :grinning:
11. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
M"že se něco stát?? když mu ho nedávám??
11. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
sklen: já myslím že ne, ségra taky mladšímu nedávala a žije :sweat_smile:
11. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
Uf, to jsem si oddychla... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
skleni: taky myslím, že ne :wink: Teď už jsou prcci velký a Déčko si vezmou z jídla, spíš by to mohl být problém u těch malých, kvůli vývoji lebky a mozku. Ale Štěpulovi i chutná, on by se asi urazil, kdybych mu ho nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
HIHI, ej to šikula.. no nic, jdu zase makat.. tak zatím
11. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
Koberec mam ve foťáku, stáhnu ho.. Ale nejdřív si jdu ukrojit tiramisu, co jsem dělala..

Vigantol dávam pravidelně, zapomněla jsem tak 3x... Máme rituál po koupání... Fífa ho vidí, těší se, otvírá pusinku... :grinning:
11. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
NIk: těším se na fotečku.

A s tím tiramisu děláš chutě.... asi udělám nálet na ledničku :confounded: :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
sklen: vigantol taky víc zapoínám,než dávám:wink:

ještěpromažu linecké a končím letos s cukrovím ....teda s pečením :slight_smile:
11. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
Fotky staženy, hodim je na rajče.
Hup, kde kupuješ ty krizový kapky?

Já zítra začínam péct. Těsta mam v lednici
11. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
nik: e-bach.eu
11. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
11. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
Dneska jsem sobě a mamce kupovala jmelí a pán dal jedno Fífovi zadarmo pro štěstíčko.. To bylo hezký :wink:
11. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
Nik: ten je krásnýýý, takový by se m také líbil, ale asi by se nám sem nehodil... fakt hezké. NO a Fífa?? ten nemá chybu :grinning:

Co to jsou krizové kapky??? :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
Skleni, kupovali jsme ho jen kvůli Fífovi.. Hezky to tu zateplil.. Ale budou tam pěkně vidět chlupy od kočky... Budu mít co dělat... Měli i béžovej, ale tenhle nás praštil do oka na první pohled :sunglasses:

Pujdu do postele, musim ještě sbalit věci na plavčo, uklidit koupelnu po Fífovi.. Jsem zvědavá na noc. Zatim jsem u něj byla 1x...

Krizový kapičk ti popíše Hup :wink: žejo, hup?
11. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
HOlky, dnes nám přišla ta zatloukačka a mobil do FP, to je nádhera... už se nemůžu dočkat, až budou Vánoce
11. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jo to jsou ta homeopatika????
11. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
niki: koberec je moc pekněj a Fildův minikohoutek nemá chybu :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
niki: koberec pěknej :dizzy_face: já bych brala béžovej :wink: a ten mini kohout je božíííí :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
Dobrou hvězdy :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
Dobré dopoledne :slight_smile: dneska nikdooo? :confused:
Já jsem se z postele vyhrabala až v 9:30. usnula jsem pozdě, pak jsem byla hodinu s malou vzhůru a s tou nemocí jsem nemohla vstát. Manža si vzal Karolí do obýváku a pak mi ji přinesl když měla spát, tak jsme si dáchly spolu.
teď vařím nám špenátovou polívku a Karolí špenátek s mrkvičkou a bramborkem. přimíchám jí tam žloutek.
tak hezký víkend všem :slight_smile:
12. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
Drásné poledne hvězdičky, já už normálně blbnu, už poněkolikáté když sem chci jít tak zadávám www.hvezdnadubnatka.cz :grinning: :grinning:

Jinak noc super, mlíčko až v šest :dizzy_face: šla jsem spát opět pozdě asi o půl třetí, protože jsem se učila a pak mě chytla vánoční atmosféra a zabalila jsem skoro všechny dárky

Niki: koberec dokonalej, moc se mi líbí, taky bych takovej brala, ale vzhledem k našemu podlahovýmu topení koberce nevedeme, máme akorát takovej malinkej pod konferenčním stolečkem. A kohouta má Fífa dokonalýho, je to frajer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
dobré ranko

tak u nás opět veselo: prakticky první ranní hláška-"my nemáme vajíčka?no hlavně,že máš napečeno"
holt jsem svině manželka :angry:

sklen:to jsou bachovy esence ..všakkukni na tenodkaz,jeto tam popsáno

nik: keberecjehezký ....ale momentálně bych s ondrášem do takových tmavých ploch nešla ....známe svoje lidi :slight_smile: ....ale třeba je fífa kultivovanější :slight_smile:
12. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahoj ženy,
táta mi jel koupit vánoční dárek :grinning: :grinning:
Skleni, já jsem koupila Máje FP klíče. Oni mají ty hračky stejně nejlepčejší :dizzy_face:
12. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=gUNrTN9n4fg
projev našeho ondry,když se snaží/soustředí :slight_smile:
12. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
Hup, super :dizzy_face: :grinning: Je to šikula krásnej.
12. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.