• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ahojky, u nás noc taky výstavní - vstávala až v 7.15 :dizzy_face:

mau: co vůbec ta tvoje boulička? Už je to dobrý?
18. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahoooooooojky

naše noc katastrofa.. pořád kňoural, pak ječel... a od 5 jsme vzhůru.

Mau: tytyty, že na tebe někoho pošlu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
Saru: no to je opravdu výstavní, tak to zááávidím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
Holky šli byste s rýmou ven??? Jako s mimi
18. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
skleni: nevím, rozmýšlela bych se podle toho, jak je ta rýma silná. Ale pokud moc ne, tak asi klidně. Když mrzne, tak to aspoň ničí bacily. Horší je takové to sychravo...
18. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
Saru: on soplí jen ráno. Nebo takhle, spíš má ucpáno, jemu to téměř neteče, ale po ránu se nemůže nadechnout, tak musíme vystříkat a odsát a celý den je klid
18. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
Dobré ráno,
sem se teda moc pobavila,jak se Ondráškovi líbilo růžové oblečení :grinning: :grinning: ,ale jinak je fakt dobrej za tim chodítkem :wink: :slight_smile:
Alička je krásná prťavá princeznička :dizzy_face:

Pebi: a tvoji pomocníčci jsou teda boží,hned jde všechno lépe od ruky co? :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky, u nás noc dobrá, jedl jenom 3x :stuck_out_tongue_closed_eyes: A spal do půl 9... Včera měl fakt energie na rozdávání, byl vzhůru od 12.30 do 20.30... Ani minuta spánku...

Ondra v růžový je super :dizzy_face:

Dneska nám přišly nový čepičky - jedna z toho je kukla... Supeeeer! V tom bude Fífovi teploučko. Z MMB za 160 Kč :dizzy_face: Je to krásnej heboučkej matroš, česká výroba :wink:
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_9._mesic/#IMG_9409a.jpg
18. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
NIky: ty jsou krásné, moc mu to v nich sluší a ta kukla je prďácká :wink:
18. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
niky: ta kukla je fakt super :dizzy_face:
18. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
miki: máme úplně stejnou, akorát tmavě modrou :wink: Taky z MMB :slight_smile: Je fakt super heboučká :dizzy_face:
18. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
Niky: čepičky jsou boží,můžeš mi dát odkaz kde přesně na MMB to mam hledat? Děkuji :dizzy_face:
18. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
Díky holky..
Saru, jde ti dobře přetáhnout přes hlavu? Fífovi se to nelíbí, ale on nemá rád ani oblíkání normální čepice.. :wink:
Vlasti, http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27724159 a http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27723602
18. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
Nikul: moc děkuji asi taky objednám :slight_smile: žádnou takovou teploučkou nemáme :slight_smile:
18. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
Vla, my máme jen jednu, co mu padne... Ostatní mu padají do očí, ale tyhle sedí jak ulitý... :sunglasses: Tak snad mu vydrží aspoň do konce zimy.. S tou jeho hlavou :grinning:
18. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
No a my máme právě opačný problém,všechny nám sou velké,ona má hlavičku jak z prdu kuličku. :grinning:
18. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
niki: ona mu je o dost větší, takže to jde v pohodě :wink: Ale Štěpíno má taky pořádnou hlavu :grinning:
18. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
Saru, a taky máte od Capu? Jakou velikost? My XS... Sedí skvěle :wink:
18. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
niki: tak jsem se právě mrkla a neni to Cap, ale Yetty, ovšem vypadá fakt úplně stejně :wink: A sedí moc dobře, Štěpík se v ní ani nevzteká :grinning:
18. pro 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahoj holky,
teda teď mě Vojtí pěkně vyděsil :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....asi před hodinou hodil ze sedu záda, takže se bouchnul do hlavy, ale na silným koberci....no a před chvílí koukám on ucho plný krve :astonished: ....při bližším ohledání jsem zjistila, že mu to neteče zevnitř, ale jen venku, a když jsem mu to umyla zjistila jsem, že si udělal pěkný škrábanec a jak je ucho překrvené bylo toho jak z vola :grinning:

niky ta kukla je skvělá...to je přesně to co hledám :grinning:
18. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
Uff, Enz, no to se ti nedivím, také bych byla v šoku. Hlavně,ž e se nic nestalo
18. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz
ahoj holky,

enza: tož to by mě tady vylekalo :astonished: , ještěže se nic nestalo :wink:

saru: šňupi, šňupi mě velmi pobavilo :grinning: , ode dneška to učím Nelču, kouká na mě jako na blbce :wink: , za jak dlouho se to štěpa naučil?

hup: Ondří je krásná holčička, a s chodítkem mu to šlo skvěle, viditelně z toho byl unešený

niku: skvělá kukla :wink:

Nelči jsem dnes objevila další rostoucí zub, levá spodní dvojka, ty pravé dvojky ji nějak vylézt nechtějí, ani horní ani dolní :sweat_smile: , Nelča bude zubatka jen se 3 zubama nahoře a se 3 dole :grinning:
18. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz
enz: uff, tak hlavně, že to nic není :sweat_smile: :wink:

mis: za 2 dny, dokonce to psali i v mamince, že je dobrý to prcky učit. Prý někdy funí pusou místo nosu, tak pak je potřeba si přikrýt pusu rukou, aby viděl, že to děláš nosem :wink: Štěpíno teda začal hned funět nosem :grinning:
18. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
saru: tak to jsem zvědavá, kdy se chytne ta naše beranice.... ta mi to určo bude bojkotovat, ale moc se tomu smála, jak jsem frkala tím nosem :grinning: otvírala pusu a chtěla mi ten nos ukousnout a tak jsem objevila ten další zub :wink:
18. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
šnupi šnupi je super

my kuklu taky máme, dneska jsme jí vyzvedly, je to ta z merino vlny, těším se, až jí martin přiveze a vyzkoušíme jí:slight_smile:
nik, takhle sněhobílíá vypadá taky super, možná ještě jednu objednám:slight_smile:
snad mi přijde do vánoc, než pojedem na hory. takže XS říkáš jo

tenhle týden jsem utratila 600 za čepice pro emi..to je něco
18. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
no, ted koukám píšou tam dodání 10 dnů... tak se na to asi vykašlu a snad si vystačíme s tou merino kuklou a beranicí, co už máme:slight_smile:
18. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
Holky balíme s Aličkou dárky :dizzy_face: no fakt zábava :grinning: :grinning: to je ale pomocnice :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
Vla: hihi, tak alespoň někdo, já to musím dělat sama :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
t m
18. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jojo Skleni,baví nás to :grinning:
18. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.