• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Pebi: u nás také byla rychlovka. zapekla jsem těstoviny s nivou a salámem a ej to. Rychlé, jednoduché a nám to chutná :grinning:
15. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
tak oběd se moc povedl, je to mňamka :slight_smile:
15. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz
Tak jsme po obědě :wink:

skleni: teda, tak to jste nás trumfli o půl kila a centimetr :astonished: :wink: :dizzy_face:
ad krámy a motání - já je teď nemám, ale motám se stejně :wink: Ono jak klesá teplota do těch mrazů, tak se strašně mění atmosferickej tlak :unamused: Takže nič moč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Nakonec jsem nechala lasagne na zítra, dost jsem se zdržela s těma pracnama, takže jsem udělala jen narychlo polívku :wink:
15. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
sklen :grinning: ...prý citlivé stvoření :grinning:

Marek má na temeni bouli, chtěl vylézt na 25cm vysoký schod a jak zvedl ruku, převážil se a skoro ze stoje hodil záda :confounded: ...snad z toho bude jen ta boule... vypadá v poho, momentálně mi vytahuje talíře z myčky :grinning:
15. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
Saru: polívka je také dobrý nápad. :wink:

Jj, je to macík.

Pebi, odpol posílám. tak pak písni :wink:
15. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
Brouček m alý, určitě to bude ok, je to šikula. Pěkně si ho učíš... jen ať si zvykká což?? :grinning:
15. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
sklen: tak to ani né, Tom snese všechno. Když jsme ještě bydleli na koleji, tak vždycky vytíral blitky po kámoších po pařbách, protože nikdo jinej na to neměl žaludek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz
co mám napsat, jestli jsem to přežila? :grinning: :wink:
15. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
Pavel taky snese všechno...ale jen když musí :grinning:
15. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
Teda Skleni to je Macíček :grinning: :grinning: oproti nám doslova obřík :grinning:
15. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
sklen:tééda ..čím ho krmíš :astonished: :grinning:
jinak story je dobrá :grinning:
15. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
Pebi: no to taky, ale hlavně, jestli to došlo v pořádku :wink: :slight_smile:

Tak to jsem jediná, kdo má doma cíťu??

Vla: jj, je to kus :grinning:
15. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
Hup: ovoce, zeleninka, přesnídávky, jogurty...........a včera poprvé zkusil knedlík :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
Skleni: cíťu mam i já,vždy když rozbalí plenu tak slyšim no to je teda zase mazec :angry: a přitom je tam docela normální hovínko :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
Já jsem zvědavá na Marečka, Anetka měla v roce 9,6kg ...
sklen, jj, já si dělám srandu. :wink:
15. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
Jo a ještě jedna věc, jelikož to mé mudr celkem dost trvá, tak se Petr sbalil s tím, že jede pro benzín, holky on byl pryč 3/4 hodiny, jsem tam čekala s ječícím Vojtou v sedačce jako vemeno :angry: :angry: :angry:
15. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
Vla: jůůchůů, to jsi mi udělala radost. To já slýchám Ježiš mámo, nechceš si ho přebalit sama...?? Tak mu vždy od pc vzkážu a víš že nechtěla?? a je klid :grinning:
15. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
To manža si taky postěžuje, jako že je to atomovka, ale v poho to udělá :wink: A říká to spíš Štěpíkovi než mně :grinning:
15. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
Skleni: to já když cítim,že je malá p.....á tak jí schvalně vrznu Aldovi a říkám mu neni náhodou pokakaná,koukni se :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
Teď sem ti jménem (Aldovi) asi udělala radost Hup co? :rolling_eyes: :grinning:
15. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
Vla: hááá, to já dělám to samé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
Holky nezkoušeli jste rafaelo kuličky?? našla jsem recept na netu, tak to dnes prubnu :slight_smile:
15. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
skleni: jj, dělala jsem je v minulých letech hodněkrát, jsou dobrý :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
A já taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz
Skleni děláme je a letos též,mňam, jo a Alička se zrovna potentonc tak jdu přebalit :grinning:
15. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
Tak to jsem zvědavá, jak to u nás s mým talentem dopadne :grinning:
15. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
Letos máme 12 druhů,hodně novinek a jsou mooooooc dobré. :wink: :slight_smile:
15. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
já jsem dělala loni dva druhy kuliček z nějakého časáku, jedny s vaj.koňakem+kokos, druhé s příchutí capuccino...oboje výborné :slight_smile:
15. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz
vla: :grinning: ...předpokládám, žeu toho nepištíš s karatelským tónem :grinning: ...víš co..ono každé jméno má něco,ale k alanovi to prostě absolutně nesedí ...není to ani jméno,kterým by mu říkali,ti co ho znají z mládí ....prostě i těmto nejdepřes hubu ...
a hlavně -onaprezentuje,že to dali po jednompříbuzném,cožije v austrálii,aby byli jako za totáče světoví a pak tomu nasadí korunu ....
no prostě to není o tom jménu samotném ale o všech těch souvislostech :wink:

ad cíťa -tak tohle alan zvvláda bez potíží -sice pak příjde s info,žeto zase bylo něco....ale udělá
jen když jepořádná nálož,furt to chcešmrdlit ubrouskama,které já používám jen,když jsme někde venku...prostě s ním nechce pod vodovod, že se moc chemelí ...no tak já ho udržím a on ne ....občas ho vyšlu,občas nechám být ...naopruzeniny netrpí,tak se to občas nezblázní
15. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
čauky, kecalky, nějak vás nestíhám dočíst :frowning2:
my dnes začali dávat jídelní židličku, je to super. dávám dozadu ještě polštářek, ale malému se to líbí. je dnes fakt hodný, zabáví se.
dáváte už někdo dětem mladou cibulku? obě části? jak to upravit?
15. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.