• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mis: já nevím poměěěěr :grinning: :grinning: To po mně nemůžeš chtít :stuck_out_tongue_closed_eyes: Řekla bych prostě tuku polovinu váhy čokolády nebo o něco míň :wink: Dá se to pochopit?
14. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
huráááááááááááááááá, už to mám
14. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
sklen: hurááááááá

holky, díky, tož to nějak zmáknu.....
14. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
mis: jj, tak nějak jak píše mau :wink: Já bych dala tak 60:40, záleží, jestli ji potřebuješ spíš řidší :wink: Jestli je to na ty kostky, tak bych ho dala víc - ona se pak ta čokoládá líp vcucne do té buchty :wink:
14. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
Pebi to je božíííí, hele Mareček je fakt celý ty. A jak mu pěkně chutnala hlína....ňami ňami.... jak to strávil???
14. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
Mis: no tojo, ale nevím jak jsem to dokázala, dělala jsem to pořád stejně a na jednou to šlo :confounded:
už jsemkrásná :grinning: (rozuměj: jsem zpět od holiče:grinning:)
jdu vás dočíst
oooo, hup je také krasavice... no tak šup sem s fotem, musely všechny, ty nebudeš vyjímka :grinning: :wink:
14. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
mis: jsem koukala na recepty a všude to píšou jinak. 100:100, 50:50, 70:30 apod. Takže jak píšu, vážně je to fuk :grinning:
14. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
Mau: také to dělám jak se mi to líbí.... prdím na poměry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hele ve finále ti to stejně zblajznou, tak co :slight_smile:
14. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
Tak jsem udělala těsto na tatrankové pracny a ještě asi zítra udělám toto, potřebuju dopotřebovat půlku Hery:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=67133
14. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ach jo, už mám zase 9 druhů a to chci ještě dělat ty copánky a rumovky :sweat_smile:
Říkala jsem, že letos udělám jen trochu, ale nezadařilo se, budu muset hodně vzít k našim, protože tohle nesežeru ani já a to už je co říct :grinning:
14. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
Saru: to vypadá dobře, zkusím také..... :wink:
14. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
ty jo, tady se kecá, než jsem dočetla, vůbec nevím, na co mám odpovědět :grinning:

já se taky bojím v noci, když musím jít na záchod, ale nejhorší to je, když jdu spát a zhasnu a jdu po hmatu do postele... my tu máme úplnou tmu, žádná lampa, takže když nesvítí měsíc, nevidím nic...jen ty duchy :grinning:
14. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
pebi....taky tak. nevím, na co reagovat:-

zítra máme poslední plavčo před vánocema, budeme se potápět i s dětičkama. půjdeme spolu s martinem, do vody půjde s emi martin...teda doufám. nechal si vyříznout pihy, ale už to má zahojený, zítra jde na vyndání stehů, tak by to mělo být ok. díky tomu, že jde k tomu mudr., tak bude doma včast, tak si uděláme odpolko v bazénu s emíkem
můj dnešní nájezd na tesco byl OK, utopila jsem tam 1500 Kč...dalších 600 u kadeřnice a 400 na poště... hm, takže kdybych byla závislá na mateřksé, tak by byla skoro třetina pryč za jeden den. to je mazec...

naše dítě nějak divně usíná, je plná zážitků a dlouho jí to trvá, než večer usne. furt se přetáčí a vstává...je to sranda, přijdu do ložnice, podívat se, jestli spinká a ona stojí a řehtá se na mě a výská nahlas..co jí můžu. mám co dělat, abych nelehla smíchy...
14. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
hup: těším se na foto :wink:

Zítra si asi udělám trošku melírky, jen tak o odstín, kupuju si takovou tu barvu přímo na melíry, zepředu si je udělám sama a zezadu mi to nějak napatlá manža :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jsem to tak měla několikrát, ale teď už asi rok ne. Melíry zas tak nemusím, ale bude to aspoň malinko změna...
14. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
mau:ona to asi bude uzlina, ale nechala bych se prohlídnout

mis: já dávámpoměr od oka ....dám vodní lázeň a do toho čokoládu a tuk přidávám,dokud to nemá ok konzistenci - na kowstyk řidší, na obalování kuliček (bounty) hustší

pebi: máš fakt krásné děti :wink:

já už jsem s pečenímskončila
paní kadeřnicemi řekla,že jsem nějaká pochudlá (řeklo mi to už pár lidí za poslední týdny)- příprava na vánoce :grinning:
14. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
hup+kaca: fotku, obě, šup šup :wink:
14. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
hup, díky :dizzy_face:
taky chci vidět fotkuuuu
14. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
mau: fotku nemám. mám to jako obvykle, jen zkrácené, šmrncovnější, čerstvý melírek...

hup...pochudlá je u vás pohublá? tak to se máš, to bych taky chtěla,aby mi někdo řekl....
14. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
já bych taky chtěla být pohublá :grinning:
kaca: tak jó, takže hvězdička jako vždy :dizzy_face:
14. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
já kdybych zapla dvoje kalhoty (teda já je zapnu, ale musím hodně vydechnout :grinning: ), tak jsem spokojená :wink:
14. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
holky,ondří měl prý depku,že smutnil, spapal poloviu večeře ...
a prý pookřál,když mumamka řekla:ondrášku,mytěpřecemáme všichni rádi,máma, těmá ráda,táta těmá rád,babička taky, a máma se za chvilinku vrátí ....prý řekl huhůůů...a byltozase starý ondráš :slight_smile:
apak že děti nerozumí :slight_smile:

http://hupcza.rajce.idnes.cz/prosinec_2009/#PC140219.JPG - kuk ...chci číst jenpochvaly :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
hup: no vidíš a to si tu pořád stěžuješ :wink: Jsi pochudlá a basta :slight_smile:
14. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
no já si myslím,že jsem tak akorát :slight_smile: 174 cm / 66 kg
14. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
saru: no víš...já jsem zvyklá na pevnější ...štíhlejší ani ne
14. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
hup: vážíš míň než já a měříš daaaleko víc :sweat_smile: ups :sweat_smile: musíš být úpně mega hubená
já nevím přihlášení k hup. heeelp :sweat_smile:
14. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
hup: no krásná :dizzy_face: Moooc Ti to sluší :wink:
14. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
mau: holisce2009/hupcza ...nejsem :slight_smile:

saru:dík ..přesně dle instrukcí :grinning:
14. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
hup, super, prokoukla jsi hoooodně:slight_smile:
já se někdy taky fotnu, až se budu fotit s emčou:slight_smile:
14. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.