• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
tak my byli taky venku, začalo foukat, ale zmrzlá nejsem, jen nožičky, protože nemám zimní boty :wink: , dokonce i Edward zvládl více než hodinovou procházku, ale až napadne sníh, tak to už s náma chodit určo nebude :sweat_smile:

dadu: já osobně bych to taky řešila přes Martina,aležádný takový problém nemáme :wink:

Nela je dneska na odstřel, protivná jak vřed na prdeli :angry: , nevím co s ní, nic jí není po chuti, venku zase spala jen 30 minut, ona má fakt vkočárku nějaké čidlo, které ji upozorní, že 30min uběhlo a že by měla vstávat :angry: , takže je od 14:15 vzhůru, asi mě z ní dneksa klepne :unamused:
15. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
mis: hlavu vzhůru, mis :wink: Bude líp. Štěpíno teď bývá takovej ráno, ale pak se většinou zklidní a je sluníčko, přitom ještě před týdnem byl v pohodě hned od rána. prostě se střídají takový období klidu a vzrůša :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 v 16:06  • Odpověz
mis: a jejej, Neli má asi nějakéj problém :unamused:
Ale jak píše Saru, u nás je to taky tak, vždycky taková období, na všechno
15. pro 2009 v 16:18  • Odpověz
hele tu cibuli píšou až od roka http://kojeni.net/subory/prikrmy_tabulky.xls
15. pro 2009 v 16:21  • Odpověz
Hup, tak díky, tak ji sníme my... no stejně jsem dnes načala skleničku, tak ji malý zítra dojí. je to zvláštní, i tu velkou skleničku nesní na 2x. ale co nesní k obědu, to dostane ke sváče. a teď pokračoval ještě jogurtem, tak to je fajn. je teď takové zlatíčko!!!!!!! Už nepadá n ahlavu, ale na zadek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo a jak je na primě reklama na pohádky, tak se vždycky otočí, protože tu krásnou melodii mám jako vyzvánění na mobilu :sweat_smile: je to chytrý kluk :wink:
15. pro 2009 v 16:28  • Odpověz
ad cibule: to je jak se vším, všude píšou něco jinýho, každá sklenička obsahuje něco jiného. To pak z toho jde člověku hlava kolem :sweat_smile:
15. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
Tak jsem uplácala těsto na copánky, až Štěpík usne, vrhnu se na ně. Zítra ještě kokosovou roládu, hup mi připomněla, že na tu jsem úplně zapomněla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
Holllky, mám problém, špatně jsem si přečetla návod a místo do zhoustnutí jsem to vyšlehala do polotuha.... je to takové trochu řídké, i když je tam ten kokos. Takové hodně lepkavé, je to na škodu??? Můžu to nějak zahustit?? třeba piškotama???
15. pro 2009 v 18:36  • Odpověz
skleni: ten odkaz nefunguje asi jak má, háže to na home stránku
15. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
To je divné, mě to funguje, když to odtud otevřu. vydrž, zkusím to znovu :wink:
15. pro 2009 v 19:18  • Odpověz
15. pro 2009 v 19:19  • Odpověz
no jestli chceš abychom viděly jen ten web, tak to funguje :grinning: jsem se registrovala :wink:
15. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
jj, to jsem myslela :wink: :slight_smile:
15. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
Skleni mě to funguje a je to hrozné skoro tady u toho brečim. :cry:
15. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
Jo tak sem asi mimo co? :grinning:
15. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
vla: ty myslíš ten článke o té tragedii, opravdu smutný :frowning2:
se na tom oblázku nějak nechytám :sweat_smile:
15. pro 2009 v 19:40  • Odpověz
Já jsem na tom také dnes poprvné, nějaká Katka mi to poslala, ale nevím která :unamused:
15. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
já jsem tam našla Enzu, jinak nikoho
15. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
sklen: a neposlala ti to kettm?
15. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
Mau: já ti nevím :unamused:
15. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
Holky, už jsem tam taky, ale moc tak chodit nebudu, už by toho bylo příliš :sweat_smile:
15. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj hvězdičky :slight_smile:
Jsem teď fakt mimo :sweat_smile: V sobotu mám zkoušku a nestíhám nic! Tady se peče, ani to nemám! Hvězdička Enza je machr :dizzy_face: a ostatní taky :wink:
Oblázek? Koukala jsem na to... Možná zajímavé, ale kdo se má tím vším prohrabat :grinning:
15. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
My jsme měly úúúúžasnou noc. Byla jsem tam naposledy asi ve 23:00 a pak až ve 3:30 dát kašičku. v 5:30 jsem si ji vzala k sobě a chrupaly jsme až do 7:15. No super :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses:
Nevím jestli je to jen nějaké "období" nebo jí svědčí ta rýžová kaše co dostane nad ránem,každopádně doufám,že jí to aspoň chvilku vydrží :slight_smile:
mi: jaktože nestíháš? Vždyť máš dvě děti, fotíš a ještě se učíš na zkoušku. Seš hvězdááá :dizzy_face:
16. pro 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahoj holky,

tak se opět hlásíme do klubu:slight_smile: byli jsme 10 dní bez počítače (potřeboval generálku) tak asi opravdu nestihnu dočíst :grinning:

Bylo to teda hrozný bez vás, ale na druhou stranu musím říct, že jsem zjistila, že se toho dá za den tolik bez internetu stihnout, to byste zírali :grinning: :grinning: :wink:

Dárky nakoupeny, malej zdravej, takže u nás spokojenost, skříň dodělaná a teď mě čeká menší vánoční úklid a ozdobit cukrobí, mám asi 9 druhů.

skle a maus: Jo co jsem komu měla posílat? abych byla v obraze :sweat_smile:
16. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
Dobré ránko,
noc nebyla špatná, ale vzhledem k méme současnému spánkovému deficitu je pro mě buzení přes šestou hrozný...bolí mě hlava a spala bych až bych brečela. Normálně se už těším na zítra, že budu mít ty dvě zkoušky za sebou at už s jakýmkoli výsledkem. Momentálně mi to je jedno, hlavně že se vyspím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mám špatnou náladu, protože asi jak jsem přetažená, tak jsem protivná a každá maličkost mě naštve, takže včera mě naštval manža, my se skoro nehádáme, ale včera jsme šli spát beze slova :cry: Naštvalo mě, že mi manža vmetl, že nechápe proč peču, že on to stejně jíst nebude...on to asi nemyslel špatně, ale já to nepeču pro sebe a prostě mě to vytočilo. čekala bych od něj spíš pochvalu a ocenění vzhledem k tomu, že fakt nevím co dřív. Ale štve mě, že vlastně o nic nešloa já na něj vyjela....takhle se hvězda nechová :pensive:
16. pro 2009 v 08:58  • Odpověz
Jinak já mám 7 druhů, chtěla jsem ještě 3-4 dělat, ale po včerejším extenpóre už nic nepeču :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 v 09:00  • Odpověz
dobréranko

u nás noc dost odpudivá ....ne přímopláč, ale neklidný spánek, furt někde zaražený,jaksebou mlel ...nicmoc

jani: to chápu, chlapi si fakt občas nevidí do huby

jinak manža se normálně vytáhnul ....nechápu nic ...poslalmi návrh rodinné péefky :dizzy_face:
16. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
kett: bez netu bych měla v bytě asi komplet uklizené a už bych nevěděla co dělat :grinning: sklenička posílala odkaz na oblazek.cz a psala že jí to poslala nějaká Katka a nevěděla která. Tak ty asi né :slight_smile:
jani: to je jasný, že jsi přecitlivělá, to bude zase dobrý, uvidíš :wink:
Mě manža taky včera vytočil. Vstával o půlnoci, končil ve4 a domů přijel v6. A když jsem se zeptala kde jako byl takovou dobu, tak prej že to stihl ještě v dobrým čase :rolling_eyes: na to máme každý jiný názor. A když řekne že stíhá všechno tak bych ho pleskla. On stíhá všechno, jen ne nás :frowning2:
ahoj holky

u nás noc taky úžasná, vstávaly jsme před 8.hod a i v noci Nelča spala moc hezky, takže jsem se vyspala....

jani: mě Martin taky říká proč peču tolik druhů, že mu stačí vanilkové rohlíčky a linecké.... to je chlapská logika... proč dělat něco, když člověk nestíhá :wink: .... ale taky by mě to naštvalo..... a zítra ti budeme všichni držet palečky :wink: , to zvládneš
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.