• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Mis, děla vypadá tak jako rocker, a řekla bych, že je mu i míň :slight_smile:
jsou to krásné historky s našima malýma, taky mě to vždycky strašně potěší. a i on se při takvoé pozornosti změní. včera jsme dorazili na rodinnou oslavu - 14 dospělých a 3 děti, malý měl hlad a byl počůraný, ale okamžitě na to zapomněl, když šel z ruky do ruky :grinning:
20. pro 2009 v 16:41  • Odpověz
Mis, děda samozřejmě :slight_smile:
20. pro 2009 v 16:51  • Odpověz
hup, jaké je hesslo na tvé al bum?
20. pro 2009 v 16:55  • Odpověz
mis: to je jedna z posledních věcí,co ještě doma nedělám :grinning:
neže bych to neuměla ...ale úplně stačí, že sama vařím,peru,žehlím, pracuju(rozuměj zaměstnání),uklízím, odhazuju sníhktomu hlídám celý víkend ondru a obskakuju a. :sweat_smile:
20. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
mis: on nespal, to jen tak vypadá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zavíral oči před sluníčkem, faaakt :grinning:
20. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
Ahooojky :sunglasses:
My jsme byli u našich - celej den a pak ještě u tchánovců. Švagrová opět nepřekvapila, malej už baští i jogurty(sladké). Ale už nic neříkám...
Krááásný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face:
ad oblečení: taky souhlasím s vyšší cenou např. za boty nebo za sportovní oblečení :slight_smile: A manža stejně levné šmejdy nemá rád :grinning:
Dneska jsme byli i v tescu, mají výprodej až 50% na oblečení. Tak jsem Karolí koupila dvoje tepláčky, oboje za 95,-, rifličky za 135,- čepici s rukavičkama na příští rok za 135,- tak mám radoooost :slight_smile:
20. pro 2009 v 17:37  • Odpověz
Ahojte holky,

tak sobotní oslava za námi, jupí a uf :grinning:

Ty mrazy už mě štvou, užř 3 dny jsme nebyli venku, dneska u nás bylo - 12 stupňů, teď je - 16, zítra jdeme k doktorce na 8 měsíční kontrolu, nejede nám auto, tak musíme kočárkem, doufám, že někde po cestě neumrzneme :angry:

maus: taky jsem v tescu pokoupila ještě nějaký oblečení, spíš už tak na jaro:wink: ale ty slevy jsou příjemný :dizzy_face:
20. pro 2009 v 18:12  • Odpověz
Ahoj :wink:
Tak Štěpíno je v postýlce ale zatím tam vyřvává máma má bába, tak nevim, co to jako má být :grinning: Má tu nějak víc energie, zato mě ty mrazy nějak unavujou, klidně bych šla spát :sweat_smile: Hlásím -21 stupňů, to už je fakt šílený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2009 v 18:19  • Odpověz
Kettm, taky jsme nebyli venku, naposled ve čtvrtek, myslím, že to malému docela chybí :frowning2:
Holky, pošlete mii prosím odkazy na vaše jídelní židličky? asi spíš z umělé hmoty. hlavně aby měly kšíry. musíme si nějakou koupit, když ta půjčená není vyhovující :unamused:
20. pro 2009 v 18:21  • Odpověz
Olomouc hlásí -12,9C ve 3.p a já jdu do sprchy :slight_smile:
20. pro 2009 v 18:23  • Odpověz
saru: tak to je teda samec, u nás to taky furt leze dolů, doufám, že zítra přes den to tak hrozný nebude když musíme k doktorce kočárkem

lucii: gratuluju k zoubku, já neporadím, my máme klasiku dřevěnou a vyhovuje na 100%:wink:

se tu mějte, dítě spí, tatínek je u souseda a já jdu prát koberec :unamused:
20. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
tak už je -14 to je fofr :sweat_smile:
saru: na Vysočině bude do rána snad -30 ne? :confused:
kett: to je nemilé s tou doktorkou, máte to daleko?
20. pro 2009 v 18:45  • Odpověz
20. pro 2009 v 18:47  • Odpověz
mau: no, jsem zvědavá, kam to vyleze, teď -23...
20. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
taku nás se už spí ....nanás celkem brzo ....nějak jsme rychle zblajzli véču :slight_smile:
20. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
Ahojky, to je dnes zima, že? My jsme byli venkuna chvilku s Denískem a málem jsme umrzli :unamused:
Ještě že Majka usne v kočárku u otevřeného okna :wink:
A Márinka tu celý večer morduje balicí papír, co jsme s tátou balili dárky :grinning:

Pro ty, co se nepotkáváme na FB (je tů vůbec někdo takový? :confused: :sweat_smile: ) - trocha vánoční nálady :slight_smile:
http://pavlikovi1.rajce.idnes.cz/Vanoce_2009/
20. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
mi: moc hezkýýýý :dizzy_face:
Tak my jsme zase samotné :frowning2: manža vyrazil už dneska aby zvýšil pravděpodobnost, že zítra přijede večer domů :frowning2:
A jak to tak vypadá, tak asi bude jezdit i mezi svátkama :rolling_eyes:
20. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
Ahooooooojky

U nás už se hajá, byl dnes vhůru od 14:40,a le zvládl to v phodě. Ale nechtěl papat, dal jen 150 ml, tak jsem zvědavá, v kolik budeme vzhůru. Asi mu zítra na noc strčím kaši.
20. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
Mi: moc pěkné, jsou to šmudlíci. :slight_smile: :wink:
20. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
mau:to je blbý ...
jenže on to asi nijak dramaticky ovlivnit nemůže,co
a.jde zítra převádět byt!!...jsem nasr*
nedá si pokoj
nejdřív viroza -nepoučil se,teď hoto přikurtovalao s 39 do postele...a furt málo,aby se na to vykašlal ...pan nepostradatelný ....čekám další level ....
jen mutrošku otrnulo ....jako možná jsem mrcha, ale řekla jsem mu,že jestli půjde ven (ne k dr.) a paksemu přitíží, ať se sebere a jede na svátky k matce,že kolem něj už skákat jako celý víkend nebudu
v pátek mu je tak zle,že na pohotovost nebyl schopen dojet sám,tak ho vezla moje máma a v pondělí do práce?
no blbce z násdělat nebude :angry:
20. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
Hup: tak to se ti nedivím, že jsi napruděná.Tohle by mě také nasralo........ jen ho tam pošli :wink: :slight_smile: :grinning:
20. pro 2009 v 19:40  • Odpověz
mi: koukám,že balícípapír chutná všem dětem:grinning:
20. pro 2009 v 19:40  • Odpověz
Já dnes také balila a nejvíc se mu líbili mašličky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
sklen:joooo ..analepovací hvězdičky :grinning:
20. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
Hup: přesně tak :slight_smile:
20. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
hup: nemůže... :unamused:
ten Alan nemá rozum, to se ti nedivím
sklen: my už kaši na noc nedáváme, nevidím v tom žádný smysl :sweat_smile:
20. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
Mau: já jsem to myslela tak,, že mu asi nejede mlíčko, tak zkusím změnu, ne kvůli spátnku :wink:
20. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
hup: no comment, pěkně s ním k matince :angry:

mau: taky kaši nedáváme, resp. jen občas před koupáním. Zjistila jsem, že jen po mlíčku líp spí :wink: Divný, ale fakt jsem to vypozorovala :slight_smile:
20. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
joo ....kdybyste chtěly,máme spuštěný webík http://rodinne-centrum.cz/web/
kdbyste se chtěly registrovat,vložit inzerátek, nebo ještě líp,přispět zajímavým článečkem,odkazem nebo fotkou.budu ráda :wink:
20. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.