• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Magis, držím palce!!!! u nás to je tak, že prsa nějak neřeším, občas mi v noci jedno teče :grinning:, no co se dá dělat, když ta noční pauza je i přes 8 hodin, ale malý mi pije i z "kamenného" prsu, pro něj to není problém. a bolavé bradavky taky nemám. asi prodám všechny knížky, co jsem nakoupila o kojení :grinning:
18. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
dobré ranko
teda vy jste toho napovídaly
večer se vrátil manža po třech dnech - tak jsme zplkli ... ale nevím -poslední dobou jsem na něj nějaká přinasraná ... příjde domů večer...prcek už obvykle spí (a nebo se koupe, takže je těsně před spaním), takže s ním nic .... pak mi hustí do hlavy něco o práci, jenže to je pro mě v tuto chvíli dosti odtažité téma ... no nějak nemám náladu :confounded:

sklen: žádnou paniku ....problémy se řeší, až jsou :slight_smile: ..zbatečným stresováním to můžeš vyvolat :wink:

jitu: četla jsem, že u plně kojených je rekord (přesně si to nemapatuju) bezmála 4 týdny!!! to musí být něco :sweat_smile:

to odstříkávání musí být pěkný žrout času - no ale co ti zbývá, že ....ale evidentně zvládáš - lepší než se stresovat 7x denně při pití z prsu

kaci: jasně, přece eminku neopustíš :wink:

mag: ty magnety jsou fakt dobrý ..ale co s naší vestavěnou lednicí, že :sweat_smile:

luci u nás poloha na tygříka (vlatně podobně jen ruka obráceně) byla ze začátku totálně bojkotovaná, dneska už se mu líbí - děcka v ní jsou fajnové :slight_smile:
18. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahojky :wink:
U nas noc v pohode - dneska teda vstaval 2krat - ve3 a v6, ale to bude tim, ze vecer jedl naposled v 18, a pak vytuhnul :slight_smile:

skleni: neboj, mlicko chtit bude, treba jen nemel dobry den :slight_smile:
18. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Hup, teda to je situace! je pravda, že mě taky nebaví poslouchat, kde se který kolega ožral a jak se bavili na oslavě :rolling_eyes: ale taky mi někdy vadí, že se manža vrhne na práci na baráku a na malého kašle :confounded: . ale furt je z toho nějaký výsledek, než to plkání.. jojo my taky zkoušíme různé polohy. nejčastěji je to opačný tygřík, hlavička je na lokti a druhá ruka pod bříškem, takže ho držíme oběma rukama, ale v tu chvíli jsem manžu navigovala takto. Martínkova nejoblíbenější poloha, myslím i když ho nebolí bříško. včera jsem odhalila příčinu děsného jekotu, houby bříško, nudil se, chtěl si povídat :grinning:
18. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
teda teď nevím, jak je správný tygřík, ale líbí se mu obě polohy :wink: ale já bych ho asi na jedné ruce neudržela, přece jenom 5 kilo je 5 kilo :confounded:
18. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
je to zvláštní - v noci se malý probudil až ve 4:30, paráda, a usnul pak sám, i když bylo světlo. ale pak mě vzbudily divné zvuky as v 6, malý blinkal :confounded: tak jsme to nějak vyřešili a pak jsme kojili až v 7:30. Ty příhody kolem šesté ráno mě fakt štvou!! ale nepapá 8 hodin vkuse, o něco méně spinká, tak jsem spokojená.

Skleni, jak to probíhá dnes? Co třeba zkusit jinou polohu na kojení?
18. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Vy jste teda ženský ukecaný :wink:
My v noci kojo ve 3:30 a pak 6:30 a už se nespalo, až teď si půl hoďky dáchla, opica mrňavá. Už mám nachystaný oběd. Zapikané brambory, už je jen upéct. A dělala jse poprvé polívečku z té červené čočky. Je dobrá, trochu se rozvařila a chutná víc jako hrášková než čočková, tak jsem zvědavá :slight_smile:

Obdivuju vás co kojíte/nekojíte/odstříkáváte. Musí to být makačka, jste holky statečný :slight_smile:

luci: moc pěkný fotečky, malej je fešák :dizzy_face:

my dneska máme mít taťku doma, ale jel vykecávat za chlapama. Taky mě to štve. Když může být s náma doma, tak proč celou dobu, že, když se může půl dne vypindávat jinde :angry: Ale nenadělám nic...
18. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
maus: nooo ...přesně ..pokaždé je dobrý důvod
dojímá mě, když mi řekne,že neslíbil, že příjde, že řekl, že se se mnou domluví
a ženská je pak v pozici - buď mu to zakáže, takže je za netolerantní krávu, která ho nepustila (a stejně pak je doma akorát dusno) a nebo ho pustí a je doma zase sama
nechápu, že ti chlapi nemají záklopku - prostě neumí říct - hele chlapi, někdy příště - tento týdne jsem přišel párkrát z práce po osmé, musím se věnovat někdy i rodině
18. čer 2009 v 09:26  • Odpověz
hup: takhle chlapi neuvažujou. Asi můžu být ráda, že bude doma aspoň odpoledne. Já dám najevo, že mi to vadí, řeknu, že si myslím že je radši všude jinde než doma (on řekne že je to blbost), ale nezakazuju, rozhodnutí je na něm a když mu to nepřipadá blbý, tak se nedá nic dělat :rolling_eyes:
18. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Luci...no mi to mlíko moc nechutná, ale manžovi jo, mám ho sladké s tím, že to má takový jakoby hořký ocas, v tom mi to vadí, ale hlavně že malému chutná

Jinak Lukáš je dnes Boží, šel spát v 22:00, kojo v 4:30 a pak se probral v 8:30 s tím, že po pěti dnech byl pokakaný a to fest ale Pemperska to vše zvládla, ale máma né. Ho rozbalím, utírám dupku a miláček pokračuje, tak to chytám, je to všude, ale konzistence dobrá, žádný průjem tak se to dalo pochytat, tak očistím dupku, posbírám hory papírových ubrousků a jdu s tím do koše, vrátím se že dám novou plínku a malý se rozhodne, že teda ještě "trošku", bylo toho požehnaně, to už jsem nepochytala, tak zas utřu dupku, zvednu z pokaděné plíny (dávám na přebalovák ještě klasickou plínu), položím ho na přebalovák a malý se rozhodne, že se mu ještě chce čůrat a namíří si to přímo na mě a děsně se tomu směje. No a když jsem mu konečně dala novou pampersku a sebe šla převlíct, tak jsme pak zbouchli na posezení 180 ml a teď zas spíme - boží dítě :grinning:
18. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
jitu :grinning: :grinning: :grinning: ..prostě fajnové ranko :grinning:
18. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
jitul: jsem myslela že napíšeš Hlavně že manžovi chutná :grinning:
Jinak malej si tě teda ráno vychutnal :grinning: ale zase je hodňoučkej :dizzy_face:
Manža vždycky říká, že je neuvěřitelný, jak je člověk (malá) spokojenej když je vykaděnej :slight_smile:
18. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
jo pořádně se vykadit je v poslední době pro Lukáška ta největší radost - no a tím pádem i pro maminku

za chvíli dorazí tchýně, bude tak do dvou vozit a pak na půl třetí k nám dojde paní na plavání, tak budem plavat ve vaně a ukáže i nějaké ty masáže, péči o pokožku a hlavně něco "zaručeného" na ty prdíky, tak jsem zvědavá

Takž až dojde tchýně, tak musím povysávat, vytřít (k tomu se většinou už nedostanu, máme skoro všude plovoučky, tak snad to vysátí stačí, malý se ještě neplazí po podlaze, tak to snad nebezpečné není) a chtěla bych umýt zas aspoň jedno okno a sebe naložit do vany s pěnou a trochu relax
18. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
:grinning: Jitule, tak to byl nářez, no co chceš, je to za pět dnů
U nás taky bude veselo, odpoledne jedem ke tchýni a budou tam i švagrovci s dvojčatama dospělí se odebéřou do globusu a na milou babičku zůstanou tři raubíři. tak snad se z toho nezcvokne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak jsem právě umyla dolní koupelnu, což považuju za úspěch, s tím malým se to moc nedá :angry: jéé vana, to jsem dlouho neměla, ale dnes ráno sprcha a malý byl u toho, občas u toho usnul, v lehátku samozřejmě. :grinning:
18. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
jitul dobrý ráno :slight_smile:

tak můj plán na dnešek je taky jasný - vyluxovat, umýt koupelnu a wc. dojít k řezníkovi pro maso, do lékárny a na poštu - hurráá měla by tam být manduca:slight_smile:
ted jsem zvládla udělat ještě dárky k svátku a narozkám dědy a babičky - baby otisk. řeknu vám, je to boj, otisknou nožičku ani ne 3 měsíčního mimča tak, aby to nějak vypadalo :slight_smile:
ted jsem si hrála s emi a pokoušela se zachytit usměv a natočit jak povídá a výská. no je to stejný jak u hup, jakmile zmerčí foták, zmlkne a kouká na něj...no 1 usměv se mi podařil vycvaknout, ale trvalo to tak půl hodky

je sranda jí ted pozorovat, je v lehátku, morduje tam světlušku frediho a zavírají se jí očička...a už spinká :slight_smile:

tak jdu rychle na ten uklid, když jsem to včera nestihla a místo toho projížděla facebook a plánovala hledání pokladů na geocatching.com
18. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
kaci: jsi mě potěšiula, že to je tak i jinde :slight_smile:

my máme uklizíno, navařeno, napečeno ... a nemám co dělat :sweat_smile:
no píšu ten projekt - ale na rozpočet seminechce -čekám stejně info z ministerstva a bez nich ho udělám jen půl ...
a ondří usnul ...
18. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
hup: co jsi pekla?
18. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
Hup...tak se stav, bych pomoc uvítala a vážně nechápu, jak to tak všechno stíháš :sweat_smile: tak aspo ń na to pečení bys mohla dojet, už týden manžovi slibuju bábovku a nic
18. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
taky bych měla vyřídit pár pracovních věcí, ale ted jdu na domácnost :wink:
většinou dělám všecko na poslední chvíli, práce pod tlakem, to je moje. nikdy jsem neuměla dělat něco s velkým předstihem, abych pak jako měla klid. i na zkoušky jsem se většinou učila nejintezivnějc, 2-3 dny před zkouškou. teda jak na co, na statistiku třeba dýl, ale většinou jsem to praktikovala na poslední chvíli.
ted nic nehoří, tak se mi makat nechce :wink:

hup...teda navařeno a napečeno, to teda nemám....zítra jedem k našim, a martin dneska přijede buhvi kdy v noci, takže dnes nevařim, ani nepeču
18. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
bábovku jsme měli o víkendu, byla dobrá :slight_smile:
18. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
Čauky holky,

my se vykulili z postele zase až v půl 10... :slight_smile: A malej teď zase spí.. A já místo toho, abych šla žehlit, tak sedim u PC a houpu ho :slight_smile:

Noc byla podprůměrnější, papal v půl 12, ve 4 a v 8... Večer usnul v půl 8, takže vyspalej byl dost.. A v noci jsem ho vzala do postele, protože se vrtěl a nechtělo se mi pořád chodit nahazovat dudla...

Pořád špinim, bolí mi břicho, tak snad to přejde... Malej zatim papá krásně, tak snad to nezakřiknu :sweat_smile:

Zase pojedem na zahradu, budem grilovat... NAtrham si třešničky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
hup, jak to děláš?Ondrášek se ti sám zabaví? mně to malý vydrží tak max 15 min. na dece nebo v postýlce, pak křičí. v lehátku bez houpání taky nevydrží..
18. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
luci, můžem si podat ruce :grinning:
18. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Nas Stepula se uz nastesti taky zabavi hodne sam, klidne hodku lezi na hraci dece a vyklada s hrackama :dizzy_face: Nebo v lehatku, ale tam musi mit hrazdicku, aby mohl drbat s priserkou, jinak je s klidem amen :grinning: To se nudi, chvilku kouka kolem, a pak si zacne stezovat :grinning:
Ale taky z toho hodne dtihnu, i kdyz nespi :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
Tyjo, tak to koukam, že se dokáže 2měsíční mimi na hodinu samo zabavit... :slight_smile: To u nás nehrozí... Malej miluje společnost...
18. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
maus - takový ten koláč, co je v reklamě na heru ..jen nejenom s jabkama, ale v kombinaci s tvarohem

jitu: tobě žere čas to odstříkávání ...v tom mám tu úsporu :wink:

kaci: já se na zkoušky učila jen den - razila jsem teorii, že zkouška je od slova zkusit to ...a kupodivu mi tenhle styl docela procázel - za 5 let jsem bouchla jen 2x (teda spíš jsem to po vytažení otázky vzdala - okrádala bych o čas zkoušející i sebe :slight_smile:)
ale statistiku jsem taky měla spešl
do dneska si vzpomínám na zkoušku - ráno jsem zaspala, tak jsem nestihla vlak, letěla jsem alespoň na bus, ž vlaku nadjedu - při vystupování jsem si zlomilapodpatek - volala jsem (tehdy ještě z budky) mámě, ať mě tam hodí - po cestě jsme se málem vybouraly ....pak jsem došla na psemku, kteou už měli za polovinou - test mi dal s tím, že mi ale čas nenastaví, tak jsem spočetla jen to, co mi bylo hnedjasné, že umím - dostala jsem za tři a šla na ústní -před ústnímajsme se všichni shodli, že ze 144 otázek (co otázka to definice) si nemůžeme vytáhnout dvě hnusky - ty dv jsem si vytáhla, omluvilsa jsem se, že se vzdávám, at mi dá jiný termín -on že jsou dva jeden druhý den a další v září ...vzala jsem ten drhý den ....dvě otázky jsem se doučila a byloto doma :grinning:

no já vařím a peču hlavně pro sebe ..jsem většinu času home alone :sweat_smile:

maus: my taky ...našla jsem super recept
18. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
niki: me to taky dost prekvapuje. A on fakt celou tu hodku vykecava s hrackama, obcas se smeje, vyska, atp. Někdy se stane, ze pak z toho i trochu chrapti :grinning: Ale samozrejme jsou dny , kdy ho to nebavi a pozornost si vyzaduje porad. Treba vcera byl uknouranej, ale dneska je zatim zlatej :dizzy_face:
18. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
luci: zabaví se + šátek

ale poslední dny je rozhozený - blbě a často pije
směje se a bulí v jednom
asi spurtík
18. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
zdravim dubnatka a jejich maminky :dizzy_face: :dizzy_face:
my sme po 3mes kontrole.Radimko ma 6,7kg a 63cm.je krasne roztomily a usmievavy.Braska sa onho stara.mame sa krasne.
18. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
tady je dneska fakt nedychatelno, parak jak blazen :sweat_smile: A v nedeli ma byt 15 stupnu :unamused: Ty skoky v pocasi jsou ted fakt sileny.

Vcera tu byla tchyne, dovezla mi ibisek k svatku (mam ho az za 2 tydny), manzovi sekanou :grinning: a malymu plysovyho medveda (chrastitko). A on se ho dneska porad snazi chytit do ruky, ale je to docela tlusty, tak mu to moc nejde :grinning: Ale snazi se porad dokola, takze mozna bude mit trpelivost po mne :slight_smile: To by bylo fajn, protoze manza je absolutne netrpelivej.
18. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.