• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ahojky :wink:

hup: Ondra je sladkej, jak maká a plně se soustředí :dizzy_face:
ad Alan - ty jo, měla bys ho zas někam odstěhovat, mám pocit, že bez něj jsi klidnější, A doufám, žes ho pro ta vajíčka poslala...
12. pro 2009 v 15:55  • Odpověz
My dnes máme docela klidný den - vyšůrovala jsem koupelnu, měli jsme dnes všichni tři jeden oběd - dušenou mrkev. Zítra odpoledne přijede tchán, tak upeču až zítra. Dneska ještě možná udělám marokánky nebo tatrankové pracny - na to dvoje se ještě chystám. Jo, a rumový kuličky, ale to až v týdnu :wink:
12. pro 2009 v 15:59  • Odpověz
ahoj holky, zdravím při sobotě :wink:

tak už i já jsem konečně hvězdně krásná, mám novou hlavu a mám to i dost nakrátko, ale jsem spokojená, zatím.... :wink:

dnes večer jdu "pařit" s kolegama z práce, ale musím si na tu pařbu dojet 35km, no snad bude počasí OK a nebude nějaká blbá námraza, ve tmě prdlajs vidím :astonished:

hup: Ondří je šikovnej :wink:
12. pro 2009 v 16:01  • Odpověz
mis: fotku, fotku :wink: Večer si to užij a hlavně jeď opatrně :slight_smile:
12. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
hup: Ondří je šikovnej :dizzy_face: jak se pekelně soustředí :grinning:
mis: jů, užij si pařbu :slight_smile: náledí docela hrozí, tak opatrně :wink:
My jsme měli tkay všichni v podstatě totéž - špenátovou polívku. Akorát my s vajíčkem a chlebem. A Karolí se žloutkem, bramborem a mladou mrkvičkou. Spapala krásně plnou misku, šikula :slight_smile:
12. pro 2009 v 16:09  • Odpověz
mis: a fotku, to je jasný :wink:
12. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
Fotkůůůůůůůůůů :grinning:
12. pro 2009 v 16:21  • Odpověz
Pár fotek z dnešní svačinky a procházky - Štěpíno chytl veeelikou vločku :slight_smile:

http://sarusinek.rajce.idnes.cz/Od_8.12.2009/#9.jpg

mau: tak to je Karolí šikulka, že tak hezky baští :wink:
12. pro 2009 v 16:29  • Odpověz
Ahoooooooojky kočandy

Hup: super video... je to horolezec což???

Mi: souhlas, hračky od FP jsou super, halvně se hned nep.... :grinning: :grinning:

JInak já už jsem sama, táta pryč, Dandula u babi a vojtí ještě spinká... dnes je na zabití, celý den pláče..., často kakáme,...

Saru: pěkné fotečky... tady chumelí celý den, ej to suepr, ale nedrží se to..
12. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
Mis: fotku, honem...

Jsem to zakřikla, už tam na mě huláká, tak zatím pa... jdu nakrmit divou zvěř :grinning:
12. pro 2009 v 16:51  • Odpověz
saru:posalala jsem ho někam úplně jinam :grinning:

díky za pochvaly...vyřídím ondrovi

mis:no a fotka je jako kde? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
12. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
12. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
Mis, moc ti to sluší. Připadáš mi mladší - ještě mladší než jsi byla v těch dlouhých vlasech :wink:
12. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
mis: ty jo, vypadáš úžasně :dizzy_face: Za prvé jsi omládla, za druhé máš šmrncu na rozdávání a za třetí to máš krásný, protože to máš podobný jako já v létě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Prostě hezká osmnáctka :wink:

hup: to je dobře, ale doufám, že i pro ta vajíčka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2009 v 17:34  • Odpověz
holky ...můžete mi prozradit,jak jstde fotily ty vánoční fotky?
já mám po půlhodině výsledek nula :grinning:
ondra si rve čpici, chcemi vzít foťák.....no má spooooustu důležitých aktivit, ale pozování mezi nimi fakt není :grinning:
12. pro 2009 v 17:34  • Odpověz
hup: no, tak nějak podobně jako ty :stuck_out_tongue_closed_eyes: Čepici měl na hlavě vždycky tak vteřinu, takže pokud jsem nestihla cvaknou, tak smůla. Ale fotila jsem rovnou sekvence po pěti, tak tam občas něco vyšlo. Je tam s Tebou Alan? Protože bez Toma bychom neměli vůbec nic - vždycky ho podržel, já řekla teď, pustil ho a Štěpíno bleskovým tempem vyrazil po foťáku, tak jsem rychle blikala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale myslím, že u niki je to jinak, Fífa je prostě model a očividně ho to baví, Štěpíka vůbec :slight_smile:
12. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
saru: notos mě uklidnila :sweat_smile: ..jsem si říkala,že to snad není možné :grinning:
alana tu samozřejmě nemáme :wink:...ale dneska jsem iráda :confounded:
12. pro 2009 v 17:48  • Odpověz
hup: to se ani nedivím, že jsi ráda :unamused:
12. pro 2009 v 17:59  • Odpověz
http://hupcza.rajce.idnes.cz/prosinec_2009/
naše "vánoční fotky" - resp.nepovedené pokusy :grinning:
jetam i alička v santí čepici a ondrovo balancování na fišerce, aby dosáhnul na zásuvku
holisce2009/hupcza
12. pro 2009 v 18:20  • Odpověz
Mis: ty jsi kóóóóóóóča, fakt ti to moc sluší a jak psali holky, tak jsi omládla... :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Fotky, tak u nás to na štěstí šlo, al ekdyž jsem je fotila s Janičkou, tak tu byl stejný problém, jak jsme jí nechali, tak sundavala čepku jak sobě, tak i Vojtovi :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2009 v 18:21  • Odpověz
saru: měl radost z vločky? :dizzy_face:
mis: fakt kočka, máš to šmrncovní :dizzy_face: moc se mi to líbí :slight_smile:
sklen: to budou určo zuby...
u nás je taky protivka, taky určo zuby, pozoruju známé příznaky - protivnost, řídké kakání, nevydrží spinkat dýl jak půl hoďky a má zvýšenou teplotku. už aby vylezl...
hup: u nás bylo focení celkem v poho, čepice ji nezajímala vůbec, ale pořád brala roha z místa a šla po foťáku
12. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
Hup: jsou krásné, není to tak zléé, Ondří má super šibalský kukuč...kde on to jen odkoukal, co Saru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2009 v 18:23  • Odpověz
mau: hihi, tak v tomhle mám štěstí, že mě tedy roha nevezme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale dnes se mu konečně podařilo válet sudy, tak to vypadá, že to do vánoc rozhýbe :sweat_smile: :dizzy_face:
12. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
hup: pěkný :dizzy_face: Ondří je vykuk :grinning:
A u nás už se spí, dneska to šlo nějak rychle. Dala jsem jí čípek na tu zvýšenou teplotku a hlavně od bolesti. Na ty zuby a na doléčení toho kašle. Snad se jí trošku uleví
12. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
mis:hezkýýýý :dizzy_face:

mau:jo ...vykuk je přesné:grinning:
12. pro 2009 v 18:40  • Odpověz
hup: náhodou jsou super, nejvíc se mi líbí 44 (jak se profesionálně maskuje), 52 (zuřivý výraz), 60 a 66 :wink:

mau: no to se vsaď, že z ní měl radost :wink: :grinning:

skleni: no vidíš, to se vsaď, že se rozhýbe, ani ho pak nebudete stíhat :wink:
12. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
ha há ....tak mi volala mamka - se ségrou pečou ...ale ony pečou,aby bylo a v žádném případě si nejsou ochotné si s tím hrát jako já,navíc za vydatné asistence kubíčka
a že se "hádají"o velikost vykrajovátek -argumenty:" bude to rychle hotovo a stejně se to sežere" (pro velké) vs. "míša se nám bude smát"(pro malé):grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
hup: máte veselóó´ :grinning: :grinning:
12. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
mau:to jooo :grinning:

ségra má vůbec veselo ...mají rozrekonstruováno a dotoho pes sežral nějaký kus oděvu,který nemohl vytentit -nežral, hubnul,bylomu zle, nepil
tak s ním lítali po veterinářích, rentgenech ...nakonec se ten staroch povšech těch akcích vytentil - ale účet 5000 :sweat_smile:
takže místo nového foťáku mají živého starého psa :sweat_smile:
12. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
Saru: jj, už aby to bylo, protože je vyčůraný...když se mu nechce, tak honem mámo starej se.
12. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.