• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup: presne to dela Stepan - smeje se, najednou se rozbuli a za chvilku se zas smeje, obcas vypije jen 90ml a priste se u 150 ml tvari, jako ze je to malo :slight_smile: Takze je to asi normalni, myslela jsem , ze je podrazdenej z toho cestovani a horka :wink:
18. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
Spurt máme min. 1x týdně :grinning:
18. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahoooooooooooooj kočky, tak noc byla na budku.

Prsíčka se nám vrátila, ale už chce jen jedno, to druhý už odmítá. Takže musím odstříkat do úlevy a pak je klid.

holky jeli byste dnes někam autem??? Máme sraz s KOníkovkama a já nevím.

Tam bude cesta dobrá, ale pak, bude auto vyhřáté a kluci se zblázní. Myslím. :sweat_smile:
18. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
Jdu vás dočíst. :grinning:
18. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
Holky, tak takhle to ted vypada u nas doma :grinning: :grinning: (manza jde dnes do prace az navecer):

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=367443&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
18. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
skleni: fakt nevim :unamused: Ale ja sama bych asi padla vedrem, co pak Stepino. Ale zalezi na vas :wink:
18. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Saru: no tak to nemá chybu. Fakt krásné a malá je fešák, super rajtky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Luci: taky super fotečky. S malým jste si opravu moc podobní. :wink:
18. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
nik: mm..to je jiné než ty běžné rozmrzelosti
pije pár minutek - za hodnku a půl umírá hlady
k tomu střídání nálad - od božího děcka přes opvardusrcderyvný pláč ke vzteklému bručení
to ondra nemívá a ted to je už pár dní v kuse - no snad to brzy přejde
ješt, že to je prokládáno těma fajnovýma chvílema, jelikož bych ho mmusela hryznout

saru: dobrá pohůdka :slight_smile:

sklen: já bych jela -auto parkni do stínu ...než všechno spakuješ, auto se ti alespoň částečně vyvětrá, ne
přece nebudete sedět celé léto doma :wink:
18. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
teda Saru, vidíš, máš moc hodné dítě, to máš za to utrpení v těhu :wink: doufám, že se to zlomí i u nás. Níky, taky ho nenecháš dlouho plakat viď? já neběžím za každým kvíkem, ale 10 min. řvát ho nenechám. takže z každé lepší činnosti musím utíkat k malému :frowning2:
Hup, teda ta zkouška stála za to!!!!! to si budeš pamatovat do konce života :grinning:
Androno, tak jak to jde, dvojnásobná mami :slight_smile:
18. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
Luci, no nenecham ho brečet... Neutíkam hned, ale když něco dělam, tak chvilku vydržim... Ale drásá mi to... Teď jsem třeba vyklízela myčku, tak 5 minut jsem obětovala..

Dyť jsou to miminka... Je jasný, že chtí mámu nablízku... :slight_smile: Od čeho bysme tu byly...
18. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
nikul, přesně.. neěkdy jsem na něj naštvaná, jako co zase chce, ale dlouho mi to nevydrží :grinning: navíc se mi tak strašně líbí, jak mě sleduje, když povídám, tak se hned udobříme :wink:
Hup, tak jsem to chtěla udělat - přeparkovat do stínu, ale ejhle, jediný stín je asi 1,5m pruh před vchodem, tam se fakt nevejdu :frowning2: no přece je poledne.. uvidíme, jak se to posune do dvou, kdy začnu balit.
18. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
KOčky tak já jdu balit. Vojtík tedy usnul, ale to neva, zatím vše porychtuji a vyrazíme pro Dana do školky. TAk jestli mě z něho nešvihne,t ak večer budu vyprávět a rozhodně přidám fotečky. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
plakat nenechávám vůbec - to beru i schody po dvou, pokud jsem třeba ve sklepě
když mrzkotí, tak ho chvilkunechám ..ale taky jen pár minutek

když pláče nemám s tímproblém - prostě mu pomáhám zvládat trápení
když třeba bulí včer, je jasné, že potřebuje ze sebe vyvést stres nastřádaný za den a tak uklidňuju a chovám

ale když jen tak vymrčuje a nic mu není dost dobré, mám co dělat, abych na něj neřvala tak mu alespoň říkám důrazně, že takhle se mi to ani trochu nelíbí a netuším, co chce

o víkendu nechtěl nic - chcilku v hacsce, za chvíli se mu to nelíbilo, chvíli ve fišerce, za chvíli zaseblbě, chvíli v šátku taky to nebylo ono ....no a když to trvalo už celé dopoledne, tak mu říkám: ondřeji, ty máš všeho plnou prdel a nic ti není dost dobré ...a byl klid :slight_smile:

tak doma to je v poho - nastartuju, a zapnu klimu a mezi tím si chystém prcka do sedačky, obouvám se ...a než vylezeme z baráku je vychlazeno na přijatelno
což samozřejmě nejde při bydlení v bytě, že
18. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz
luci...já bych jela

uf holky, mám vyluxováno, vytřeno, umytá koupela a wc, mezitim jsem stihla nakrmit, pak vyprat deku z pohovky, ne ktrou emi blinkla, vyprané koberečky předložky (máme všude plovoučku, jen před pohovkama a kuch. linkou takový běhouny

emi si hrála, chvilku mi i poplakávala, tak to jsem byla u ní, ale zvládly jsme to

ted mi pošták přivezl balíček s manducou.... koukám na ní je super, nakonec mám tu přírodní.
hup, když jsi je viděla naživo, mají všechny takovej trošku režnej materiál? myslela jsem, že to bude hladká bavlna, takže ta černá by byla fakt naprd, by se na to všecko chytalo, ale je fakt, že na tady ten režnej černej by všechno drželo taky.
béžová je krásná.
materiálem jsem příjemně překvapená, myslela jsem, že to bude taková "batohovina" (pevnej matroš jako na batohy, babybjorn to tak má) ale není, je to fajn :wink:
takže díky za konzultace :slight_smile:
18. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
kaci: nee ..všechny mají takovou strukturu ...jen ta limitovaná edice je hladší
nz :wink:
18. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahojky,
taky tu máme pěknej dušák :confounded: Až se Amálka vychrupčí, tak půjdeme na zahradu a bazének to jistí! Jinak jsem včera byla u dr. ma šestinedělní, vše v pořádku a vtipkoval, kdy prý bude konečně ten kluk - do třetice? Hahahaha - takový vtípky slýchávám dost často, jakoby holčičky byly něco špatnýho, ale to jsou ty drsný chlapský řeči, jakože syn atd....Když ale vidím Radka, jak ty naše mrňavky miluje, tak ať mi všichni vlezou na hrb, že hvězdy!
Musím se taky zase prohrabat fotečka, Nellísek dělá strašný pokrorky, tak ať se můžeme pochlubit.
...Radek šel uspávat Amíska a nějak dlouho podezřele nevylézá - ten je mi jasnej a pak to zase schytám já, že jsem ho nevzbudila :wink:
18. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
kami: jako u nás to je opačně ...jako jasně, že manža má ondráška rád, ale kdyby měl volit, bral by holku

jinak u nás teda takový hic není
jako je teplo, ale fučí vítr
ondru mám v dlouhém rukávu - v baráku je navíc chladněji
18. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
Tak, já mám zpakováno, teď jen probrat Vojtíka, převléknout a vyrazíme do školky. Jsem docela na ty mamči zvědavá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
ahoj holky, tak my dnes byly na kyčlích, bylo to tam jak na běžícím pásu, čekaly jsme jen 5 minut. Kyčle má Nelča OK, takže už prý nemusíme chodit a papír máme odevzdat dětské dr.

Teď čekám až se Nela vzbudí, nakrmím a půjdeme ven, musíme na poštu, mám tam balík z MMB (pěnové puzzle, letní lacláčky a dvoje šatičky), už se těším až to rozbalím a udělám Nelče poleženíčko na zemi.
18. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
tak vidim ze vsechny chodime na postu :grinning: ja byla taky, jsem mela objednane z ebay plysove postavicky z in the night garden, pro meho synovecka. Sledoval je porad v telce a ted kdyz uz jsou v CR tak se muze na ne koukat leda tak pres youtube

Byla jsem taky koupit pranicko a maly darecek pro toho meho, protoze v sobotu se slavi father's day, takze mu nachystam jako novopecenemu tatinkovi prekvapeni

Wiliamek uz haja 3 hodiny v kocarku, zlate baby :dizzy_face:
18. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
to moje malé zvířátko pořád spí... je to s ní těžké, po kojení dělá fóry, vykecává se a usen až za dlouho a pak ne a ne se probudit.... asi opět budu muset budit, jinak nám tu poštu zavřou, tady nejsme ve městě, aby měli do 18hod :slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
tak poprvé mandukujeme....emi zatím kouká, chvilku plakala, ale ted v poho, dokonce si krásně krkla a prdla. budu jí postupně zvykat.

akorát teda bojuju s tím zapínáním přesky na zádech???? jak to zapnout?
a zdá se mi, že má emi strašně roztažený nožičky....to je v pohodě? nemám český návod, jen obrázky a popis v aj, myslím, že to dělám správně, ale pro jistotu se na ty nožičky ptám...
používáe ještě tu novorozeneckou vložku?

jinak hup, teda jsem ráda, že mám tu přírodní. černá z tohodle matroše by byla fakt nepraktická, na tom by sice nebyla vidět případná špína - ale prach apod. by se tam krásně vyjímal

mis gratulace ke kyclickam
18. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
Tak kdyžtak jukněte, přidala jsem fotečky :slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
kaci: já to zatím moc nepoužívám - mámto spíš na dovču ...teď jen zvykáme ...ale bez vložky
taky si myslím

kami: ty smací fotky tiše závidím
a s tím, jak ti ososává tu paži - to znám ..ondra se přiśosne prakticky kdekoli :grinning:
18. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
kami: máš nádherné holčičky, ty oči.....
18. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
kami: taky nechápu, jak někdo může říct, tak kdy už to konečně bude ten kluk/holčička. jakoby nebylo dost velký štěstí, absolutní štěstí, když se narodí dítě zdravé, at už je jakéhokoliv pohlaví.
18. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
tak holky, paní na plavání už odešla a po lekci "manipulace s dítětem" jsem zjistila, že vše špatně zpátky na stromy. Blbě jsem ho nosila, blbě ho nechávala odříhnout, prostě samé blbé polohy, se mu budu za to ještě dlouho omlouvat
18. čer 2009 v 16:28  • Odpověz
jjitul fakt jo?jak to žes všechno dělala blbě???
18. čer 2009 v 16:59  • Odpověz
no já myslím, že to všechny děláme blbě, samo že to co mi ukázala nejde vždy tak dodržovat, ale ono stačí jen trošku, aby už měl zakloněnou hlavičku (i když tobě z tvého pohledu přijde že nemá), nebo je prohnutý a nebo nemá páteř v jedné ose, fakt stačí maličko a už je to blbě
18. čer 2009 v 17:03  • Odpověz
jitu:? na to jsou právě výborné ty manipulace a vaničky ...naučí tě s tím prckem menipuovat a pak tě pěkně srovnávají jak roste
18. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.