• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup...plně souhlasím. moira je taky super, stejně jako technologie gore-tex, windstopper a podobný vychytávky. když je člověk aktivní a chce být i s mimi, a chce aby to bylo příjemné jak pro něj, tak pro mimi, tak je to skoro nutnost, tyhle věci mít.
19. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
hup: s tím odzkoušením máš parádní výhodu
19. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
mis...jasně, konkrétně s návlekama souhlasím :wink: taky za ně neutrácím takový sumy...
19. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
jakmile začne Nela chodit, tak taky budeme kupovat různé funkční prádlo... teď je zababušená pořád v hlubokým kočáře, takže to moc neřeším
19. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
mis:nos íje i tříletý kuba,který je dost velký na svůj věk -takže 100%

kaci: jj...modn íbundičku doměsta koupím z čehokoli ve výprodeji ..ale sportovnívýbavu (teda ideálnětaky ve výprodeji), ale už tak nehledím na cenu,jako spíš na funkčnost

mis: to je ono ...já třeba kočár vozím i týden v autě a nevytáhnu ho a používám manduku - ta kombinézka,co jsem koupila je do kočáru vyhození peněz z okna, ale na to nošení to je na zimu super -běžné kombinézky mají krátké nohavice,které když dítě roztáhne nohy tak se mu buď vyhrnou (bez šlapek)anebo ho škrtí (se šlapkama) ....nemluvě o objemu - vůbec v ní není tak naducaný jako v běžných a i se lípvejde do autosedačky
19. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
kači:to znám..už jsemtu dávala link...ale opakování je matka moudrosti:wink:
19. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
nonic..jdu sidát sprchu a chrupat
19. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
dobrou :wink:
19. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
hup: aha, já jí objevila až ted :wink:
jj, bunda na lítačku s kočárkem klindě z Tesca za 300:slight_smile:- to jako není for, ale fakt jsem si takovou koupila. a je fakt pěkná.

sportovní výbava-také ideálně ve výprodeji, ale i tak jsou ty částky vysoké... ale vyplatí se to... třeba moje bunda north face, která sice stála ve výprodeji 8 tis., ale mám jí už 5 let a pokud jí neztratím, někdo mi jí neukradne nebo něco podobného,tak mi bude sloužit ještě hezkých pár let. její vzhled nepodléhá modnim trendům, je to prostě bunda na furt:slight_smile:
a nikdy mě nezradila, at už jsem jí měla v mrazu ve 3 tis. metrech n.m., nebo v dešti a vedru v podobné výšce o letních turistických dovolených:slight_smile:.¨to samé platí o botách - noha v suchu a teple je základ.
tyhle věci maj jedinou nevýhodu-že fakt dlouho vydržej, takže můžou časem omrzet a přestat bavit...takže je fakt. že na lyže mám ještě další bundu, ale to už byl jaksi rozmar.nebyla to nutnost. bývala bych si vystačila s tou northfacekou.
19. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
brou:slight_smile:
19. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ahooooooooooooojky

Já jsem dnes první jo?? panečku. Tak naše noc by ušla, až na to jeho odkopávání se. Teplo nesnese, tudíž máme vypnuté topení a strašnou zimu v ložnici, ale on prostě přikrytý nebude.

Dnes ej tu krásně, sice dost mrzne, soused ráno naměřil -18, ale svítí sluníčko. Dnes jdeme s Danečkem sáňkovat, Vojtík asi bude doma s tátou, ještě uvidíme.
20. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
Čau zlatíčka :wink:
Tak u nás je fajn, Tom půjde za chvíli s mým tátou a ségrou do našeho lesa pro stromky - prý udělají lehkej průřez. My budeme se Štěpkou a mamkou doma a po obědě půjdem na chvilku sáňkovat - je tu sice -12, ale chvilku to zvládnem - vezmem s sebou i hafana Baronka a poválíme se ve sněhu :slight_smile:

Moc jsem nedočítala, ale plně souhlásím, že za některé oblečení se vyplatí připlatit. Musím se přiznat, že my návleky ani nemáme - dávám pod kalhoty punčošky a když jsou zateplený, tak nic. Já prcka fakt moc neoblíkám, občas se lidi diví, jestli mu není zima, ale on opravdu moc teplo nesnese, je pak prudérní. A léčitel říkal, že je to dobrý, protože on má hodně tuhej kořínek, takže mu otužování může spíš prospět :wink: A možná i díky tomu je tak zdravej (ťuk, ťuk) - jednu mini rýmu za nemoc nepočítám :wink:

Všem hezkou neděli, možná sem ještě mrknu :slight_smile:
20. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
Saru: tak ať se tam neztratí :grinning: :grinning: :grinning:

JJ, je to fajn, když nejsou děti moc zvyklí na teplo. Danečka jsme to odnaučovali, protože náš táta, když bydlel u nás nahoře, strašně miloval teplo...,t ak topil jako blázen, teď už téměř 3 roky má byt pod námi a je to lepší. Dandula už si zvykl a Vojtík je také spokojený. Když elží na zemi,t ak trochu přitopíme, ale jinak to máme utažené.
20. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
Tak jsem se vrátili z kraťoučkého sáňkování - Štěpula nemohl doma zabrat, tak jsme šli ven a dopadlo to tak, že málem vytuhnul při "divoké" jízdě :grinning: :grinning: Je tam fakt šííílená zima, ale svítí sluníčko, takže paráda. Jak byl zakuklenej, tak ani netočil hlavou, jen hejbal očima :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Stáhnu pak pár foteček :wink:
20. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
Ahojky,u nás taky strašná zima -16 brrr. Jdu dneska ve 13 30 k holiči tak sem zvědavá jak to dopadne :wink: :slight_smile:

Saru: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
Vla: ty budeš také kráááásnááá, jak říká náš Danda, tak to ti Ježíšek asi něco přinese :grinning: :grinning: :grinning: nezapomeň na dokumentaci. :wink:

My jsme se naobědvali, dnes jsem dělala krůtu, kluci jsou uložení, já pověsila druhou pračku, a teď snad bude do dvou klídek.
20. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
Tak u nás je taky -16, těch ranních -12 byl klam. Taťka mě rychle vyvedl z omylu, že tam na teploměr svítí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Přidala jsem pár fotek ze sáňkování na FB :wink:

A video, jsou tam ještě další dvě:

http://www.youtube.com/watch?v=H9Qp-NgspvI
20. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
Brouček, ten byl vážně unavený. Také set ěším, až s Dandulou půjdeme, už tu otravuje. Vojtí zatím spinká :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
ahojky, tak hlásím PRVNÍ ZOUBEK!!!! jednička vpravo dole :slight_smile: a druhý bude cobydup :sunglasses:
taky nám malý začal ťapat kolem nábytku.. to je rychlost.. jdu nakoupit ochrany na šuplíky, dveře a dvířka.. nemáte nějaký odkaz?????
Jdu se podívat na vaše odkazy, znělo to moc zajímavě. Jinak já taky prcka neoblíkám moc, ale hlavně dávám rukavice, i v obchodě měl červený ručky :frowning2:
20. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
hupczo, jaké máš heslo na fotky?
20. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
Mis, bomba fotky!!!!! Nelinka má krásné syslíkovské tvářičky :slight_smile: Martínkovi se taky začínají dělat, i když je jinak hubeňour. a máte modernního dědu :wink: ty zimní fotečky jsou nádherné!!! jak se Neli líbilo na saních? taky chceme koupit
20. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
Luci: gratulujeme k zoubku :slight_smile:
20. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
tak my sáňkovat nebyli,neb nám alan jaksi pozamponěl přopevnit opěrku
ale bylijsme s kočárem
a to byl teda pěkný záhul utlačit to v těch našich závějích :grinning:
pak jsem se dorazila odhazováním sněhu

pak jsme byli nakoupit v kaufu - 6 lidí nás zastavilo a obdivovalo ondru
jako neříkám, že není úžasný :grinning: jen měnějak překvapuje,že to připadá i tolika cizím lidem :sweat_smile:
20. pro 2009 v 15:56  • Odpověz
hup: jj, to známe, když jdeme někam na nákup :sweat_smile: Většinou u pokladen je to super, protože pokladní, co jsou ještě na člověka před náma protivný, u Štěpíka vždycky zjihnou :grinning:
20. pro 2009 v 15:58  • Odpověz
saru:no o pokladních ani nemluvě ....hlavně ty ve středním věku a staršíjsou z něj úplně pokakané:slight_smile:
ale člověka to potěší :slight_smile:
20. pro 2009 v 16:02  • Odpověz
hup: my minule narazili u pokladny na takovou mladou holku, řekla bych sotva 18, a ta z něj byla úplně paf :slight_smile: Tam asi dítě jako antikoncepce nezafungovalo :wink:

Jdeme do vedlejšího baráčku navštívit druhou prababču :wink:
20. pro 2009 v 16:04  • Odpověz
ahoj holky,
tak my byli včera nakupovat v Tescu, Nela seděla v košíku, Martin s ní stál ve frontě na maso a prodavačky bylyz Nely taky úplně odvařený apak i lidi, co stáli ve frontě, Nelča měla zrovna rozšafnou náladu, tak si s nima se všema povídala, rozdávala úsměvy.... to bylo jen: jééé, podívejte se na tu holčičku, jééé ta je krásná, jééé taje roztomilá a jak povídá :grinning: :grinning: , dmula jsem se pýchou a Martin se musel smát s ostatníma :wink: ... přiznám se, že tolik lidí naráz se nad Nelčou ještě nerozplývalo....... což nechápu, ona je roztomilá pořád :grinning:

saru: teda sáňkovat se spícím dítětem.... sociálku na vás :grinning:

luci: gratulace k prvnímu zoubku.... proč myslíš, že máme moderního dědu? on je mladej, je mu lehce přes padesát
20. pro 2009 v 16:38  • Odpověz
hup: já jsem si opěrku připevnila sama... heč :grinning:
20. pro 2009 v 16:38  • Odpověz
holky, konečně jsem narazila na bílý jogurt, co našemu mimísovi fakt chutná -od Penny - Pilos smetanový. vůbec není kyselý, krásně krémový.
20. pro 2009 v 16:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.