• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Jo a pozoooor. Manža mi prej o víkendu pojede koupit dárek :sweat_smile: :confused: úplně čučím, rpotože obvykle to je kup si/vyber si. Sám mi koupil jen jednou plyšáka a zásnubní prstýnek :grinning: tak jsem ráda a jsem moc zvědavá co vybere :slight_smile:
18. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz
mau: jo..tak zásnubní prstýnek by bylo blbé si kupovat sama :grinning:
tak pak dej vědět,čímsevytáhne :wink:
18. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz
jasnačka :slight_smile:
18. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
mau: no vidíš, budeš mít překvápko :wink:
Naše dítko dneska nějak nemá hlad - obědu moc nedalo a teď sváča to samý. Ale já taky jaksi nemám hlad, tak se asi opičí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ovšem teď se vzbudil do luxusní nálady - od rána byl vysmátej, ale teď řval, tak jsme dali trochu jídla a šoupla jsem ho chrupat znova, protože těch 20 minut mu tentokrát očividně nestačilo. Zatím tam trochu prudí, ale už si začal vykládat, tak myslím, že ještě usne :wink:
18. pro 2009 v 15:18  • Odpověz
saru: to je šikula, jestli ještě usne :slight_smile:
Já už asi Karolí nebudu dávat spát. Vstávala 13:15, tak by to vycházelo blbě, tak když to půjde tak ji nechám vzhůru. Myslím že to zvládne :wink:
Manža má dnes firemní večírek, takže přijde z práce, hodí sprchu a jde pařit. A zítra se z toho bude léčit, takže sobota asi za moc stát nebude :sweat_smile:
18. pro 2009 v 15:23  • Odpověz
mau:jo....mymáme taky večírek
ale min.4 lidijsou nachcipaní,takže tam s ondrou oprotiplánu nejdeme
:frowning2:

ondra se taky vzbudilve dvě -takpřemýšlím- dát spát/nedát ....asi to taky zvládneme do večera
18. pro 2009 v 15:26  • Odpověz
mau: my už zase zítra odjíždíme k našim, takže dneska s tou naší torpédo myší potřebuju trochu pobalit, neb když jedeme s dítětem na 6 dnů pryč, je to téměř stěhování :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Chceme se ještě po cestě zastavit na sestřenčinu výstavu - studuje malířskou školu a zrovna vystavuje + ještě pak večer k prababičce, takže bude zítra hooodně veselý a náročný den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A s tím spaním to asi nebude tak žhavý - vyřvává tam táta máma jůůů :grinning:
18. pro 2009 v 15:27  • Odpověz
hup: no my máme ještě v práci slezinu v lednu, tak se tam ukážu. Jinak jedou zítra firemně do sklípku, což je přes noc a s Karolí tudíž nerealné...
Když bych ji dala spát tak než usne a než se vzbudí tak už by pomalu měla jít spát a určo by nemohla usnout...já věřím že to s menší protivností ke konci zvládnou :slight_smile: I když Ondra chodí spát později, ne?
Já se snažím at spí jak spí,t ak jí ukládat více či méně ve stejný čas, ať má režim :slight_smile:
18. pro 2009 v 15:28  • Odpověz
Dneska se naučil nový slovo Bobo a znamená to Bibi. Vždycky, když kolem něj projde, tak nabere hrozný obrátky, žene se za ní a křičí Bobo :grinning:
18. pro 2009 v 15:28  • Odpověz
hup: tak to je škoda, ale s Ondrou si určo taky užiješ společenský večer :wink: :grinning:
Z toho našeho kluka se stává pěkná drbna, mele prostě pořád, ten až se rozmluví, tak nám asi prdne hlava :sweat_smile:
18. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
saru: to máte teda nabitej program :sweat_smile:
Bobo je dobrýýýý, lepší než Bibi :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
saru: to říká manža taky, že nám z Karolí praskne hlava :grinning:
18. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
Teda ten Štěpulín je fakt suprovej :grinning:
Alička ještě chrní už 2 hodinky :wink: :grinning: sem teda konečně dobalila ty dary :grinning:
A náš tatínek taky dneska odchází na firemním akcičku :unamused: též bude celou sobotu léčení :grinning: ,ale to mi nevadí,protože mi máme s děvčaty vánoční posezení v sobotu a taťka bude hlídat :wink: :grinning:
18. pro 2009 v 15:47  • Odpověz
Hup: a mohlo by být dětské?? dospělácké jsem azpomněla koupit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. pro 2009 v 15:58  • Odpověz
Vla: máš to hezky zařízené :wink: :slight_smile:

Saru: to je krásné, je to šikula.

My jsme byli na procházce a pěkně jsme vymrzli, pakpřidám fotečky. Petr Danečka pěkně pomordoval. Ten byl div živý, že je venku sníh. Ale Vojtímu se moc nellíbilo. Když už jsme byli doma, tak byl spokojený :grinning:
18. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
Takt o my se spinkat chystáme, pak by byl k nepoužití. Vstával 13:45,tak za půl hodiny šupe. :dizzy_face:
18. pro 2009 v 16:07  • Odpověz
saru: :grinning: :grinning: :grinning: Bobo

my máme v práci dneska taky "besídku", ale nejedu, páč se mi nevyplatí jet tam večer na dvě hodiny.....přespat tam nemůžu...jdeme zítra ráno plavat, takže jsem to vyřešila včerejší návštěvou i s Vojtíškem a myslím, že byly radši :slight_smile: ostatně jdu na další v pondělí tady s holkama z ulice.......nesměly jsme se nechat zahanbit našima drahouškama, kteří si to zorganizovali na úterý i s pozvánkama za účelem relaxace z předvánočního shonu, hromad těsta atd......jsem myslela, že mě klepne pepka, když jsem to četla.......
18. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
tak my jsme zpátky z města.... jsem úplně hotová, chumelenice jako blázen,silnice plné sněhu, několik bouraček,... prostěbudou vánoce :wink: , v DM jsem nechala 1300,- , ale jsou v tom i dárky na vánoce, využilajsem spoustu kuponů, takže dobrý :wink:

Nelča je vzhůru od 13 hod, je protivná, ale spát ji už nedám, za chvíli ji vykoupu a pošupajdí dneska spinkat dříve, aspoň budu mít klid :wink:
18. pro 2009 v 16:32  • Odpověz
Kočky kdy se chystáte zdobit stromeček???
18. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
Skleni: já vždy zdobím na Štědrý den ráno,pak si jedu k našim pro kapra( naporcovanýho,jenom obalit a pro polévku)
a kolem 15 hod chodíme na náměstí kde se zpívají koledy a pije svařáček nebo punč :grinning: a letos se pojedeme podívat na živý Betlém :slight_smile:
18. pro 2009 v 17:13  • Odpověz
Tak taťka už je v trapu, to zas bude zítra bolehlav :grinning:
18. pro 2009 v 17:14  • Odpověz
sklen:možná to bude znít divně,alejá vůbec netuším,jak to dětské vypadá,jakou má konzistenci :-M

enz: to jedobrýýý :grinning:...chudáci malí - to si relax zasloužili :grinning:

mau: já v 90% příúpadu takydávám ve stejnou dobu ..jenže dnesjsemměla nějaké pochůzky....u nich obvykle spí v manduce,ale dneska měl nějakou zvědavou a usnul až později -vlastně v době,kdy mělját nadruhý spánek
jako jednou za 14 dníse to nezblázní ....
18. pro 2009 v 17:24  • Odpověz
skleni: my budem u našich a tam se většinou zdobívá na Štědrý den ráno, večer předtím pojedeme asi k prababičce :wink:

enza: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
Tak Štěpíno už pije Sunar a půjde chrupat - dnešních 20 minut spánku mu nestačilo a je už KO:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Zrovna slyším babatata, pak si dvakrát lokne a zase mama a zase si lokne. Asi má strach, že by při tom krmení zapomněl mluvit :grinning:
18. pro 2009 v 17:30  • Odpověz
Saru: no hlavně, že mu chutná.

Hup: tak zkusím a uvidíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Teď dodělávám kokosky. Ale jsem to trochu přehnala s velikostí. Místo kokosek máme kokosové placičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 17:49  • Odpověz
hup: no jasně zasloužili........hlavně ten co to organizuje.......člen místního fotbalového klubu, takže každý trénink a zápas končí v místní restauraci, na zábavy chodí sám, páč mají o 10dní mladší holčičku než Vojtí a kdo ji asi tak hlídá, že? a umí si to tam sám náležitě užít....no prostě takový rodinný tip..... :grinning:

my letos budeme strojit stromeček už večer 23. až Vojtí usne, aby měl ráno překvapení....... :wink:
18. pro 2009 v 17:50  • Odpověz
já dělám roládu a ještě jedno překvápko, pak hodím fotky na FB....doufám, že se to povede :dizzy_face: no a bude hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 v 17:53  • Odpověz
Enz: už zase?? ty jsi šikula. To já se svým cukrovím chlubit nemůžu. Jsem opravdu antitalent :sweat_smile: :rolling_eyes:
18. pro 2009 v 18:04  • Odpověz
My budeme stromeček zdobit také 23. :slight_smile:
18. pro 2009 v 18:05  • Odpověz
stromeček taky zdobíme 23večer

holky - manža furt ještě nevyrukoval s matinkou a vánocema .... ani nedutám :grinning:

enz: no toje miláček - toho bych chtěla doma :sweat_smile: ..jakokdyž chlaptrčí v práci,není to nic moc,ale když někde sám paří,je to na ránu (teda ne občas -to jejasné,že to je ok - ale takhle pravidelně)
18. pro 2009 v 18:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.