• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
skle, na kecy se vyprdni.
hele já třeba zase poslouchám kecy o zubech...emi má 8 zubů, první v 3,5 měs. taky to neovlivním, ale už jsem slyšela názory rodiče stejně staré holčičky, která je zatím bez zubů, že on taky neměl dlouho zuby, zato děsně brzo mluvil a je hodně chytrej a že jí aspon ty zuby dýl vydržej... to je blbost, co?
prostě kdo chce, tak kecá vždycky:slight_smile:
16. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
Mně to neva, má času dost... Já taky rovnou chodila.. Děláme si z toho prču :wink: řikam, že si musíme užít poslední chvíle klidu :slight_smile: Ono rozpohybovat těch 10 kg je fuška :slight_smile: Ale pokroky vidim každej den... :wink:
16. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
Přesně tak, neřešit :wink: Co já už jsem se naposlouchala, jakej jsem chudák s takto akčním dítkem. Jó, je rychlej, ale zase si vydrží klidně 90 minut v kuse hrát sám v postýlce a vyloženě to vyžaduje tím, že k ní dojde, začne škrábat na síťku a říkat mama nebo tata, podle toho, kdo je nablízku. Fakt si nemůžu stěžovat :dizzy_face:
16. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
Saru: fakt?? to je šikula...

NIk: tak to máš pravdu... ty kila jsou znát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale on je tak krásně mačkací :dizzy_face:
16. pro 2009 v 17:24  • Odpověz
Kac: my jsme také na tom se zuby lépe než sestřenka, malá je o měsíc a půl starší a nemá ani jeden :wink:
16. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
Nelča sice neleze, ale couvá naprosto bravurně, takže už taky musím mít oči na šťopkách :wink: , ale na záchod si zajdu klidně, nemůžu u ní být po celou dobu, co je vzhůru, ohrádku ani cestovní postýlku nemám, ale to je jedno, občas si dá Nelča na hubu, ales tím se tak nějak počítá, krev zatím netekla.... dneska na sebe stáhla foťák ze stolu, řvala, nevím, jestli jí spadl na hlavu.....

teď jsem dodělala ty karamelové rohlíčky, jsou fakt úúúúžasný, jen tu čokoládu jsem mělakrapet hustší, v kuchyni to bylo jak po boji, ale výsledek stojí za to :grinning: ... Nela se cpe kukuřičnýma křupkama, rýžový ji nejedou, vždycky, když dojí, tak se sápe po pytlíku, který mám vedle sebe....
16. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
Holky, to moje dítě nechce vůbec pít. Teď jsem do něj dostala alespoň 60 ml po lžičce...
16. pro 2009 v 17:52  • Odpověz
Mis: tak to je krásné, když se tka krásně sama obsouží :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 17:53  • Odpověz
Tak mláďátko usíná, dneska byl fakt hodnej :dizzy_face:
16. pro 2009 v 17:58  • Odpověz
naše mláďátko se válí po koberci a v hubě nosí hračku :grinning:
16. pro 2009 v 18:14  • Odpověz
Saru: tak to ti závidím. My jsme se teď kvalitně po....i, tak je také v pohodě. Za chvíli půjdeme koupat...a pak už to uteče.
16. pro 2009 v 18:14  • Odpověz
Mis: hihi, také máš doma štěňátko???
16. pro 2009 v 18:17  • Odpověz
sklen: jj, 3x - Nela, Berta i Edward, všichni v hubě něco nosí :grinning: , Nelča chtěla vidět tátu, přišel před 5minutama z práce a hned běží na tenis
16. pro 2009 v 18:19  • Odpověz
My jsme akorát usnuly. Už byla úplně grogy :slight_smile:
Tak jdu večeřet a do sprchy :slight_smile:
Zuby a pohyblivost neřeším, taky jsme měly první zup později než je "obvyklé" no a co :wink:
16. pro 2009 v 18:20  • Odpověz
Mis: a kdo je Berta??? pes nebo kočka?? nějak jsem to přehlédla, že máte další zvířátko :grinning: :grinning:

mau: tak to přeji Karolí dobrou noc :wink:
16. pro 2009 v 18:24  • Odpověz
sklen: Berta je pes, myslím, že ji mám v albu, v tom "čekání na vrabčáka"... později hodím video, zrovna dnes jsem ji natočila s Nelou a Edwardem
16. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
Mis: jůů, tak to se moc těším a jdu juknout :wink:
16. pro 2009 v 18:35  • Odpověz
Krásný pejsek. :dizzy_face:
16. pro 2009 v 18:35  • Odpověz
sklen: vypadá jako vořech :grinning: ,ale je s PP :dizzy_face:
16. pro 2009 v 18:40  • Odpověz
sklen: že děkujem :dizzy_face: tvým chlapům taky, až půjdou :slight_smile:
mis: těším se na video
16. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
Mau: také děkujeem, jdeme na to, jsme po koupeli, tak jdeme na baštu.
16. pro 2009 v 18:47  • Odpověz
Karolí trápí zub, chudinka, plakala ze spaní už odpoledne, pak vřískala po koupání když kousala gumovou hračku i u jídla :frowning2: to je něco, zuby blbý, a to ještě zdaleka nejsme u konce. Vůbec si neumím představit co bude dělat u špičáků nebo u stoliček :confounded:
16. pro 2009 v 18:50  • Odpověz
:grinning: musím reagovat ještě než dočtu, páč mě to rozesmálo a hlavně nás to taky už napadlo
viz niky : Včera jsme si dělali srandu, že až bude chodit do školy, tak ho budeme muset vždycky postavit a pošupajdí :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
tak tady je to video: http://www.youtube.com/watch?v=rxsStMFcwFo
nevšímejte si toho bordelu :unamused:
16. pro 2009 v 19:09  • Odpověz
Tak, už asi spíme...., Dandula už se také krmí, tátu mám zase pryč, no co já budu dělat, to nevím :unamused: :wink:
16. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
mis: úžasný :dizzy_face: Všichni tři herci jsou "pár ekseláns" :grinning:
16. pro 2009 v 19:14  • Odpověz
mis: šikulá :dizzy_face: máte krásnej koberec :dizzy_face: by se to mohlo jmenovat "couvá celá rodina" :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
Mis: ta tedy umí poslouchat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Je orpavdu moc pěkná :wink:
16. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
mau: :grinning: :grinning: Až na Edwarda - to je osobnost a dělá si věci po svém a opačně než ostatní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
jj, Berta je celkem vychovaná, hodně ji buzerujeme, ale jet o hlavně z toho důvodu, že je to takové bláznivé plemeno..... :sweat_smile:

maus: koberec je dočasný, je to Nelina hrací plocha, i když je fakt, že je většinu času na dlažbě nebo plovoučce :wink:

saru: Edard když chce, tak umí fakt poslouchat, hlavně když mu řeknu: "mazej"!!! :grinning:
16. pro 2009 v 19:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.