• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
luci: tchán kalendář a náš taťka taky dohromady s mamkou :wink: Ještě jsme mu přiobjednali pípátko na klíče :slight_smile:
14. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
luci:ad kapičky...si nejsem úplně jistá,že bych dávala ondrovi nějaké kapičkyz trhu (jasně, že pokud tam prodavají značkové věci a určené spešl pro děti,pak jo )....ale bylinky mají dost vysokou účinnost a ne vše je vhodné pro děti, navíc takhle malé ...
14. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
luci: my to s dárkama nepřeháníme, naši i tchánovic vědí že doděláváme barák, takže nekupujeme zbytečnosti, dostanu fotokalendář
14. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
jani: klidně to střihni, Nelči jsem stříhala vlasy už asi před 4 měsíci :wink: ... a karolí vpoličce je rozkošná :sweat_smile:

vánoce taky letos moc neprožíváme, dárky jen symbolické, chybí nám chechtáky, takže taky nadělujeme stolní kalendáře s Nelčou a pak ještě nějakou drobnost

a dělala jsem včera ty skořicové klubka, a taky se mi lehce rozplácla, nechápu, jak to ta paní na MMB měla táák hezký :cry:
14. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
se tu prohání vrtulník a ruší mi dítě co spí na balkoně zababušené...
My dáváme taky fotoknihy + maličkosti jako peněženky a DVD s českou klasikou.
14. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
mis: mě taky přijde, že to v té troubě prostě spadne a nevím proč :unamused:
14. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
málo mouky? moc stupňů? těžko říct, takové věci se dějí :wink:
14. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
já peru blujánky :stuck_out_tongue_closed_eyes: vařím oběd pro Karolí a tak...
Dáváte dětem pečivo, resp. chlebík nebo rohlík "s něčím"? mě pořád každej říká ať jí dám, ale mě fakt nenapadá s čím jako. S Lučinou, máslem, šunkou? To se mi teda moc nechce...
14. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
mau: já nedávám, maximálně kousek rohlík na žužlání, ale namazat jí to něčím mě teda ještě nenapadlo
14. pro 2009 v 10:26  • Odpověz
díky holky.
Hup, ty kapky: oni sami říkali od 3 let, takže je to spíš moje iniciativa. ale jedná se spíš jen o inhalaci. dospěllý si kápne do dlaně a přiblíží k nosu. dítěti radí zvětšit vzdálenost. no uvidíme.
Maus, dáváme suchý rohlík či chleba, dnes výjimečně i kousek vánočky ale moc mu to nejdelo. nemazala bych zatím ničím, na to je dost času, až budou sami snídat. já to teda dávám jako chutovku, na snídani má normálně MM.
14. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
mau: já pečivo zatím nedávám vůbec - výjimečně na žužlání kousek rohlíku, vnitřek celozrnného rohlíku :wink: S mazáním ještě asi počkám...
14. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
ahojky, já dávám žužlat kůrku chleba, občas. ale ničím nemažu. ani mě to nenapadlo

dneska chystám nájezd na tesco pro příkrmy, pak lékárnu, pošta, předtím vším ještě kadeřnice..no jsem zvědavá, jak to stihnu...

jo a objednala jsem emče tuhle kuklu http://www.branakdetem.cz/merino-kukla-bundles.htm
začíná být pěkně mrazivo, o vánocích jedeme na hory a vůbec často jsme v přírodě...tak si myslím, že jí stopro využijem. nejen v zimě.
14. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
holky díky za názory :slight_smile:
kaca: ta kuklička je rozkošná :dizzy_face: :dizzy_face:
14. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
jani, maus: myslím, že málo mouky, dělala jsem 2 barvy, kakaová držela celkem v poho, spleskla jen trochu, ale ta světlá kiksla dost, ale nevadí, sní se to i tak :grinning:

kaca: ta kukla je suprácká

saru: jsem ti zapomněla říct, že od soboty dávám to dýňové semínko a včera při koupání jsem zjistila, že na rukách už na omak nic necítím, ještě to má takovésušší na hrudníčku, ale to asi teda zmizne taky.... zázrak :astonished: :wink: , odkud ten léčitel je, že bych tam zajela s lupenkou, ta mě totiž s..e :angry:
14. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
ještě mám dotaz na plínky Huggies Premium, jsou dobrý? v Tescu má být akce 1 balení +1 zdarma, což finančně vychází fakt dost luxusně
14. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
kaci: kukla je super :wink: my máme takovou plyšovou s ouškama, je na stáhnutí kolem obličeje, takže mu určitě bude ještě dlouho :slight_smile: Taky ji využijem určitě hodně, na Vysočině je o hodně chladněji. Čekala jsem, že se v ní bude vztekat, ale v pohodě. Ona je taková měkoučká, plyšová. Objednávala jsem ji už někdy v říjnu na MMB :slight_smile:

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/photo.php?pid=152734&id=100000165273047&fbid=105736616108514
14. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahojky holky,

teda kukla je boží :dizzy_face: V tý bude Emmi teploučko.
Luci, zoubky nemáme... To jsme s váma jediný? :wink:

Dneska jsem dala meruňkovou přesnídávku, tak jsem zvědavá na reakci. Už má jen jeden malinkatej sušší flíček na ručičce, ale neni skoro vidět :dizzy_face: Ty semínka jsem zatim nedávala, četla jsem, že jsou v zakázaných potravinách AE... Divný, ne? Tak nevim, jestli to mam risknout..
14. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
mis: jj, huggies premium jsou super. Nám teda vyhovují :slight_smile:
14. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
mis..me hugisky ani premium ani klasik nevyhovujou, připadají mi děsně velký, takový neforemný. vyzkoušela jsem je, ale ted už kupuju jedině pampersky - active baby nebo sleep and play (ty sice nemají ty pružné pásky, ale to mi nevadí).
vyzkoušej je a uvidíš. myslím, že každá máme nějaké oblíbené a každému vyhovuje něco jiného...
14. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
už se na tu kuklu těším:slight_smile:
vypdá pěkně a teploučko budeme na hlavičku potřebovat :wink:
14. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
přesně jak píše kaca, mě zase nevyhovují pampers :sweat_smile: :wink:
14. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
saru: kuklička je pěkná:slight_smile:
já objednala tuhle, abych přes ní mohla dát třeba kapucu či nebo jí použiju jako první termovsrtvu a dám přes ní čepici ve velké zimě. nebo jí budu používat jako slabší čapku, když bude chladno na jaře nebo podzim.- až vyrazíme na tůru a emča bude v krosně, tak at jí je tam pohodlno, že :wink:
14. pro 2009 v 11:15  • Odpověz
mis: nechceš poslat pár vzorků na vyzkoušení?
14. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
mau: nene, díky, já je prostě koupím, mě nevadí, že jsou silnější

kaca: taky jsem koupila zkušební balení sleep and play a jsou dobrý, taky mi nevadí, že nemají pružné pásky

saru: teda ty na mě vůbec nereaguješ :fearful:
14. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
niki: tak to je teda hoooodně divný :sweat_smile: Njn, doktoři... Možná bych mu to teda radši nedávala, abys z toho neměla divnej pocit - ovšem nechápu, jak někdo může dát mezi zakázaný potraviny na kožní problémy potravinu, která má téměř největší koncentraci prvků, vitamínů a mastných kyselin vhodných pro kůži :confused: Jako já je miluju odmalička, dávala jsem si je i jako malá, když jsem ještě AE měla, a nikdy žádná reakce. Ale opravdu je to o ozkoušení, co komu vyhovuje. Dneska zkusíš meruňku, tak zase jindy bych zkusila ta semínka a další věci, prostě postupně :wink:
14. pro 2009 v 11:34  • Odpověz
mis: se stydím :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Promiiiiň, já jen přečetla ten odkaz o Huggies pod tím a tohle jsem úúúplně přehlídla :pensive: Kaji se...
Jsem moc ráda, jestli semínka zabírají, to by totiž znamenalo, že to AE fakt pravděpodobně nebude :wink: :dizzy_face:

ad léčitel - on už to teď vlastně skoro nedělá, vlastně on se vždycky živil něčím jiným, tímhle jen pomáhal známým a přátelům :wink: Samo se to rozkřiklo a začali tam jezdit i lidi z ciziny a celé ČR. Ovšem teď to ještě omezil - v létě mu zemřela žena, tak se teď věnuje vnoučkům, nese to moc statečně :cry: :dizzy_face: Ale třeba bych se ho mohla zkusit zeptat, jestli neví, co je dobré na lupénku :wink:
14. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
saru: omluva přijata :grinning: ... kdyby ses zeptala, tak bys byla naprosto úžasná hvězdička úplně nejhvězdnější :dizzy_face:
14. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
mis: zkusím to :wink: :dizzy_face: A můžu se zeptat já: odkdy má být ta akce na Huggies v Tescu? Koukám na akční letáky a nemůžu to najít :sweat_smile: Odpovíš mi, viď? :dizzy_face:
14. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
Mmch - léčitel má vnoučka Štěpána, je mu 6 let a je to stejný torpédo jako ten náš :grinning: Takže na těch jménech možná fakt něco bude :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
saru: ta akce má být od 16.-24.12., Huggies Premium Megapack 1+1zdarma za 399,- .... a o tom jméně řeknu kámošce, má 2měsíčního chlapečka štěpánka :grinning: , bude mít jistě velkou radost :wink:
14. pro 2009 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.