• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Já se těším na to rozbalování, Dandula zase bude jásat a Vojtí bude určitě mezi tou haldou papírů ve svém živlu :grinning:
18. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jo to bude určo zábava,ti prckové budou rvát ty papíry jak blázni,to už teď rveme noviny :grinning: Danda je teď v nejlepších letech co se týče radosti z dárků co? :grinning:
18. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
Vla: jj, to je strašné. POřád dokola opakuje a mamko, víš co mi přinese ježíšek?? Fakt se těším, až bude po :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Protože tu větu slyšíme denně víc jak 100x. :slight_smile:
18. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ale o to víc se člověk těší na tu jeho obrovskou radost :grinning: :grinning: Co máte jako opravdu ten největší dárek z kterýho si myslíš,že bude mít Danda tu největší radost? :grinning:
18. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
JJ, to jo. Jednou jsme mu koupili terení 4 kolku a on řekl, hmm, motorka... to bylo vše :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Teď to je jasné, míchačka od Brudera... tu si opravdu přeje. Loni to byli jeřábi. Byl nadšený, nevěděl kam má dřív skočit, byl užasný. A vůbec nemohl spát :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
čauky

byli jsme kuknout na prostory a podepsat smlouvu k projektu

ondra teda pěkně děkuje za pochvalu holčičky :grinning:
18. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
Hračky od Brudera jsou skvělý,vypadají jako opravdický a prej hodně vydrží i když stojí o něco víc :unamused: :grinning:
18. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz
Hup: a máte prostory,líbilo se Vám?
18. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
Tak na domácí oběd mi hodil bobek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holky, zahusťujete něčim jídlo? Solamylem, jíškou nebo něčim? Já bych to potřebovala něčim spojit, aby to bylo krémový jako ze skleni...

Jo, a Fífa před chvílí začal říkat máma a bába :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
vla: už jsem prošla tak 10-15 a furt to není úplně ono
alety dnešní vypadají slibně ..ještějeve hře celý malý domeček cca 5min od centra -to by bylo supr (čekám na termín odchodu současného nájemníka a finální cenu)
18. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
ahojte,

taky děkujeme za pochvaly...ale opravdu to tou růžovou nebylo, Ondra totiž plakal dřív než ho do ní vůbec navlíkla... Když se probudil byl pak dobře naladěný a řádil jak blázen a vůbec mu nějaká růžová nevadila.

Skle - pokud nemáš teplotu, tak se doporučuje chodit ven, nám teda doktorka vždycky říkala, že ven můžeme, ale zase bacha na teplotu, nevím do jakého věku to je, ale víc jak -5 pro mimča není na dlouhou procházku...
18. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz
vla: super fotka :wink: Tak to je Ali šikulka, že tak pěkně pomáhá :grinning:

Taťka nám odjel pracovat a Štěpíno huláká v postýlce - dneska ho nejvíc baví bába, patato a moj, takže asi bude brzo všechno jeho :grinning:

niki: gratulace k povídání :dizzy_face: Já nezahušťuju :wink:
18. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
zanka: myslím, že jsem četla, že do roka by se mělo chodit jen na 20 minut, pokud je větší zima než -5 :wink: Což je logický, stejně tam dýl nevydržím ani já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Dneska je tu -10, tak tam ani nepolezem...
18. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
Hup: do toho barfí, můžu dát jaké sušené mléko???
18. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
Vla: když se koukneš na net, tak je seženeš o dost levněji, já ušetřila téměř 700,- :wink:
18. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
Zanka: děkuji. Já jsem ho chtěla vzít alespoň na chvíli, jsou doma zavření broučkové pomalu od soboty :unamused:
18. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
Nik: nám to také nechutnalo, měl brambor s cuketou a škubalo mu to děsně, přitom je to od 4 m, nechápu :rolling_eyes:
18. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz
Sarusinek - u nás je dokonce -11,

Byla jsem na předvánočním nákupu.... s dětma... fakt sranda, jedno dítě se mi podařilo ukecat na dětský koutek v Globusu, druhé které mělo původně spát se po přendání do Manducy na mrazu vzbudilo a už neusnula, takže jsem byla celá oslintaná, neb si rvala do pusy vše co měla v dosahu...ten druý zub se pořád ne a ane prořezat, ikdyž tam je vidět :grinning: :grinning: mám pocit jak kdybych složila vagon uhlí a ještě k tomu ten mráz no fakt super...
18. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
Saru: děkujem :wink: :slight_smile:

Skleni: tak to je opravdu o hodně :slight_smile:

Hup: tak aby už si to měla vše přiklepnutý :wink: :slight_smile:
18. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
Ahoj hvězdičky, jsme zpátky z Olomouce, na trhách jsme nebyli, nebyl čas.

Pebi: fotečky překrásný, u nás je myčka taky hit :slight_smile:

Ondrášek v růžové slaďoučkej, perf :slight_smile: ktně mu to šlo v chodítku, jsem zvědavá jak to půjde Karolínce
18. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz
Zanka: a pak nám chlapi řeknou to už jste byly zase na nákupech?ale co je to pro nás za dřinu si vůbec neuvědomují co? :grinning:
18. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz
Vla1 - :grinning: jj, a to mám Kubu celý týden, co týden.... co týden, měsíc doma. Nejprve jsme byli u tchánovců, pak byl nemocný a když jsem ho chtěla dát zpátky do školy, zjistila jsem, že mají omezený provoz, neb jsou nemocné učitelky a tak požádali maminky co jsou na RD, aby si děti nechaly doma, takže faaaaakt super, aspon že po obědě spí, že mám chvilku čas, jinak bych neměla nakoupené ani vánoční dárky...
18. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
sklen:normální-dospělácké...

vla:no to přiklepnuté to už je...aprostory neschvaluje nikdo...samasinajdu,samaprohlídnu a sama schválím....ale i taksidělámprůtahy :_D
18. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz
My jsme zpátky :slight_smile:
Byly jsme se i projít po náměstí na trhy - nic moc jako každej rok. Akorát mě zaujal ten ementál přes celej stánek :grinning:
Karolí se vyspala no a pak jsme šly do práce. Bylo to fajn, Karolí si pochovaly, pochválili, my jsme pokecali. přijeli i lidičky z ostatních poboček, tak bylo veselo :dizzy_face: A domluvila jsme si s šéfem externí spolupráci - výhledově :slight_smile:
Karolí teď zblajzla hroooozně moc oběda, určitě to bylo víc jak sklenička :sweat_smile:
Já nezahušťuju - není potřeba, konzistence je fajn.
enz: to bych se vyděsila a asi jela na pohotovost místo zkoumání odkud že to jde :sweat_smile: ještěže sis zachovala chladnou hlavu a má to v pořádku :slight_smile:
hup: vy to tak krásně zvládáte :slight_smile:
s rýmou bych ven šla, akorát s teplotou ne :wink:
18. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz
mau: no jak kdy

enz:tý jo ...dobrá story - nohlavně,že se vlastně nic nestalo ...ale určo to nebylo příjemné,co

mau: no alan,když jsemmu řekla,co js ipřesně dělala zastříhal ušima a ptalse jestli nechceš dělat ten náš časák :grinning:
18. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
vla:hlavičku jak z prdu kuličku :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz
hup: no proč ne, dělali jsme časopisy i zvlášť pro realitky :wink: Za patřičný obnos :grinning:
18. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz
mau:no taktojistě nemyslel ...
hele-mi to totiž příjde zvrhlé a ujeté - nechávat si dělat propagační materiály přímým konkurentem,respektive je přímému konkurentovi tvořit :sweat_smile:
jako samo, že s jinými rk se v obchodě spolupracuje, ale tohle je něco jiného
jako by coca cola - marketingové oddělení dělalo pr pepsi
18. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz
hup: ale my nejsme realitka a nejsme ničí marketingové oddělení :slight_smile: jsme nezaujatí a nezávislý :wink:
18. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz
mau: ? aha ...prve jsi posílala link na rk :sweat_smile: ..takjá tomu asi nerozumím :fearful:
18. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.