• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup: no vidíš, jakej máš doma poklad :slight_smile:
16. pro 2009 v 09:11  • Odpověz
maus: já to nebyla ale přišlo mi to na mail taky:wink:
16. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
kett: no mě jsi napadla jako Katka jedině ty :wink:
16. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
mau: no jo ...někdy jo :grinning:
16. pro 2009 v 09:38  • Odpověz
Pomalu začínám rušit hrací plochu z puzzlíků v obýáku, Karolí tam stejně většinu dne není, leze všude možně, stojí všude možně....akorát to zakrývá podlahu, která nám topí...tak jsem jí udělala z části puzzle dvě věžičky :wink:
16. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
ahoj holky, včera jsem se sem nedostala...dopoledne jsem tu měla opraváře, odpo na plavčo, byli jsme celá rodinka, bylo to fajn. martin byl s emi ve vodě, já je fotila:slight_smile:
no a večer cvíčo. po cvíču jsem stahovala fotky a tak... takže mám spoustu dočítání

hup--to barfí vypadá dobře. už nic dělat nechci, fakt nechci přes vánoce ztloustnout, ale mám tu salko, tak možná ještě tohle udělám. u nás se cukroví moc ale nejí. jí se snad jen proto, že je na talíři:slight_smile:
to já si dám radši kousek hořké čokolády:slight_smile:

ten žralok - díky za inspiraci. myslíš, že by to šlo i z pangase? zítra jdu do práce, přijde hlídat babička-tchýně, tak chci uvařit něco rychlého, nechci stát dneska celej den u sporáku

u nás noc dneska docela ok. několik nocí po sobě se budila kolem jedné, furt někam naražená, jak sebou mele, pořád jsem k ní vstávala...dneska asi jen dvakrát. takže super. jinak stále jí cca kolem 4 ráno. a fakt má hlad, pláče, ale jak vysosne lahvičku, spí dál :wink:
16. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
jani, já už zrušila plochu z puzzlíku v obýváku dávno - nahradila je ohrádka, do které emi dávám, když si potřebuju odskočit nebo něco udělat, aby si někde neublížila. taky už se staví všudemožně, i v té ohrádce většinou stojí :wink:
přesunula jsem jí do pokojíčku, máme všude plovoučky, ale nemáme topení v podlaze,takže to je studené a když si hrajem v pokojíčku, tak tam to přijde vhod
16. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
já jsem Karolí deku ještě nechala, když zrovna nešmějdí tak ji na ni dám, aby nebyla na podlaze. Byt je sice teplý, ale podlaha studená, takže je i dost oblečená...
16. pro 2009 v 10:04  • Odpověz
kači: jj ..děálm to obecně z ryb ...ale ke žralokovimi to jdenejvíc
včerajsemmělaz rybky -širokénudle s listovýmšpenátem a kouskama rybky ...takyjednoduché a rychlé (nejdýl trvánež zavře voda na nudle :grinning:)

puzzle furt máme a ještě dlooouho mít budeme ....pokojíček máme v patře a moc ho nevyužíváme ....
podlahy jsou studené...sice drandí všude jinde, ale když si hrajeme spolu dám ho na to...a celkem si zvyká,že to je hrací plocha ...má vedle toho krabici s hračkama,takže když si hraje,zůstává na tom
takže alespoň není furt na těch ledových podlahách
16. pro 2009 v 10:04  • Odpověz
hup: jako u nás, taky si spolu hrajeme na dece :slight_smile:
16. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
Jasně, my podlahy nemáme vyloženě teplý, ale studený taky ne, přece jen je poznat, že je tam podlahovka a část puzzle jsem taky nechala, jenom jsem zmenšila tu plochu :wink:

Kaca: fotečky z plavání jsou krásný, Emmi je šikulka :wink: Ty chodíš do práce jednou za 14 dní, že? Já to tak sleduju, že mámk vždycky duhý den po tvé práci školu :slight_smile:
16. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahojky, u nás noc božská :dizzy_face: :dizzy_face: Bez jediného vzbuzení chrupal od 18 do půl5, cucnul si vody a ještě to natáhl do6 :slight_smile:
Teď si lezl po bytě a najednou začal bouchat na postýlku - to už vím, že chce do ohrádky si hrát. Tak jsem ho tam dala a už hodinu si povídá se šaškem a směje se na mě :dizzy_face:

Včera večer jsem udělala ty copánky a zabalila peníčky do celofánu - rodinka už je na ně natěšená :sweat_smile: Manža balil dárky, takže jsem měla 2 hodiny vstup do ložnice zakázán :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jani: nediv se, že jsi přetažená, božínku, vždyť už ses dávno nevyspala. V pátek bude vše OK :wink:

ad deka - u nás na nic, teplá místa s jasným záměrem ignoruje, nejvíc se vyřádí v kuchyni a koupelně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pořád sahá na troubu, tak jsem se včera rozhodla mu dát lekci a rychle mu položit ručku na dvířka, když byla rozpálená. Já jsem se jí jako chvilku dotknout vydržela, manža pílila hodně. Ale Štěpíno na ni sáhnul, v pohodě se o ni opřel, stál a zahříval si ruce :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
Z toho je jasný, že děti mají práh citlivosti jinde - to jsou ty jejich počáteční karamboly - kdyby je všechno bolelo, tak by se asi nikdy nenaučily chodit. Někde jsem o tom četla, že mají práh bolesti úplně jinde, než dospělí. A včera jsem to teda viděla :grinning: A to já si myslím a bylo mi to řečeno i v porodce, že já se jen tak nějakou bolestí zaskočit nenchám, kontrakce mě bolely, až když byly po 2 minutách...
16. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
saru: se to nějak minulo účinkem, s tou troubou, co? :grinning:
Karolí na ní taky ráda bouchá a jak se tam vidí, tak na tu úžásnou holčičku i piští :grinning:
16. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
hup: jak jsi dělala tu rybu se špenátem? bych si taky dala, ale netuším, jak to udělat :frowning2:
16. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
ahoj holky
noc na prd, malá pořádně usnula až ve 4 ráno jako skoro poslední dobou každou noc, už 3m má rýmu - jo jeden týden měla přestávku, ale jinak furt, už nevím co mám dělat, dneska jsem nasadila homeopatika, protože si už nevím rady, v noci jsem břečela beznadějí, fak už jsm nemohla, nevyspání a beznaděj, dušení, měla jsem ji půl noci na rukách aby aspoň ona se trochu prospala,
dárky ještě žádné nemám, nestíhám, akorát napečeno, ale jinak všue bordýlek, takže všem co máte zdravé děti upřímnou závist, ale přeju vám to
jinak naše Neli nelozí, takže je na dece nebo v postýlce, začíná se stavět takže to taky čekáme každým dnem,
16. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
jani...no zhruba to tak vychází. pracuju z domova a pak mám všecka jednání a schůzky v jeden den-snaším se, aby když už musím od emči pryč, tak abych vyřídila vše, co je potřeba

emi usnula, já si vymejšim, co si vezmu zítra na sebe...uaaaaaa, zkouším různé kombinace. ted jsem oblíkla kalhoty vel. 30 a jsou mi. akortá teda nad pasem mi vyleze cosi, co tam dřív nebylo, ale jinak vypadaj, že mi docela jsou :wink:
tak jdu pokračovat a zkusit další model :grinning:
16. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahojky,
u nás noc taky docela děs :unamused: malá má pořád strašně ucpaný nos a má hleny až v krku,který ji tam dráždí a proto musí pokašlávat :confounded:

:grinning: :grinning: Vojtíškovi VŠE NEJ k dnešním pidi narozkám :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
Vojtíko všechno NEJ k osmiměsíčninám :dizzy_face:
holky co máte nemocný prcky, je mi vás moc líto, Karolí je sice taky nemocná, ale spinkat může. Držím palce ať je co nejdřív líp
16. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
troubu máme naštěstí vysoko, unás se řeší zatím krb ....včerase vydalnaschodek,co máme v kouúpelně u vany -jedost hladký i pro dospělého ...jetamroh vany,roh schodu a topení v jednékupě-ooo jak lákavé,že :sweat_smile:

mis: orestnout cibulku, přidat prolisovaný česnek a opraný špenát,chviličku povařit,navedlejší pánvi orestovat nakousky rybu ...no a smíchat -špenát,uvařené nudle (já mám nejraději ty dlouhé široké) a rybku
jako koření dávám kombinaci bylinek,česneku a soli,někdy přidám pesto nebo něco od justu (nahrom,citronový pepř)
16. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
dad:chudě malé....mášnějakého homeopata nebo zkoušíš sama ..kdybys chtěla tip,písni ...chlavně,abyjí to neschronizovalo -tomá alan (permanentní rýma)
a neboj -vánoce budou i v bordýlku :wink:

taky se připojuju k přání
16. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
jj, vojtíkovi vše nej!
16. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
Taky přejeme Vojtíkovi všechno nejlepší :slight_smile:
16. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
hup: díky, ale mám problém, mám jen 1 pánev, ale nevadí, to nějak zmáknu, už jsem vytáhla z mrazáku suroviny :wink:

Vojtí, vše nej

dadu: to mě mrzí, že Neli má pořád rýmu, chápu, že to musí být děsné :pensive: .... Martin má taky pořád rýmu, stejně jako Alan :grinning:
16. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
mis:ono se to dá :wink: ...jen ta rybka zůstanetaková "křupavější"

taky alergik navíc "léčený"kapkama do nosu?
16. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
Tak lasagne jsou v troubě, Štěpík zatím spí, manža je na vánočním nákupu :slight_smile:
16. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
tak ondra právě spadnulpo hlavě do krabice tak, že mu trčely jen nohy :grinning: ....a smál se tomu :grinning:
16. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
hup: :grinning: :grinning: To Štěpíno dělá, když strčí hlavu do bubnu u pračky a tlemí se, zní to jak nějaký zvuky z pekla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
Hup,Saru :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
holky, Nela si poprvé sama sedla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , ale nějak divně :wink: , určo to nebylo podle příručky, sedla si tak, že byla na břiše, jednu nohu hozenou do boku, pak se nadzvedla a druhou nohu jaksi podsunula a najednou seděla :wink:
16. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.