• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru, souhlasím, Chodúrovi to dnes zpívá božsky :slight_smile: podle mě určitě vyhraje :wink:
13. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
Domča je dnes super, Šmajda děs.. nevím proč, ale nesedí mi, je to komik
13. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
Teda - teď je děsná i Dominika :sweat_smile: Strašně to ječí, hlavně ta písnička už je sama o sobě dost děsná :unamused:
A druhej Šmajda mi až tak děsnej nepřišel :wink:
13. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
HIHI, to jsou boje :slight_smile:
13. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
Sváča se mi bohužel smazala, ale tady aspoň oběd - sice bez ksichtů, ale zase je to vyjádření "naprosté nudy při jídle" :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=s9CRavyX2Co
13. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
No tak to je booží, toho to jídlo fakt nudí. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz
maus, předtím jedla všechno jak lahvičky, tak domácí stravu, teď je to blé

skleni - rajskou klidně dej, Nelince hodně chutná s nudlemi - domácími

jo a dneska jí hodně jela šunčička
13. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz
Chodúr do třetice dobrý, takže dnes jediný, kdo dal všechny tři :wink:
13. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz
dadu: ono se to zase zlomí, třeba je to jen nezeleninové období :wink:
13. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
Dad: jj, asi zkusím a uvidíme.

Ty jo, Dandula mi v 8m snědl zelnici, to není možné :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz
POMOC mám tasemnici, už 3 den žeru čokoládu. :angry:
13. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz
Tak Šmajda na závěr s.u.p.e.r :dizzy_face: Dneska byli dobří fakt všichni, vůbec nevím, koho bych vyhodila já, tak uvidíme zítra :wink:
Dobrou hvězdy :dizzy_face:

skleni: to neřeš, já mám tasemnici celej život, obzvlášť poslední měsíc se cpu fakt neuvěřitělně, dnes jsem s mírnými obavami stoupla na váhu a zjistila, že jsem nepřibrala :slight_smile: Jupííí, vánoce budou veeelmi sladké :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. pro 2009 ve 22:39  • Odpověz
Noooo, tak takový problém bych chtěla mít také :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já tam stoupnu a budu mít vánoce o chlebu a vodě
13. pro 2009 ve 22:44  • Odpověz
skleni: tak tam nestoupej :wink:
13. pro 2009 ve 22:44  • Odpověz
skle...tak dobrý, že máš tasemnici, ta to sežere, zpracuje a neztloustneš:slight_smile: mě by se to uložilo nejspíš na břiše :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2009 ve 22:45  • Odpověz
Kac: nooo, tam kde by to mělo být se to ztratilo :angry: , za to na p...i to jde vidět skvěle :cry: , ale tátovi je to díky bohu fuk :grinning:
13. pro 2009 ve 22:47  • Odpověz
Zdravíme :slight_smile:
saru: to je neuvěřitelný, jak taková tryskomyš může klidně sedět u jídla :grinning: :grinning:
My máme veselo. Karolí sice spala krásně, fakt jo, ale ve 4 dostala mlíčko a po půl hodině začala ječet, zvedla jsem ji že si ji vezmu k sobě a ona vyhodila na několikrát všechno to mlíko. Prostě zakašlala a bylo to venku :frowning2: takže v podstatě nejedla, pak jsme čumákovaly do 5:15 kdy usnula a spaly jsme do 7. Jedla až 7:40 30ml mlíčka. A dala jsem jí přesnídávku ze sušenkou, aby jí to mlíko ještě víc nezahlenilo. úplně v ní chrčí, ale vykašlává, tak do ní asi žádnej sirup rvát nebudu...Teplotu nemá, tak snad bude brzo líp.
superstar: já bych vyhodila Šmajdu, je to amatér a je neuvěřitelně slizkej :sweat_smile:
14. pro 2009 v 08:28  • Odpověz
Dobré ránko,
mau: to mě moc mrzí, že má Karolí pořád takový trápení...když nemá tepotku,tak to snad bude ok

saru: mně se strašně líbí jak předcházíš případnému znečištění oděvu u jídla :grinning: :grinning: :grinning:

U nás noc ok, mlíčko ve čtyři, vstávání v sedum. Jsem si tak trošku tajně myslela, že mě nechá spát dýl, ale co nadělám :wink:
14. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
ahojky, no c OK, ale vstávačka v 6:15 :angry: , jsem mrtvá, včerajsem pekla, tak jsem teď taková unavená :wink:

ad superstar: šmajda byl super, moc semi líbil, a podle mě vypadně Dominika, myslím, že i finále šmajdaxchodúr bude dobrý, oba jsou šoumeni :slight_smile:

dnes jdeme na 8měsíční kontrolu, doufám, že nebude narváno, u nás se totiž neobjednává :angry:

mau: chudě Karolí, no ať je brzo líp :pensive:
14. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
dobré ranko

unás noc v pohodě

maus: chudě malé.... byla jsi s tím někde? mám dojem, že to trvá už dost dlouho...asi bych se raději šla přeptat

ad ss -mi se šmajda líbí ...a to čímdál víc...prostě tu šou umí udělat, což se o dominice nedá říct ani velkou náhodou a chodur sice zpívá ok, ale ne vždy mi to příjde "lidské"
14. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
holky díky...
hup: myslíš? no má to podobný průběh jako u nás, taky je to zdlouhavé. Ale ona má jen ten kašel/zvracení, večer zvýšenou teplotku...
tak já nevím, máme jít?
14. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
mis: u nás se taky neobjednává, ale zatím jsme naštěstímnikdy moc dlouho nečekaly :wink:

Pár foteček,Karolí a její zvěřinec, Karolí zdokonalila úklid své osoby do poličky
http://polakovi1.rajce.idnes.cz/Karolinka_9.mesic/#DSC01270.JPG
14. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
mau:no já bych si alespoň cinkla pro konzultaci -třeba to nic není ... a třeba ti poradí nějaký jednoduchý fígl -obkladek, masáž....,které jí to usnandní :wink:

jani: miselíbí ta její ofinka :grinning:
14. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
mau:já by ch asi taky nejdřív zavolala a doktor ti řekne jestli ji chce raději vidět nebo něco porají jak říká hup

Hup: afinka jsou poslední pozůstatky prcních vlásků...už je má až k nosu, přemýšlm, že ych jí to šmikla, aby jí to nelezlo do očí, ale prý se do roka nemají vlásky stříhat, tak ´to asi necháme
14. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
jani: Karolí je suprová :grinning: jak je poskládaná v té polici :grinning:
hup: cinknu tam :wink: mysím že mi poradí mucosolvan sirup :sweat_smile:
14. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
jani:to je pověra :wink:
14. pro 2009 v 09:32  • Odpověz
tak máme dávat ještě tak dva dny jitrocel. sirup a pak to nechat... kdyby kašlala hodně tak si máme přijít pro fenistil kapky. tak snad dobré
14. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahojky :wink: Tak dnes po dlouhé době spal bez jediného probuzení do 5, ovšem pak už neusnul a pokud mu není dán volný pohyb, tak řve :sweat_smile: Jenže jak je ospalej, tak ten volný pohyb fakt není vhodnej, protože už si dal asi tři pecky - je unavenej, takže jeho rovnováha vypadá, jak kdyby byl řádně nalitej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď jsme ho dali spát a už je tam klid :dizzy_face:

jani: Karolí je úžasná, obzvlášť v té poličce :grinning: :dizzy_face:

mau: tak snad bude brzy Karolí lépe :wink:
14. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
ahoj! tak oproti normálu vstávačka ještě ve 2, ale na to, jak mu fakt rostou zuby, spí dobře. to jsem ale azpoměla napsat, že v noci ze soboty na neděli byl vzhůru od 22,30 do 1,30 a bečel... zatím zuby nevylezly. jo včera na trzích jsem si koupila spešl kapky, dost drahé, ale čistě přírodní, mají spoustu účinků a hlavně na nachlazení a bolesti, tak je zkusím dát i malýmu. mně zas trápí trochu tekutá rýma. od včera je to ale lepší, že by těma kapkama?
jo superstar, šmajdu moc nemusím, ale pánské finále by bylo důstojné a napínavé :wink:
jo maus, jitrocelový sirup jsem koupila babi na vánoce!
holky, co tak kupujete svýmu taťkovi nebo tchánovic,??
14. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
luci: tchán není a otec dostane fotoknihu - dárky si dáváme spíš formálně
14. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.