• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jani: to je mi líto, ještě s tím učením že. tak se držte :slight_smile:
15. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
dobré ranko
u nás noc dobrá ...ondra se vzbudil definitivněaž v osm
jen o půl sedmémělmenší hysteráček -pokadil se a při přebalování dělal takové pitomosti, že mi umazal pyžamo a nakonec počůralpeřinu i postel :sweat_smile:
ale pak šelještěnahodinku a půl chrupat - tak to odčinil :grinning:
15. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
jani: noc podobná jako u nás, ale Nela naštěstí spala o půl hodiny dýl :wink: a teď už spí znovu, konečně, doufám, že jí to vydrží aspoň 2 hodiny... poslední dobou krasavice nebeská spí dopoledne jen hodinu :unamused:
15. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
mis: naše hvězda zase po půl hodinách :unamused: taky půjde za chvilku spát, tak jsem zvědavá jak dnes :wink:
hup: máte po ránu veselo :grinning:
15. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
dotaz dne: co budete dnes vařit? nic mě nenapadá...
dík.
15. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
pebi: víš že nevím :sweat_smile: asi už bych měla porozmýšlet :grinning:
Pro Karolí asi květák s bramborem, ale co pro sebe, to netuším...asi si udělám rybu :slight_smile:
15. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
pebi: mámv lednici rybku a kachní prsa ...takněcoz toho
15. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
Dobré ráno :wink:
Noc OK, vstával v6, ale ráno prudil a prusil, pokud nemohl kramařit šuplík, tak prý vyváděl. Byl s ním manža :dizzy_face: Teď už je celkem hodněj a na všechno mi odpovídá ne :grinning:
Mmch - zítra je nov, což prý na mnohé (včetně mě) působí podobně jako úplněk, takže to určo může ovlivňovat i prcky, že nejsou ve své kůži :wink: A jedna úúúžasná zpráva - na Silvestra je nejsilnější úplněk letošního roku, takže to bude asi pěkná pecka pro drobky a zvířata - úplněk, petardy :sweat_smile: No, bude zábava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
K obědu budu dělat lasagne, předtím ještě asi upeču pracny :wink: Štěpík bude mít druhou půlku skleničky odvčera :slight_smile:
15. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
Hezký den,
jdu Vás nejdřív pozdravit potom dočtu.Nešel mi 2 dny internet a to je teda hrůza :angry: sem zjistila jak je člověk závislej :dizzy_face:

Jinak rýma u Aličky no hrůza děs,chudinka měla tak plnej nosánek,vůbec nemohla dýchat a vůbec to nešlo ani odsávat :confounded: ,ale už je nám mnohem lépe. :wink:
15. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
ty jo, že bych udělala kachnu? musím se podívat, jestli mám zelí...
rybu jsme měli v neděli, dělala jsem poprvé žraloka :wink:
lasagne jsem taky nedávno dělala, jedli jsme je tři dny :grinning:
15. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
pebi: žralokamám ráda,dělám s hořticovou omáčkou..mňam
a lasagne u nás tedamocnevydrží :grinning:...jeto hrozně žravé jídlo :grinning:
15. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
pebi: jj, proto je dělám, že jsou sytý a vydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes: Protože asi už v sobotu budem odjíždět na vánoce k našim, tak už toho do té doby nemusím tolik vymýšlet :grinning:
15. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
hup, dej mi, prosím recept na tu omáčku se žralokem...
saru, jakože ti vydrží až do soboty? :grinning:
15. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
zelí nemám :frowning2:
takže zase nevím, co uvařit
15. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
pebi: no jasněěěě :wink: :grinning:
15. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
jdu se koukat s Anetkou na Nema, na oběd udělám nějaké jednoduché těstoviny, ještě to musím promyslet, mám smetanu i rajčatovou šťávu, tak bude něco, co dům dal
15. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
Tak jsme zpátky z obchůdku...teda je tak zima až praští :fearful:

Mis: tak u nás se dopoledne nespí vůbec, po obědě dá tak hodku a pak až večer... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem si myslela, že bude spávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: víc, ale ona přece nebude zabíjet čas spaním :grinning: :grinning:

Holky myslíte že můžou prcci puding? jako nemyslím s mlíkem. Já jsem ve vodě dusila jabka a až to bylo takový rozvařený,tak jsem přimíchala vanilkovej puding, je to děsná mňamka, nevím jestli jí můžu dát, kdyžtak to sním já,to jako není vůbec žádnej problém :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 10:26  • Odpověz
pebi: těstoviny ala co dům dal miluju :grinning:
15. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
jani, tak sem hoď nějaký recept, ať máme změnu :wink:
hup dík
15. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
hup, to vypadá hodně jednoduše a rychle :slight_smile: ...super
15. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
pebi: já moc jiné recepty než rychlé a jednoduché nedělám :slight_smile: ...občas se hecnu ...ale na běžné jídlo fakt ne

jani: tonevím...já dávám na zahuštění rýžovou moučku....je vlastně i v přesnídávkách ..
15. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
vytáhla jsem z mrazáku hřiby + mám šunku, smetanu, tak něco z toho...
15. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
naše dítě už je vyhajaný - půl hodiny, jak jinak... Odpo asi zkusíme jít ven a do obchodu, snad se nám nepřitíží.
jani: já myslím, že by to nemělo až tak vadit. Si přečti složení :slight_smile:
15. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
Tak sem Vás dočetla UF to byl mazec :grinning:
všechny fota krásný a videjka taky :grinning:
Jo Hup fakt čupr BABA :grinning: :grinning: ,už se taky těšim jdu 22.12. tak snad nebudu vypadat jak d...lka.
Maus: to je blbý ty nemoci co? Taky se potýkáme s rýmou a fakt nás to štve :frowning2: ale ven teď na chvilku chodíme ten mráz je super na bycily.
15. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahoj holky

tak jak je vidět, noc debil byla téměř všude. My jsme byli vzhůru do 23:30 asi do jedné. Pak od 4 do 5:40 a vstával 6:15, hlavu mám jako pátrací balon. Do tho ty krámy, leju jako prase, motám se.... no labůžo.

Mudr ho poslechla a prý je to dobré. Tak alespoň to. Tak a naše míry jsou 10,10 kg a 78 cm. Doktorka sestřičce nevěřila, tak ho přeměřovala a je to tak...
15. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
sklen: teda Vojtí je fakt kus chlapa :astonished: , čučím.... trhli jste rekord :grinning:
15. pro 2009 v 11:57  • Odpověz
Tak teď jsme měli doma komedii. Táta přebaluje, Vojtí hodil monstr kaši, než mu stihl Petr chytil ruce, už to měl v dlaních a pak si to o tátu otřel, a táta se nám sz toho málem po..., tak zaječel, že Vojtu rozplakal. Také máte doma tak citlivé stvoření jako já?? myslím taťku, nic nevydrží :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
Mis: nooo, nebyla jsi sama. Jsme s Petrou koukali jako blázni :confused: :sweat_smile:
15. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.