• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
skleni: jak to? :confused:

Právě jsem se domluvila na 22.12. s kámoškou na ostříhání, resp. jen chci upravit ofinu a trošku to zas prostříhat. Takže budu nová jen malinko :slight_smile:

Štěpíno kouká na biatlon a děsně u toho nadává :grinning:
16. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
Saru: prý se nevejdeme. Přitom má Petr pořád stejný příjem, téměř se mu to nehýbe a já pořád stejnou mateřskou a v roce 08 jsem jí měla ještě menší, tak to fakt nechápu :angry: :angry: :confounded: :confounded: :confounded:
16. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
sklen: je to banda :angry:
saru: na vánoce jako nová :slight_smile:
Tak já mám uhňácané bulky z těsta. Posypala jsem to kmínem, slunečnicí a dýní a uvidíme co z toho bude :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
Mau: to zní dobře, to máš kynuté těsto??
16. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
sklen: jj, kynuté :slight_smile: už se to peče...
16. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
Hmm, tak to si nechte chutnat :wink: :slight_smile:
16. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
Holky pomoooooooooc :frowning2: to dítě co mam dneska doma vůbec neni mojeeeeeeeeeeee :confounded: pořád jenom řve a řve :cry:
16. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz
bulečky jsou mňamiiiiiii :dizzy_face: ale nechci provokovat :sweat_smile: :zipper_mouth:
vla: má nějakej problém, prďolka? :unamused:
Naše byla taky protivná, unavená, tak šla spát. doufám že to trošku protáhne a bude vesejší, až se vzbudí...
16. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
Vla: nejsi jediná :wink: Vojta je jako počasí. Chvíli je v poho a pak zase ječí. Asi nemá kočička svůj den :sweat_smile:
16. pro 2009 v 15:07  • Odpověz
hlásím míry 8m 71 cm a rovných 8 kg komu vlastně :sweat_smile:

celou návštěvu přořvala jako tur, zítra jdeme ráno na výtěr z nosu aby se vidělo co je to za baCILUS
16. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
dadu: tak snad se to rozlouskne :wink: a pěkné míry :dizzy_face:
16. pro 2009 v 15:27  • Odpověz
Ahojky, tak jsme se byli chvilku projít do vloček. Štěpíno poprvé ozkoušel kombinézu, byl v ní vcelku spokojenej. Myslela jsem kdoví, jak mu nebude veliká, je to 86/92 a ona je mu na délku akorát, jen hooodně široká a trochu delší rukávy - což je fajn, aspoň si schová ručky :slight_smile: Do sněhu bude super, má zesílená kolena a lokty, tak může lozit. Na Vysočině ho nechám, ať si to vyzkouší a pozná, co je sníh...

dadu: krásné míry :dizzy_face: Snad zjistí, co Nelince je :wink:
16. pro 2009 v 15:47  • Odpověz
*9**-*/*Tak jsem už odložila veškeré studijné materiály do skříě a až se na ně ano nepodívám :sunglasses:
--68+8*8-9/*9/*-9/98+*-*89/*-+9/*-++++++-9-9*-///8*/*/**98/+*-*+-/9*9/- /*9/98/9-*-*-*+*-9+*-9+*--******************+*-/že píše Karolí*// krásně*++++++9*-89/+*+89*
16. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
jani: moc pěkný :grinning: a na učení už kašli, ono to nějak dopadne :slight_smile:
16. pro 2009 v 15:50  • Odpověz
jani: správně, je třeba nechat to uležet :wink:
16. pro 2009 v 15:50  • Odpověz
Karolí píše famózně :dizzy_face:
16. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
saru: Tak jsem Karolí ukazovala z balkonu sníh a těším se až budem zdravé a sama si ho ochytá :dizzy_face:
Kombinézka nám je taky na délku akorát a je nám široká, to šijou nějak blbě :sweat_smile:
16. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
mau: tak oni asi chtěj, aby tam bylo místo na podvlíknutí, ale nám by se tam teda na šířku vešlo tak 10 svetrů. Ale to je fuk :wink:
16. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
saru: no, nám taky asi dvě zimní bundy :grinning: ale jasně, je to jedno :wink:
16. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
tak jsme se vrátili z venku, dnes je tam nějaká větší zima než předešlé dny, bylami zima na uši, i když jsem měla čepici... někde se stala chyba..... :dizzy_face:

Nelča má taky velkou kombinézu, ale jsem za to ráda, šlapky i ručky má skoro úplně schované a to že je široká mi vůbec nevadí......

holky, taky jsou ty vaše děcka tak nas...ý, že jsou nabalený a ještě je narvete do fusaku? Nela z toho teda vůbec není odvázaná, musíme chodit ven v okamžiku, kdy má čas na spinkání, protože jinak by mi v kočáru řvala jako tur
16. pro 2009 v 16:21  • Odpověz
Holky mám dotaz? Je tu ještě nějaké dítko co neleze? Ten náš šibal neleze a nevypadá, že by se k tomu chystal. Jinak na to že je v kočárku nabalenej si docela zvyknul. :o)
16. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
mis: tak Štěpán nespal v kočárku už tak 3 měsíce, jezdí vyloženě na čumendu: Naštvanej je vždycky, když ho tam dáváme, ale pak už je v pohodě. Celou cestu mlčí nebo si brouká a pozoruje :wink:
16. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
Mis:jj, to mi povídej, hlavně, když se ho do té kombinézy snažím dostat, to je řev, pak se uklidní, ale jak am sedí déle, tak je zle
16. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
Dadu: vítej v klubu :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 16:38  • Odpověz
Přidávám se do klubu :sunglasses: Fífa se ani neplazí... :grinning:
Včera jsme si dělali srandu, že až bude chodit do školy, tak ho budeme muset vždycky postavit a pošupajdí :slight_smile:

Kočárek máme teď na koukání. Spí v postýlce a v kočárku kouká... Rozčiluje se u oblíkání a při kšírování, ale jakmile vyjedeme, tak je klid a baví ho to :wink:
16. pro 2009 v 16:47  • Odpověz
Nk: vítej :wink: :slight_smile:
16. pro 2009 v 16:53  • Odpověz
On je děsně akční, ale dopředu mu to prostě nejde.. Takže couvá skvěle, šoupe se po prdelce, dokola se taky točí rychle... Ale dopředu to neumí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
Tak to nám nejde vůbec nic, akorád se přetočt a začít řvát, někdy když se mu to povede, tak to dotočí, ale spíš je to náhoda
16. pro 2009 v 16:59  • Odpověz
holky ony to dítka doženou, toho bych se nebála, užívejte si, že vám zatím neutíkaj
já už nemůžu nechat emi pomalu ani na chvilku samotnou...všude vleze a staví se, anebo leze za mnou, drží se mě za nohu, šplhá po noze...
abych jí moc nepolmlouvala, ted už je 5 minut v ohrádce a hraje si. to nebude trvat dlouho, za chvíli se postaví a bude na mě volat
16. pro 2009 v 17:12  • Odpověz
Kac. jj, něco na tom je, to je pravda........, ale znáš to... ty kecy a tak. :pensive:
16. pro 2009 v 17:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.