• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Tak naše Zlatíčko kousky papá podle nálady, mám pocit že moje vařený jídlo chce pomixovaný, ale koupený jí i s kouskama,ale zato jí moje stopro víc chutná :dizzy_face: :dizzy_face:

Ad spinkání: Karolínka spí většinou jednou denně, po obědě, asi hodku až hodku a půl, někdy usne odpoledne v kočárku, ale to je jen deset minutek a někdy dopoledne když je hodně unavená tak u usne v náručí...to jsou krásný chvilky, ale rozhodně to není pravidlem, je to většinou fakt jen to poobědový spinkání

Hup: konečně tchýně začíná chápat, že hvězdu prostě neporazí :wink:

Niki: no tohle byla návštěva o kteou jsem moc stála, ale stavili se jen na skok a já měla po spaní

Naše dítě spinká, já si půjdu dát vanu, pak kafe a hurá na logopedii a geriatrii :sweat_smile: :sweat_smile: s chutí do toho, půl je hotovo :wink:
13. pro 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahoooooooooooooooojky

tak u nás už se spinká, hurááááá

Kousky: nooo, tak s tím máme velký problém, prvně to a poslední dobou vůbec....neím co s ním. A normálně přestal pít.. musíme mu to pořád nutit, nefunguje ani láhev, ani hrneček
13. pro 2009 v 19:10  • Odpověz
Hup: no tak to je super, hele a není to třeba tak, že ví, že pečeš, tak to nabídla jen tak, aby jako byla za tu dobrou???
13. pro 2009 v 19:12  • Odpověz
u nás už se taky spí, ale není dobrá, zase má zvýšenou teplotku a asi jí ty zoubky i bolí :unamused:
jani: čtvrtek se blíží, seš hvězda, to zvládneš :slight_smile:
sklen: a aspoň mlíčko pije nebo taky ne?
moc díky za info ohledně kousků a spaní :slight_smile:
Manža byl nakupovat, kupil dvě krabice beby (normální a na dobrou noc) a zase k tomu byly ponožky. Takže máme už 8 párů ponožek Nestle :grinning:
13. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
Mau: jj, mlíčko jo, večer si dá těch 240 ml, v noci si dá 180 ml a ráno někdy 90ml, dnes třeba nechtěl vůbec nic...až svačinu o půl deváté. Jůůů, no tak alespoň nemusíš nic kupovat, my jedeme zítra a v úterý také. To zase bude vítr v peněžence :unamused:
13. pro 2009 v 19:19  • Odpověz
sklen: tak aspoň tak. A kolik máte vůbec zoubků?
13. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
Už jich bude 6 :slight_smile: Jedničky dole, jedničky nahoře, už jsou také krásně vidět, pátý vyčuhuje a šestý je na proříznutí,ale venku není
13. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
sklen: téééda, máte zubů :dizzy_face:
13. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
Viď?? také pěkně kouše, jsem mu dolovala větší kousek suchárku, co se mu přilepil a tak šikovně mě chytnul, že jsem viděla svaté
13. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
nó, mě Karolí minule hryzla do nehtového lůžka aůůůůůů :sweat_smile: ale když ona to neudělala schválně :wink:
13. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
Tak to Vojtula jo, nechtěl, abych se mu šťourala v pusině. Dnes je celý den také ukňouraný, pořád chce nost :confused:
13. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
na Karolí dnes nezabralo ani nošení,prostě všechno špatně. Kupodivu ale hezky baštila. Akorát jak si rejdí v té pusině tak půl svačinyk (banánu) vyhodila...
13. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
Mě normálně Vojtula začíná bojkotovat zeleninu. Prvně jsem myslela, že je to tím mým domácím, ale ono prd, zkusila jsem od Hippu a to mu také nejelo, na konec to snědl, ale to bylo přemlouvání :unamused:
13. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
no, možná má jen nějaké "období"...
Dneska jsem se bavila ze ségrou, její malej nechtěl Hami skleničky, jen tu skleničku viděl a už bylo jasný že to jíst nebude ani za nic :grinning: :grinning:
To je něco, jak jsou ty děcka vybíravé
13. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
Známá to měla podobně. Její malý miloval Lipánky a nic jiného, tak mu do kelímků od lipoše dala jogurt a byl klid :slight_smile:
13. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
Nazdárek, tak tcháník odjel, dovezl nám řízky, tak máme aspoň na zítra oběd :dizzy_face: Štěpula byl zlatej, pochodoval po bytě, koukal na svíčky na věnci,...

ad kousání - to mi ani neříkejte, několikrát už mě tak hryzl do lůžka, že jsem tam měla i borůvku. Jenže narozdíl od Karolí to udělal chválně a ještě se mi tlemil :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hup: vidíš, tchýně prohlédla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
sklen: u něj to právě neklaplo, poznal to na chuti...
Dneska Karolí snědla půl kelímlu bílého jogurtu a večer 90ml kaše ze lžičky. Úplně čučím :sweat_smile:
13. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
Štěpán začal u jídla říkat "blééé" :grinning: :grinning: Když už má jako dost, tak předvede hrozný divadlo - začne se nadavovat, oklepe se, stiskne rty, řekne "blééé" a čeká, jak se budu tvářit. Bohužel většinou neudržím autoritu a začnu se smát, protože je to fakt hrozně vtipný. Dneska se mi to podařilo natočit, jenže se mi to smazalo, když jsem to stahovala, překlikla jsem se :angry:
13. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
saru: :grinning: :grinning: to je škoda že se ti to smazalo
13. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
ahoj holky tak my dneska vstávali ráno až v 9 :confused: :dizzy_face: , po včerejším cukroví jsem byla vyřízená :stuck_out_tongue_closed_eyes: , Nelinka šla pak spát až 12:30 a spala 3 hodiny v kuse tak jsme trghli rekord, teď se chystáme do hajan, ale musela jsem vám ještě pisnout

jo taky začala bojkotovat zeleninu, trvá to týden, nechutná už domácí strava ani kupované, tak začínáme pomalu naše jídla

maus karolí je šikula

saru štěpíno se hezky nudí

hup však ty si tu tchýni ještě vychováš

víc později, jinak Neli rozmlátí notas
13. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
Dadu: víš, že mě to také dnes napadlo?? zrovna jsem dělala rajskou, tak jsem mu chtěla dát, ale na konec jsem mu udělala kaši a tu spápnul a byl klid

Saru: to je škooooda
13. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
dadu: Nelinka je teda úplně spací zlatíčko :dizzy_face:
A jak ti papala předtím?
13. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
Tak dnes budeme mít kruno, nějak se mi budí. Daníkovi se také nechce, not o je fakt super konec víkendu :sweat_smile:
13. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
Koukáte na Superstar? Ty jo, ten Muller vypadal, že při zpěvu zkolabuje :sweat_smile:
Dominika zatím super, Šmajda dost falešnej, mně se teda moc nelíbilo, uvidíme, co dál...
13. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
já koukám. DOminika se mi líbila moc. Muller teda né a Šmajda taky né. Teď Chodúr to měl takové všelijaké :grinning:
13. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
CHodúr hrál na můj mateřský nástroj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A vcelku slušně - teda klasicky na to asi hrát moc neumí, ale jako improvizačně to bylo dost dobrý. Dnes se mi Chodúr po dlouhé líbil, ale asi to bude hodně tím klarinetem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
13. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ahá, tak 9 let se na to učí hrát :slight_smile:
13. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
AHOJ!!
tak my dnes jeli na vánoční trhy, hodinu a půl před zavíračkou, ale utratili jsme tam dost :grinning: i dárky pro sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mám novinu!!!!! Martínek vylezl na PRVNÍ SCHOD!!!!! další jsem mu nedovolila.. no už abychom měli ty zábrany :confused:
Mis, moc ti to sekne :wink:
co se týče spánků, Martin teď vstává po osmé a spí jen 2x denně, ale asi ne dost, 3x by to bylo lepší. ale zas začal jíst!!!!! od včerejška hrášek s kukuřicí a mrkví a bramborem, dnes si dokonce přidal :grinning: a pak ještě po nás pochtíval bramborovou polívku. Odpoledne babička krmila dvojčata i Marťu jogurtem a Martin byl největší jedlík :wink: no a na nákupech byl v kočárku a v sedu - no a začal se v tom hýbat a převalovat na břicho :cry: takže musím zajistit KŠÍRY!!!
13. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
nIKY, boží fotky z vany i ostatní!!!!!!!!!!!!!!!!!! Má Fífa zuby? nebo je jako my a je bez?
Je to sranda, na jednu stranu se martin plazí, leze, stojí, leze do schodů, na druhou je bezzubý a líbí se mu v korbičce a dodneška se v ní téměř nehýbal :grinning: jsou to paradoxy!
13. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
Teda - Chodúr se mi poslední kola nelíbil, ale dneska je fakt dobrej :slight_smile: Toho Mullera teď zazpíval fakt božsky, emoce z toho tryskaly...
13. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.