• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
vla: taky jsme ji nazvala a to mně přijde asi fakt přesně na svátky :angry:
17. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jojo Mis,půjčila sem si ten výraz od Sklen,taky se mi moc líbil :grinning:
17. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
Saru: je to prostě mrcha co? A to já ji budu mít poprvé po tolika měsících chjo :unamused: :grinning:
17. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
vla: vzhledem k tomu, že na Štědrý den budem u našich, druhý den pojedem dost dlouhou cestu k tchánovcům a pak ještě domů, tak to teda nebude žádný labůžo. To abych si nabalila plínky a o bolesti radši ani nemluvím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
17. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
holky, teda tu mrchu vám nezávidím... já zatím pořád nic a vůbec mi to nevadí :wink:
17. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
mis: a nejsi v tom? :wink: :grinning:
17. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
k nám by měla dorazit na silvestra, ale přesnost opravdu neočekávám :wink:
17. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
maus: možné to je, ale jsem absolutně bez příznaků,takže určo ne :wink:
17. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahoooooooojky kočky

naše noc hnus........ pořád se budil, kňoural...papáníčko měl už ve 2 a vstávačka6:30

Do teď jsem tu měla nehtařku, konečně mám zase ruce jedna báseň.

Mau: to je boooží. Hele já si nemůžu pomoct, ale vidím Michala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Vla: u mě to vypadá, že si za chvíli zbalí kufry a půjde o dům dál, že by k vám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
Mis: no tak to ti závidím. Já už jsem teď v phodě, ale ten první den je hnus. Strašně silné :confounded:
17. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
sklne: no on sice takhle neprská, ale jinka jo, celej taťka :grinning:
taky bych chtěla kráásné nehtíky :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
Mau: já bych už taky neměnila, jsem na ně zvyklá. :grinning:
17. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
Skleni Ti děkuju za tetičku :grinning:
Ad nehty-ona chodí k vám domů,já musim vždy na 1,5 hod za ní,ale zaky bych už neměnila.Kolik u vás stojí a jaké máš? :wink:
17. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
já bych brala i mani i pedi kůru ale s Karolí tam nemůžu, to yb ji asi nebavilo sedět tak dlouho v kočáře :sweat_smile:
17. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz
Maus: to asi ne,ale já vždy zaukoluju taťku a vyrazim,chodim vždy po 4 týdnech tak to neni zas tak často.
17. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz
no jenže jak je známo tak můj muž neví dne ani hodiny, takže nějaké plánování nehrozí :frowning2:
Asi naočkuju tchýni, že by vždycky přijela pohlídat :wink: moje mamka to má celekm daleko, ale ona blízko. Když nebude sníh tak by snad i přijela :slight_smile:
17. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
Vla: zkusím to sem hodit,ael bude to fofr, že mi to smažou. Mám bílou francii a na to takovou fialkovou perleť a na palci a prsteníčku kytičky. JInak nové dělá za 380,- a dodělávku za 280,-. Je to moje kamarádka,ta k je to s ní o domluvě, když potřebuji přijede. Je skvělá.
17. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz
Vla, je to tam
17. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
sklen: máš to krásný :dizzy_face: já bych si s tím asi ani neuměla utřít zadek :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz
Holky, plánuju s Karolí návštěvu kožařky. Myslíte, že to k něčemu bude?
17. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz
Mau: ale uměla, sestřenka to jen zkusila a teď chodí se mnou

Malá je osypaná?? jsem to někde přehlédla
17. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
sklen: hezký.... taky jsem kdysi mívala gelovky, aleuž je nechci, i když to vypadalo mooooc hezky :wink:

maus: jakože s AE? zajdi, nic za to nedáš.... já to taky plánuju, kdyby se jí to nějak zase moc objevilo, máme tu ve vedlejším městě prý super kožařku, tak tam chci zajít já s lupenkou, jestli náhodou doktoři nepřišli na nějaký zázračný lék, a při tom bych jí ukázala i Nelču

a Nela už zase žvatlá, byla jsem teď vyzvednout auto z výměnu předního skla a celou zpáteční cestu mlela: mamama, bababa, papapa, abúúúúúú :grinning:
17. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahojky, byli jsme na chvilku venku, je tam fakt hrozná kosa. Vypustili jsme Štěpíka poprvé do sněhu, byl by tam snad celej den, ale už měl nos jak bambulku a to jsme tam byli asi 20 minut. Hodím na FB pár fotek :wink:

skleni: máš to moc hezký - já na manikúře nikdy nebyla, občas si dělám francii sama. Mám kvalitní nehty, hodně pevný, v životě se mi nehet nezlomil, spíš mám občas problém ho i ustřihnout :sweat_smile: :grinning:

mau: nevím, pravděpodobně Ti stejně řeknou, že je to AE, i kdyby nebyl. Ale zkusit to můžeš...
Skleni moc hezký,a je fakt levná,u nás nové 600,- a dodělávka 400,- :unamused: a to máš gel na svých nehtech?

Maus: taky nic nevim,děje se něco? :frowning2:
Holky moc děkuji.

Vla: ty základní byly na typech, ale teď už jen na svých.

Saru: já právě vůbec. Jak jsem ekzematik, tak je mám jako papír a nemohla jsem ani umýt nádobí :confused:
17. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz
Vla: jj, je šikula a levná, ale byla levnější. ale začali zdražovat ten základní gel, tak je musela také zvednout, ale i tak. Jako přijede domů, co bych víc chtěla :slight_smile:
17. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz
My dnes jdeme s Daníkem na besídku, co mají ve školce. kašel je lepší,t ak se tam zajedeme podívat, ještě musím udělat pomazánku na jednohubky, aby bylo co k mlsání :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
jsem řekla nějakou novinku? Karolí má ekzém už jakou dobu :sweat_smile: vždycky je chvilku jako pokoj, teď měla třeba jen na tvářičce flek, ale pár dní zpět se to opět zhoršilo (strava, zuby, nevím) tak ybch to chtěla zkusit, co mi řeknou.
sklen: no za ty peníze - luxus :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
Takhle cupital ve sněhu:

http://www.youtube.com/watch?v=m-fvaEH3jdc

Fotky jsem dala FB :wink:
17. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
Pokud by se vám chtělo, tak tady je ještě včerejší koupání - docela sranda :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=4EWnjQni-wI
17. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.