• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mis: gratulace :dizzy_face: A to bylo podle příručky, skoro :wink: Správně je to sice z lezení, ale přesně takhle se tam ty nožky podstrkujou :slight_smile:
16. pro 2009 v 11:43  • Odpověz
Jo, a vsaď se, že děti by tu "příručku" napsaly úplně jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
hup: přesně tak, pořád kapal nějaké debilní kapky... a ne a ne se vyléčit :grinning: , teď už kapky zrušil, používá mořskou vodu a tymiánovou mast, tak aspoň že tak :wink: , nedávno se ale místo tymiánové masti mazal jalovcovou, vůbec mu nebylo divné, že to smrdí jinak :wink: , máme ty masti u postele a on si to čelo maže zásadně po tmě

hup: šikula Ondří :grinning:

saru: tak na to se těším, jestli bude Nela taky dávat hlavu do pračky :grinning:
16. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
saru: jasný, dlabu na příručku, jen mi to přišlo komické, protože už dlouhou dobu to dělala podle příručky, náznakově a nakonec si stejně sedne jinak :wink:

jo a Nela přestala žvatlat, už 2 dny žádná slabika :astonished:
16. pro 2009 v 11:46  • Odpověz
mis: no jasně, přece když si teď sedá, tak se nebude přetěžovat nějakým žvatláním :wink: :grinning:
16. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
mis,že onatu příručku nečetla ..nooo jo:grinning:
ne,výžně - gratulace k sezení :wink:

ad jiná mast -otázka,jestli cítil,že jinak smrdí - alan má těma kapkama úplně zničený čich :sweat_smile:

saru: to jsou fakt dva pohlupavci :grinning: ..bychom jeměly někdy seznámit :wink:
16. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
hup: to bychom měly :wink:
16. pro 2009 v 11:58  • Odpověz
hup sama plus rada od mé mudr je homeopatka

pár nových fotek + slíbené vlasy, moc prosím nekritizujte díky
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3625650#navigator
16. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
dadu: co blázníš? vždyt to máš krásný, co já bych dala za takový krásný vlnitý vlásky :wink: A dědičky samozřejmě kouzelný
16. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahoooooojky

Dadu máš to moc pěkné....sluší ti to.
16. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
dadu: taky se mi to moc líbí :wink: Já věděla, že přeháníš :slight_smile: A děti kouzelný :dizzy_face:

jani: no comment...
16. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
dadu: hezký vlásky, takže není co kritizovat, sluší ti to.... a co je to za místnost, jak jsi vyfocená? zajímavě barevné...

hup: vidíš, to mě nenapadlo, že nemá čich, ale on ho na 100% má, jde o to, na jaké úrovni :grinning:

jani: to je "vtipné", ten článek stojí za ho..., napsané děsně, vůbec se nad tím nemíním pozastavovat, alejdu mrknout na diskuzi, ta vypadá zajímavě :wink:
16. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
Tak jsem včera udělala ty kuličky a moc se povedly. Dnes jsem to konečně nazdobila, udělala jsem ještě tatrankové kuličky, o víkendu vosáky a pak uvidíem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jani: zse bude dobře. Každý má právo na to, nemít prostě svůj den...dej si kafíčko, nožky hore,..a odpočiň si :slight_smile:

Mau: no to je suepr, že jste se krásně vyhajkali... jen tak dál...
16. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
Jůůůůůůůů, děkujeme za přááání, vyřídím. No jo, za hodinku to budu mít za sebou :wink: :grinning: ach jo.......

Jo,pořád máme rýmičku, Dandula se dnes v noci zase dávil hlenama...., tak je dnes zalezlý v posteli a hajá. Musela jsem mu koupit nové pohádky, abych ho tam udržela :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
Jani: no to je hnus, opravdu to nemá cenu komentovat... :frowning2:
16. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jééé HUp: to je šikulaaa, to bych se asi neudržela :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
MIs: gratulaceeeee, je to šikulaaa

Mě včera pobavila mudr. Prý abych dala vánoční stromeček na stolek a vše kolem vojtíka pryč... prý je dost živýý. jsem se musela od srdce zasmát. Myslím, že ten až to rozhýbe, tak bude po Vánocích :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
hup, saru: :grinning: :grinning: jsem se pobavila :grinning:
sklen: a co vy, je Vojtíkovi líp?
My jsme po obědě, Karolí měla skleničku makaronů ze sýrem a šunkou a zdlábla to celé, chutnalo jí to. Ona teď celkově nějak pěkně papá, tak jsem ráda.
Mám v pekárně těsto na nějaký rohlíky, tka jsem zvědavá, za chvilku je budu patlat :grinning:
dadu: já jsem tu fotku nestihla :frowning2:
16. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
mis: oooobr gratulace k sezení :dizzy_face: a na příručky kašli :grinning: jako Nela :grinning:
16. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
Štěpík měl skleničku dýně s krůtou - zdlábl jako obvykle půl skleničky :wink: A dala jsem mu ještě pár křupek, už je pár dnů neměl.
16. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
Mau: no moc asi ne. Chvílemi je v phodě, ale pak se prostě zacpe a hotovo. Nejhorší je, že mu to nevytéká. Ale vezmem odsavačku a to máš vidět, jak to lítá. Pak vystříkám a je zase klid. Ale musí být pořád podepřený polštářemi, aby neležel na rovném
16. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
U nás byla jen mrkev a brambor, ale už mu to moc nešmakovalo.
16. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
Karolí měla křupky včera :grinning: dneska vyklopila a oslintala zbytek a jednu jsem teď při přebalování našla na semišových kalhotách co má na sobě. Je to úplně slepené, to budu muset večer odmočit :grinning:
16. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
sklen: tak na to kašleš a budeš dávat vaše jídlo?
16. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
Mau: uvidíme, ještě zkusíme vydržet. Docela dost jsem jich nakoupila... apak už asi přejdeme na naše... stejně solíme minimálně, tak v tom nevidím problém
16. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
sklen: však jasný, něco jíst musí :wink:
16. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
tak díky moc, jste mě potěšily a hodně,

mis to je náš obývák - předsíň máme ještě bláznivější :grinning:
16. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
dadu: to se líbí mojí ségře, takovéhle barvy. Nejradši by měla fasádu s barevnýma kruhama nebo tak :grinning:
16. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
HOoolky já jsem tak nasraná, normálně mi zanikl nárok na přídavky na děti, chápete to???
16. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.