• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup: :grinning: :grinning:
ad pes - to je fajn, že se nakonec vytentil. Chudák, kus hadru v žaludku, to musí být bezva pocit :sweat_smile:
12. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
saru: no on tak občas něco zblajzne ....ale nikdy tonebylo tak dramatické :sweat_smile:
12. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ahojky,
jdu Vás pozdravit a zase mažu,protože pečeme,pečeme a zase pečeme :frowning2: :wink:
Videjka a foto jsou moooc super a Mis to taky moooooooc sluší :wink: :grinning:
Jinak se taky řadíme mezi tekutou rýmičku :angry: ,ale od včera říkáme mamamamama :grinning:
Tak papa a moc toho nenakecejte kdo to má v tom předvánočnim shonu dočítat :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
vla:když já už mám napečeno a jsem sama doma- tak comám dělat :sweat_smile: :grinning: :grinning:
12. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
hup: podotýkám předem, že použiju černý humor, v této situaci asi zcela nevhodný, ale - tak snášej vajíčka, abyste jich zítra ráno měli dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :angry:
12. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
Vla: ty jsi blázen... já už asi péct nebudu, jen udělám ty nepečné asi 4 druhy a konec....
12. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
Já jsem udělala marokánky, do čokolády je ale namočím až zítra :wink:

vla: gratulace k mamama :wink:
12. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
Saru: také šikula... já nějak nemám sílu, pořád se plácám v těch rychlovazačích, nějak mi to neutíká :rolling_eyes:
12. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
saru: a to bych mohla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

marokánky jsem dělala taky- bez těch by to jaksi nešlo :slight_smile:
12. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
hup: jj, my je taky milujeme, mňam :dizzy_face:
12. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
saru: a navíc se do nich nedávají vajíčka :grinning:
12. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
hup: :grinning: Ha, vyzrála jsi na to, jsi prostě hvězda, na to pamatuj v každé situaci:wink: :dizzy_face:
12. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
saru: :wink: :dizzy_face:
12. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
ahojky holky, cestu domů jsme zvládly v pohodě...i když teda u nás na jihu...tam normálka chumelilo a chumelilo, že se sníh držel i na silnicích. vyjely jsme v deset a v půl jedné už byly doma.
tak dobrou hvězdy
moc toho nenakecejte, at nemusím moc dočítat:slight_smile:
12. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
Kac: jj, to je fakt, chumelí tu dost... teď jsem byla venku se psem a celkem se to drží
12. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
ahoj ahoj, tak jsem zpět, možná tu budu i častěji :slight_smile:
Náš mrňousek od úterka žvatlá, je to moc hezké :slight_smile: a jak si stoupá, tak se už naučil padat na kolínka nebo na zadek, tak ho to aspoň nebolí. jo ael kolínka má odřené.. měla bych mu koupit chrániče na kolínka, jak leze????
marokánky taky miluju. dáváte do nich šlehačku? nevím, jesli už je mám dělat?
12. pro 2009 ve 22:38  • Odpověz
ahoj holky, díky za pochvaly :dizzy_face:

včera jsem se měla báječně, byli jsme v mexické restauraci, tak jsem se nadlábla, pokecala, vyvětrala, Martin to s Nelčou zvládl úplně v pohodě, takže spokojenost... i cesta byla v pohodě, bez náledí :wink:

my tu máme trochu bílo, je to hezký, ale nevím, jestli to vydrží :unamused: , mohlo by
13. pro 2009 v 08:38  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
U nás noc suprová, asi zabral čípek. Do půlnoci jsem tam párkrát byla, ale vždy jen dát napít a dudu. Pak ve3 mlíčko, usnula, vzbudila se ve 4:15, ale zase usnula a spala u sebe až do 6:15 :slight_smile:
mis: to je fajn, že sis to užila, to je potřeba :slight_smile:
Tady teda trochu sněžilo, ale je jenom pár vloček za stěračama, jinak nic. Ale je zima, to jo.
My už máme pouklizený, Karolí dospává a budu chystat oběd. Co dneska vaříte prckům?
13. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
ahojky, tak jsme včera byli na těch Bídníkách, bylo to nádherný, akorát se mi moc nedařilo se do toho ponořit, přece jen jsem byla poprvé v noci od malé, ale Karolí byla skvělá, spala celou dobu a naši si u nás udělali pěknej večer, nachystali jsme jim vínko, cukroví a zatopili v krbu :slight_smile:
Jenom ten dnešní budíček v šest vzhledem k tomu, že jsem stejně jako už několik předchozích nocí šla spát po druhé byl poněkud drastický :rolling_eyes: a to mě ještě další ponocování čeká, aspon do toho čtvrtka, jinak se prostě na ty dvě zkoušky nemám šanci stihnout naučit

U nás nádherně chumelí, obrovský vločky, Karolí kouká a je z toho nadšená :wink:

Mis: Vlásko nádherný, fakt ti to sekne :dizzy_face: :dizzy_face:

Hup: u nás vánoční focení probíhalo podobně a to jsem ani neměli santovskou čepku
13. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahojky, u nás noc fajn :wink:
Štěpíno od rána jede jak fretka, prolezl byt snad třikrát skrz na skrz, žvatlá jako drbna, pusa se mu nezastaví, a hlavně se manžovi opře o ruku, jakoby ji tlačí před sebou a chodí. Takže doufám, že už zítra dorazí to chodítko :sweat_smile: :grinning:

jani: to je fajn, že sis to užila :dizzy_face: Měla by sis jít lehnout aspoň dnes odpoledne a něco naspat, ať to s Tebou nesekne :wink:

kaci: to je fajn, že jste dojely v pořádku :dizzy_face:

mau: Štěpíno bude mít odvčera dušenou mrkvičku s hovězím, jen mu k tomu povařím ještě nějakou zeleninu asi petržel, aby to měl trochu jiný. A přisypu dýňová semínka, má malinko opruzenej zadeček :wink:
13. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
Takhle se naše dítě nudí v neděli ráno :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=SPGTmMtIpIA
13. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
jani: pěkně odpočívej aspoň s Karolí, přesně jak píše Saru :wink:
saru: Štěpa je suprovej, fakt se nudí :grinning: :grinning:
Já jsem Karolí nakonec dala skleničku, něco jí uvařím zase zítra. Poslední dva dny nějak hezky jí, vždycky sní ten oběd celej, tj. dnes celá sklenička. Akorát to musí být úplně rozmixovaný...

Holky jak to máte s kouskama v jídle? Karolí musí mít všechno na kaši, jsem se včera bavila ze ségrou, že to tak budem mít nejspíš do dvou let :grinning:
A jak to teď máte ze spánkem přes den? kolikrát a na jak dlouho vám mrňata chodí, mají už nějaký režim co dodržují?
kují :slight_smile:
13. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
mau: Štěpíno už jí jenom kousky, resp. namletý skleničky už nekupuju vůbec a už ani nemixuju, jen mačkám vidličkou :wink: Zezačátku s tím měl taky trochu problém, ale zvykl si rychle...
Štěpán spí 2-3 krát denně po půl hoďce :wink:
13. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
Ahojky,
my byli u tchýně, Fífa teď chrní...
Včera byl fofr den. Nejdřív plavčo - potápěli jsme tak, že děti seděli na kraji bazénu a hupsali pod vodu. A pak tak, že jezdili ze skluzavky po bříšku a zahučeli pod vodu. Super...
Pak jsem pekla, udělala jsem rohlíčky, pískový, linecký, to jsem rovnou naplnila... A Fídfa normálně vydržel vzhůru 8 hodin v kuse!!! Po plavču vstal ve 13 a spát šel ve 21!!! Dala jsem ho už ve 20, ale to se nezdařilo... Poslední dny spí už jen jednou denně...
Dneska jsem dodělala ještě Masarykovo cukroví a mam plnou pračku... Jsem líná to jít pověsit, natož to pak vyžehlit...

Mis, super sestřih :dizzy_face:
Maus, Fífa vstává mezi 8-9... Pak spí cca. od 11, většinou hodinu a čtvrt. Pak obědvá, jdeme ven a do postýlky jde cca. v 15.30 a spí půl hodiny-hodinu. Ale jak říkám, poslední dny spal jen jednou denně... Dneska ale spí podruhý, páč dopo spal jen hoďku...
13. pro 2009 v 15:40  • Odpověz
Jo, a kousky v jídle už mu nevadí. Sice se někdy šklebí, ale sní to :slight_smile:
13. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
Nám přijede za chvilku tchán, upekla jsem tvarohovu buchtu a asi udělám k véče chleby ve vajíčku - manža by si dal, tak ho potěším :wink: Tak všem hezkou neděli :wink:
13. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
tak jsme si šla lehnout, spala půlhodky a přišla návštěva..... :frowning2: ještě že existuje ápoj jménem káva, já se tak těším načtvrtek večer, budu mít všechno za sebou a půjdu si lehnout snad večer hned s Karolí :grinning:
13. pro 2009 v 16:35  • Odpověz
jani, včera mi volal strejda, v 16h. Jestli máme čas, že by přišli na kafe... Tak mu řikam, že já peču a Fífa pujde asi spát. A on teda, že přijdou na chvilku... To jsem jako nepochopila... Fífa teda nakonec nespal, ale já je ani neviděla... Jen mezi dveřma, věnoval se jim David. :sunglasses:
13. pro 2009 v 17:19  • Odpověz
čauky

takjá dnes nechala alana s ondrášem sobě napospas a jela jsem nakupovat
chyběly mi ještě dárky proségru k narozkám a alušku
koupila jsem i něco sobě,jelikož na témd chodím jak ožungr :slight_smile:

ad kousky - v pohodě papá ....když mu nějaký kousek nejede, normálně ho vypreparuje -úplněolízaný dočista do čista ho vyplivne :grinning: ....ale to dělá výjimečně

adspinkání přes den - jedno dopo cca od desíti a pak odpoledne po druhé hod. spinká různě -jedno spinkání od 30 min do 2,5 hod:slight_smile: ....aleprůměr je tak hodinka a půl ráno a hodinka odpoledne

holky -boduju u tchýně - psala mi, jestlinechci napéct ....jakojasně,že to jepozdě a kdesi cosi ....ale je tam jakási vstřícnost .... já věděla,že to jednou musí vzdát (alespoň ten nejtužší boj) :slight_smile:
13. pro 2009 v 17:46  • Odpověz
holky dík :slight_smile:
Karolí když něco sklouzne do krku tak hned nadavuje. Projde akorát banán...
Spánky teď máme tři, ale asi to zase zkorigujeme na dva delší, když to půjde.
Vy jste všechny tak pilné s tím pečením :dizzy_face:
Karolí si dneska pořád rejdí v pusince - vzadu, chudinka :frowning2:
Už půjdem koupat a spát. dneska dostane bebu na dobrou noc.
hup: téda, tak hodnou tchýni máš :slight_smile:
13. pro 2009 v 17:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.