• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Mi: no jasněěěěěěěěěěě :wink: :slight_smile:
19. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
mi:no matonkou -tonení nicmoc ....
19. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
mi: gratuluju, jsi šikovná... a přitvrď!!!! :grinning:

jsem před chvílí dochňácala burizonovo-karamelové kuličky, ještě se vrhnu na vosí hnízda..... dnes jsem sama, Martin je na kopci, zasněžujou sjezdovku, tak je u sněžného děla... chudák :frowning2: , doufám, že nebude moc velká zima.... i když nechápu na co to zasněžují, když se má příští týden oteplit :angry:
19. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
Tak jsem dali "pdlátko" :grinning:
(štamprdlátko v Denískovině :grinning: )
19. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
mi gratuluju a dávám si tu za tebe vaječňáček.......k tomu pojídám cukroví a balím dárky vánoční idylka :dizzy_face:
19. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
ahojky!
studentkám moc gratuluju
jak tady čtu, co dětičky papají, mi přijde, že emi má nějaký spurt či co...budí se mezi 3-4, chce jíst, resp. pít mlíčko. vysosne a spí dál. i přes den docela jí, přitom mi přijde, že je to hubenour
sní mi fakt zatim vše, co jí dám - dneska třeba jsem vařila pro nás hov. polévku - ona měla vývar se zeleninou a nudlemi, lehce mixnuté, neslané...a to jste měli vidět, jak otevírala pusinku na tuhle polévku
na noc po kaši jsem jí dala nutrilon, vypila cca 190 ml, tak jsem zvedavá, jak se to na noci projeví

hup..ta nemoc alana to je nemilé. snad se vám to vyhne!

saru...to balení na 6 dní si umím představit. jedeme po vánocích 27. na hory, až do 2.1., už ted z toho mám osypky, abych zbalila všecko. nemůžu spoléhat, že když zapomenu, tak dokoupím...nejbližší obchod je sice kousek, ale to je konzum se základníma potravinama. do všech ostatních obchodů se musí autem...
19. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
s tím hozením ven...
snažím se jít ven každej den, v těhle mrazech max, na 1,5-2 hodky
jinak už mám tu kuklu co jsem dávala odkaz. dneska jí emi měla na hlavě, přes to jen kapucku od kobinézy a hlavičku měla krásně teploučkou. takže fakt doporučuju
pokud by mrzlo víc, nebo by nebyla v kočárku, tak bych asi přes to pro jistotu dala slabší čepičku, ale jinak je fakt merinokukla super věc!

když se tu objevím, všecky se ztratíte?
19. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
kaci:snad joo ..zatím se držíme

jinak ondra se na jídlo v noci budí běžně ...ale spurtu to teda nepřipisuju :slight_smile:
faktem je,že já u toho kojení mám taky hlad,tak mi to nepříjde nějak špatné :sweat_smile:
19. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
kaca: a jakou velikost kukly jsi Emmince koupila, asi taky koupím, mě se hlavně líbí, že je to vlastně i na krku
19. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
mis koupila jsem tu 1-3 roky
19. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
19. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
kaci:vy chodíte na tak dlouho?
teda ....já jsem četla,že malé děti by do takové zimy mělo řádově na minuty 15-20
my teda na tak dlouhé procházky nechodíme a venkovní spaní jsme taky zrušila do oteplení

na kuklu dávám ještě kapucku ...mám dojem,že je teplá, ale že ji to profoukne (teda tu naši určo)
19. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
hup...dneska jsme byli 2 hodky...trošku jsme to protáhli.
jinak jsme hodili max na hodku
ale trošku trénujeme na hory
aby to pak nebyl šok
snad to bude v pohodě

jj, na kuklu taky minimálně kapucku.
19. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
nodokonce to píšou
•čepice, kterou lze při středních teplotách nosit samostatně, ve velmi chladném a větrném počasí jako podvlékací vrstvu
19. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
kači:jjj...tojejasné
já chci nahory až v březnu a doitálie....to bude jiné teplíčko :grinning:
19. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
hup..taky pojedem v březnu do it, ale to je parádička, vid? ty zasněžený svahy, přitom jasná obloha...to milujuuuu! ted o vánocích jen do krkonoš, ale připravuju se na mráz:slight_smile:
19. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
to mi připomnělo, měla bych si vyzkoušet lyžařské kalhoty, ale snad mi budou, když mi jsou i ostatní... nad lyžařskýma snad ani nebude nic vylejzat nad pasem...by se mi blbě lyžovalo s pneumatikou kolem pasu hahaha
19. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
kaca: a není velká? právě jsem taky přemýšlela, že bych vzala vel M, aby to měla na dýl... a jakou barvu jsi vzala? hnědou? je hezká?

holky, kdo máte ty pro děti návleky na nožičky.... je to dobrá věc? používáte je často?
19. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
mis... je akorát, velká není. máme tu hnědou a mě se teda moc líbí. emi v ní je děsně roztomilá, trošku jako kat :slight_smile:

návleky máme, ale moc je nepoužívám...většinou dávám punčocháčky a na tě slabší tepláčky nebo kalhoty. návleky přímo na punčocháče jen občas akdyž, tak spíš jen na doma. trošku se bojím, aby jí ten horní rantl nepřiškrtil nožičku a ta se jí špatně neprokrvovala...což doma se to dá ohlídat,ale do kočárku do mrazu bych jí to nedala.
je to ale jen můj názor...
19. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
kaci: jj...letos jsem nebyla a chybíííí
chceme jet s mamčou a jejím partnerem - chlapi si polyžují a mysmamkou tak napůl

mis: používáme a hodně a furt :grinning:
na nošení se bez toho ani neobejdeš -nožkymánejmíň chráněné před chladem
a na doma má obvykle jen punčocháče a na nich návleky
19. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
kači: roztomilá,trošku jako kat je dobrá hláška :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ad návleky- tak to je třeba koupit přiměřenou velikost :wink:
19. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
hup...velikost máme ok, spíš větší, ale pocitově tomu prostě moc nevěřím:slight_smile: radši dám ty tepláčky a když jdeme v manduce, tak dávám teplé podkolenky, spíš nadkolenky bez "rantlu"
19. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
kaca: díky, asi po vánocích objednám

já nad těma návlekama právě hodně uvažuju, protože Nela je taky většinou doma jen v punčoškách a ty návleky by se mi asi šikly, půjdu se po nich podívat v pondělí do města... hup, jaké máš, asi zase nějaké super drahé, že? :wink:
19. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
roztomilej kat...to je fakt zase výplod, to máš pravdu :grinning:
19. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
19. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
mis:proč super drahé???
čepici máme za stejné peníze -tedajá z bonusama o hodně levnější :wink:

některémám za půl sta - aletyjsou malé -už dlouho nevydrží
a pak tyto http://www.mamaja.cz/navleky-na-nozky/toodlebugz a http://www.mamaja.cz/navleky-na-nozky/dittany-baby-navleky-na-nozky
a byla akce 3+1 - takže taky nic strašného :wink:
19. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz
tak já jsem ochotná si za funkční prádlo a oblečení připlatit. špatné oblečení ti prostě dokáže zkazit pobyt venku.
takže na tom nešetřím ani pro sebe a ani pro emi...zrovna pokukuju po termoprádle pro ní, ale asi to do hor nestihnu objednat, resp. nestihnou to doručit, tak to odložím
tak si snad vystačíme s tím co máme, máme dvě obyč kombinézky, jednu windstopperovou, ale nemáme funkční spodní prádlo... snad letos neva, ale až bude příští rok s náma chodit v krosně, tak to bude nutnost.
19. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
tohle je super
http://www.branakdetem.cz/lotties-dlouhe-spodni-kalhoty.htm
a spoustu dalších věciček. tenhle web jsme neměla objevit :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
kaci: já mělav létě moirové trička a bylo to k nezaplacení
jasně,že prodítě dokočárku to je asi trošku přepych....ale právě na tůry to byla bomba

no já mám na tohle zase mamaju...ale tím,že jsem tam nakoupila celouplenkovou výbavu a kupuju furt něco dál, tak ty ceny jsou úplně jinde než ceník a nyvíc si to tam sjedu fyzicky ozkoušet
19. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
kaca: za termoprádlo jsem taky ochotná zaplatit, když potřebuju funkční věc, to je jasný..... ale za ty návleky, když je chci jen na doma, to se přiznám, že se mi 300,- za jedny platit moc nechce, když potřebuju aspoň 2-3 páry.... asi zkusím koupit nějaké levnější a jestli je budeme používat, tak pak koupím ty dražší

hup: myslíš, že ty stejné návleky použiješ i příští rok? jako velikost myslím.....
19. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.