• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Dobré ráno :slight_smile:
Dneska noc horší, karolí dost pobrekávala, vstávání v 6:30. Tatínek se nám vrátil v5 :sweat_smile: Takže myslím že tak do oběda ho neuvidím :grinning:
hup: tak aspoň že je to "jen" bronchitida. Určo bude brzo fit :slight_smile:
19. pro 2009 v 07:29  • Odpověz
dobré ráno, u nás noc suprová, spala krásně celou noc, ale vzbudila se v 5:39 na papání a pak už spinkat nechtěla :wink: , ale spala jsem 6 odin v kuse, takže jsem vyspaná krásně

enza: vůbec si nedovedu představit, jak se dá radit v oblasti diamantů :wink:, zajímavý
19. pro 2009 v 07:37  • Odpověz
že bychom si pořídili domů nějaký diamant? To zní lákavě :dizzy_face:
mis: tak to byla fajn noc :slight_smile:
já jsem byla pořád vzhůru a hledala manžu...
19. pro 2009 v 07:38  • Odpověz
ondří spinká,oběd se vaří
mám skoro uklizeno
venku leze oskar ....asi po obídku vyrazíme naprocházku:slight_smile:
19. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
Nela spinká a já si vařím oběd, uklizeno nemám :grinning: :grinning: , oskar neleze ani omylem :grinning: , ale napadlo dost sněhu, přemýšlím, že bych zprovoznila sáně a vyrazily s Nelčou na chvilinku na procházku, Martin je pryč i s Bertou, dojedou až odpoledne

maus: když Martin není doma, tak se mi spí ještě líp, protože mě nikdo nebudí :wink:
19. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
hup: jsi na příjmu? kam se věší jmelí? na vchodové dveře? a jak ho tam máš připevněné? zrovna to řeším....
19. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
mis: no já ho mám nad obývákovýma dveřma v rohu (na futrech) ....mám to v albu
19. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
hup: jj, já jsem to viděla, ale není poznat, na jakých dveřích to visí :wink: , a jak jsi to tam přikurtovala? jo a jak se vystřihujou ty papírový hvězdičky? je na to nějaký návod?
19. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
mis:malinký hřebíček..ale my máme z masívu ....asi to nejde do všech (tak bych to prdla těsně vedledveří)
hvězdičky:myslíš ty vlčky na oknech? tojsou samolepky :sweat_smile:
19. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
hup: díky, dám hřebík nad dveře, Martin to snad přežije :wink: , jo samolepky, to je fikaný :sweat_smile:
19. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
tady taky občas vykouklo slunko, ale nic moc, teď je hnusně...
manža vstával asi v 9, vzbudil ho mobil, ale nějak to nedává, tak si šel teď ještě lehnout :grinning: :grinning:
Karolí je dneska dost protivná, tak snad už ten další zub vrcholí.
Jmelí bych prdla nad dveře :wink:
a vločky na oknech máme taky nalepovací, ale pamatuju si že jsme jako děcka vystřihovali z poskládaných koleček :slight_smile:
19. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
jo tak slunko nevydrželo ..nevímnevím,jstlipůjdeme

jinak jsem ondrovi nakrájela banan, asi tři kolečka a ať si bere
no tak si vzal celý zbytek :grinning:
mám videjko -docela sranda,jak s tím bojuje :slight_smile:
19. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
hm tak manža neusnul, tak vyrazil !busem! :grinning: pro auto a na nákupy dárků pro mě :dizzy_face:
Karolí jsem dala spát, ale už několikrát ječela tak, že ji to vzbudilo, to je jasnej zub - má to vždy stejný průběh.
hup: těším se na video :slight_smile:
Karolí má banány moc ráda, ale mačkám vidličkou nebo škrábu lžičkou - kolečka by neprošly :grinning:
19. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz
dneska tu je úplně mrtvo
že byvánoční přípravy?
já jsemzačala balit dárky....s ondrou ..to byla mela :grinning:
19. pro 2009 v 15:08  • Odpověz
19. pro 2009 v 15:21  • Odpověz
ondřína je asi z térůžové teplákovky zblblý a spinká jak šípková růženka přes dvě hodiny

alespoň jsem pobalila ty dárky

sebekriticky přiznávám,že letos mám zabaleno fáááákt nehezky :rolling_eyes:
19. pro 2009 v 16:17  • Odpověz
Ondrášek je bojovník :grinning:
Já ještě nemám ani koupený balící papír :sweat_smile: ale budu muset, asi v pondělí bych to viděla :slight_smile:
19. pro 2009 v 16:43  • Odpověz
ahojky,
koukám, že seš tu hup skoro celý den sama...........my jsme byli dopol. po měsíci na druhé hodině plavání...Vojtí se potápěl, tak to byla sranda :wink: pak jsme byli po nákupech.....hlavně Kačce, páč si už sama netroufnu něco koupit /jsem totiž hroooozně staromódní....bych jí pleskla :grinning: / taky jsme chtěli stromek, ale to by musel někdo jet domů vlakem a stejně ho měli o 100.- dražší, takže ten zatím nemáme.......teď jsem uspala brouka a jdu balit tu hromadu dárků......myslím, že budu mít do večera co dělat

Ondří dobře drtí banán....nám bezzubým to tak nejde :slight_smile: ....jo a přesně včera jsem na to myslela, že mu začnu dávat na talířek ať si bere sám, jen jsem přemýšlela jak to udělám, aby to hned neletělo ze stolu na zem....už to vím....dát to na zem sama :wink: :grinning:
19. pro 2009 v 16:51  • Odpověz
tak dnešní den byl fajn, nakonec jsem složila saně a venku jsmebyly, ale musela jsem jezdit jen po silnici, toho sněhu pravda moc nebylo :grinning: , fotky se sáněma jsou na konci: http://picasaweb.google.com/vrabi.m/Nela9Mesic#

hup: teda Ondří ten banán jedl jak starej mazák, šikovnej :wink:

enza: to je přece jasný, že jsi staromódní :grinning: , není ti 13 :sweat_smile:
19. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
mis:topáááčomá supr :slight_smile:

enz:já si dost jasně vzpomínám, jak mi v mých 12 připadala matka staromodní a nic nechápající skrze svůj pokročilý věk -tojí bylo32!!!! (to mi bude za půlroku :sweat_smile: a myslím,že teda jsem dost mladá :grinning: ...se to nějak mění :grinning:
19. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
Ahoooooooooojky

Hup: moc pěkné, jde mu to krásně. To my se dnes dávili na jablku :unamused:
19. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
Enz: super fotečky. Také jsem nad tím přemýšlela. Dnes jsme venku ale nebyli. Přijela nám návštěva s miminkem. Jak jsem mu kupovala tu kombinézku. Pak přidám fotečky. A také je zrovna oblečený jako holčička :grinning: :grinning: :grinning: A je pořád tak malinká. Kupoval ajsem mu 62/68, jsou mu 3 m a je mu stále velká :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
mis: jů, Neli má toho kohouta fakt bezva :dizzy_face: :grinning: :grinning: a na saních se veze krásně :dizzy_face:
tady teď chumelí, tak zítra bude asi dost sněhu myslím. Ale sáňky nemáme...
Stejnak jedem zítra k našim, se těším, dlouho jsme tam nebyli :slight_smile:
sklen: nám byla ta veliksot malá hooodně brzo, že? :slight_smile:
19. pro 2009 v 19:05  • Odpověz
Ahojky, tak já jen hlásím, že jsme na Vysočinu dojeli v pohodě - odbyli jsme výstavu i babičku. Asi nebudu moc stíhat psát. Dočtu třeba zítra, dneska si půjdu brzo lehnout. Bylo to únavný :wink:
19. pro 2009 v 19:18  • Odpověz
Saru: takt o je dobře.

Mau: no to jo, to jsme měli chvíli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. pro 2009 v 19:20  • Odpověz
Teď tu máme škytavé duo. Dandula i Vojtula škytají. B roučkové.Vojtík z tho nemůže ani zabrat :unamused:
19. pro 2009 v 19:20  • Odpověz
Ahojky,
holky, mám po zkoušce! Jsem totálně šťastná :grinning: A "už" se můžu vrhnout na nějaký ten úklid. Ale nic se nesmí přehánět, že :sweat_smile:
19. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
mi:a conějaká oslava? :wink:
19. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
Mi: GRATULACÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ, jsi šikulááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
Jé, děkuju :slight_smile:
Slavim to tu mattonkou. Že bych přitvrdila? :grinning:
19. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.