• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mis: děkuji, hvězdičko :dizzy_face:
14. pro 2009 v 11:58  • Odpověz
Ahooooooooooooojky

u nás by noc byla suepr, kdyby Dandula ve dvě ráno neječel, že chce pít, samo, že vzbudil Vojtulu....

Mau: to je mi moc líto....hlavně, ať je brzy lépe, U nás s tou rýmou také nic moc....ale pere se s tím statečně.

Tak jsem mu dnes zkusila dát rajskou a normálně snědl jeden knedlík a to mu kousky nevadili, je prostě vyčůranej a basta.
14. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jani: super fotečky, hele to ti Kája dělá dekoraci pořád??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
Mau: rohlík jí občas se mnou, ale zatím samotný, sestřenka zkusila chleba s lučinou a prý jí to šmakovalo :wink:
14. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
Saru, já ještě s těma semínkama počkám. Teď to má fakt skoro pryč a to jen mažu.. Přesnídávka prošla, kámoška řikala, že jí se malej osype hned...

Já používam Huggiesky premium, ale teď jsem načala Pampers active baby, tak to budu střídat. Mam tu ještě Sleep and play, ale ty se mi vůbec nelíbí... Ale uvidim, až je vyzkoušíme...

Včera jsem Fífovi našla knížky po mně, byly tam i po mamce... Byl z nich úplně hotovej... To bude čtenář :wink:
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_9._mesic/#IMG_8862.jpg
14. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
My jsme udělali nálet na dm a nechala jsem tam 1300, ale zase mám všechno a celkově jsem ušetřila 400,-,t akže jsem moccc spokojená :slight_smile:
14. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
NIk: náhodou jsou super, tchýňka také nějaké vyhrabala a Dandula je miloval :grinning:
14. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
skleni: děkujem, taky tak :dizzy_face:
A kdo nevíte, a máte dm active beauty kartu, tak teď je akce že když si vytiknete knížečku na slevy, tak ten kuponek na 25% slevu dostanete ještě jednou. Což je super. Manža tak včera kupoval Karolí mlíčko a to byla teda sleva jako prase :slight_smile:
My jsem po obědě. Karolí chutnalo, ale až tolik otho nesnědla. Tak to dostane po troškách ještě k večeři, mlíčko jí dávat nebudu. Možná jí dám na noc trošku rýžové kaše - nemléčné, uvidíme jak na tom bude :slight_smile:
niki: Filda je teda vášnivý čtenář :dizzy_face:
Karolí má knížky taky ráda, na žužlání, jak jsem psala. Teď je v psotýlce a hraje si s kolíčkama, to je teď TOP hned po nabíječce na mobil a kabelu od noťasu :grinning:
14. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
Tak to jám mám všechno v pelechu. Vojtí spinká, DAndula odpočívá, táta chrápe a Max se také uklidil, protože dostal vyhubováno. Pusitil se mi do závěsu z proutí co mám u obýváku. Jako by nestačilo, že mi ho škube Vojta, on mu musí pomoct
14. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
sklen: chudák pes :grinning: mu nadáváš a on chtěl akorát Vojtíkovi pomoct :grinning:
14. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ty jo, přijela mi teta z Červené lhoty... přesně na den, mrcha jedna červená. Je tu ještě někdo tak skvěle obdarován???
14. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
skleni: díky, jj, Karolími dělá dekoraci velmi často, vždycky když něco dělám v kuchyni, tak za mnou přileze a bud mi šplhá po noze nebo vleze do poličky :grinning: :grinning:

ad plinky, nejdřív jsem používala tesko fialový, byla jsem spokojená, ale když jsme přešli na trojky, tak se mi zdály strašně obrovský a mezi nožkama široký, takže ted už strašně dlouho používáme pampers active baby a jsem spojená sleep mi nevyhovujou, chybí mi ty elastický proužky, mám pocit, že malé nesedí.
a jakou používáte velikost? my pořád trojky, ještě jí jsou, ale říkala jsem anžovi jak jel nakupovat, at už vezme čtverky, on ale přivezl 4+, je v tom velkej rozdíl? máte zkušenost?
14. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
skleni. já ne, při tom mým cyklu nejdřív za 40 dní...ale závidím, že ti chodí na den přesně
14. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jani: to je po druhé, co jsem přestala kojit a nic neberu.... neboj, také se ti to srovná :dizzy_face: Hele ale máš to krásnou dekoraci. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

začala jsem kupovat vel. 4+, sedí mu lépe :slight_smile:
14. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
my máme taky 4+
a s nadělením nestraš, vždyť mi to sotva skončilo :sweat_smile:
14. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
jani: taky používáme vel 3, ale jak jsem teď koupila ty Sleep ..., tak jsem vzala 4 a jsou v poho, už taky budu kupovat vel 4, lépe sedí, ikdyž jsou větší .... 4+ jsem omylem koupila kámošce, ale ona má malého "sumíka" tak je za chvíli použije :wink: , rozdíl ale nevím, jen v kilech, takže budou o něco větší než4
14. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
jo a v té veliksoti není až tak veliký rozdíl, aspoň u huggies ne :slight_smile:
14. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
Mau: jj, to jsi vlastně spala. Já jsem si říkala, proč mě tak táhla ta čokoláda....
14. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
no já mám žravou i bez krámů :grinning:
když já mám tak hodného manžela, když mi něco chutná, tak mi toho koupí balík a já papám a papám :grinning:
14. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
Hele to by si mohl Michal podat ruce s manžou od Saru, ten je takéééé tak hodný. To já jen doma slyším, nejez to, držíš dietu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz
já vždycky říkám že se drží dieta aby se mohlo hřešit. když se hřeší bez ní tak je to mnohem horší :wink: :grinning:
a manža se rád přidá :grinning:
14. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
My kupujeme plínky fakt různý, Huggies 4 nám vyhvují, Pampers dřív vůbec, aled teď ty větší docela taky. Ale super jsou i Happy a ty jsou levnější :wink:
Štěpula si dal půl skleničky makaronů se šunkou a sýrem a už tu zase řádí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zrovna tu machruje bez držení - v obou rukách Sebamed a tlemí se, to jsem zvědavá, kdy si namele kokos :sweat_smile:
14. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
mě je to teda během dne celkem jedno, to zkousnu i sleep and play, ale na noc potřebuju pořádnou plínku, že jo :slight_smile:
14. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
Já jsem dnes koupila plenky od Baby love a také nejsou zle.... na to prdění to stačí :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
taky mám jeden balík babylove 4+ ujdou :slight_smile:
14. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
Mau: přesně tak, na noc máme pemprsky ty modré... ty oranžové by to nezkously :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
tak ted poslouchám sama doma a jsem docela naštvaná, říkají tam, že se nemá po očkování dávat preventivně paralen, já ho vždycky na radu doktorky dala
14. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
takhle je to naše mrně závislé na reklamě http://www.youtube.com/watch?v=_OPOuDZEkmE a vyloženě ji se*e když jí dám do výhledu ruku :grinning:
14. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
jani: a proč ne? Mě doktorka taky říkala že při teplotě nebo od bolesti mám ten čípek dát :sweat_smile:
14. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
mau: :grinning: :grinning: Ty macecho, takhle jí bránit ve výhledu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ad čípek - já preventivně nedávám, vlastně jsem mu čípek nedala ještě nikdy. Ne, že bych si myslela, že je to nějak extra moc škodlivé, ale je to tišící lék a těm se snažím vyhýbat i sama, sama jsem si prášek už tak 2 roky nevzala :wink: Já vlastně kromě mořské vody do nosu Štěpínovi ještě nedala vůbec žádnej lék, je naštěstí zravej jak rybka (ťuk, ťuk). A dneska jsem si uvědomila, že si už od letních prázdnin ani neublinknul :slight_smile: Torpédo má prostě tuhej kořínek :grinning:
14. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.