• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup: no jasně, až, když hrozí, že o jídlo přijde, tak baští :slight_smile: Má recht :grinning:

ad sedátko - ani mi nemluv, taky z něj pořád leze, spíš ho koupeme už bez něj normálně v sedě - stabilitu má už slušnou a sedátko už moc účel neplní :sweat_smile: Nejradši ve vaně stojí a pořvává na Bibku, která si vždycky při jeho koupání lehne k umyvadlu :slight_smile:
17. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
saru: no když už jel podle příruček,tak to dělal alespoň dostatečně zběsile :grinning:
fotila ségra - škodolibě :angry: :grinning:

no poslední dny je sedátko spíš kontraproduktivní,protože z něj vylézá a zkouší se o něj postavit-jenže ono samozřejmě klouže ...no dny,kdyminajednéruce volněspočívalomiminko jsou dááááááávnopryč :grinning:
17. pro 2009 v 18:11  • Odpověz
Holky zdravím, konečně mám zas chvíli čas na vás. Tak Luki se rozjedl jak malý budulínek, při konrole (sice po jídle) měl skoro 8,2 kg a 72 cm, takže paráda. Zato zase spaní, usíná tak kolem půl šesté večer a v jedenáct je vyspaný a tak dvě hoďky si musíme pohrát a pak jde spát v jednu a vstává kolem sedmé-osmé.

Jinak co přípravy na svátky??? Já mám napečeno, nakoupeno, takže už jen zabalit dárky. Budem slavit štědrý oběd (kvůli Lukáše, abychom to pak na semou stihli domů) u našich a bude tam i tchýně, takže bude fajn
17. pro 2009 v 18:20  • Odpověz
jo jinak nám leze třetí zub
17. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
já se pořád chystala to sedátko koupit a nějak jsem stále nestíhala a ted už ho kupovat nebudeme...asi zbytečnost když chce furt stát a sedí v poho :wink:

Jinak na aktivní chodítko se těším, dostane od Ježíška, tak jsem zvědavá, jestli to u nás taky bude fungovat podle příruček :wink:

Náš miláček už spí, tatka není doma, tak si chvilku lehnu k telce pěkně s noťasem a pak hurá do postýlky spinkat...ikdyž vstávat budeme zase brzo
17. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
jitu: tak to je super, že začal Luki baštit, teď už bude jenom dobře. A spaní se spraví, neboj :wink:

jani: konečně se hezky vyspi :dizzy_face:
17. pro 2009 v 18:29  • Odpověz
jiank Luki se teprve teď tak poslední týden snaží sunout po břiše po kluzké podlaze a snaží se na kolínka ale to mu vydrží vždy jen chvíli než se mu podlomí ruce a hodí dršťkovou, ale jinak lození nic a sezení taky vůbec nic
17. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
jinak když se u nás doma zapne televize tak je kalamita - ani nevím že mám dítě, takže u nás už skoro televize nehraje (no nevím jak to zvládnu přes ty vánoce bez pohádek), ale to máte vidět ten znechucený protest, když tu chybu uděláme a televizi zapnem a dáme mu do zorného pole křeslo aby neviděl a nebo mu ji prostě vypnem - to je řev, no hysterák hadra, bych nevěřila, jak dítě dokáže během sekundy zfialovět zlostí a jak to hezky dává najevo, pak je ještě docela tak deset minut normálně klasicky uražený, když jdu k němu tak normálně zasyčí a otočí se ke mě zády. No beránek jak vyšitý

Jinak holky, řešíte né jenom prsty, ale celou ruku v puse??? Luki si z oblibou lechtá mandle až ho z toho natahuje, ale je nepoučitelný, pak vždy ještě minutu kucká, ale příště to udělá znova. No a nevím proč, ale kolikrát leží na zádech, kouká do stropu a strašně přerývavě dýchá - jak astmatik, a vydrží to dělat i dvacet minut v kuse a ničím ho od této činnosti nejde odpoutat, většinou pak z toho chytne škytavku
17. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
hup: no chtěla bych vidět fotku ondřího :grinning: :grinning:
jitu: jsem ráda že je líp :slight_smile:
já to chodítko taky zvažuju - zkoušela si ho na plavču a asi by bylo fajn :slight_smile:
17. pro 2009 v 18:57  • Odpověz
Hezký večer děvčata,
jsme se vrátili z celodenního výletu v Praze......jela jsem na odběry na endokr. na Národní, tak jsem to hned vzala na Staromák za holkama do práce....tam jsme dali oběd a pokračovali za babi do práce....dělá v nemocnici pod Petřínem, takže s kočárkem do kopce po kluzkých dlažebních kostkách......mňamka, ale zase mi nebyla v té kose kosa :wink: .......pak jsme šli zase za taťkou na Národní a jeli jsme do IKEA.......tam další chození...no jsem pěkně upajdaná.....asi už dneska peču na pečení a jdu si hodit nohy na stůl..........

jani: gratulace ke zkoušce....jsi hvězda :wink:
17. pro 2009 v 19:11  • Odpověz
Jani: připojuju se k holkám Velká GRATULACE :grinning:
17. pro 2009 v 19:17  • Odpověz
přidávám se ke gratulaci, stejně obdivuju holky, jak s těmi malými prďochy dokážete studovat, pro mě momentálně nepochopitelná záležitost, já bych žádné zkoušky neudělala
17. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
Ahoooooojky

tak u nás už se spinká. Chudák, měl to náročné, dnes se tam sešlo opravdu hodně lidí,t ak nestačil valit oči. Bylo toho na něj moc. Besídka byla jinak moc pěkná, děti dělali jako blázni a v čele stál náš Dandula. Všude ho bylo plno. :slight_smile: :slight_smile:
17. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
Jani: no vidíš, jsi prostě HVĚZDÁÁÁ, moc blahopřeji

Jitul: no ahooojky, to je dost, že ses také ukázala. To je dobře, že se malý rozbaštil.. :dizzy_face:
17. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
Jitul: mám stejný názor, jste šikulky :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
no rozbaštil, ale spíš mi přijde, že to chce všechno dohnat naráz, kolikrát je jak bezedná studna. Jako celá sklenička (200g) zeleninky, k tomu dodělaný brambor a masíčko, takže tak klidně i 280g a on to zbaští jen to hvízdne, jsou sice dny, kdy mu nejede ani to mlíko, ale většinou to už dohání, sice jí jen 4x denně (2x denně nutrilon po 200 ml, více nevypije a dva jídlo, na oběd maso, zelenina a příloha a na večeři sladká kaše - už dělám ze 150 ml vody)
17. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
jitu: skvělý, že Luki přibírá :wink: .... Nela taky miluje TV, ale jen různé znělky a nějaké reklamy, jinak ji nezajímá..... a to těžké dýchání, to dělá taky, vždycky, když je na něco hoooodně soustředěná, tak prostě zvláštně chrčivě dýchá, ale musí být do té činnosti fakt zažraná.... a ohledně jídla, Nelaje taky schopná sníst kaši, pecen chleba, mámu, tátu,...... Otesánek hadra :grinning:
17. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
Tak to je divné, nás televize noc nebere, má rád upoutávky na reklamu, ale jinak nic moc :dizzy_face:
17. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
tak Luki by koukal i na zrnění kdyby byla zaplá TV, jinak sleduje vše s otevřenou pusou
17. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
Ahojte, az uspím děti, tak stáhnu fotky a videa a hodím odkazy....

Jinak zdravím Vás všechny :wink:
17. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
ahojky holky
jsem zpět z práce,teda už od pěti hodin...ale jsem grogy
těším se do postele, doufám, že se dostanu brzo. musím ještě zabalit dárky pro martina. ještě jsem dneska dokoupila - dárkové balení čajů revolution, Best of the best collection. Myslela jsem, že to bude teda aspon větší krabička, když už to stálo takový prachy :unamused:
asi byl hodnej...i když dneska je teda na volejbale a pak na vánoční povolejbalové hospodě, tak nevím, jestli si to zaslouží :wink:
17. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
jitu:tak to je fajn,žeuž se tozlomilo

ondrapři soustředění nasadí hlas,jakoby po flámu a 20cigárech denně :grinning:
17. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
Tak u nás TV taky nic moc :wink:
ad jídlo - otesánka nemáme, i když dle velikosti to tak vypadá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale řekla bych, že podle porcí tu jí ze všech skoro nejmíň, prostě mu to tak stačí :slight_smile:
17. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
saru: bych řekla, že nejvíc jí emmi :wink:
17. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
Jo, a o mručení při soustředění mi ani nemluvte, jak pravej medvěd brtník :grinning:

zanka: moc se těším na modela Ondřího :wink: A samo i na Aličku :slight_smile:
17. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
kaci: tak to fakt nevím, kdo jí nejvíc, ale když to tu tak občas píšete, tak Štěpík patří k těm menším jedlíkům (ovšem né dle velikosti :grinning: ). Jeho běžná porce je 100-150 g nebo 150 ml mléka :slight_smile:
17. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
Holky, jste hvězdný, že tak hezky zvládáte práci a školu :dizzy_face:
17. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
tv u nás jak kdy ....ale obvykle jen kukne a věnuje se dál svým aktivitám :slight_smile:
ještě ho celkem baví chatat obrázky ...postaví se k tv a lapá po těch obrazech :grinning:
17. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
no teda tak my jíme asi nejvíc, ale jen 4x denně
17. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
Tak jsem právě zjistila, že mě letos vůůůbec nebaví balit dárky - nakonec jsem jich manžovi většinu nastrkala do dárkových tašek, i když je moc nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pro Štěpíka teď balí manža a pro naše, ségru a tchánovce zabalíme až u nás, abychom to nepřeváželi už zabalený a nějak to nezrasili...
17. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.