• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
enz: s tím spaním-myslela jsem to tak, že někdo dává každý den podle aktuálního spánku ten den, což může být každý den v úplně jinou dobu. Jasně že se jednou za čas nic nestane :wink: :slight_smile:
A Vaši chlapi si teda pořádají večírky :grinning: i s pozvánkou :grinning:
My budem stromek zdobit asi taky o den dřív, ale ještě uvidíme :slight_smile:
18. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
Karolí už spí - šla taky dřív. Už byla úplně maková
18. pro 2009 v 18:32  • Odpověz
ahojky, nějak vás nestíhám :frowning2:
:slight_smile: všechny videa a fotečky jsou hvězdný :slight_smile:
Akit, to je prima, že Adámek ještě nemá zuby, to jste poslední tři. já je tam u marti vidím, ale furt nelezou, jedničky jedny :angry:
jItule, to ti Lukášek pěkně papá, to ho Martínek nedožene :unamused: ale on se taky lepší. dnes spapal mrkvičku s hráškem a kukuřičkou a brambůrkem, asi 110 g. odpoledne bohužel nechtěl moji přesnídávku (bez pudinku). ale jinak miluje jogurty. když nechce bílý, tak mu ho mixnu s dobrou mámou vanilkovou :wink:
Niky, do dětského jídla nic nepřidávám, max. vodu nebo to víc vyvařím. spíš dávám míň vody. Konzistence je většinou dobrá. zítra dostane zase pórek, ten mu jede.
18. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
Enz, takže vy jezdíte s manžou denně do Prahy do práce? to je docela dálka ne?
18. pro 2009 v 19:05  • Odpověz
Hup: tak a ni muk :wink: :slight_smile:

U nás se už také spinká, ale nemohl zabrat.
18. pro 2009 v 19:17  • Odpověz
Je tu někdóóó?
Jsem doma sama...nůůůdáááá
18. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
téda, holky s tím pečením cukroví bychom to neměly přehánět, kamarádka píše na FB : jdu šoulat další várku vanilkových rohlíků, protože mi je manža včera všechny snědl. Asi za45 minut komentář oné kamarádky: tak rohlíčky už asi nebudou, místo pečení jsem jela do úrazovy, vyndávala jsem ořechy z mixéru a omylem jsem druhou rukou mixér zapla :confused: :confused: Má prst namaděru :fearful:
18. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
jani: ježiš :fearful: no to jsou super vánoce :confounded:
18. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
Mau: jsem tu, ale jen na kukandu, pustili jsme e do úklidu u Danečka v pokoji. Už letěly dvě tašky krámů.

Jani: ježiš, a jak je na tom???
18. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
sklen: a Danda je kde? abyste ho taky nevyhodili :grinning: :wink:
18. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
Neboj, ten se nedá. KOuká na pohádku, ale chodí nás kontrolovat a potají krade věci, které chceme dát pryč. :grinning:
18. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
jéé Jani, chudák holčina kamarádka :cry: já se teď chystám na baileys..
ještě komentář k Ondráškovi a Aličce: koukám na fotky a říkám si, ta Alička je celá podobná Ondrovi, a on to byl Ondra :grinning: ty barvy mě fakt zmátly :wink:
18. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
Tak už mě vyhazují, mějte se krásně kočky a dobrou noc
18. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
jani:tý jo...to je blbý ...taksnad jí to dají do kupy a bude ok ....držímpalec ....
si vůbec nedovedu představit, jakbych se starala o ondru jednou rukou :confused:

no jinak manža právě odfrčel do špitálu rovněž
na večírek už nejel a teď si 2x naměřil 39 afurt to leze nahoru
tak jsemchtěla ať jede napohotovost ....a on že ne
když má rýmičku, to sebije na poplacha a takhle ne
už jen kvůli ondrovi,že
no tak nakonec jel ...resp. veze ho mamka
jsemzvědavá sčímpříjde....doufám,že to bude jen nějaká rychlá chřipajzna a nás s ondrou to mine
že si nedovlekl třeba něco z japonska (resp.z těch letišť
18. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
sklen: dobrou :slight_smile:
18. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
sklen: brou
18. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
jani: tak to je síla :fearful:

Manža dorazil z práce, tak aspoň něco pobalíme, zítra chceme kolem poledne vyrazit.
18. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
hup: hmm, tak to nic moc. Snad vás to mine a Alan bude brzy fit. Moc držím palce :wink:
18. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
hup: jejda, no tak držíme palce ať to nic není :unamused:
18. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
jani: brrr úplně mám husinu

tak jsem to dodělala...jestli chcete jsou fotky na FB...je to roztomilý a hlavně hroooozně dobrý a jestli to hned neschovám bude to za chvíli pryč

hup: tak to je fakt blbý....snad je to jen viroza

lucy my nejezdíme denně do Phy.....manža má práci jak chce on a já od té doby co jsme se sem přistěhovali jsem tam byla asi 14dní nebavilo mě to dojíždění........užila jsem si ho skoro 7let z Kladna jako matka samoživitelka a byl to vopruz.....vůbec se mi na to nechce vzpomínat.......jen si občas říkám, jak jsem to vlastně všechno dala.....no holt budu asi hvězda :grinning:
18. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
Enz, tak to jo, už jsem se bála, že máš manžu furt v autě.. ten můj to má asi 40 km tam a 40 zpět. naštěstí mu to nevadí.. ale vy to máte ještě dál. Nedělá manžel finančního poradce?
18. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
enz: hvězda to jo, to každopádně :slight_smile:
18. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
enz:myslím,že to bude jediné možné vysvětlení :grinning: :grinning:

luci: tak 40 km není ještě tak brutální vzdálenost ...vlastně jsem kratší cestu do práce měla jen v pvrní práci a při podnikání,kdyýž jsem nejela na jinou pobočku
18. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
Enz, ale máš můj obdiv, že jsi to zvládala, jen s dcerkou :slight_smile:
Hup, jj 40 km ještě jde, hlavně když to je do hodiny jízdy :slight_smile: což v případě manži bohužel není vždy. jednou to jel i dvě hodiny :astonished:
18. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
kámoška je v pořádku, nicméně ruka zavázaná a dvě malý děti....není co závidět :confounded:

Saru: šťastnou cestu a dobře dojedte

enza: teda ty tvoje melounky jsou dokonalý...jseš úžasná :dizzy_face: :dizzy_face:

hup: jejda, snad to bude s manžou v poho, držím pěsti

já jsem dneska taky bojovala s teplotou, ale jen38, žádná katastrofa, asi z únavy, já to tak někdy mám když jsem duševně přepnutá..ty zkoušky a tak.
18. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
no takmá bronchitidu -dostal atb :confounded:
ale prý to není až tak infekční a přenáší se to hlenem,takže dotykem a pokud se bude od ondry držet na metr,neměl by to chytit
tak snad jo
hlavně,že se se mnou hádal,že atb jsou pitomost ....nechápu,že za těch skoro 6 let nechápe,že mám vždycky pravdu :grinning:
no tak se teď starám o dva ....
ondrovi se klubou dvojky
no a alana jsem taky promazala,prokapala a prosypala vším,co doma máme:slight_smile:
18. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
lucy: dělá poradce v oblasti investičních diamantů, šperků a dluhopisů........prostě dělá do diamantů :grinning:
a kam jezdí tvůj manža do práce?....od nás to máme 30min na Černý most což jde, napojujeme se v Benátkách na dálnici
18. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz
jani: díky......a ty koukej odpočívat....měla si toho za poslední dny až až

hup: :grinning:......nevím čemu se smát dřív....vím, že nemoc k smíchu není, ale tvému podání se smát musím :grinning:
18. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
enz: novidíš a pak že není pravda,že na všem sedá najít něco pozitivního :grinning:
btw.mě zase pobavilo to "dělá do diamantů" ...jsem si představila,jak si stahujekaťata a jde se vydělat do diamantů :grinning:
18. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz
Enz, tak už vím, proč se máš tak dobře :slight_smile: Manža dělá na zeleném pruhu, praha 4.
Hup, též jsi mě rozesmála, jako vždy s Alanem :sweat_smile: a je vidět, na co myslíš, ty hříšnice :grinning:
18. pro 2009 ve 22:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.