• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
No jo ale co s tím?? Co když už nebude chtít mléko???
17. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
luci...my dnes jsme už pátý den bez kakání, ale Mudra říkala že i 7 dní je v pohodě, tak nevím
17. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
hup - uz jsem pridala fotecku te zidlicky..byl to darek, takze jsem nemela na vybranou

jitul - plne kojici deti nemusi kakat i tyden, jsem to cetla na ruznych diskuzich. Wilik mi nechava prekvapeni vetsinou 1 x denne
Proc vlastne jen odstrikavas a nekojis maleho z prsu?
17. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Skleni...nech tomu volný průběh, třeba neměl hlad a jen žízeň. Hele my s jídlem bojujem od narození, nejdřív se neuměl přisát, pak odmítal prso, když už jsme začali lahvičkovat a já dodnes jen odsávám, tak jsou i dny kdy nechce ani lahvičku a byl by nejradši, kdybych mu to stříkačkou stříkala ppřímo do krku a další den už zase pije z lahvičky a nebo nechce moje mlíko a dá přednost nutrilonu a naopak, u nás je každé krmení originální
17. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
Skleni a není to bolestí bříška??? a jinak je malý v pohodě?
Jitul, tak to bych chtěla taky :slight_smile: jinak už vůbec nezkoušíš kojit a rovnou odsáváš? to musí být děsně časově náročné.. nám trvá kojení + říhání max. 20 minut, ale zas přes den co 2 hodiny..
17. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
Magis, prošla jsem ti albíčko a ta fotka, jak se tvoji chlapi koupou je děsně podobná naší :grinning: teda Williamek je podobný Martínkovi, to je fakt zajímavé :slight_smile:
a ty vaše magnetky na lednici, to jsi dělala sama? Jak na to? je to SUPER!!!
Teda Jitul, Lukášek tě pěkně zkouší :confounded:
17. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
židlička je moc pěkná :slight_smile: jo a Willik je na některých fotkách dost podobný tatínkovi, zvlášť na tom přebalováku. Ten pupíček má v pořádku? Ještě není moc vrostlý do bříška. My už ani nemusíme "lihovat" :grinning:
17. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Magi...prso odmítal a vždy to byl děsně vysilující boj pro obě strany, asi týden jsem to lámala přes koleno, ale pak jsem zvolila lahvičkování a začínám v tom konečně vidět i nějaká pozitiva, jako že hodně chodíme ven a né vždy najdu místo, ke bych si mohla sednout a nakojit, kde nesvítí přímo slunko nebo tak a taky jak jsem psala, my bojujem i s nějakým pitným režimem, takže jsou i dny, kdy bych jen vytahovala a zandávala prso, bo malý si třeba jen cucne a usne a za pět minut se probudí a chce teda jíst, a tak když brečí tak dám v kočárku cucnout a uvidím, zda se chce jen napít a nebo má hlad
17. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
už to zkoušení z prsu nemá smysl, ještě minulý týden jsem zkoušela, ale už se naučil na ty lahvičky, takže už se nepřeučí a už se ani nechce přisávat, takže to nemá smysl sebe i ho stresovat a co se odstříkávání týče, jo je to tak cca 30 - 40 minut 4x denně (cca co 6 hodin odstříkávám z obou prsů), ale mám bomba ele. odstřikávačku a tak mám druhou ruku volnou a dostanu se na net s tím, že mám alibi a nikdo po mě v tu dobu nic nechce, teda pokud nejsme s malým sami a můžu si s váma klidně psát, tak jako teď
17. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
Jo a další výhoda je, že nemusím nosit kojo podprdy, normál se vlezu do svých původních - prsa mi porostla jen o číslo a protože mi prsa netečou tak ani nepoužívám vložky a tak se do těch svých podprd skoro do všech vlezou, takže já měla jen dvě kojo podprdy každá tak za cca 300,- takže jsem i ušetřila
17. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
jitul tak to musí být náročný tenhle způsob krmení.
jak to mléko ohříváš, jak jsi psala, že krmíš z lahvičky třeba i venku...
17. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
17. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
Kači....mám termo tubus a doma to ohřeju a chvíli to vydrží a venku už bývá teplo a prý takzvaná pokojová teplota nevadí, tak se snažím to ohřívat, ale když to nejde tak to nejde a v každé normální kavárně ti přinesou i hrnek teplé vody kde to ohřeju
17. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
jitul -tak to me zajima..ja myslela ze mlicko po odstrikani musi jit hned do lednice
17. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
luci - magnetky jsem si koupila u nas v supermarketu, je to takova folie do ktere se vlozi fotka, me se to taky moc libi, mam prcka porad na ocich hi,hi

kaca - zaplatpanbu mam kluka asi bych to taky nedala slyset ty mrnouse tak plakat
17. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
jitul - my mame s kojenim taky od zacatku problem..maly nechtel vubec pribirat, uz na me sestricka zkousela, jestli nechci prejit na UM, ze maly moc neprospiva, ale ja za kojeni porad bojuju..Zacala jsem hodne odstikavat a davat malemu mlicko pres lahvicku, ale u nas neni problem, ze by se maly nechtel prisat na prso..pekne to kombinuju, a alspon mam az tak nejaky prehled kolik maly vypije..porad si vsechno zapisuju kolikrat kojim a jak dlouho. Prsa se mi moc nenalivaji i kdyz zkousim vsechno mozne, jsem rada kdyz odstrikam 130 ml z obou prs
17. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz
Jitul, slyšela jsem, že odstříkané mat. mléko může být 8 hodin bez ledničky, to je fajn.
Kači, vypadá to drastiky :pensive: ale zas my všechny jsme to přežily, a tenkrát asi nenastřelovali.. no a nechceš poslat Eminku s někým jiným, abys to nemusela vidět?
17. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
jitul...půjdu tam s ní já i martin, půjdem oba. budu brečet, to vím. ale poslat jí tam samotnou, to nee. před ní budu statečná, pobrečím si u martina :wink:
17. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
sorry mělo tam být luci...
17. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
Jéé, tak to u nás neprodávají, Magis :unamused: jsi statečná s tím kojením, držím palečky. prej na nalívání prsou pomáhá černé pivo. já sice jen kojím, ale stejně zapisuju čas a které, dneska už poznám, které prso je plnější a které vypitější, ale ty hodiny někdy tak rychle letí, že jsem ráda, že se můžu kouknout a vím, že malý křičí, protože má hlad :slight_smile:
Kači, to chci vidět, jak se udržíš před Emi.. mně stačí, když malého vyšetřuje doktor a malý usedavě pláče, že je mu zima.. bolelo mě z toho srdce. naštěstí už je větší a už se tak neklepe. mmch více říkáš Eminka než Amelie?
17. čer 2009 ve 23:09  • Odpověz
kači, a JSTE jako vejce vejci :grinning:

Máme nové fotečky, podíváte se? a co říkáte na tu novou úvodní :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=250376&vDeleteImageID=2657161&vReferer=
17. čer 2009 ve 23:11  • Odpověz
Luci díky :grinning:

krásný nový fotečky, ta uvodní je supeeer! a nejen tak, všecky!

holky jdu spát, dneska jsem si říkala, že pujdu v osm a je půl 12 :unamused: brou noc
17. čer 2009 ve 23:30  • Odpověz
Kača, taky díky :slight_smile: taky makám spát,měla jsem si umýt vlasy, ale spát s mokrýma je blbost, tak to nechám na zítra :grinning: dobrou :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 23:31  • Odpověz
luci - mas pravdu ta fotecka jak je tvuj s malym ve vane se hodne podoba te nasi :grinning: :grinning: chlupate noziska a stejne deticky :grinning:
a na te fotecce kde je Martinek sam ve vane je ti hrozne podobny

Jinac cerne pivko piju skoro kazdy den, piju kojici caje /nechavam si posilat z CR, bcs tady nejsou a ani nevi co to je/uz jsem si i nechala poslat z CR ty homeopatika jak o nich tady psala Nikulka. Nejvic mi pomaha na nalevani prsou koprova omacka, ale uz mi moc neleze, jsem ji prejezena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 ve 23:35  • Odpověz
dobrou vsem :wink:
17. čer 2009 ve 23:36  • Odpověz
Magi......rozhodně odstříkané mlíko hned do ledničky nedávám, nechám tak hodinu otevřené odvětrat aby se nezapařilo a mám odzkoušené, že čerstvé vydrží v pokojové teplotě i 15 hodin (déle jsem nezkoušela) a z lednice tak 10 hodin, jde o to, sby se nezdrclo nebo nezkyslo, stejně kažkou lahvičku před podáváním okusím, zda mlíko není kyselé a rozhodně když vytáhnu z lednice, tak ohřívám ve vodní lázni, žádná mikrovlnka, začínám být v tom už profík :grinning:

jo a holky co dáváte Nutrilon jednou za čas, tak to rozhodně nevyhazujte, manža (hygienik) říkal, že sice tam píšou, aby se to zpotřebovalo do jednoho měsíce po otevření, ale pokud to nemáte někde v relativním vlhku, tak on by to nechal i 3-6 měsíců, že krom toho, že by se do toho mohla dát plíseň, by se s tím nic dít nemělo (a to jen pokud to máte ve vlhku), že se výrobce tím jen "zichruje", ale pokud nevěříte, tak to použijte jako mlíko na vaření, třeba do pudingů nebo do kr. kaší a tak.
18. čer 2009 ve 04:46  • Odpověz
jo zapoměla jsem popřát Dobré ranko
18. čer 2009 ve 04:49  • Odpověz
Krásné ráníčko :slight_smile:
Magis, fakt je mi malý podobný? jdu se na tu fotečku mrknout. Jak ho vidím pořád, tak podobu nepoznám :grinning: To je fakt smutné s těmi kojícími čaji :angry: tam v Anglii snad vůbec nekojí :confounded: mmch doktor se mě vždycky i ptá na kojení, jak to jde a jestli mě bolí bradavky a tak. Tebe taky? Jinak jestli ti tak sedí kopr, zkus jiné recepty, třeba na www.vareni.cz, zadáš jen ingredienci kopr a najdeš spoustu receptu :grinning:

jitul, tak na mlíko jsi fakt profík! Díky i za ten Nutrilon, my ho máme ve skříňce v kuchyni jen do zásoby, tak dám na tebe a nic vyhazovat nebudu :slight_smile: Jinak znám skvělý recept na vánoční cukroví ze suš. mléka, tak to zkusím z Nutriolonu. Jinak jak vždy zkouším mléko, jaké to je? Já to ochutnala jen jednou a nic moc :frowning2:
18. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
Holky, nevíte, kde najdu na netu nějaké cvičení? Už bych konečně mohla začít :angry:
18. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
dobre ranko

jitul - tak to jses fakt profik :grinning: , ja nevedela ze mliko muze byt az tak dlouho venku bez lednice :sweat_smile: ,
Jinac ja to delam tak, ze si odstrikam, kdyz ma maly hlad tak ho nakojim a kdyz vidim, ze ma porad hlad, tak ho dokrmim tim odstrikanym pres lahvicku...a ohrivam jedine v teple lazni /do mikrovlnky bych ho nedala/

luci - dekuju za odkaz, tak ja dneska uvarim opet neco z kopru :stuck_out_tongue_closed_eyes: , cajik uz jsem vypila a odpoledne si dam opet cerne pivko a snad se mi prsa zase poradne nalejou
18. čer 2009 v 08:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.