• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Mis: tak to u nás také zabírá. Hlavně u žebrání, jak vidí, že jdeme jíst,tak si sedne o kus dál a čučí....
16. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
mis: jó, tak na "mazej" slyší i ty naše dvě lemry :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
sklen: Berta nežebrá, protože nikdy nic nedostane :wink: , nesnáším lidi, kteří mi Bertu krmí i přes můj nesouhlas :angry: , tady vedle staví barák a jeden pán jí každé ráno dává salám, kabanos a pod., už jsem mu říkala, ať jí nic nedává, že si to nepřeju, ale on prý, že ona se tak smutně kouká, by měkleplo :wink: .... nechci ji krmit mimo její misku kvůli dětem, aby nedošlo k nedorozumění
16. pro 2009 v 19:28  • Odpověz
Mis: o tom mi povídej. Pořád nadávám mému tátovi, když se snaží něco do Maxe propašovat. Max je jen na granulích a sem tam mu uvařím prsíčko, ale nic jiného. Ale aby mu dával párek nebo něco jiného, to bych ho ........
16. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
Mis: kolik jí je???
16. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
mis: tak to máte krásnej dočasnej koberec, fakt :slight_smile:
saru: prej lemry :grinning: , takový krásný čičiny. Kdy budou ty koťátka, co? :wink:
16. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
mau: nevim, nevim :grinning: Rozhodně ne, než se přestěhujem (což je zatím v nedohlednu). Bibina je pořád sama takový přerostlý kotě :sweat_smile: Nějak si neumím představit, že by byla matka :grinning: A taky pořád tak přemýšlím, jestli by to Sáře nebylo líto, když je vykastrovaná. U ní to byla fakt nutnost, protože u mrouskání hrozně trpěla - je už tak hubená, ale to bývala fakt kost a kůže :unamused: Bibina ta to zvládá v pohodě, pár dnů kňučí, ale normálně žere, takže se uvidí časem, jestli nějaká ta koťátka budou. Manža nechce, já spíš jo :wink: Tak uvidíme, jestli Bibianka vůbec trochu dospějě, je to pořád takovej ňoumík :dizzy_face:
16. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
čauky

ondří je dneska taky kapku prudivý - zubky a měsíc dělají své
ale lidem na schůzce přišel hodný -nechápavě na mě koukali,že říkám,že prudí,když na klíně při pozornosti byl ticho...asi jsem zmlsaná -obvykle si totiž sám hraje :sweat_smile:
ale dopoledne ani nechtěl spát,takže bylještě jako bonus nevyspalý

ale zvládli jsmeto
16. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
hup tak to jste dobrý.
my to zítra snad taky zvládnem. já v práci a emi doma s babičkou...
musím se jít na zítřejší jednání připravit, at tam nejsem za trubku,ale za hvězdu :slight_smile:
16. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
normálně sem odkazy na videa nedávám, dneska udělám výjimku...jestli máte 30 sekund:slight_smile:,tak mrkněte
http://www.youtube.com/watch?v=Ym_8B_r2DVY
16. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Kac: to nemá chybu, krásně se směje a to její čtení v ohrádce... no boží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hup: no tak to je Ondří hvězda, když tak vydržel :wink:
16. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
sklen: Bertě je rok a 8 měsíců
16. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
kaci:my máme jednu babičku pracující a druhou .... tchýni :grinning:

krásná "klausová" :grinning: ....mátěch zubků :slight_smile:
16. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
Tak to je opravdu šikovná. Maxík také poslouchá, ale jen doma. Venku je jako utržený ze řetězu. HLavně, když jde někdo okolo. Jenže on má nárok, jsou mu 4 m. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
kaci: super :dizzy_face: Taky hrozně miluju, když se ty děti smějou, je to neuvěřitelně nakažlivý :slight_smile:
16. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
hup...jj, moje mamka je taky pracující. naštěstí ale funguje dobře druhá babička.
těch zubů má emi plnou hubu... :wink:
16. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
kaca: hezkýýýý... těch zubů, to je perfektní

holky, kolik mléka dáváte (ty co dávají UM) a kolikrát kojíte během dne? nepočítám ráno, večer před spaním a v noci.
16. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
Mis: my máme mlíčko na spaní, v noci a někdy ráno. Jïnak ho vůbec nechce.
16. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
sklen: Maxík je ještě miminko, ten má opravdu nárok :wink:
16. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
mis: u nás je ranní dávka 150 ml, večerní 210 ml a občas ještě 150 ml vypije v noci. Kaši jsme přestali dávat, je to asi divný, ale bez ní mnohem lépe spí - asi má lehčí žaludek :slight_smile: Testovali jsme to mockrát a fakt to tak u něj je.
16. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
sklen: no my vlastně taky tak nějak, během dne si spíš jen tak pocucne..... ale hlavně, že už konečně začala pít, dnes vypila 2 dcl, tak jsem ráda :wink:
16. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
Hlavně je to otrava. Jak si ho někdo chvíli nevšímá, tak sebere své hračky a už je nese na házení. Hlavně, když si lehnu na zem. to je u mě pořád. Teď ho mám také na klíně. Ještě že je tak lehký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
kaci: jů, je k sežrání :dizzy_face: :grinning:
mis: my dáváme večer kaši, tak 140ml, v noci dá 210 mlíčka a ráno 180ml. Pak svačina pokud nemá jogurt nebo tak, tak dá 150ml. Ale teď máme úplně jinej režim, páč jak je zahleněná tak jí mlíčko skoro nedávám. Ale zítra už možná začnu...
Ale měli by vypít minimálně 500ml/24hodin
hup: Ondří je zlatíčko :slight_smile:
16. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
saru: a co mu dáváte k večeři? jen to mlíko?
16. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
No u nás co jsme na té "dietě" tak taky nějak líp spí. Kaši teda dávám, ale jen nemléčnou rýžovou. Třeba je to tím. No a mám koupenou tu bebu na dobrou noc
16. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
maus: když to vezmu tak odhadem, tak myslím, že min 500ml určo ode mě vypije.... furt řeším její pitný režim, aby nestrádala :slight_smile: , ale čůrá hezky, hlavně jak teď ještě začala během dne pít čajík

sklen: taky bych brala takového malého hafíka, Berta je velká a dělá bordel, tak proto je jen na té dece, jinak je venku, ale jak je teď taková zima, tak se víceméně nastěhovala do obýváku :grinning: , a až začnou větší mrazy, tak už ji ani nebudeme nechávat spát v boudě
16. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
maus: a když jí dáváš tu nemléčnou kaši, tak ji dáváš do čeho? já myslela, že se to musí dávat do mlíka....
16. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
mis: nemusí, dělám ji normálně s vodou. Ale trošku mlíčka jsem jí tam přisypala, ale tak čtvrtinu než bych měla
16. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
mis: jj, jen mlíčko :wink: V 15 má sváču - většinou čerstvý ovoce, a pak v 18 nebo o chvilku dřív mlíko. Občas vydrží s jídlem až do 6 ráno, občas si dá tak kolem 3 :wink: Ale vody vypije přes den aspoň 3 dcl :wink:
16. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
Mis: jj, to bych také nedala, nechat pesana venku. Jsem ráda, že je Max kabelkový, je takový skladný. ale strašně leze pod nohy, na to,ž e je malý, tak je ho všude plno.

Msi: tak to my vůbec nevypijeme.. Fakt s tím teď bojujeme, Koupila jsem i větší díru na dudlíku a nic. Jeden den pije krásně z flašky, duhý den chce hrneček a třetí den nepije vůbec....
16. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.