• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
no jen tak :slight_smile: a on dělá co? tak to máš dobrou práci, ne? Aspoň se to dá dělat bez problému z domu :slight_smile:
14. pro 2009 v 15:33  • Odpověz
u některých holek to tu vím a u tebe třeba ne, jsem si vůbec nedokázala představit čím bys mohla být :wink:
14. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
střechy :slight_smile:
jj, je to dobrý, jen teď s těma dvěma čertama se mi těžko soustředí :grinning:
14. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
jů, tak díky za info :slight_smile: to máš fakt dobrý :slight_smile:
14. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
ty děláš co? já to chci taky vědět :wink:
14. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
ono to u nás tak nějak vyplynulo ze situace... aby Pavel nemusel platit nájem za prostory pro kancelář, kupovat další počítač + nábytek, dávat plat někomu cizímu... má to nevýhodu, taháme si práci domů
14. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
já jsem pracovala jako grafička. Tvořila jsem realitní noviny/časopisy pro realitky v daných regionech. Vyžádání-příjem podkladů, zpracování, korektury, příprava pro tisk. A dělala jsem i faktury. Moc mě ta práce bavila, příjemný kolektiv, super šéf, volná pracovní doba. Těším se že se tam za rok a půl vrátím :slight_smile:
No a manža jezdí z cisternou, vozí benzín, naftu a aditiva :slight_smile:
14. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
tak to je paráda, to by mě taky bavilo :slight_smile:
14. pro 2009 v 15:47  • Odpověz
každopádně můj sen je mít vlastní hotel nebo aspoň restauraci, to bych se vyřádila :grinning: ...tak třeba se mi to jednou splní :grinning:
14. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
pebi: ale ty nervy s těma lidma, když máš uzávěrku na krku a oni mají pořád čas, to je něco :grinning:
14. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
můj sen v podstatě bylo pracovat pro časopis, což se mi vlastně splnilo, i když to není žádnej cosmopolitan, ale jen realitka :wink:
třeba se ti ten hotel/restaurace taky splní :slight_smile:
14. pro 2009 v 15:50  • Odpověz
jj, nebo když máš platit faktury, dochází splatnost u dodavatelů, lidi, co mají platit tobě ti oznámí, že prostě ty peníze zrovna nemají, čekají na uvolnění ze stavebka atd. a tobě lítá třeba 850tis. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
saru: celozrnné pečivo??? to říkají až oddesíti let,že to děti neumí zpracovat

kači:kukla jesupr praktická věc ...my máme tuto http://www.mamaja.cz/bio-obleceni/manymonths-sloni-cepice-merinovlna
14. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
sklen:daníková hláška jesupéééér :grinning:
14. pro 2009 v 15:56  • Odpověz
14. pro 2009 v 15:56  • Odpověz
mau:jééé a pro koho jsi todělala.....mytaky vydáváme realitní časák:slight_smile:
14. pro 2009 v 15:57  • Odpověz
já jsem četla, že celozrnné tak kolem 5-6ti let
14. pro 2009 v 15:58  • Odpověz
s tou kuklou jste mi vnukly nápad na dárek pro kamarádovu holčičku...
14. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
hup: no, a to jo přesně to, co je blbost nejen podle léčitele , ale i té paní, co k ní jezdím na tu detoxikaci, jak jsem Ti jednou psala :wink: Naopak to dětem pomáhá s odhleňováním střev od toho, jak pijou mléko :slight_smile: Štěpíkovi to dávám už asi měsíc a naprosto v pohodě... Ale je to samo o názoru :wink:
14. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
já si myslím, s tou celozrností, že jde i o to aby to mrně nevdechlo nějaké semínko třeba, ne?
14. pro 2009 v 16:01  • Odpověz
jinak mydnes byli na jednání ve škole .....pak jsme sháněli prostory ....ondřínek byl zlatý .....
dokonce svobodní bezdětní chlapi si z něj urcpkávali,což je teda skupina lidí,která mimina zrovna "nežere" :slight_smile:

pebi: tak tohle(splatnosti) znám ...a vem si,že ti cashově chybí třeba deset tisíc a na klietnském účtu máš mnoho milionu ....lákadlo jako prase ....spousta realitek na tuhle finanční nedisciplínu dojela,když sáhly do klientských peněz,že to za čas vrátí .....něktří z nich prostě byli programově hejzli a někteří to prostě neuřídili ....ale blbé jméno trhu udělali všichni
14. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
Teď koukám na odkaz od mau - tam teda píšou 8.-9. měsíc? Jestli jsem to správně pochopila, nedočítala jsem do konce...
Naopak mě odrazuijí od bílého pečiva, teda spíš ne ho vynechyt, ale dávat méně, protože to ještě víc zahleňuje a z toho pak děti ublinkávají atp. Neříkám, že to je názor jediný a správný, jenom já mu prostě věřím a jelikož Štěpíno se nepozvracel někdy od července a dokonce ani neublinkává, tak věřím, že trávení má naprosto OK. Neznáme ani zácpu a průjem, pořád je to tak něco mezi. Takže myslím, že jemu to vyhovuje. Nemusí to tak samo být u každého dítěte...
14. pro 2009 v 16:04  • Odpověz
mau: nee ..žeprá to neumí zpracovat

saru: samotné mi to přišlo divné....ale četla jsem,takpředávám info dál ....ale abych pravdu řekla,nijakzevrubně jsem to nezkoumala,protože jsem ještě neměla potřebu dávat ondrovi žádné pečivo
14. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
ad celozrnné - samo, že mu nedávám se semínkama, jen vnitřek u baget, kde jsou semínka jen na obalu a uvnitř ne :wink:
14. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
hup: aha, hm, nevím, Karolí stejně všechno jen žužlá, do bříška se nedostane téměř nic :wink:
14. pro 2009 v 16:07  • Odpověz
hup: já asi tak dvakrát bílý rohlík, jednou kůrku a párkrát ten celozrnný vnitřek. Dávám mu ho tak dvakrát týdně :wink:

hup: Ondra prostě okouzlí každého :dizzy_face:
14. pro 2009 v 16:08  • Odpověz
saru: největší prča byla,když jsme sedli na kafe a on říká, tak jak se máš (skoro 2 roky jsme se neviděli) a ondra začal ukazovat "taktak všelijak" :grinning: ...normálně s ním konverzoval :grinning:
14. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
hup: Ondří je teda dobrééééj :grinning: :grinning: šikula že to tak krásně zvládá :dizzy_face:
14. pro 2009 v 16:25  • Odpověz
no a pak se vyznamenal ..odhodil hračku,jelikož jsem mu nabídla knížku ..no a kolem šla paní a nevšimla si a uklouzla na ní ..naštěstí ji její partner zachytil,jinak by sebou břinkla :sweat_smile:

mu:já už myslela,že to zapomněl..poslední 2 týdny na mě úplně prděl,když jsem to po něm chtěla ulkázat ...no jasně,že je blbost mi říkat,jaksemá,když jsemfurt s ním ....logicky,že :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
tak jsme zpět z kontroly, v čekárně Nelča fascinovaně koukala na jednoho plešatého mladého pána a dělala na něj různé obličeje, pán se smál, Nela si ho asi spletla s tatínkem :grinning: , jinak míry 7,91 kg a 70 cm

byli jsme i venku, hurááááá... konečně zima, sněžilo,.... nádhera... jen nemám zimní boty, v teniskách mi byla zima :sweat_smile: , musím koupit nové boty a to nutně, potkala jsem kámošku a ta má úžasný zimní sportovní pod kolena, asi se budu opičit a koupím si stejný :wink:
14. pro 2009 v 16:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.