• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: ten je booožííí :dizzy_face: jak krásně ťape :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz
:grinning: Saru: videjko i fotečky jsou boží :grinning:
17. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
mau: když on je blázínek, neumí pořádně chodit, ale chce běhat. Našlapuje jak trumpetka, ale kmitá nohama jak zběsilej :grinning:
mau: no jo, vlastně jsme se o tom bavili u nás. Jsem to hlava děravá

Saru: krááásné, jde mu to krásně

JInak je fakt levná, víc bych asi nedala :unamused:
HOlky mě pořád dítě spí??? už od 12:30, nestačím zírat. Alespoň bude na besídce svěží :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz
Tak Štěpíno teď taky konečně usnul, dneska je hrozně vysmátej a vůbec se mu nechtělo. Venku ještě ožil, byl z toho sněhu úplně mimo, vůbec nechtěl jít domů :stuck_out_tongue_closed_eyes:

skleni: tak si besídku užijte :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
saru: u vás je tolik sněhu? u nás jen poprašek a to jsme pod horama :angry: , to je ale nespravedlnost :frowning2: .... ale štěpíno maže krásně :wink:
17. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
mis: no, kupodivu tu napadlo docela dost, taky jsem koukala. Málokdy to tu stojí za řeč. To na Vysočině to bude jiný kafe, naši už volali, že je ho tam dost :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
Tady také padá od rána... táta už prohrnoval před barákem. Je to maniak :wink:
17. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz
U nás už dneska nesněží. Je tu jen poprašek, ale děcka už statečně bobovali :grinning:
Mě taky dítě usnulo, netuším na jak dlouho...
17. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz
Ahoj hvězdičky, jsem zpátky ze školy, stihla jsem to překvapivě rychle a úspěšně. Obě zkoušky za A :grinning:
17. pro 2009 v 16:01  • Odpověz
No teda, ty šprtko :stuck_out_tongue_closed_eyes: Gratulace největší, teď už máš pohodičku :dizzy_face:
17. pro 2009 v 16:07  • Odpověz
jani: no hvězdááá, jak jinak :dizzy_face: teď už se můžeš v pohodě těšit na vánoce :slight_smile:
17. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
jani, gratulace, jsi šikulka :dizzy_face:

maus, taťka říkal, že tam máte 20cm sněhu ...tak jestli nekecal... :grinning:
17. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
tak my statečně vyrazili ven, zima jako prase, dost totiž fouká a na těch polích to fouká 2x víc, Edward byl zbabělec, vzdal to hned za humny, ten poprašek se mu pranic nelíbil :grinning: , Nelča si dala svých tradičních 3Omin (to čidlo musím najít :grinning: )

jani: véééliká gratulace, šikovnááááá... :slight_smile:
17. pro 2009 v 16:25  • Odpověz
holky díky, jsem ráda, další 7.1. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mau. zítra jedeme na otočku do Olomouce, jaký tam jsou vánoční trhy? stojí zato?
17. pro 2009 v 16:33  • Odpověz
jani: kámoška chodí k orloji denně na punč, ale o vánočních trzích se nezmiňovala :grinning:
17. pro 2009 v 16:40  • Odpověz
pebi: 20cm? hmmm, možná jestli to někde nafoukalo na hromádku :grinning:
jani: já jsem tam letos ještě nebyla :sweat_smile: ale jako každý rok je tam půlja stánku s punčem :wink:
Já se mám zítra stavit v práci, ale opravdu envím jak nám to s tím karolí spaním vyjde. By bylo nejlepší dopo, ale netuším...
17. pro 2009 v 16:49  • Odpověz
já jsem si to myslela :grinning:
17. pro 2009 v 16:54  • Odpověz
jani, mají tam stánek s pravým švýcarským ementálem :wink: ....a asi 30 stánků s punčem
17. pro 2009 v 16:55  • Odpověz
jj, nějaký smradlavý sýry tam byly i minulej rok :grinning: ale dobrý :wink:
17. pro 2009 v 17:01  • Odpověz
My tam jedeme s nějakým strojem na opravu a udělají to prý na počkání, tak jsme si říkali že se podíváme jaký jsou trhy v Olomouci než nám to udělají :wink: 30 stánků s punčem? ještě že neřídím :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
Holkyyy, já mám radost :dizzy_face: Štěpíno se naučil dělat šňupi, šňupi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Předevčírem jsem ho to začala učit, aby, kdyby měl někdy rýmu, ji dokázal vysmrkat do kapesníku. Mamka říkala, že když jsem byla malá, tak nikdy ne potřebovala odsávačku, že mě naučila smrkat a bylo. Myslela jsem, že to nebude tak lehký, ale je :sweat_smile: Dokáže to i do kapesníku, ale teď jaksi zrovna neměl co :slight_smile: Jeslti chcete, mrkněte, je to pár vteřin :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=e-WBIEf3FtE
17. pro 2009 v 17:20  • Odpověz
Jééé saru: to je super, to se asi taky pokusím Karolí naučit, je to užitečný :grinning:
17. pro 2009 v 17:27  • Odpověz
Nazdárek ženy.. :wink:
Adam má v 8M 8920g a 73 cm, jinak zubů 0, plazit se začal - konečně, lozit neleze, ale jinak je stále moc hodný, spinká celou noc a papá za 4 děti...jak říkám - je línej a žravej po tatínkovi a čertík po mamince :grinning: :grinning: Snažím se vás dočíst, ale máte náskok asi 100 stran :confounded: , tak snad se mi to jednou podaří.. :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 17:48  • Odpověz
čauky

tak my jsme zpět z výletu u tety zuzy
ondří bezvadně chodí za chodítkem - nechápala jsem
no a trošku mu zavlhly kaťata,protože jsmesetam vlekli hrooooozně dlouho ...no tak mu teta půjčila růžovou teplákovku s flitrovým srdíčkem a mašlema na kapsách -měl hrooooznou prdu
17. pro 2009 v 17:52  • Odpověz
jani: hvězdááá :grinning:

štěpánek -hvězdááá :grinning:

jinak ondří je asi sobeček ....nikdy ještě nesnědlcelou skleničku k obědu,až dnes,když jsem řekla,že zbytek může dorazit alí :grinning:
17. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
saru: sprchaje takybezva hračka:grinning:
jinakz toho sedátka nám včera ondra 2x sám vylezl :sweat_smile:
17. pro 2009 v 17:59  • Odpověz
akit: ahoooj :wink: Tak Adámek je taky kus chlapa :wink:

hup: a máš fotku? já chci vidět Ondráška v růžové teplákovce :slight_smile:
ad chodítko - teď jsem zrovna někde četla, že děti, které už si sami stoupnou, by za chodítkem měly bez problému chodit, tak to Ondří očividně naprosto potvrdil :slight_smile: Teda, ale to není jeho styl, že by jel podle toho, co je psáno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. pro 2009 v 18:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.